Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi S8 pihustid (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2992)
Kaitm
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.6

postitati 17.05.06 08:50 Tsiteeri
Audi S8 pihustid



Tere!
Mure audi s8 97.a. 4,2l 250kw mootori pihustiga. Üks pihusti omadega õhtal ja seega üks silinder puudu. Huvitaks asi, et kas 3.7, 4,2 ja s8 4,2 mootorite pihustid on samad st. võib neid omavahel asendada või mitte. Uus pihusti pole kallis ca. 2000eek aga tellimine tervelt nädal aega võtab. Samas oleks väiksemate mootorite pihustid olemas. Mõned asjatundjad arvasid, et käima läheb kindlasti aga pole kindel, kas küttesegu kogus, mis ette antakse ka peale "asenduspihusti" paigalamist ka täiesti õige on.

Ette tänades,
Kaitm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 17.05.06 09:05 Tsiteeri


Sa ju ise küsid ja ise vastad .... ;-) Tõenäoliselt peaks silinder tööle minema, aga kui nädal ootad, saad õige läbilaskevõimega ja maksimaalse silindrivõimsuse tagava pihusti. Minu arust ei tasu see kompromiss siin kyll ära ...

Otsi ise kataloogist täpne info etka.auto2.ru


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.06 14:27 Tsiteeri


Küsiks siis ise sellist asja, et endal 3.6 moto kas sellele sobivad vana V8 4.2 pihustid ...kas neil on ültse vahet...sammuti Bensu pumba kohta. vorstipoes räägiti mulle sellist jama, et vanale V8 kattuvad A8 ja S8 jupid ja pihustid jne. Vastab see tõele. Kuna endal manuaal kast siis väiksest lisa võimsusest ei ütlek ära....mitte,:D et praegu vähe oleks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 18.05.06 14:38 Tsiteeri


3,6 PT pihustid on erinevatel andmetel kas 153 või 173 cc. ABH pihustid on erinevatel andmetel kas 173 või 200 cc. Ma olen üritanud selgust saada, aga tõde kipub olema mõlemal juhul ilmselt kuskil vahepeal. Pihusteid saab omavahel vahetada küll, aga ma arvan, et ilma vabama sisse- ja väljalasketa ei jää Sul pihustivõimsusest kindlasti puudu. Ja originaalaju ilmselt ei vaata raua muutustele kuigi hästi. Proovida võid, aga siin saab ilmselt nii olema, et kui originaalvõimsus alles jääb, siis on tuuning korda läinud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaitm
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.6

postitati 23.05.06 07:26 Tsiteeri


Ega kellegil juhtumisi vedelemas ei juhtu olema mõnda töökorras pihustit? Aave tõstab nädala viisi tarneaega aga edasi ja millegagi pole enam liikuda, paneks mõneks ajaks analoogi peale, niikaua kui originaal kohale jõuab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 44.2% - SQL: 55.8%]