Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mingit jama tilgub (Vastuseid: 21 | Vaatamisi: 2134)
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 26.04.06 11:21 Tsiteeri
Mingit jama tilgub



Nii hakkas siis mingi paar päeva tagasi eest armatuuri alt mingit õlitaolist vedelikku tilkuma.
sealt august kus peaks alla sooja puhuma tilgub mati peale,
samas aga ei kao kapoti alt ükski vedelik ma ei saa aru mis asi see olla võiks????
ja see ka veel et tuleb seda ainult paremalt poolt vasak oli kl veits selle jamaga koos aga peale kuivatamist sinna seda enam ei teki
auto:audi 100 92a 2,8autom kliima
ehk oskab keegi midagi tarka öelda??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 26.04.06 12:32 Tsiteeri


kui esiklaasile peaks tekkima libe kiht ja autos tunda magusat lõhna siis soojendus radikas lekib,vahetusel tuleb kogu armatuur eemaldada.


Kui keegi mind kihutamas näeb siis teadke mul spido valetab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 26.04.06 12:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: greedy
kui esiklaasile peaks tekkima libe kiht ja autos tunda magusat lõhna siis soojendus radikas lekib,vahetusel tuleb kogu armatuur eemaldada.


Jah aga see vedelik mis seal tuleb ei ole kaugeltki mitte tosooli moodi see on nagu õli ainult et mingit lõhna ei ole ja tosooli ei kao ka kuhugi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 26.04.06 13:24 Tsiteeri


Konditsioneeri külmaagents lase üle kontorllida, lekib kuskilt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audipower
huviline

Avatar


Registreerunud 26.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 1.8S -88

postitati 26.04.06 13:25 Tsiteeri


Aga maitse ikka on ,kui lõhna ei ole!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 26.04.06 13:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audipower
Aga maitse ikka on ,kui lõhna ei ole!!!



:Dei saanud nagu sinu poindis eriti aru


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 26.04.06 13:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Konditsioneeri külmaagents lase üle kontorllida, lekib kuskilt.


ok aga mis vedelik see selline on kas seda peab siis/saab juurde ka kuskil valada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 26.04.06 13:59 Tsiteeri


Mis on külmaagents?
Kliimas ringlev gaas on lõhnatu.
Täitjad mehed kasutavad selle tuvastamiseks gaasi analüsaatoreid või midagi sellist.
Kas ta kondenseerudes muutub vedelaks, seda ma ei tea.
Aga kas kliima, st et kompressor töötab? Sest et kui sealt gaas kaob, siis automaatika komp. tööle ei lase.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 26.04.06 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Mis on külmaagents?
Kliimas ringlev gaas on lõhnatu.
Täitjad mehed kasutavad selle tuvastamiseks gaasi analüsaatoreid või midagi sellist.
Kas ta kondenseerudes muutub vedelaks, seda ma ei tea.
Aga kas kliima, st et kompressor töötab? Sest et kui sealt gaas kaob, siis automaatika komp. tööle ei lase.



ei kliima ei tööta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 26.04.06 14:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Mis on külmaagents?


Kliimaseadmetes, külmutites olev töökeha e. külmaagents. ( freoonid ehk siis, kui aru ei saa )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Spyder
huviline



Registreerunud 12.11.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 26.04.06 14:31 Tsiteeri


freoon voi mis iganes sinna kliimasse pandud on see ongi nagu õli(kui lekkima hakkab) kas ykskord juba aru ei saa ja mine lase auto ara kontrollida:mad:Selleparast ei tootagi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 26.04.06 14:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Mis on külmaagents?


Kliimaseadmetes, külmutites olev töökeha e. külmaagents. ( freoonid ehk siis, kui aru ei saa )


Saan aru, miks ma ei saa :D
Ainult et sõna oli võõras, Googel annab ühe vaste ja ka siin foorumis pole seda väljendit enne kasutatud, kuigi kliima teemadel jahutakse kevade saabusmisel lõpmatult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 26.04.06 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Spyder
freoon voi mis iganes sinna kliimasse pandud on see ongi nagu õli(kui lekkima hakkab) kas ykskord juba aru ei saa ja mine lase auto ara kontrollida:mad:Selleparast ei tootagi:D



Trr kl kui ma autodest ise midagi ei tea siis ma peangi ju endale ennem remmi minekut selgeks tegema mis asi pees võib olla.:mad:
Ma räägin siis selle asja kohta ühe loo ka
Tutava S mersul lõpetas kliima töötamise viis esindusse ja sealt öeldi et on pees tuleb uus kliima panna ja see maksab 40000kr tema aga küsis et mis siis viga sellel on et korda ei anna teha selle peale ei osatud aga kohe midagi vastata helistati poole päeva pärast tagasi ja öeldi et viga on mingis klapis ja küsimuse peale et kas ainult seda klappi ei anna ära vahetada vastati et saab küll.Vahetatigi ainult see klapp ja arve tuli 8000kr.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.06 15:02 Tsiteeri


