Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Autor:
Pealkiri: Audi 80 b3/b4 (Typ 89; 1986–1991/ Typ 8C; 1991-1996) (Vastuseid: 156 | Vaatamisi: 87394)
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 28.08.08 18:54 Tsiteeri


mul oli esimene auto b4 avant 66kw, miski 94 aasta vist. Mootor oli lahjavõitide, see-eest muud sitta pole küll midagi öelda.

kütusekulu - trassil 8-9 linnas 10-11

varosad - odavad, remont samuti.

põhilised remondid, sillajupid, eelkõige puksid, nii esimesed kui tagumised, ikka iga aasta - samas kohalikke teeolusid arvestades ei ole see mingi üllatus, pealegi rahaliselt mitte kuigi kallis.

sai ikka remonditud siitsealt, samas kahe aasta keskmine hoolduskulu (remont, (NB!)PLUSS regulaarne hooldus,õlid, küünlad, fiktrid) tuli keskmisena mingi 1000 krooni kuu kohta.

ainuke miinus arvan ma, auto ise on ikka tänaseks päevaks nii vana kui vana ja kõigil liikvelolevatel isenditel hakkab mingi loogiline amortisatsioonilagi vastu tulema, läbisõidud kusagile 500k kanti ja enam jne (ja ma ei taha kuulda, et pole keritud :D).

aga üldiselt - thumbs-up, odav pidada ja esimeseks autoks minu arvates igati ok. valik.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 28.08.08 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: monte
mul oli esimene auto b4 avant 66kw, miski 94 aasta vist. Mootor oli lahjavõitide, see-eest muud sitta pole küll midagi öelda.

kütusekulu - trassil 8-9 linnas 10-11

varosad - odavad, remont samuti.

põhilised remondid, sillajupid, eelkõige puksid, nii esimesed kui tagumised, ikka iga aasta - samas kohalikke teeolusid arvestades ei ole see mingi üllatus, pealegi rahaliselt mitte kuigi kallis.

sai ikka remonditud siitsealt, samas kahe aasta keskmine hoolduskulu (remont, (NB!)PLUSS regulaarne hooldus,õlid, küünlad, fiktrid) tuli keskmisena mingi 1000 krooni kuu kohta.

ainuke miinus arvan ma, auto ise on ikka tänaseks päevaks nii vana kui vana ja kõigil liikvelolevatel isenditel hakkab mingi loogiline amortisatsioonilagi vastu tulema, läbisõidud kusagile 500k kanti ja enam jne (ja ma ei taha kuulda, et pole keritud :D).

aga üldiselt - thumbs-up, odav pidada ja esimeseks autoks minu arvates igati ok. valik.


unustasin lisada, selle igakuise 1000 eek keskmise hulgas oli ka üks tutikas nord-frostide ring.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leiutaja
huviline

Avatar


Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2,0 85kw

postitati 28.08.08 19:49 Tsiteeri


mul b4 väga hea väheke nokitsemist vajab kuna tudengielu pole võimaldanud igakuiselt nokitseda aga nüüd on nokitsemiseks pihta läinud tagumised amordid ja pidurikettad ja klotsid vahetatud õli vahetanud koguaeg regulaarselt, tasub osta küll ja kui sa ostad b4 osta 2,0 85 kw mul on ja kiidusõnad. soovitan osta 20000.- ja pane kohe 5000.- alla ja sul supermasin ja kui otsida saad 20 tuhhiga korraliku b4 ja 5000.- alla panna kohe ostes pole palju igaks juhuks rihm ja rullik ja kui vaja siis veermiku ja auto on sul super ja peab vastu küll


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
noltsik
huviline



Registreerunud 01.09.08
Asukoht: rapla
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.08 11:24 Tsiteeri


Mul ka plaanis audi soetada praegult silmapiiril Audi 80 b4 1993 aasta avant 2.0 66kw mida sellise auto ostu puhul simas pidada ja mida vaadata? hinnaks küsiti 22 000 .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 01.09.08 11:27 Tsiteeri


noh see 66kw ei ole minuarust kõige mõtekam varjant, kuna see karburaator mootor, sõber ostis kah sellise ja kütust neelab hoolega rohkem kui minu 2,3 mootor ja minekupoolest jääb ika väga alla...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
noltsik
huviline



Registreerunud 01.09.08
Asukoht: rapla
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.08 11:34 Tsiteeri


Kas mitte ei ole ta elektrooniline monopritse? Puhta tõulistel karburaatoritel peaks olema ikka toores ka kuid selle see puudub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 01.09.08 12:05 Tsiteeri


No Tollel audil ei ole monopritse... aga no ma ka pole minig tark sellekohapealt... aga jah.. minuarust jääb 2,0-ile 66kw natuke väheks...
Aga kasutan võimalust kohe ära ja küsin ega audi 90 huvitatud ei ole?;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
noltsik
huviline



