Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 89981)
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 25.02.09 19:52 Tsiteeri


Oskab keegi öelda mis võiks autol viga olla kui sai ära parandatud lekkiv vaakumi voolik mis läheb sisselaske kollektorist ajju.Pärast vooliku vahetamist hakkab juba üsnagi madala ülerõhuga puterdama/paugutama.Ülerõhku algul oli kuskil 0,8-0,85 sai maha keeratud kuna arvasin et äkki on tegu fuelcut-iga aga kui oli keeratud 0,4 ja puterdamine/paugutamine jätkus siis sai selgeks et fulecut see ei ole.On kellelgi ideid?
Ahjaa autoks 200 86a 134kW KG motoga.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 26.02.09 17:53 Tsiteeri


Sai asja vähe uuritud Kütusepumba tootlikus ja surve normis.Küünla juhtmed,jagajakaas,rootor ja küünlad vahetatud.Veel üks tähelepanek on see et jukerdama hakkab pärast neljatuhandet pööret.Oskab siis keegi mõne idee letti lüüa?


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 26.02.09 18:26 Tsiteeri


Selle auto aju peaks tegema fuel cut'i 0.8bar peal. Kui ta seda ei tee, siis järelikult oled kuidagi aju lollitanud, et ta ei näeks tegelikku rõhku? Sel juhul on võimalus, et aju ei saa enam süüte regullimisega hakkama ja tekib mingi vastuolu, mis väljendubki paukumisega. Enne kui MAP-i minev voolik läbi lasi, oli seis ehk enam-vähem ajule sobivas reguleerimise piires, aga pärast vooliku parandamist enam mitte?
Mäletan, et kellegil (kahjuks ei mäleta kellel) oli sarnane seis samasuguse autoga ja temal osutus aju ise vigaseks. Ca. 3500rpm peal tegi aju süüte katkestuse - pauguga leek summutist väljas... :D


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 26.02.09 18:43 Tsiteeri


Tähendab boost on nüüd kuskil 0,6 bar-i ja ikka jukerdab.Summutisse hakkab mitte just paugutama vaid kuidagi nagu löristama või puristama(ei oska seda häält paremini kirjeldada).Ei ole segu mõõtmiseks ka vahendeid muidu ehk saaks teada mis sel jukerdamise hetkel toimub.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 26.02.09 23:58 Tsiteeri


Jätkates karteri tuulutuse teemat siis sai asi kolmikuga lahendatud ja esimesed muljed head.Esiteks mootori töötamine tühikäigul paranes tunduvalt ja reaktsioon gaasile on nüüd ikka hoopis midagi muud kui enne.Üritan esimesel võimalusel pildid lisada.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 27.02.09 07:13 Tsiteeri


Ootame huviga pilte.:cool:


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 27.02.09 09:53 Tsiteeri


Sai vahepeal kupeega üks ralli ära sõidetud.. natukene pilte üritusest http://fotoalbum.ee/photos/xTcb/sets/702595/?page=2


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 03.03.09 13:15 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=IVraq5e63NM&feature=channel_page kiire oli :D


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 03.03.09 14:48 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud täitma foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!
Tore.


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 05.03.09 07:38 Tsiteeri


P2ris kiire see coupe sul.


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 06.03.09 07:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mybestfriendmyself
Jätkates karteri tuulutuse teemat siis sai asi kolmikuga lahendatud ja esimesed muljed head.Esiteks mootori töötamine tühikäigul paranes tunduvalt ja reaktsioon gaasile on nüüd ikka hoopis midagi muud kui enne.Üritan esimesel võimalus pildid lisada.


Mis on saanud piltidest?


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.09 19:37 Tsiteeri


tegelen hetkel õlikoguja ehitusega ja tegin veel veits asja ümmber plaanin veel tühikäigumootori peale panna siis teen pildid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.09 19:42 Tsiteeri


10 klapilised varsti on kevad ja teed puhtad. Kas siis lööme esimese vorsti grillile särisema ja piilume mootoriruumidesse?


***
Märkus moderaatorilt: Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus läheb kustutamisele! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 09.03.09 20:23 Tsiteeri


See oleks huvitav k[ll.


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 09.03.09 20:46 Tsiteeri


Tere,
tundub et üks 10vt projekt saab ka endale megasquirdi peale kui kõik hästi läheb. ja kui kõik veel paremini läheb pidi see coupe taga veoliseks saama kuigi sündides oli ta esiveoline...
minu coupe'l sai turbo otsa vahepeal ja nüüd saan ehk tuunitud k24 ja jään lootma et see sirakas lund ruttu ära sulab et haapsallu seadistama saaks minna...
Suveks tahaks saada tänava kõlbulikku kere, kas siis coupe või sedaan eks näis mis hea hinnaga kätte satub siis saaks ka 10vt kokkutulekule tulla :D

arakas2424 kaugel sinu MS'i install on?


