Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Soovitage/hoiatage - Autokoolid Tallinnas (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 14663)
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 26.08.03 07:13 Tsiteeri
Soovitage/hoiatage - Autokoolid Tallinnas



Nimelt soov saata naine autokooli. oskab keegi soovitada või hoiatada kuhu mitte mingil juhul minna ? Millisega head ja halvad kogemused.

Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.08.03 07:33 Tsiteeri


tegelikult oleneb autokoolist läbisaamine siiski suures osas õppijast endast, ega sealt koolist palju targemaks ei saa, platsisõitu on kasulik ise õpetada, hoiad päris palju kokku.
praega siis üks tuttav tütarlaps on 10 kuud koolis käinud, 25k.- magama pannud aga sõita ikka ei mõista, samas teine käinud 3 kuud ja kohe on arki eksam tulemas.
oleneb siiski palju inimesest ka.
mõned autokoolid kindlasti saastad, mõnes sõiduõpetajad liig närvilised, ei taha mitte õpetada vaid tahavad et õpilane vigu teeks ja siis saavad möliseda.
endal paljud tuttavad Kaljus käinud, kõik on läbi saanud, kuid kooli keegi eriti ei kiida, rohkem selline iseõppimise kool:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 26.08.03 08:05 Tsiteeri


nu jah, eks ta ikka igas inimeses kinni kui kähku selgeks saad, aga just seda inffi ootan, et kus normaalsed masinad, head teooria ja sõiduõpetajad (kes ei hakkaks sõimama ja kabistama ):mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 26.08.03 08:14 Tsiteeri


olen kuulnud et pirita autokoolil on hea tase.. ise pole seal käind aga 1 õpetaja pidavat seal küll suht nõudlik jne olema. eksamile ikka lambist ei lase


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 26.08.03 09:57 Tsiteeri


Siiamaani olen ma kiidusõnu Laplari kohta kuulnud. Suht odav ja seal uuendati hiljaaegu auto parki ka. Kuid Laplaril on kaks kontorit, kui mitte kolm ja mina soovitan minna Paldiski mnt. kontorisse, sest need kes seal Paldiski mnt. Laplaris õpivad teevad ARK-i eksamid läbi Saue ARK-i ja seal on hulga mõistvamad inimesed kui Tallinna büroos, ise tegin ka läbi Saue ARK-i, näiteks platsi sõit, sauel on postid sellise pöidla jämedused metallpostid aga Mustamäel on igavesti pirakad torud. Eksaminaatorid on ka lahedad, ütlevad pikalt ette kuhu keerata jne. Ja kui sauel lube teha siis, teooria ja platsisõit toimuvad sauel aga linnasõit hakkab laagrist säästuka ja neste juurest.
Mina soovitan igati Laplarit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 26.08.03 10:54 Tsiteeri


Ise käisin Laplaris ja imo igati ok oli nii teooria õps kui ka sõidu omad:)!


tark ei torma
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.08.03 15:48 Tsiteeri


Mis Kristiine autokooli kohta öeldakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Piret
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.02
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 4,2; Audi Coupe Quattro, vette 96 ja üks tsikkel :)

postitati 27.08.03 12:25 Tsiteeri


Ah, et Laplar hea :o Nojah, mina sain seal küll rõvedalt tünni paar aastat tagasi.
1) Reklaamiti koolis ja sõiduatoks lubati uusi Toyota Corollasid, kuna autokoolidest halligi ei teadnud ja pakkumine tundus olevat soodne ja lube vaja, siis hakkasin asjast kinni - tulemusena kärutasin ringi hirmvana Opel Asconaga, mille ust kinni tõmmates sisemine käepide pihku jäi...
2) Koolieksamil mind esimene kord läbi ei lastud ja pidin käima harjutamas veel mõned korrad - raha maksin mustalt... Milline idiootsus minu poolt! Teisel katsel sain sõimu osaliseks ja tehti TOHUTU heategu, lubati mind OMAVASTUTUSEl ARK'i. ARK'is pääsesin puhtalt läbi...

Oli ikka kool, teooria oli nii igav, et kui veel selle kooli tundi peaks minema, siis jääkski load sel viisil tegemata. Sõiduõpetaja vahtis kõõrdi ja rõveda imala pilguga, auto oli pann, juhataja täielik õudus...

Kahjuks olin ma siis ise piisavalt muna ja ei julenud kõve häälega lubatud asju nõuda, nüüd seda enam muidugi ei juhtuks :D Ja äkki ongi nad nüüd normaalseks läinud, ei tea...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 27.08.03 14:55 Tsiteeri


pitita autokooli on teooria tase hea.. (ei ole midagi halba öelda) aga asi nõuab iseõppimist rohkem kui teised autokoolid, pirita on rõhku pannud, et sa ikka tahad neiud lube südamega! mitte nigu käix koolis iga 3 päeva tagant 2 tunid jne....!!!!
autod mul suht suva millega liigud vaja on punktist A, punkti B sõitis õppeauto ära:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 27.08.03 16:09 Tsiteeri


ise käisin ODIUMis.. kallis, aga samas mina jäin rahule, sain asja selgeks ja autod olid ka uued.. nii et igati korralik.. aga jah.. on odavamaid:P