Registreerunud 01.09.08
Asukoht: rapla
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.08 12:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martint
No Tollel audil ei ole monopritse... aga no ma ka pole minig tark sellekohapealt... aga jah.. minuarust jääb 2,0-ile 66kw natuke väheks...
Aga kasutan võimalust kohe ära ja küsin ega audi 90 huvitatud ei ole?;)

Ei tahagi just eriti suure mootoriga masinat just selles suhtes et kindlustus läheb suht kirvex. selle pärast nagu vaatangi esmalt kw poolest sutsu uimasemat masinat. Aga ikkagi mida selliste audi ostmistel esmalt vaadata ja üle kontrollida mis on tüüp vead jne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 01.09.08 12:30 Tsiteeri


no mul on ta aarvel 2,0 mootoriga 85 kw;)
et ei ole eriti hullu...
aga no ei oskagi midagi öelda mida vaadata... poolteljed ja asjad kontrolli ika ära ja põhja alla roni.. No mootor lase minekuga ikka tooreks.. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 19.09.08 01:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: noltsik
Tsitaat:
Algselt postitas: martint
No Tollel audil ei ole monopritse... aga no ma ka pole minig tark sellekohapealt... aga jah.. minuarust jääb 2,0-ile 66kw natuke väheks...
Aga kasutan võimalust kohe ära ja küsin ega audi 90 huvitatud ei ole?;)

Ei tahagi just eriti suure mootoriga masinat just selles suhtes et kindlustus läheb suht kirvex. selle pärast nagu vaatangi esmalt kw poolest sutsu uimasemat masinat. Aga ikkagi mida selliste audi ostmistel esmalt vaadata ja üle kontrollida mis on tüüp vead jne?

Vana nn õige 2.0 oli ikke 85 kw mitte 66 kw - üritati teha ökomat kui vana aga kukkus välja sitasti (vana 85 kw võtab keskmiselt 7,5-8 aga uus 66 kw u 9l/100km). Ja kui valida sis ikke täispritse mitte mingi karburaator või monopritse. Jääb tulevikus rohkem raha ja närve alles.


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 19.09.08 01:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Tsitaat:
Algselt postitas: noltsik
Tsitaat:
Algselt postitas: martint
No Tollel audil ei ole monopritse... aga no ma ka pole minig tark sellekohapealt... aga jah.. minuarust jääb 2,0-ile 66kw natuke väheks...
Aga kasutan võimalust kohe ära ja küsin ega audi 90 huvitatud ei ole?;)

Ei tahagi just eriti suure mootoriga masinat just selles suhtes et kindlustus läheb suht kirvex. selle pärast nagu vaatangi esmalt kw poolest sutsu uimasemat masinat. Aga ikkagi mida selliste audi ostmistel esmalt vaadata ja üle kontrollida mis on tüüp vead jne?

Vana nn õige 2.0 oli ikke 85 kw mitte 66 kw - üritati teha ökomat kui vana aga kukkus välja sitasti (vana 85 kw võtab keskmiselt 7,5-8 aga uus 66 kw u 9l/100km). Ja kui valida sis ikke täispritse mitte mingi karburaator või monopritse. Jää
b tulevikus rohkem raha ja närve alles.

Ja ehedaks näiteks - tõime sõbraga 2 aastat tagasi saksast 2 audit. Mina 90 2.3 E ja tema B4 2.0 66 kw. tema on tänaseni selle audi pritse alla matnud mõnusad tuhanded (nimetab seda juba 100000 eegu autoks) aga minu 90 täispritsega liigub siiani (suurimad investeeringud on olnud küünlajuhtmed, jagaja, rootor, küünlad ja korra diagnosti. kokku max 3000 eeku. Niiet kui valid autot sis ainult täispritsega (2.0 E 85 kw, 2.3 E 98-101kw ja edasi turboversioonid)


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.10.08 12:24 Tsiteeri


paluks ka abi.nimelt vaja vanematele söidukit soetada ja silma jäi a80.
audi 80
(tema poolne piir,et kuni 15 kilo ja 4 ust-samas suht pisikese vöimsusega)
siit küsimus,et mida antud mootori puhul kontrollida jne.
ennast hirmutab tiba too küttesüsteem(ei tea küll,et miks)
veermiku kontrolliga arvan,et saab kuidagi hakkama,niisamuti ka ülejäänuga-tegu ikkagi ju vanema isendiga:P
(ehk keegi klubilisest rapla kandis teab/oskab antud massinast midagi poetada)

tänud info eest.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 20.10.08 01:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
paluks ka abi.nimelt vaja vanematele söidukit soetada ja silma jäi a80.
audi 80
(tema poolne piir,et kuni 15 kilo ja 4 ust-samas suht pisikese vöimsusega)
siit küsimus,et mida antud mootori puhul kontrollida jne.
ennast hirmutab tiba too küttesüsteem(ei tea küll,et miks)
veermiku kontrolliga arvan,et saab kuidagi hakkama,niisamuti ka ülejäänuga-tegu ikkagi ju vanema isendiga:P
(ehk keegi klubilisest rapla kandis teab/oskab antud massinast midagi poetada)

tänud info eest.

