Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 89994)
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 06.02.09 14:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
kui enne turbot on õline siis ehk karteri tuulutusest viskab sisse.

Aga mis siis viga ning mis selle vastu aitab? või on see normaalne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 06.02.09 15:08 Tsiteeri


võibolla on surve karteris


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 06.02.09 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: xTc
võibolla on surve karteris

Võimalik jah, eks uurin edasi, aga millest see surve sinna tekib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 06.02.09 16:09 Tsiteeri


surve tekib siis kui mootor on hõre :D


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 06.02.09 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: xTc
surve tekib siis kui mootor on hõre :D

sa vana krt:D ei no edasi läheb küll hästi, kuigi pole mõne teise 10vt võrrelnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 07.02.09 02:09 Tsiteeri


10 VT-l on karterituulutusega selline asi et see õli püüdmis süsteem on nigela võitu ja kuna ta selline kehva võitu on siis sellest kohe ka erinevad probleemid nii õli kulu,mootori töös kui ka mootori sooritus võimes.Endal on plaanis ntx see ülemine nelik ära kaotada sealt vahelt nii et karteri tuulutus otse sisselaskesse ei lähe vaid läheb otse pritsepea peale.Sellega seoses peaks mootori töötamine paranema.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.09 19:30 Tsiteeri


kle my. kas sul seal neliku vahel väike klapp ka on mis sisse laskega ühenduses on . minul väsis see ära ja kui buust tuli löi klapi lahti ja siis tuli karterisse tuule ja tuulutuse kaudu õli imusarja . tegin asja ümmber ja puhastasin lõdvikud ja cooleri ja muud jutud ära ja pole enam tilkagi õline


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 07.02.09 20:46 Tsiteeri


Just nimelt see sama klapp ongi kurja juur.Ühesõnaga endal selline plaan selle asjaga et kollektori poolsesse otsa pime,nelik vahelt ära selle asemel kolmik ehk siis alumine kartrituulutus ja see toru mis tuleb klapikambrikaanest omavahel kolmikuga kokku ja kolmikust edasi pritspea peale muidugi ennem pritsepead tuleks voolikule vahele panna ka mingi normaalne õlipüüdur.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.09 19:24 Tsiteeri


kuid my ma proovisin nii teha , sisselaskele pime ette , kuid siis tuli järgmine probleem ega tehas seda klappi sinna ilmaasjata ei pannud kui trosser on kinni saab ta sealt karteri tuulutusest õhku tühikäigujaoks,nii saan mina aru . kui pimeda ette panin sisse laskele siis kukkus puterdama ja lonkas siis panin selle vana klapi sinna ja sellele eraldi vooliku ja filtri otsa ja käib ilusti .võibolla need mootorid millel on tühikäigumootor neile see ehk eriti ei mõju kui pimedaks panna,aga minul andis kohe märku et nii ei toimi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 08.02.09 19:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
kuid my ma proovisin nii teha , sisselaskele pime ette , kuid siis tuli järgmine probleem ega tehas seda klappi sinna ilmaasjata ei pannud kui trosser on kinni saab ta sealt karteri tuulutusest õhku tühikäigujaoks,nii saan mina aru . kui pimeda ette panin sisse laskele siis kukkus puterdama ja lonkas siis panin selle vana klapi sinna ja sellele eraldi vooliku ja filtri otsa ja käib ilusti .võibolla need mootorid millel on tühikäigumootor neile see ehk eriti ei mõju kui pimedaks panna,aga minul andis kohe märku et nii ei toimi

äkki saad mõne pildi sellest ehitusest siia üles riputada olex endal huvi seda ehitada:cool:


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.09 19:51 Tsiteeri


teen homme klõpsu siis üritan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 08.02.09 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lassekast
Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
kuid my ma proovisin nii teha , sisselaskele pime ette , kuid siis tuli järgmine probleem ega tehas seda klappi sinna ilmaasjata ei pannud kui trosser on kinni saab ta sealt karteri tuulutusest õhku tühikäigujaoks,nii saan mina aru . kui pimeda ette panin sisse laskele siis kukkus puterdama ja lonkas siis panin selle vana klapi sinna ja sellele eraldi vooliku ja filtri otsa ja käib ilusti .võibolla need mootorid millel on tühikäigumootor neile see ehk eriti ei mõju kui pimedaks panna,aga minul andis kohe märku et nii ei toimi

äkki saad mõne pildi sellest ehitusest siia üles riputada olex endal huvi seda ehitada:cool:

Tähendab asja point on selles et kartri tuulutus eraldada sisselaskest kuna selle krdi klapiga alatasa mingi jamps ja ma olen täiesti kindel asja saab lahendada ilma igasusguste probleemideta peab asja veits uurima aga olen suht kindel et saab eraldada.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.09 19:40 Tsiteeri


mul ongi eraldatud kolmikust jookseb pritse juurde ja kõik , ja sisselasele jätsin klapi ja panin sinna filtri otsa nyt võtab seda õhku mis tal waja on mootori ruumist mitte karterist , ja see klapp on veel sellise toimega kui tühikäigul käib laseb õhku sisselaskesse kuid kui pöördeid tõstad imeb ennast kinni ja mingit lisa ei tule , ja teistpidi kui turbo puhub siis sulgub samamoodi ei lase miskit välja nagu kahepoolse toimega kuid minu ümmber ehitus töötab väga eduliselt antud hetkel. mina arvan et klapp on ikka mõeldud tühikäigu jaoks lassekas täna läks tööl pikalt ja ei saanud klõpsu teha lähi ajal teen


