Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100- 85 pidurisupportid (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1756)
Amador
huviline



Registreerunud 31.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 100cc 2,2i

postitati 06.08.03 20:53 Tsiteeri
Audi 100- 85 pidurisupportid



Lugu selline, et tagumise ratta juurest tuleb ilget kolinat. Peaks olema pidurisupport. Siin foorumis olen lugenud, et see paarisajakroonine asi, aga forsist öeldi mulle täna hinnaks 2 tonni :o , seega kas on tegu ikka samade asjadega?
Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.03 21:12 Tsiteeri


Vaatasin et mootori ja aasta järgi peaks sul olema taga ketaspidur jah? siis on terve uue sadula hind nt revalis tiba tiba alla 5K :P kuid suppordi remondikomplekt 212.- :) et tervet sadulat sul vast uut ei ole vaja ka... või kuda?
Peaks olema support? miks seda arvad, äkki laager jummala lahti või teab mis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amador
huviline



Registreerunud 31.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 100cc 2,2i

postitati 06.08.03 21:29 Tsiteeri


Jah ketaspidurid on. Laager on ka läbi, vahetab selle ära ja siis vaatab/kuulab edasi mis teeb. Mida see supportiremondikomplekt siis endas sisaldab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 07.08.03 06:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Amador
Jah ketaspidurid on. Laager on ka läbi, vahetab selle ära ja siis vaatab/kuulab edasi mis teeb. Mida see supportiremondikomplekt siis endas sisaldab?


Äkki sul hoopis pidurikelgud läbi ja klotsid kolisevad nende vahel, kui pidurdad , kas siis ka koliseb:mad::mad::mad:


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 07.08.03 06:43 Tsiteeri


Kolina vastu sul supporti remontkomplektist küll abi ei tohiks olla. Pakun, et sul on kulunud hoopis need sõrmed, mis seal supporti kelgu sees on. Kui sõrmed loksuvad pesas, hakkab support logisema ja ongi kõva kolin taga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äär
huviline



Registreerunud 01.12.02
Asukoht: tln. ja vajadusel ka mujal
Kasutaja on eemal

Auto: cq

postitati 07.08.03 06:58 Tsiteeri


Nähtavasti on kelgu sees sõrme pesad kulunud. Ja selle vastu aitab uus kelk. On komplektis sõrmede ja kaitsekummidega. Revalis ~800.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 07.08.03 08:41 Tsiteeri


Sul on sadula liuguri poldid ära kulunud ,sellest ka kolin,mul oli sama viga ja kui sadula kinni keerad siis tuleb ka seda vaadata et ta viltu ei jääks.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 07.08.03 09:24 Tsiteeri


Sadula liuguri pesad kulunud,mul ei võta veel nad ühtlaselt kah,veab klotsi viltu peale(ketas ei kulu ühtlaselt). :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
äär
huviline



Registreerunud 01.12.02
Asukoht: tln. ja vajadusel ka mujal
Kasutaja on eemal

Auto: cq

postitati 07.08.03 09:51 Tsiteeri


Sama pärast ta viltu veabki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 07.08.03 11:02 Tsiteeri


Motorexil sai asja uuritud ja Autovaruosade kaubamaja vana narva maanteel pidi nende taastamisega tegelema.St. siis jutujärgi võetakse supportiraam ja freesitakse pesad suuremaks ning sisse remontmõõdu sõrmed.
infi peaks netist saama kel huvi on.
Samuti müüvad kõigile autodele mansette,audile ka ntx,kässarilülitushoobasid väga norm hinnaga.samuti roolivõimupumpade remont,ja taastatud latid.Mitteametlikel andmetel pidid roolilatid küll forsis odavamad olema,kuid forss vahetab ka ainult tihendeid,mida vananarva maanteel tehaks ma veel ei tea ise
Kel huvi see uurigu ja jagagu ka teistele infi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 07.08.03 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
remont,ja taastatud latid.Mitteametlikel andmetel pidid roolilatid küll forsis odavamad olema,kuid forss vahetab ka ainult tihendeid,mida vananarva maanteel tehaks ma veel ei tea ise
Kel huvi see uurigu ja jagagu ka teistele infi.


Minuteada ei vaheta forss ainult tihendeid, vaid lasevad seal miskit treida ka. Ainult tihendite vahetamisest pole forss'i meistri sõnul tihtipeale kasu.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 07.08.03 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja äär
Nähtavasti on kelgu sees sõrme pesad kulunud. Ja selle vastu aitab uus kelk. On komplektis sõrmede ja kaitsekummidega. Revalis ~800.-

Neid annab ise ka taastada,olen selle üle juba mõelnud.Suurt keerulist pole midagi. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 07.08.03 13:24 Tsiteeri


Olen ise seda taastamist proovinud.Augud teinud jne,uued sõrmed treinud.kahjuks abi oli ainult kolmeks kuuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 07.08.03 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
Olen ise seda taastamist proovinud.Augud teinud jne,uued sõrmed treinud.kahjuks abi oli ainult kolmeks kuuks.

Siis küll vähe jama :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.7% - SQL: 44.3%]