Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Aidake, vargad valmistuvad? (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3258)
kaarel83
huviline



Registreerunud 04.07.06
Kasutaja on eemal


postitati 10.08.06 11:38 Tsiteeri
Aidake, vargad valmistuvad?



tere, siuke mure siis et kaks ööd järjest on mu audi (a6 '99) signalisatsioon üürgama hakanud, umbes minutikese kestnud ja siis vait jäänud. olen üles ärganud ja ringi vaadanud - mingeid häirivaid tegureid a la koere, kasse, inimesi näha ei ole.
et kas on võimalik, et vargad üritavad kuidagi mingi distjuhtmisega aparaadiga autot turvat kombata, et hiljem se e lahti muukida ning rõõmsalt sisse istuda ja kaduda? või on mingi lihtsama jamaga tegu äkki. lisaimmot ei ole paigaldatud :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ants6
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6/95 110kw

postitati 10.08.06 11:44 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=267#pid188384


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaarel83
huviline



Registreerunud 04.07.06
Kasutaja on eemal


postitati 10.08.06 12:17 Tsiteeri


ei saa öelda, et viidatud (huumoriga vürtsitatud küll siiski) postist oleks kasu olnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 10.08.06 12:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaarel83
tere, siuke mure siis et kaks ööd järjest on mu audi (a6 '99) signalisatsioon üürgama hakanud, umbes minutikese kestnud ja siis vait jäänud. olen üles ärganud ja ringi vaadanud - mingeid häirivaid tegureid a la koere, kasse, inimesi näha ei ole.
et kas on võimalik, et vargad üritavad kuidagi mingi distjuhtmisega aparaadiga autot turvat kombata, et hiljem se e lahti muukida ning rõõmsalt sisse istuda ja kaduda? või on mingi lihtsama jamaga tegu äkki. lisaimmot ei ole paigaldatud :(

Ei tasu välistada ka varianti, et alarm ise hakkab ära väsima. Minu oma karjus ka lõpuks ca. 5..6 korda öö jooksul - üle viskas ja lasin uue panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 10.08.06 12:29 Tsiteeri


Soovitan "salalukk" peale panna.

Samuti võiksid lasta alarmi üle vaadata paigaldaja poolt.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 10.08.06 15:35 Tsiteeri


Minikasko on ka üsna soodne ja ööund rahustav soovitus, arvan. Ma ei saa aru inimestest, kes ostavad OMA autosid tagasi mingi 20-50% autohinnaga, samas kui kindlustus tuleb mitu korda odavam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivs
huviline



Registreerunud 26.04.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.06 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: kaarel83
tere, siuke mure siis et kaks ööd järjest on mu audi (a6 '99) signalisatsioon üürgama hakanud, umbes minutikese kestnud ja siis vait jäänud. olen üles ärganud ja ringi vaadanud - mingeid häirivaid tegureid a la koere, kasse, inimesi näha ei ole.
et kas on võimalik, et vargad üritavad kuidagi mingi distjuhtmisega aparaadiga autot turvat kombata, et hiljem se e lahti muukida ning rõõmsalt sisse istuda ja kaduda? või on mingi lihtsama jamaga tegu äkki. lisaimmot ei ole paigaldatud :(

Ei tasu välistada ka varianti, et alarm ise hakkab ära väsima. Minu oma karjus ka lõpuks ca. 5..6 korda öö jooksul - üle viskas ja lasin uue panna.


endal oli sama jama mõni aeg tagasi, põhjuseks oli et aku oli väsinud


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 16.08.06 09:18 Tsiteeri


Omal signa toimetas igati ilusti kuni kolisin mujale kus siis falck`i seadmed peal.
Seal siis hakkas auto pidevalt lärmi tegema.
Läksin probleemiga remonditöökotta ja seletasin ära, et maja signa lained häirivad auto omi.
Mees ütles, et selle vastu aitab see kui puldil signa sisselülitamis nuppu peal hoian, et siis ei aktiveeri ta mingeid andureid vms.
Nüüd siis teengi nii kui seal olen ja mingit piuksu pole tulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kama2
huviline



Registreerunud 24.08.03
Asukoht: Dorpat
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.06 13:53 Tsiteeri


Tsitaat:

...Mees ütles, et selle vastu aitab see kui puldil signa sisselülitamis nuppu peal hoian, et siis ei aktiveeri ta mingeid andureid vms.
Nüüd siis teengi nii kui seal olen ja mingit piuksu pole tulnud.

Jah, siis ei aktiveeru mahu ja löögiandurid. Aga tohib Sinu käes küsida, mis kasu sellisest signas on ? Et saad hommikul, kui auto alles on, uksed puldist lahti ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.2% - SQL: 68.8%]