Pildi järgi tundub olema kas 1.8 või 2.0 täispritse.
Pritse kohapealt väga kindel auto, mootorist soovitan kontrollida kindlapeale tosooli, kas on õline või mitte. Selle moto puhul on õline tosool märk lõppevast plokikaane tihendist. Mu vennal oli 2.0 85 kw ja tema vahetas 6 aasta jooksul 2 korda plokikaanetihendit - lihtsalt väsis ära. Ja enne vahetust u 2 kuud läks tosool õliseks (mustaks). Muidu väga töökindel ja öko audi. 10 K eest paistab pildil väga korralik, iseasi mis moto teeb.Tühikäigul töötava mootoriga keera õlikork (see kust õli sisse valatakse) maha, kui mootor korraks häält muudab (nagu tahaks välja surra) või välja sureb sis on motos kõvasti veel potensiaali ja peaks olema hea diil. Muidugi vaata ka nt oli värvi (ega äkki hall pole, sis on tosool sees ja plokikaane remont ootamas). Ja ka seda et tühikäigul pöörded ei kõiguks, kui sis nati u 100 pööret. Ja et mootor ei oleks õline, immitseda võib klapikaane kambri tihendi vahelt (see pole hull asi).
Rohkem ei oska hetkel soovitada!


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
B480
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.08 18:50 Tsiteeri


Millise hinnaga tasub üldse ühte normaalselt Audi 80 (B4) vaatama hakata?

Kas on mingi alampiir, kusmaalt võiks vaatama hakata?
Kas 20000 või 25000 eest saab normaalse auto mida kohe remontima ei pea hakkama?

Tean, et peale auto ostu võiks teatud summa üle jääda n.ö üllatuste tarbeks. Üldiselt mulle pakub huvi just Audi 80 (B4).
Kindlasti sedaan ning kindlasti manuaalkastiga.

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes. Normaalsed pidid olema juba 2.0 83, 85kw jne.

Olen omanud kolme 3 seeria BMW'd ja enam-vähem nüüd selge, mis ja kuidas osta, aga vot Audidest tean vähe.
Just B4-ja tahaks omastada.


Tööl paarimees mul rääkis, et teatud aastakäigu Audidel pidi olema esisillas mingid detailid (aluminiiniumist?), mis ruttu läbi lähevad.


Vastab see tõele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinito
huviline



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn / Muraste / Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bayerische Motoren Werke

postitati 24.11.08 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: B480
Kas on mingi alampiir, kusmaalt võiks vaatama hakata?
Kas 20000 või 25000 eest saab normaalse auto mida kohe remontima ei pea hakkama?

Tean, et peale auto ostu võiks teatud summa üle jääda n.ö üllatuste tarbeks. Üldiselt mulle pakub huvi just Audi 80 (B4).
Kindlasti sedaan ning kindlasti manuaalkastiga.


Kõik ikka oleneb eelmisest omanikust, müügi kohast jne. lõuna pool saad kindlasti sama hinna eest korralikuma auto, kui näiteks Tallinnas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 25.11.08 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: B480
Millise hinnaga tasub üldse ühte normaalselt Audi 80 (B4) vaatama hakata?

Kas on mingi alampiir, kusmaalt võiks vaatama hakata?
Kas 20000 või 25000 eest saab normaalse auto mida kohe remontima ei pea hakkama?

Tean, et peale auto ostu võiks teatud summa üle jääda n.ö üllatuste tarbeks. Üldiselt mulle pakub huvi just Audi 80 (B4).
Kindlasti sedaan ning kindlasti manuaalkastiga.

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes. Normaalsed pidid olema juba 2.0 83, 85kw jne.

Olen omanud kolme 3 seeria BMW'd ja enam-vähem nüüd selge, mis ja kuidas osta, aga vot Audidest tean vähe.
Just B4-ja tahaks omastada.


Tööl paarimees mul rääkis, et teatud aastakäigu Audidel pidi olema esisillas mingid detailid (aluminiiniumist?), mis ruttu läbi lähevad.


Vastab see tõele?

Minu teada pole B4-l esisillas midagi alumiiniumist.
B4-l lähevad läbi suhteliselt ruttu ja vale paigalduse peale ainult kiigepuksid, aga need pole ka kallid - u 60 eeku tk.
Soovitan enne ostmist käia ostetava autoga ülevaatuspunktis kontrollis - maksad küll mõnisada krooni lisaks, aga tulevikus väldid üllatusi. Ja kui auto meeldib sis avastatud vigade arvelt saab hinda alla kaubelda ;)...


