Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: CO % ja mootori pöörded ? (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3163)
kurikaru1
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: võru tel.5182883
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 16.11.02 20:33 Tsiteeri
CO % ja mootori pöörded ?



Tühikäigul on CO - 1.2% ja kui pöördeid tõsta 2300 p/min on see arv juba 2.1%.
Mulle öeldi , et see peaks olema vastupidi kuid mingit kindlat põhjust ei oska keegi ütelda. Karburaator? Masin on Audi80 `88 1.8 karb. Oskab keegi midagi kindlat soovitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 17.11.02 18:32 Tsiteeri


sellekohapeal ei oska midagi öölda.. mul pidavat CO korras olema, täpselt asju ei tea


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 18.11.02 11:57 Tsiteeri


Tundub,et tühikäigu segu on korras aga esimene kamber annab liig rikast segu.Viga võib tulla sellest,et bensu tüüsid on ajajooksul ära kulunud.Sellevastu peaks aitama tüüside vahetus,muidugi võid proovida õhutüüse suurmaks teha (enda autol kindlasti prooviks)aga paraku on see katse-eksituse meetod nii,et midagi kindlat tulemuse kohta ei oska öelda:(Jse olen töökojas mitmetel vanematel karbadel tüüsid läbi ajanud ja tulemus on olnud hea:)Tööriistana olen kasutanud teravaks käiatud rauasaelehte.Alati olen läbi ajanud ka bensutüüsid,nimelt kipub sinna tekkima mingit kahtlast vaigu moodi ollust.Bensu tüüse ei soovit peenemate vastu vahetada sest sellega võid saavutada nõ.tühja augu,õhutüüside mõõduka läbi ajamisega ei tohiks probleeme tekkida.Samas peaks segu lahjemaks muutuma ja bena kulu vähenema sellega koos ka co.Kindlasti ei tee halba korralik pesu ja igasugu aukude läbi puhumine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.02 06:45 Tsiteeri


Aga gaasi juurde andes ju CO tõusebki...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kurikaru1
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: võru tel.5182883
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 21.11.02 17:19 Tsiteeri


Käisin ülevaatusel seal räägiti mulle, et CO % peaks vähenema pöörete tõustes.
Need mehed peaks ju asja jagama...?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.02 13:31 Tsiteeri


Igaks juhuks siis vaidlema ei hakka, kuid minu teadmist mööda ikka tõuseb ju... mida kiiremini kimad seda rohkem saasteainet õhku läheb, seda on kuskil niimoodi kirjutatud, siis juba sellelst tuletab selle välja...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 22.11.02 15:09 Tsiteeri


muidugi peaks CO olema kõrgeim tyhikäigul. tyhikäigul on ju segu kõige rikkam. kle kuidas sul õhufiltriga lood on? akki vana juba ja umbes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kurikaru1
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: võru tel.5182883
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 23.11.02 13:20 Tsiteeri


Õhufilter on paar kuud vana ja originaal (s.o. sama mis tehases).Bensiin on 98 Ultima Statoilist. Äkki oskab keegi veel midagi välja pakkuda...?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 23.11.02 13:53 Tsiteeri


syyde hiline? võibolla pole õhuklapp korralikult avatud? kas kyynlad on mustad? (pead sõidusoojal motol kontrollima, ei tohi lasta enne kontrolli tyhikäigul töötada), võibolla karbussil mõni sisemine tihend lekib ja saab rikast segu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.4% - SQL: 54.6%]