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 27.08.03 19:25 Tsiteeri


Kristiine autokool on ok.minu naine käis seal 3 sõbrannaga ja kõik said load kätte.kui kooli eksamid ikka ära teed,saad ka ARK-is läbi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.06 19:54 Tsiteeri


Kristiinet mina ei kiida, sõber käis seal pea 1,5 aastat ja ei saanud läbi siis tuli minuga Laplari üle ja nipsti mõlemal laksust load käes. Laplar on sammuti suht raske aga teatud reegleid seal pole nagu Kristiine Autokoolil. Kui raha on siis käid jne mitte muraki kõik korraga vaja maksta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Shelby-SV
huviline



Registreerunud 06.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 66kw 1994

postitati 25.02.06 20:10 Tsiteeri


Haja Autokool

statistika järgi pidavat üks kõvemaid koole olema (vähemalt seda nad meile esimesel tunnil mingi 3x jõudsid mainida)

teooria on suht ok, aga õppima peab küll kõvasti, nagu päris kool juba. pea iga tunni alguses on eelmise tunni või koduse õppimise peale testid.

sõidukid on päris normaalsed, ise sõitsin mazda premacyga aga mul oli BC1 kah, niiet...

ühe õpetaja kohta teadsid naisõppurid öelda, et polnud harv juhus leida õpetaja kätt põlvelt...

ütleme nii, et kui tahetakse asja korralikult selgeks saada ja raha pole väga piiratud, siis Haja käib küll. seal nimelt peab iga liigutuse eest maksma ja hindamine ja värgid on karmid.

samas, kui tahate odavalt lube, siis minge Viltumäkke. mul 3 klassivenda on sealt tulnud. õppe sõite oli neil keskmiselt mingi 5 kokku, odavalt sai läbi ja kahel neist ei toimunud üldse teooria tunde. Ütleme nii, et see ei ole päris mustalt lubade tegemine, lihtsalt väheke "teistmoodi". Aga jah, sõitu sa seal küll ei õpi. Mul klassivennad oskasid juba ennem sõita, nii et algajale ei soovita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 25.02.06 21:20 Tsiteeri


Mustamäe autokoolis räägiti teooriat päris huvitavalt...
Sõiduõpetajatest olid päris norm Ago ja Andi aga eks erinevad inimesed sobivad kokku erinevalt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-markus-
huviline



Registreerunud 28.03.05
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 Avant

postitati 25.02.06 22:04 Tsiteeri


OÜ Autosõit. Väga kena teenindus maksmisel jne. Teooriatunnid kenasti kesklinnas. Kõik õpetajad ja instruktorid kogu aeg heas tujus, viskavad nalja... Soovitan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 26.02.06 02:43 Tsiteeri


Seal paldiski mnt laplaris saab ilgelt kergesti läbi. Samas sõiduõpetajad on suhteliselt affid. Üks on täielik londo, kelle otsa sattudes teeb ainult siis sõidueksamid ära, kui sa varem juba hästi sõita oskad. Nullist alustades peab temaga kõvasti tunde juurde võtma, kui kohustuslikud 40. Ta lihtsalt ei õpeta mitte midagi. Tolle eesnimi on vist Jalmar
Teine õpetaja on ilge naistemees - ajab külge ja räägib oma elu vallutustest. Tolle nimi on Raivo.
Ja see pladiski kontori boss on ka ilgelt ülbe. Täiesti rõve lihtsalt.
Autodeks seal miskid vanad saanid Nissan primerad (vähemalt neil kahel eespool nimetatud isikul).
Kogu eelnev jutt siis selle paldiski kontori kohta. Ning vastab tõele, et selle kaudu saab teha platsi sauel ning läbi pääseb üldiselt kergelt. Mitte platsist vaid üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ancool
huviline



Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4 cabrio

postitati 08.03.06 10:52 Tsiteeri


kõike muud aga mitte niguliste autokool:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Joyless
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0

postitati 08.03.06 16:10 Tsiteeri


minu soovitus ODIUM, kallim kui mõni teine aga tulumaksu saab ju kogu papi pealt tagasi.... mina sain load kätte 3e kuuga, õpetajad ei takistanud.... ah jaa kui sinna minna siis soovitaks teooria õpetajaks Hillarit (vist oli) ja sõiduõpetajaks Ülar Tõkke (super hea õpetaja ei mingit röökimist ega kabistamist, samas paneb nii mõneski asjas proovile, igati rahul olen ja jänni ei jää kunagi) ja olen kuulnud et ka Toomas Roos vist hea õpetaja..... paljud plikad minu kursuselt läksid temaga sõitma..... ah jaa Ülaril nüüd kooli kõige uuem auto ainult paar kuud vana hetkel kui sedagi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Propper
huviline



Registreerunud 13.09.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.8

postitati 08.03.06 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
... Ta lihtsalt ei õpeta mitte midagi. Tolle eesnimi on vist Jalmar
Teine õpetaja on ilge naistemees - ajab külge ja räägib oma elu vallutustest. Tolle nimi on Raivo...