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 09.02.09 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
mul ongi eraldatud kolmikust jookseb pritse juurde ja kõik , ja sisselasele jätsin klapi ja panin sinna filtri otsa nyt võtab seda õhku mis tal waja on mootori ruumist mitte karterist , ja see klapp on veel sellise toimega kui tühikäigul käib laseb õhku sisselaskesse kuid kui pöördeid tõstad imeb ennast kinni ja mingit lisa ei tule , ja teistpidi kui turbo puhub siis sulgub samamoodi ei lase miskit välja nagu kahepoolse toimega kuid minu ümmber ehitus töötab väga eduliselt antud hetkel. mina arvan et klapp on ikka mõeldud tühikäigu jaoks lassekas täna läks tööl pikalt ja ei saanud klõpsu teha lähi ajal teen

See klapp töötabki nii et vaakumi alas lahti ja ülerõhu alas kinni ühesõnaga hakkan lähipäevil asjaga tegelema eks siis paistab kuida selle süsteemi normaalselt tööle saab.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 10.02.09 07:11 Tsiteeri


antke siis teada kuidas töötab, hakkan ka ehitama enda audil:cool:


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 10.02.09 18:15 Tsiteeri


pääsen reedel eesti tellisin uue klapi sinna 57 eeku , ja plaaningi selle filtri sinna jätta ja nelikuga mitte ühendada on kindlam et üleröhk ei pääse karterisse hullama ja teisest otsast õli välja taguma . kunagi võiks 10 klapilised kokku joosta oma tehnikaga saaks teiste kapottide alla ka piiluda eriti oleks huvi xtc copee seda kohe peab nägema:D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 10.02.09 23:24 Tsiteeri


kupil sai vahepeal kolvid ära sulatatud... aga uus plokk aistevahel ja sai just kaan ka peale istutatud... homme peaks häält kuulma jälle üle pika aja :) laupäeval mingi küla ralli, üritan sinna lammutama minna :D


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 11.02.09 01:38 Tsiteeri


10VT kokku saamine pole üldse paha mõte,muljeid ,teadmisi ja kogemusi vahetada poleks paha.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 11.02.09 10:30 Tsiteeri


10vt kogunemine kõlab nagu plaan (Y) eks kui midagi välja mõtlete panen oma kupee ka treilale :)


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 11.02.09 11:41 Tsiteeri


see võiks huvitav kokku saamine olla


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 16.02.09 11:42 Tsiteeri


sai nädalavahetusel käidud rallil ja toodud kupeega esimene, ning teine koht. mina sain esimene ja õemees sai teise koha minu autoga. auto lippas muidu hästi kuid wg toru kukkus küljest ära aga see ei seganud sõitu lõpetamast :)
Tundub et järgmine nv korraldatakse uus ralli ja sinna lähen juba korraliku rehvidega, kus on naelad ka sees. hetkel sellised rehvid kus enamus naelad asfaldil küljetamisest välja lastud, kuid raja tulemus oli päris hea...


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kaharm
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.07
Asukoht: Tallinn - Luhamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2 3B & S2 ABH & Coupe V6 & 1x V8 PT & 1x V8 ABH & S4 AAN & 90Q & Roheline NIVA 1.7 & Punane..

postitati 16.02.09 19:48 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=NObM7qRunUk


K Kogu autopark müügis! http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130974&page=1&highlight=%26%2365533%3B#pid673043
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 16.02.09 19:57 Tsiteeri


Tervist ka minu poolt siia teemasse.
Pöördun siia, kuna väike mure. Nimelt plaanin oma 10vt kaane maha võtta ja kõikvõimalikud asjad seal välja vahetada ja lasta kaant vähe portida (Henril). Olen vähe siit-sealt targemate käest uurinud, et kuidas need asjad sisi ka käivad, aga küsiks ka siit üle, kuna enamus 20v mehed ei tea suurt 10v midagi (teine maailm nende jaoks)

Minu moto andmed: R5 2,2 147kw GV (Ur-i moto aastast 86-87)

*mis suurus on plokikaane poltide võtme nr.
*kuidas keerata lahti plokikaane polte (vastupidises järjekorras kinnitamis järjekorrale)
*kuidas lahti keerata nukkvõll (sama lahendus, mis kaane avamiselgi)
*kas kui ploki ja kaane pinnad on heas korras, siis kasutada plekist tihendid (originaalis annab midagi muud "papp")

Need on minujaoks veel rahuldamatta vastustega küsimused. Kellele on need kerged, ei ole vaja lõõpima hakata, sest ma püüan ise asjaga hakkama saada. Kinnipanemisega saab hakkama. Momentvõtmega mehe ikka leian, kes poldid vajaliku pingega kinni keeraks. Või kui veel kellelgi mingeid näpinäitei lisada selle protsetuuri kohta sisi andke tuld. Muret teeb ka veel ligipääs vl kolle avamisele.

Tänud lugemast ja kaasa mõtlemast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 17.02.09 00:41 Tsiteeri


1.Vist oli torx T55.
2.Ise olen keeranud neid lahti nii kuidas parasjagu mugavam on ehk siis ilma järjekorrata jälle ei ole kindel kas selline teguviis just õige aga eks targemad parandavad mind.
3.Sellega olen talitanud sedasi et võrdselt iga nukasaale paari lahti keeranud.
4.Sellele vastata ei oska
Väljalaske kollektoriga selline lugu et kui on viitsimist siis downpipe lahti aga kui viitsimist ei ole siis kollektori muttritele saab ligi suht hõlpsalt muidugi ennem oleks hea sisselase maha võtta.Väljalaske muttrite lahti keeramisel tasub olla ettevaatlik kuna need tikk poldid murduvad suht kergelt ära.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 17.02.09 19:35 Tsiteeri


siin siis minu 10vt liigutamine .
http://www.youtube.com/watch?v=C9PoEgJrIcU&feature=channel_page


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 18.9% - SQL: 81.1%]