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.09 08:48 Tsiteeri


Minu ms install veel hetkel pooleli. Leitsin veits kangema asja, mis salvestab kõik tegevuse mis mootori ruumis toimub ja sinna oleks võimalik 2 softi kirjutada, üks normaalseks sõiduks ja teine paugutamiseks. Hind on koos juhtmestiku ja pistikutega 17,5 kilo. Vaatab mis surutis teeb. Aga xtc kas sa paned mulle ms karbi kokku kui otsustan ms karbi kasuks? Vabandust eelmiste vigasete postituste pärast üritan edaspidi paremini:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 14.03.09 14:18 Tsiteeri


Nii vabandust et pildid nii hilja üles sain aga siiski.Mina tegin siis niimoodi et üles neliku asemele kolmik kolmikust edasi õhufiltri kopsiku peale (see osa õhufiltrist mis on tiiva sees)seal ma panin tähele et on üks kummist pime,pimeda põhja lõikasin augu ja panin sinna sisse torunurga kuhu ma kolmikust tuleva vooliku ühendasingi.Ja nüüd pikemal katsetamise selgusid sellised positiivsed asjad nagu käivitumine paranes nii soojast kui külmast peast,minek on tunduvalt erksam ja gaasile reageerib ka paremini.Loodan et ei saanud liiga segane jutt.
Karterituulutus


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.09 10:58 Tsiteeri


Küsimus xtc, kas sinu ms 3v salvestab kapotialuseid tegemisi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 16.03.09 13:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
Küsimus xtc, kas sinu ms 3v salvestab kapotialuseid tegemisi?
Endale sisse ei salvesta aga kui läpaka taha panen siis hakkab logima ja saab läpakast kohe ka logi vaadata. Minu teada saab ms'ile panna lisa jublaka pistikusse, mis hakkab mälukaardile logima.


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.09 18:53 Tsiteeri


Aga seadistad sa kus rullidel või niisama läppariga? tungivalt soovitatakse mulle sellist aju mis kannatab kohapeal jutu õigeks panna.Elektroonika mul veits nõrk külg :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 16.03.09 23:37 Tsiteeri


Seadistan niisama läpakaga. Hetkel ootangi kuiva asfaldit, et saaks lennukale korralikult seadistama minna.


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 18.03.09 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mybestfriendmyself
Nii vabandust et pildid nii hilja üles sain aga siiski.Mina tegin siis niimoodi et üles neliku asemele kolmik kolmikust edasi õhufiltri kopsiku peale (see osa õhufiltrist mis on tiiva sees)seal ma panin tähele et on üks kummist pime,pimeda põhja lõikasin augu ja panin sinna sisse torunurga kuhu ma kolmikust tuleva vooliku ühendasingi.Ja nüüd pikemal katsetamise selgusid sellised positiivsed asjad nagu käivitumine paranes nii soojast kui külmast peast,minek on tunduvalt erksam ja gaasile reageerib ka paremini.Loodan et ei saanud liiga segane jutt.
Karterituulutus


Ma saan aru,et sisselaskesse l2heb lihtsalt pime ette ja k6ik.


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 18.03.09 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lassekast
Tsitaat:
Algselt postitas: Mybestfriendmyself
Nii vabandust et pildid nii hilja üles sain aga siiski.Mina tegin siis niimoodi et üles neliku asemele kolmik kolmikust edasi õhufiltri kopsiku peale (see osa õhufiltrist mis on tiiva sees)seal ma panin tähele et on üks kummist pime,pimeda põhja lõikasin augu ja panin sinna sisse torunurga kuhu ma kolmikust tuleva vooliku ühendasingi.Ja nüüd pikemal katsetamise selgusid sellised positiivsed asjad nagu käivitumine paranes nii soojast kui külmast peast,minek on tunduvalt erksam ja gaasile reageerib ka paremini.Loodan et ei saanud liiga segane jutt.
Karterituulutus


Ma saan aru,et sisselaskesse l2heb lihtsalt pime ette ja k6ik.

Just nii.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 18.03.09 17:34 Tsiteeri


Tuleb 2ra proovida siis.


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 18.03.09 23:25 Tsiteeri


Mul auto endiselt üle 4000-de ei lähe,esimesega viskab tahhoka põhja ja alates teisest enam ei lähe(turbo rõhk on 0,6bar-i peale keeratud).Autol vahetatud osad:küünlad, rootor, küünla juhtmed ja bensiinipump.Ma suht nõutu juba, oskab keegi aidata probleemi lahendamisega?Oodatud on kõik võimalikud ja võimatud variandid.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.4% - SQL: 76.6%]