Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: miks kaks ventikat (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2144)
genka1975
huviline



Registreerunud 31.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: 2,3 100 C4 91 a. 98 kw man.

postitati 31.01.06 20:34 Tsiteeri
miks kaks ventikat



Tere. Olen värske Audi 100 2,3 E 91a. omanik. Ja probleem selline, et koguaeg käib ringi see vent, mis on hüdrosiduriga. Selle kõrval on ka elektriga töötav, aga seda pole tööle saanud, kuna temp. ei tõuse üle 60 kraadi. Et mis erinevat eesmärki nad omavad.
PS. Autol on ka konditsioneer, kuigi eelmine omanik nimetas seda kliimaks.
Ja termostaadi vahetus ootab ka kindlalt ees.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 31.01.06 21:15 Tsiteeri


See elektriline ventikas ongi kliima/kondi jaoks. Mu B4'l on ka 2 el. ventikat, kuna konditsioneeriga variant. Peaks hakkama tööle siis kui konti kasutada (või kui moto tõesti kuum), iseasi kas praeguse temperatuuriga kont üldse midagi tegema hakkab.

Ja temp alla 60 koguaeg on kahtlane. Kaks varianti, kas termostaat lahti või siis armatuuri kell valetab;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
itsiim
huviline



Registreerunud 18.10.05
Asukoht: Dälin.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi 85kw

postitati 31.01.06 21:22 Tsiteeri


Aga mul 100 C4 2,5TDi ja ka kaks ventikat kuigi minu teada mul ei ole konditsoneeri. Ei ole ka näinud et se elektriline töötaks kunagi. Aga see mis rihmaga on see paneb koguaeg nagu pöörane ringi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genka1975
huviline



Registreerunud 31.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: 2,3 100 C4 91 a. 98 kw man.

postitati 31.01.06 21:48 Tsiteeri


Seda ma tean, et ta ei peaks kogu aeg käima( s.t. et siduriga vent). Aga kuidas ta selle välja jageb, et peaks tööle hakkama. Võibolla on eelmise omaniku käes midagi nahka läinud ja on samkompunni teinud ja nüüd töötabki koguaeg.
Termostaadi vahetan ära lähipäevil, aga mis sest kasu, kui vent undab nanagu vene Zillil:D:D:D !!! Midagi ta ju ikka liiga palju jahutab+kütte kulu.
Ja ega seda sidurit vird nokitseda ei saa.
Kuigi...mul aega küllalt:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.01.06 23:16 Tsiteeri


Rihmalt käivat venti juhib termosidur, mis võib olla suletud asendisse kinni jäänud ja vajab siis vahetust. Samas ka korras termosiduriga käib see vent mootoriga kergelt kaasa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 31.01.06 23:18 Tsiteeri


Mul selle ventikaga sama jama, et koguaeg käib ringi. Lihtsalt võtsin pistiku yldse välja. Ja kuna termostaat ka õhtul vist, siis pole ylekuumenemist maantel karta. Kui suvel linnavahel kuumaks läks, siis konditsioneer taha ja selle ventikas jahutas mootori ilusti maha. Talvel kui kylmaga konti sisse ei saa lülitada siis pole muud varianti linnas kui autosse saun teha - st salongisoendus põhja. Aga lähiajal plaanis see jama lõpetada, eks siis annan teada mis täpselt rikkis oli


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.01.06 23:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hannespoiss
Mul selle ventikaga sama jama, et koguaeg käib ringi. Lihtsalt võtsin pistiku yldse välja.

Sul ei ole termosiduriga ventikat, 2.8 12V AAH kone korral on mõlemad elektriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkinmeez
huviline



Registreerunud 02.09.04
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: oli b4 2,0 aut nüüd bmw 528 e39

postitati 01.02.06 08:34 Tsiteeri


Minu autol ka kaks ventikat ja minu meelest mõlemad elektriga töötavad. Konditsioneeri tal ei ole. Ja tööle hakkavad mõlemad kui temp 90kraadi. See et neid ventikaid 2 on siis lihtsalt, et jahutus efektiivsem oleks?


statahunt
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
itsiim
huviline



Registreerunud 18.10.05
Asukoht: Dälin.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi 85kw

postitati 01.02.06 08:38 Tsiteeri


niiet ühe sõnaga see termosiduriga vent koguaeg ringi käima ei peaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 01.02.06 08:49 Tsiteeri


Kui on siduriga vent siis see jookseb vabalt kaasa(kinnas kätte ja võid käega peatada-siis korras, kui tuugalt taga siis kinnikiilunud),Kui temp. läheb üle 90-ne siis ta lukustab ja on vastavalt mootori pööretele jäigalt taga.Väike vent. on kondi jaoks lisa jahutus.Kui kompressor järgi siis läheb ka see väike jahutus käima(nii on minu trakal).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genka1975
huviline



Registreerunud 31.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: 2,3 100 C4 91 a. 98 kw man.

postitati 01.02.06 12:34 Tsiteeri


aitäh siis kõigile, nüüd tuleb esiots lahti lammutada ja seda sidurit tšekkama hakata.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 01.02.06 12:57 Tsiteeri


'01 C5 käib ka suur vent aeglaselt ringi, kui mootor töötab. Samas on kõrvaga kuulda (silmaga näha pöörete hetkelisest muutusest), kui taha läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 01.02.06 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tafkinmeez
Minu autol ka kaks ventikat ja minu meelest mõlemad elektriga töötavad. Konditsioneeri tal ei ole. Ja tööle hakkavad mõlemad kui temp 90kraadi. See et neid ventikaid 2 on siis lihtsalt, et jahutus efektiivsem oleks?


Üks on ainult elektriga sinu autol,teine tiksub rihma pealt kaasa pigem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Elektrik
huviline



Registreerunud 04.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 92a. Audi 100 Avant 2.3

postitati 01.02.06 21:02 Tsiteeri


Mul on 92a 2.3E ja sellel kah neid vente kaks, konti mul pole. Siiani olen aru saanud, et see pisem el.ventilaator on nn. järeljahutus. Kui suvel soojaga mootor seisma jätta, siis mõnekümne sekundi mõõdudes hakkab vent tööle ja uhab oma kümmekond minutit (ilmselt siis niikaua kuni mootori temp normis on). Töötava mootoriga see väike vent kunagi tööle ei hakka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.0% - SQL: 65.0%]