Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: sigari ukselingid (Vastuseid: 59 | Vaatamisi: 4051)
audimeez
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 11.11.02 20:02 Tsiteeri
sigari ukselingid



See teema peaks vist huvitama kõiki vanade linkidega 100 omanikke. Ise olen nendega pidevalt hädas! Kui natuke külmetab, siis ei tule uksed lahti ja kui saad suure surmaga lahti, ei jää nad enam kinni. Kas kellelgi on mõni hea nipp või kogemus, mis selle jama vastu aitab?:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 11.11.02 20:06 Tsiteeri


Puhasta ära ja määri mingi külmakindla lögaga kokku:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 11.11.02 22:47 Tsiteeri


mina tegin oma ukselingid kõigepealt teflonmäärdega kokku,kuid siis ilmnes,et hoopis riivid on need mis kinni jäävad.võtsin kõik lukud lahti ja pesin brakecleaneriga puhtax ja ka tefloniga määrisin.nüüd liiguvad igasuguse külmaga ja jääga nagu vanad mehed

seda teflon aerosooli müüakse forsis ja see oli motipi toode.hinnax kujunes vist mingi 60.- ja ukselukkudele ja hingedele ka oi kui hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kylaline
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Suur Linn
Kasutaja on eemal

Auto: S6, Chrysler Voyager Plymouth

mad.gif postitati 12.11.02 08:37 Tsiteeri


No nüüd tuli täpselt õige teema käsitlusele!
Nende ukselinkide jama pärast võiks selle audi kohe lausa maha müüa! Paar korda vahetub sula ja külm ilm ning istungi juba hommikuti kurvalt auto ukse taga.

Mõtlesin, et ju on lingid juba kulunud jne jne, kuid peale linkide vahetust on ikka sama jama. No lihtsalt ei saa sisse ja kõik!
Mina olen neid määrinud ja kõike imesid teinud, kuid sellegipoolest sisse ei saa. Hommikul astud ikka sirge jalaga pool tundi varem õue, et hakata linkidega mässama....
...täna hommikul oli olukord parem sest eile käisime audimehega [audimeez] Sikupilli Prisma maa-aluses parklas autosid sulatamas, kuid see ei ole ju normaalne??!!

need lingid ärritavad mind ikka tõsiselt....
:mad::mad::mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 12.11.02 11:02 Tsiteeri


kuda te neid autosi seal sulatasite?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 12.11.02 11:05 Tsiteeri


sama viga et jäätuvad kinni ja ukselink on nii habras et murdub,olen iga kevade uue lingi pannud.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 12.11.02 11:11 Tsiteeri


minu teada audi 80'l siis selle vana ja kandilise kerega samad ukse lingid, mul korra aint murdunud ja siis sain aavest uue 200-ga.
Linkide kohta ma kll midagi ei nurise ja uksed mul lahti norm käivad, mul probleem esi uste puhul vastupidine, et ei taha hästi kinni jääda, kas selle puhul ka midagi teha annax?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kylaline
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Suur Linn
Kasutaja on eemal

Auto: S6, Chrysler Voyager Plymouth

biggrin.gif postitati 12.11.02 11:40 Tsiteeri


Sulatasime niimoodi, et parkisime autod ära ja siis lobisesime nii umbes 1,5 tundi. Selle ajaga oli auto täiesti puhas lumest ja jääst....:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 12.11.02 11:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Ull Miis
minu teada audi 80'l siis selle vana ja kandilise kerega samad ukse lingid, mul korra aint murdunud ja siis sain aavest uue 200-ga.
Linkide kohta ma kll midagi ei nurise ja uksed mul lahti norm käivad, mul probleem esi uste puhul vastupidine, et ei taha hästi kinni jääda, kas selle puhul ka midagi teha annax?


võta lukustusmehhanism lahti ja pese see vanast määrdest puhtax.ja uuesti kokkupannes ei tohi kasutada tahkeid määrdeid.

vaata mu eelmist postitust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 12.11.02 12:46 Tsiteeri


Mul oli ka probleeme. Tegin ka kungagi nii nagu Quattro tegi. Lingid käivad nüüd nagu Antsu viiul.
Ps. lingi sisusid on ka eraldi müüa (need mis murduvad)hind oli umbes 30-50 eek-u