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gutta
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.08 16:36 Tsiteeri


Aga kui osta 1.6 kas sellel minek kehvaks ei jää? ( b3'me mõtlen )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 21.12.08 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gutta
Aga kui osta 1.6 kas sellel minek kehvaks ei jää? ( b3'me mõtlen )

Pead rohkem pedaali vajutama!
Nii vanal autol pead vaatama, et kuusakoski ei kutsuks.
0-100 viimane asi mida uurida.
Kõvatamiseks selline leht(acceleratie 0-100 km/u):
http://www.autoweek.nl/autovergelijker.php?merk=Audi&jaar=0&cache=no


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
CORRADOg60
huviline



Registreerunud 27.03.06
Asukoht: Paide lähedal
Kasutaja on eemal

Auto: Erinevad VW-d

postitati 05.01.09 14:57 Tsiteeri


Ennastki hakanud huvitama Audi 80 või 90 soetamine. Vaja naisele lähikuudel osta suhteliselt töökindel ja mitte eriti roosteussi armastav sõiduriist(siinkohal tervitaks neid mehi kes teedele lasevad usinalt soola puistata :mad: ). Vanale VW on uss külge hakanud ja ilma keretöödeta seda liiklusse varsti enam ei saada.
Kuna hetkel läheb raha mujalegi vaja, siis uuemaid masinaid praegu ei vaataks.
Isiklikult kaaluks ka C3 100 ostu, aga neid on korralikuna leida vist suht raske, samuti on 100 eeldatavalt suurema januga.
Enamuse ajast seal nagunii üle 2 inimese ei istu ja suurema veo jaoks olemas kaubik+ käru.
Masin saab aastas läbisõitu ca 30 000 vähemalt.
Seoses sellega tekkinud mõned küsimused.
Kumma poole tasuks rohkem vaadata- kas B3 või B4, kui autole kulutada tahaks ca 25000 +/- 5000 kr?
Kuivõrd mõttekas oleks sellises vanuse/hinnaklassis diislite poole piiluda?
Kas kooslus algaja juht - talvised teed- vana Quattro on pigem hea/halb?
Või tasuks vaadata hoopis veel odavamate masinate poole, millel kere hea, ja siis sellele kohe algul suurema summa eest korralik remont teha? Remondiga (kui välja arvata keretööd ja sillastend) peaks ikka vast ise hakkama saama, nii et sellele otseselt raha ei kulu...
Vastajaile tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 05.01.09 18:48 Tsiteeri


Nu 25 k eest saab juba korraliku isendi ja b4-ja. Aga alati on müügis nii korralikke kui ka ronte ühesuguste hindadega. Kõige lihtsam on ikkagi käia kuskil spetsialistide juures, kas mõnes ülevaatuspunktis ja investeerida see 300 eeku kontrolli eest, või kui tlnas oled sis pöördu Audihoolduse poole. Ja mina soovitaks just algajale juhile quattrot, sest siis jäävad ära need suurte lumemölludega kinnijäämised ja liikluses ukerdamised, väiksemasse kraavi sõites ronid ka ise välja:D. Muresid vähem endal:cool: b3 või b4 2.0 q on piisavalt ökonoomne ja mootoril on linnaliikluseks piisavalt jõudu. B3 quattro saab mingi 15-20k -ga kätte. niiet raha jääb ülegi:D
Edu auto otsimisel.


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 01.03.09 23:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: B480

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes.


Äkki seletust ka, ennast huvitab kohe väga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 01.03.09 23:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Tsitaat:
Algselt postitas: B480

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes.


Äkki seletust ka, ennast huvitab kohe väga!
Monopritse(66kW) vs täispritsung(85kW), sellest vast piisab


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kunn9999
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.09
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 avant 2,6 V6

postitati 02.03.09 21:52 Tsiteeri


Kui osta siis juba natuke võimsam, vähemalt on antud võimalus möödasõiduks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rauntz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1,8 66kw 88a

postitati 02.03.09 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Tsitaat:
Algselt postitas: B480

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes.


Äkki seletust ka, ennast huvitab kohe väga!
Monopritse(66kW) vs täispritsung(85kW), sellest vast piisab


Mul 66kw täispritse ja hätta ei jää.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 02.03.09 22:27 Tsiteeri


Mõni sõidab pool elu ntx. mingi kia ceed-i või nissan note-iga ning räägib ka, et jalgu ja hätta ei jää :D
Et inimesi ja soove on erinevaid. Tehke proovisõit ja kui meeldib, siis pole ju võimsamat vajagi ?!


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.4% - SQL: 46.6%]