mul oli ka see raivo soon. julm tüüp oli, 7 a tagasi, kui mina lube tegin, oli tal vana mazda-raibe (mis oli ta enda jutu järgi parem, kui mistahes teine auto), mille väärtus võis olla mingi 8000kr. Naljakoht on see, et ta ostis sinna 6500krooniga roolivõimu peale :)

ta oli tõenäoliselt kõige ebaprofessionaalsem sõiduõpetaja, kellega ma kunagi üldse kokku puutunud olen. Sõitsime linnas ringi kohtades, kus ta väidetavalt niksi oli naistega teinud puude all...

ja teine oli Hjalmar. Aga tema kohta öeldi rohkem, et lihtsalt uimps.


- "i`m made of jelly" -
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T2
huviline



Registreerunud 05.08.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kaherattaline

postitati 09.03.06 06:16 Tsiteeri


kahjuks ei tule meelde autokooli nimi aga asub kadriorus- probleemid siis pervertidest sõiduõpetajatega(ligi tikkujad) -see on siis abikaasa kogemus.tal jäi tol hetkel autokool pooleli sellel lihtsal põhjusel et ei julgenud tagasi minna.kahjuks mina sain teada sellest pool aastat hiljem, muidu ilmselt oleks kellegi näoprofiil kapotis olnud.
aga soojalt soovitan kalju autokooli. endal siis kogemus a -kategooria tegemisel ja kahel naistuttaval b-kategooria.see on minu meelest üks väheseid koole mis tegelikult õpetab sõitma.see kes on autokooli eksamid puhtalt teinud-sellele on ark-i eksam väga lihtne.
ja kui kellelgi on kunagi soov teha tsikli lube teha siis on kalju autokool minu meelest ainuke võimalus, et algajast-ohutu sõitja saaks.see kehtib ka b-kati kohta.


siin ma nüüd olen
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.06 08:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
pitita autokooli on teooria tase hea.. (ei ole midagi halba öelda) aga asi nõuab iseõppimist rohkem kui teised autokoolid


Sama kogemus siin - väga rahul, a ju mul vedas ka sõiduõpetajaga - Mati Kalde, kuniks ta mazda lõplikult saba andis...

Üks huvitav omadus, mida teisedki täheldanud - Pirita liikluskooli õpetajad pidid enamus suht nö mitte venivat sõidustiili õpetama... enne eksamit loetakse sõnad peale, et kiirust ei ületaks, aga kui vähegi sõita oskad, siis ära veni!

Sealt ma vist oma raske parema jala saingi :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 09.03.06 09:20 Tsiteeri


Keegi mõnda asjalikku siklilubadekooli ei oska soovitada?


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 09.03.06 12:23 Tsiteeri


Mul tütar üritab ka mõnda autokooli minna, aga ei tea millise summaga peab arvestama.
Ehk valgustab keegi ka hindade poole pealt.
Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.06 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
Mul tütar üritab ka mõnda autokooli minna, aga ei tea millise summaga peab arvestama.
Ehk valgustab keegi ka hindade poole pealt.
Tänud.

Odium üks kallimaid,kuid ise käisin ja jäin väga rahule,teooria õpetajaks oli Hillar ning sõiduõpetajaks Paul(parim kes seal on ,soovitati teda mulel ja olen ka kõigile järgnevatele kes odiumisse läinud Pauli soovitanud),hindadest niiaplju et hetkel odiumis selline hinnakiri
Õhtune teooriakursus 1200.-,ISIC-kaardiga 1100.- ; päevane teooriakursus 1000.-, ISIC kaardiga 900.-(Hinna sees on teoorialoengud, kooli teooriaeksam ja dokumentide vormistamine riiklikule eksamile) Vaata ka kehtivaid sooduspakkumisi!

Sõidutund (30 min) 110 EEK (Hind sisaldab kütuse ja kindlustuse maksumust).

Autodroomi (harjutusplatsi) kasutamise eest tuleb maksta kohapeal vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Kooli sõidueksam 250 EEK.

Teooria korduseksam 120 krooni.

Auto kasutamine riiklikul eksamil ARK-s 250 EEK, korduseksamil ARK-s 500 EEK, kui ei ole vahepeal võetud 6 lisasõidukorda.

Riigilõiv ARK-le riiklike eksamite eest ARK-s: alla 18 a-1010 EEK; üle 18 a-1140 EEK. Iga korduseksam 380 EEK.

Ise käisin siis kui veel teooria maksis 800.- ning sõidutund 80.-.
Head otsimist!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.06 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ancool
kõike muud aga mitte niguliste autokool:mad:


seda ei saa nii üheselt võtta.
ma käisin seal ja väga positiivne oli kõik.. suhtumine ja üldse kogu asjade korraldus.. teooria ja sõit kõik bro :P heas kohas on neil kool ka :)

edit: see oli muidugi 2001.. aga seal vist on praegu ka samad inimesed minu teada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.2% - SQL: 32.8%]