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.02 08:16 Tsiteeri


Mul oli ka sama mure et iga kevad tuli vahetada see link jälle ära kuna nad lihtsalt murdusid niivõrd kergesti... leidsin siis ühest poest vaid selle sisu osa mis ära murdub, see tegelt on mõeldud siksidele, siis 08 ja 09-le vististi, kuid kui sealt üks julla küljest maha viilida/lõigata (üks kipub neist ette jääma, ära tuleb siis lõigata üks kahest, olenevalt kummale poole link läheb) siis saab sellest palju tugevama lingi kuna seal ei ole seda kitsamat kohta mis on originaal lingil ja kus kohast see tavaliselt ära murdub... krt segane sai aga ju ikka aru saate


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 19.11.02 08:23 Tsiteeri


mul veidike teine proble, et esiuksed ei taha hästi kinni jääda. Kas seda lukustutse asja on kuidagi võimalik regullida või siis on vaja see värk uus osta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.02 08:33 Tsiteeri


Mismoodi ei taha kinni jääda? kas tuleb kõvemini kinni lüüa, et esimese astme peale jäävad või ei jää sinna ka? Et sealt annab asja regullida tegelt ju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 19.11.02 08:59 Tsiteeri


jäävad jah esimese astme peale!
Nu mix kõvemini lüüa, taga uksed kõivad igati vaikselt, seega peab ka esimesed samamoodi käima saama!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.02 10:06 Tsiteeri


Ei ma lihtsalt küsisin kas kõvemini lüües jäävad... aga annb ju välja poole tuua kere küljes olevat jullat mille ümber siis ukselukk sulgub, siis peaks nagu paremaks saama... kuid minu omal hakkas üks uks siis tihendi vahelt tiba vett läbi laskma, teised sain paremaks igaljuhul


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 20.11.02 10:03 Tsiteeri


Nu eks siis peab kacetama:D!!! Lihtsalt see uste prõmmimine on ära tüüdanud ja muud ei midagi:)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 20.11.02 22:16 Tsiteeri


yks võimalus uksed käima saada. osta uute linkidega uksed. käivad nigu miilenki. noist linkest võid tirida niiet pyksid märjad.
tegelt ikka kõik ilusti ära õlitada ja hakkavad tööle kyll. tuleb aint vaadata mis õli kasutada. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

postitati 28.11.02 10:34 Tsiteeri


Viga on lukkudes, mitte linkides. Lukustus mehanismi tuleb puhastada ja õlitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 28.11.02 10:55 Tsiteeri


niih sain siis kõrvalsõitja ukse tööle esimese:)!!! Liigutasin seda kinnitus junni seal kere küljes ja hakkaski korralikult käima:)!

Aga juhi omaga jama krt see junn sinna kinni roostetanud või midagi sellist isegi silmusega ei keeranud lahti tahab aint üle keerata, ei julge väga jõuga pärast puru ja siis uks üldse kinni ei seisa:)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 28.11.02 22:16 Tsiteeri


neid linke krempliga pakuti mulle kunagi myya 150 eeq tk. mõtsin siis et ostan kohe yhe pihutäie tagavaraks aga õnneks sain enne uute ustega versiooni ja sinna nad jäidki...
kas need lingid on volkari omadega täpselt samad? st. kas volkari omi kah saab kasutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 28.11.02 22:18 Tsiteeri


vanadel on jah minu teada ja uuest peast maksis aavest esimese ukse link miskine 200 umbes!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.02 01:12 Tsiteeri


Neid uusi on jummala mõttetu osta... aasta ja asjad katki ~30 krooni maksab see lingi lülituse osa ja see palju tugevam


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 29.11.02 07:17 Tsiteeri


nu mul see link nüüd kestnud juhi uksel 2 aastat! Ja teised lingid on olnud 9 aastat kindlalt küljes ja siiani pole midagi juhtunud!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.02 18:39 Tsiteeri


Milul originaal link surt üle aasta ei pidanud... nüüd kui see teine sisu sees juba kaks ja pool aastat asi fine:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimeez
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 02.12.02 10:37 Tsiteeri


Te hirmutate ära!! Ostsin vihaga forsist juhiuksele ja kõrvalistuja uksele tutikad lingid, 200 eeku tükk. Õlitasin ära ja siinani käib kui kellavärk. Aga teie juttu lugedes ei pea need vist kaua vastu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.1% - SQL: 57.9%]