Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varastatud jope koos dokumentidega (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 1987)
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 27.01.06 18:24 Tsiteeri
Varastatud jope koos dokumentidega



Täna kuskil kella 8 paiku varastati Ravi 18 maja hoovist minu tööautost jope koos dokumentidega ( tööauto dokid, isikliku auto dokid, isikliku auto võtmed, rahakott koos lubadega Oliver Põder nimele ja korteri võtmed ). Läksin korra seest kaupa tooma mingi max ~3min. ja tagasi tulles avastasin, et jope on läinud koos asjadega, vend ilmselt passis seal peale ja ootas õiget hetke. Isegi maki paneel oli ees ja mängis, seda ta ilmselt ei tahtnud, tuli jope järele ja lootis raha saada ( mida ta oinas õnneks ei saanud ). Kätte sai ta jope loomulikult minu omast lollusest kuna just seekord jäid uksed lukustamata kuna teadsin, et ei lähe kaua ( korra sisse, kaup kätte ja minema ), muidu lukustan alati uksed ja seekord maksis valusasti kätte selle tegemata jätmine. Jope ise on tommy hilfiger ja tõenäoliselt on ainuke omasugune eesti ( seda täpselt ei tea muidugi kunagi ) aga toodud on ta lätist hilfigeri esindus poest kus ta oli näidis ja kuna ta hakkab hästi silma siis ehk keegi märkab seda ja annab teada.

Pilt jopest:

http://www.hot.ee/p6tu/poder.jpg

Nii palju kui ma võimuesindajatega rääkisin ütlesid, et praegu varastatakse väga palju autodest ja just teenindavast transpordist, et nendel pole tihti uksed lukus. Nii, et olge oma asjadega hoolsamad kui mina olin, jäävad asjad alles ja jääb olemata mõtetu aja/ raha/ närvikulu. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 27.01.06 23:03 Tsiteeri


tere ma ei oska muud sulle öelda kui et ma ka seal tööd teinud...ära jäta asju sinna kuhu pole vaja...
abiks....
.....sinu vana klassivend :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.9% - SQL: 76.1%]