Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 2.2T 20V väikevend -> 1,8T (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 3624)
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 09.02.06 23:08 Tsiteeri
2.2T 20V väikevend -> 1,8T



õhtust :)

Nagu subj. ütleb on 2.2T 20V turbo mootorile suhteliselt võrdväärne vastane olemas. Teema on küll vana, kuid siin avalikult levitamist pole leidnud. Seepärast mõtlesin siia vähemalt teema teha :)

lugeda võib kasvõi siit :)

http://www.atpturbo.com/root/releases/release050304.htm

Vajalikud rauajupid on võimalik ka Eestist saada :)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.06 19:41 Tsiteeri


Tõstaks siis teema ülespoole ja uuriks, mida on keegi suutnud siinmail VAG 1,8 T 20V motost välja võluda.
Eriti olen huvitatud sellest kui palju kannatab nt. 120 kw -se mootori raud tuunimist, kas on olemas odavamat alternatiivi sellele mootorile pakutavale GT28RS replacement turbole.
Samuti tekkis huvi, milliseid pihusteid võiks üle 220 hp arendamiseks ja milliseid kivisid konele Eestis liigub ning kas 300 - 350 hp projekti puhul tuleks kindlasti kasutada progetavat aju või on võimalik mingeid teidpidi ka nn. custom chipe kirjutada?
Tänan vastuste eest.
145 kw jääb armetult väheseks:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
IbizaCupra
huviline



Registreerunud 20.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 24.05.06 16:02 Tsiteeri


Nii palju kui mina olen Cupra foorumitest uurinu puurinud siis GT28RS tapab igatahes Leon/Ibiza cupratel ära siduri ning käigukasti. Tuleks arvestada. Samas ma ei tea kas Audil sisu erinev.

Ei tahaks uskuda, et ca 300-350hp masina saab eelnevalt progretud chipiga tööle. Kui juba sellise jõu peale minna siis progremine soomes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 34.3% - SQL: 65.7%]