Seda on ka minu sõpradel juhtunud...loomulikult kui ise ei tea siis on targem nõupidada, sest muidu võid end teha remondis lolliks või tehakse sind lolliks arvega. Mis aga teemat puutudab siis muud seal olla ei saagi kas tosool või kliima freooni lekke. Seega lase kliima korda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kem
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4, S6, TT, S8 ja A8(D3)

postitati 15.05.06 07:52 Tsiteeri


mul lõi aga mingi vooliku sealt päris lahti ja pedaalide juurest hakkas lademeis tosooli tilkuma...
jama. ehk kellegil sarnane jama juhtunud ja oskab soovitada/aidata?!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.05.06 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kem
mul lõi aga mingi vooliku sealt päris lahti ja pedaalide juurest hakkas lademeis tosooli tilkuma...
jama. ehk kellegil sarnane jama juhtunud ja oskab soovitada/aidata?!?

Arvatavasti siis andis soendusradikal see va kurikuulus plastühendus saba. (Endal läbitud teema).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 15.05.06 09:09 Tsiteeri


Nii sain siis käidud kliima remmis ära ning sealt öeldi et kõik on ok ja see freoon küll ei ole mida sealt tilkus.
Sõitsin siis veel paar päeva nii ringi kuni ühel päeval jalad täitsa märjaks viskas:) siis sain aru et see peab ikka tosool olema jama oli ilmselt selles miks ma seda tosooli kohe ära ei tundnud sest arvatavasti oli keegi kunagi sinna süsteemi valanud seda head lekkepeatajat.
Nüüd igastahes on uus radikas küljes ja kõik ok

Tänud vastajatele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tips
huviline



Registreerunud 16.11.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: kunagi ikka

postitati 27.11.06 07:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Seda on ka minu sõpradel juhtunud...loomulikult kui ise ei tea siis on targem nõupidada, sest muidu võid end teha remondis lolliks või tehakse sind lolliks arvega. Mis aga teemat puutudab siis muud seal olla ei saagi kas tosool või kliima freooni lekke. Seega lase kliima korda teha.


tegelikult on palju ka eelarvamusi selle kohta kui naine autoga töökotta satub alates sellest naljakast asjast, et mõni käib rehvide asemel kumme vahetamas ja lõpetades sellega, et mu kapotialune aurab, ei tea küll mis juhtus, või et auto lihtsalt ei liigu enam.....siis on hea, kui sul mehhaanikust mees peaks varuks olema, või no vähemalt sõber, et sulle külma ei tehtaks ja ega ju naised ei peagi kõike autodest teadma;) hea oleks küll:) aga samas kui mehel õnnestub, töökojas selline apsakas, vot on lugu nagu teine....arvestad tema tarkusega ju autodest:) ei kritiseeri kedagi aga eks nii juhtub ju alatihti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kant2
huviline



Registreerunud 06.11.06
Asukoht: jõgeva
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.06 17:14 Tsiteeri


mul audi 80 coupe 2,6 ja sama asi aga mõlemalt poolt tilgub ja ajab mingit lõhna kah :S ei tea mis jama :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 27.11.06 17:22 Tsiteeri


Kui ta sul just si*a haisu ei aja siis ilmselt on see sihuke magus lõhn ja kui on magus lõhn siis loe teema läbi.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 27.11.06 18:13 Tsiteeri


Ka soojendusradikas on audi nõrk koht;) (nagu tuled, soojenduse mootor tagapidurid jpm) Uus radikas maksab küll kõigest u 500.-, kuid töö käigus tasub kindlasti üle vaadata (ja tõenäoliselt vahetada) ka soojenduse mootor, kuna need on ülimalt nirud tehtud. Kliimaga versioonil peab aga mootori vahetamiseks kogu soojenduse kobaka välja tõstma, see on aga üsna tülikas. Jutt käib siis ikka c4 (samamoodi ka C3)kerega masinatest.
Tervet armatuuri pole vaja välja võtta, kuid keskkonsooli tuleb küll omajagu lammutada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.06 16:01 Tsiteeri
Mingit jama tilgub



mulk says:
krt, mingu uroloogi juurde, kui tilgub .. jama :D


ehk siis pane natuke arusaadavam pealkiri teemale


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.8% - SQL: 59.2%]