Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:a4 tulede kinnitused (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1541)
porr
huviline



Registreerunud 05.04.06
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.06 12:44 Tsiteeri
K:a4 tulede kinnitused



Kas keegi oskab öelda, kuidas A4 esituled kätte saab. Kaks pealmist kinnitust saab ilusti lahti aga kaks ülejäänud kinnitust on allpool, üks suunatule pool ja teine radika pool. Kas nende alumiste kinnituste juurde pääsemiseks tuleb maha võtta ka esistange või saab ilma stanget torkimata need lahti. Autoks A4 2,8 V6 96.a.
Ette tänades!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.06 20:26 Tsiteeri


Edasi peaks nii olema: Eemaldad suunatule mis kinnitub põhitule külge "plastkalmbriga". See on näha seestpoolt tule pealt. Seejärel sikutad suunatule ettepoole välja ja näha on kolmas kruvi mis hoiab esituld kere küljes. See lahti ja siis sikutad esituld veidi küljele. Sealt hoiab laternat neljas kinnitus mis on radika pool ja istub lihtsalt pesas. Üks PILT Kust on ka veits näha neid kinnitusi.


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 18.04.06 08:09 Tsiteeri


Küsimus ka4la`le, Sa oled neid esitulesi lammutanud, et kas seda radika juures asuvat nn. punkti saab ka kuidagi väljapoole nihutada? Mul tahaks tuli just sealt nagu tiba väljapoole saada. (P.S seda neljandat kruvi seal suunaka all ma ei teadnudki, teadsin ainult 3 kinnitust:o - tnx. illustreeriva pildi eest).
Tiit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
porr
huviline



Registreerunud 05.04.06
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.06 11:01 Tsiteeri


Tänud!
Hakkan nüüd siis lammutama, kuna plaanis panna xenonid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.06 23:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Küsimus ka4la`le, Sa oled neid esitulesi lammutanud, et kas seda radika juures asuvat nn. punkti saab ka kuidagi väljapoole nihutada? Mul tahaks tuli just sealt nagu tiba väljapoole saada. (P.S seda neljandat kruvi seal suunaka all ma ei teadnudki, teadsin ainult 3 kinnitust:o - tnx. illustreeriva pildi eest).
Tiit.


Seda kinnituskohta seal radika juures pole ma puutunud ja ka väga süvenenud pole asjasse. Aga pildilt on näha et seda kinnituskohta hoiab omakorda üks kruvi, võibolla veidi meisterdamist ja ongi teostatav...


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.04.06 08:02 Tsiteeri


Selge, peab uurima. Aga sain ma kokkuvõtteks aru, et esitule eemaldamiseks POLE vaja stanget maha kruvida? (Mulle on kogu aeg siis udu aetud?:()


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.06 21:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Selge, peab uurima. Aga sain ma kokkuvõtteks aru, et esitule eemaldamiseks POLE vaja stanget maha kruvida? (Mulle on kogu aeg siis udu aetud?:()


Stanget küll ei ole vaja maha kruttida :)


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.5% - SQL: 70.5%]