Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: strobod? (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 2915)
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 10.10.03 17:49 Tsiteeri
strobod?



Nimelt sai siis külge pandud need ja siis ka ringi sõidetud ja nalja tehtud,kõik kes vastu tulid antsid teed või jäid päris seisma naerda sai kõvasti.(kõik muidugi ainult katsetamise suhtes) ja siis see juhtuskii töötasid naad ainult pool tunnikest ja enam mitte üks mats.Midaedasi teha kas minna ja viia poodi tagasi?

Tsekk mul alles.:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 10.10.03 18:00 Tsiteeri


kutsuge mind põmmpeaks aga mis asi see strobo on ? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 10.10.03 18:16 Tsiteeri


strobod on siuksed säffivad pirnikesed vms valged sinised jne, nagu osadel politseiautodel ja julgestuse omadel. näiteks presidendi audil on sellised suunatulede sees


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 10.10.03 21:22 Tsiteeri


Eestis müüdavad strobod on odavate killast ja EI KESTA! Ei soovita neid osta! Kunagi sai neid müüdud ja 6komplektist on 1 ainult siiani terve. Seega soovitus: vii poodi tagasi ja võta raha. Pole mõtet mässata tootega, mis pole loodud kestma!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 10.10.03 21:58 Tsiteeri


ja kui ma ei eksi...siis liikluses on nende kasutamine keelatud...nagu ka värvilised gabariittuled :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 10.10.03 22:51 Tsiteeri


Keelatud on:
põhjavalgustus
strobod
värvilised pargid jne
igasugu värvilised düüsid, lambid, pirnid, ledid jne jne.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 15.10.03 18:59 Tsiteeri


Mure siin kohal siis selline,et kas keegi viitsiks need minu eest ise tagasi viia.Ma saaksin need Tallinasse toimetada,mul naine käib igapäev bussiga seal,kui keegi ainult viitsiks need mu naise käest võtta ja tagasi poodi viia ja raha võtta.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 16.10.03 18:38 Tsiteeri


Ei viitsi siis vist keegi.:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 16.10.03 18:39 Tsiteeri


võin asja jonksu ajada aga enne tahaks täpsemaid kordinaate :D

et kellaajad või kohad kus oleks võimalik su naisega kokku saada ja mis poest ja kuskohast sa need ostsid. tsekk ka ikka eks? võib privamessi peale üle minna :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 06.11.03 20:38 Tsiteeri


Mure järgmine-sai pandud uued strobod,kuid jälle sama jama,et töötasid ca30-min.
Kas on võimalik selline asi et ma paigaldasin nad valesti.Ma mõttlen siis seda kas nad võivad olla samas kohas kus lähituli,et äkki kuumenevad üle.Kas ma peaks nad panema kaug tulega ühte?Või ei ole mul lihtsalt vedanud,:( samas söbral töötavad juba päris pikalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 06.11.03 20:44 Tsiteeri


ilmselt see on loll küsimus, aga milleks sul neid üldse vaja on ja kuidas neid kasutad? lihtsalt sõidad nigu jõulupuu õhtul mööda linna ringi?:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 06.11.03 21:04 Tsiteeri


EI sõida nigu jõulupuu.Panin nad tööjuures külge-siis põlesid-sõitsin töölt koju ja uuesti proovides enam ei põlenud.

Milleks nad mul on---Lihtsalt,et oleks.:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.03 21:07 Tsiteeri


strobod, põhjavalgus ja muud pedemajakad...milleks???
ei pea ju vaeva nägema ja ajusid n***ima et töötaks...tavaliikluses on nad keelatud, ja kui näitustel esinemas ei käi...siis MILLEKS????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 06.11.03 21:11 Tsiteeri


VAAT ÄKKI MINA TAHAN.

kõik ei ole sellisel arvamusel-et MILLEKS.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 06.11.03 21:30 Tsiteeri


Vaat minumeelest ka, "et mina tahan". Jummala õige. Milleks on autole tarvis valuvelgi? Milleks tarvis toonklaase? milleks tarvis spoileried? Kui nii võtta, siis need ju kõik mõtetud.
Mõnele (nagu näiteks mulle), meeldivad sellised vidinad:D Ja sõidangi mööda linna ringi nagu jõulupuu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.11.03 21:31 Tsiteeri


Ma tahaks ka vilkureid ja sireeni, et hommikul kiiremini tööle jõuda. Hummeriskandaalist järeldusi tehes ma siiski loobun :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.11.03 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Kotkas
Vaat minumeelest ka, "et mina tahan". Jummala õige. Milleks on autole tarvis valuvelgi? Milleks tarvis toonklaase? milleks tarvis spoileried? Kui nii võtta, siis need ju kõik mõtetud.
Mõnele (nagu näiteks mulle), meeldivad sellised vidinad:D Ja sõidangi mööda linna ringi nagu jõulupuu.

Valuvelg ja spoiler ei sega kedagi peale iseenda. Küll aga strobo või põhjavalgus või totakad sinised tulukesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 07.11.03 14:10 Tsiteeri


To oleeev : saan ma aru, et strobo on ees ning vilgub sähvivalt ning sa sõidad sedasi mööda linna? Või olen ma strobo kui sellise definitsioonist valesti aru saanud? Mitte et midagi vastu ei oleks (pigem ajavad hinge täis need nõmedada sinised LED'id aknapesudüüside küljes), aga püüan aru saada selle asja olemusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 07.11.03 19:20 Tsiteeri


Miks teil kõigil on jäänud mulje et ma sõidan mõõda linna rinngi ja vilgutan neid strobosid,MA EI SÕIDA NENDEGA MÕÕDA LINNA:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eeroz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 07.11.03 20:06 Tsiteeri


aga plaanisid seda teha kui need katki poleks läinud ? :P:D


AUDI - Accelerates Under Demonic Influence
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.7% - SQL: 63.3%]