Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: B4 keskluku vaakumpump... (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1814)
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.06 06:57 Tsiteeri
K: B4 keskluku vaakumpump...



Kas oleks kellelegi võimalust anda enda oma proovida mulle Tallinnas või Harjumaal. Keegi kes lammutab mõnda B4-ja või lihtsalt vastutulelik B4 omanik. Oleksin nõus selle proovimise eest ka mõõdukalt raha maksma. Iseenesest on selle korraks välja kiskumine väga lihtne. Samas minu elu teeks teadmine,kas pumba viga või mitte, hullult lihtsamaks.

Ette tänades,
Timo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.04.06 11:33 Tsiteeri


Kui neljap Männikul sobib, siis võta ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.06 19:48 Tsiteeri


Tänud kasutajale "MaQQu". Ka tema korras pump ei töötanud.

Ma ei oska selle probleemiga midagi peale hakata, aga väga tüütu on uksi lukustada ja avada nagu mossel või siksil. Kas keegi teab, kus tehtaks mul see lukustuse teema korda? Kus otsitakse ja kõrvaldatakse viga. Või tuleks panna elektrilised pumbad? Mis need maksavad ja palju tööd sellega on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 04.04.06 20:02 Tsiteeri


sa pole oma probleemist üldse rääkinudki, kas ta sul üldse mingit häält teeb ? Kas sul oli ta puldist lülitatav?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 04.04.06 20:06 Tsiteeri


Ühtegi remondikohta ei oska küll soovitada, aga soovitaksin, et kui natuke vaba aega ja rahulikum koht on olemas, siis saaks selle tõenäolise õhulekke ise ka üles leitud. Kui pump ka võtmest keerates üldse häält ei tee, siis ise lammutaksin lahti selle sama ukse. Kui häält teeb, aga uksenupud üldse mitte või liiga vähe liiguvad, siis on tõenäolisemateks õhu lekkimise kohtadeks tagaistme alune kolmik, pagasiluuki minev voolik ja edasi uksed. Susiseva hääle järgi peaks leidma enamvähem õige koha üles.

edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.06 20:07 Tsiteeri


Probleem: Signa läheb puldist ilusti peale, kesklukk ei tee piuksugi. Signa tuleb samuti maha, kesklukk ikka mitte piuksugi. Uksed saan lukku ja lahti ükshaaval ja nuppudest ning võtmega. Seega kesklukk ei tööta ka võtmega mitte. Mingit plõksu ega urinat pumbast ei kostu. Vaakumvoolikud on terved, sest pumba juurest ise suuga puhudes ja imedes käivad nupud üles-alla nagu kord ja kohus. Proovisin täna siis ka korras pumbaga ja ikka ei midagi. Autoks avataril olev B4.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.06 22:08 Tsiteeri


pumbale vool peale tuleb ikka?
kui puldi nuppu vajutada, siis peaks ju loogiliselt pumbale +12V peale tulema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.06 07:01 Tsiteeri


Selline elektroonika on minu jaoks suht võõras asi. Aga ehk oskaks seda voolu ka otsida kui leiaks miski joonise nende pistikute (mis pumba küljes) ja juhtmete kohta. Tean et siin tihti viidatakse Elcats-i peale, aga see vist hetkel ei tööta. On kellelgi muud varianti, kust leida skeemi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 05.04.06 07:10 Tsiteeri


ise olin kah sügisel hädas kesklukuga kui signat paigaldasin. Nimelt ei hakanud peale signa külge ühendamist tööle kesklukk ei puldist ega ka võtmest, sama asi - pump ei teinud piuksugi. Ja viga oli selles, et signast tulevad juhtmed ei andnud voolu keskluku süsteemi (juhi uksest tulev roheline-sinine juhe oli mul see, mille kaudu ühendasin).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.06 07:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undu
ise olin kah sügisel hädas kesklukuga kui signat paigaldasin. Nimelt ei hakanud peale signa külge ühendamist tööle kesklukk ei puldist ega ka võtmest, sama asi - pump ei teinud piuksugi. Ja viga oli selles, et signast tulevad juhtmed ei andnud voolu keskluku süsteemi (juhi uksest tulev roheline-sinine juhe oli mul see, mille kaudu ühendasin).
Seega ka minul peaks selles sini-rohelises olema puldist vajutamise hetkel vool sees ja siis ka võtmest keeramise hetkel?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 05.04.06 07:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timo
Seega ka minul peaks selles sini-rohelises olema puldist vajutamise hetkel vool sees ja siis ka võtmest keeramise hetkel?

Jah. Mul on enda ühenduste skeemid alles, kui huvi on, siis priva, mul telefon jäi koju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.6% - SQL: 64.4%]