Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Käivitumisest.. (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1482)
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 24.09.03 07:22 Tsiteeri
Käivitumisest..



Hi,

ennast juba mõnda aega vaevanud väike mure. Nimelt, kas on normaalne kui mootor ei käivitu n.ö. poolest pöördest vaid tahab sekund-kaks-kolm starterit saada. Ilmast sõltumist pole täheldanud kuid eriti kylmi hommikuid pole ka veel olnud.

Käivitub kenasti, ei tõmble ega turtsu, mürts ja käib, aga võiks ju kiiremini?

Või kuis on teiste 2.6 mootori omanike kogemused, ehk on see normaalne ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 24.09.03 08:32 Tsiteeri


Üldiselt sama moodi, tahab veidi starteri taga hoidmist, mitte küll 1-2 sek, aga nö poolest pöördest ka ei käivitu. Mul on hea võrredla naise jaapanlasega, mis isegi peale paari nädalast seismist läheb läheb poolest pöördest käima.
Aga mul sulle hoopis küsimus - kas ja kuidas sul on mootoru töö hääl see aeg, kui ta soojeneb, ehk hoiab pöördeid 1200 piirimail? Mul teeb meeletult looma häält ning see mis sumpast tuleb, haiseb ikka koledalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 24.09.03 09:35 Tsiteeri


Tsitaat:

Aga mul sulle hoopis küsimus - kas ja kuidas sul on mootoru töö hääl see aeg, kui ta soojeneb, ehk hoiab pöördeid 1200 piirimail? Mul teeb meeletult looma häält ning see mis sumpast tuleb, haiseb ikka koledalt.


Ma ei ütleks, et ta koledat häält teeb, hetkeks on klõbin, mis kohe ära kaob - teinekord ei kuulegi kui sekund kauem starterit on antud. Lõhnad on normaalsed, selline kergelt bensiinisem, magusam lõhn kui muidu. Müratase on natuke suurem küll, aga mitte niipalju, et ma selle pärast veel kardaks. Üldse suht häälekas mootor, ka soojast peast. Samas tundub jällegi normi piires olema,

Ahjaa, 1 imelik asi on kyll. külma mootoriga hommikul on esialgu tavaliselt selline imelik mulisev hääl auto alt kostumas, ilma vaatamata ytleks tunde järgi et kuskilt kati piirkonnast. Justkui oleks summ vett täis - paremini ei oska kirjeldada.

Kui juba igast häälte uurimiseks läks, siis kas keegi oskab seletada mis põhjustab sellise hetkelise "kahiseva undamise" kui peale käivitamist kohalt võtta ja saavutatud miski ~10km/h kiirus. aeglasemalt veeredes ei ole - nii kui kiirus yle teatud piiri on hetkeks selline kshhhhhh ja edaspidi on vaikus. absi pump vms ? Ka tagurpidi sõites sama efekt. Aint siis tundub teinekord neid undamisi veel rohkem olema korraks ..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.1% - SQL: 63.9%]