Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 89975)
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 12.12.08 10:26 Tsiteeri


Map on hetkel 250kpa sest üle 1 bar ei kavatse esialgul minna.
Pihustipesad on kaane seest välja keeratavad ja avastasin et 3b mootori pihustipesad sobivad mc plokikaane sisse keerme pooles 1:1 ja saigi need ära tellitud.
pump on hetkel see mis autol küljes sünnistsaadik. süüde on jagajaga. sai plaanitud cop'ide peale ka minemist ja sai 60-2 trigger wheel ka paigaldatud aga seda siiski ei tule sellele mootorile. jagaja kärab 10vt'le küll ja küll.


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Coupe
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: allroad c5 ja a6c5 fl

postitati 12.12.08 10:40 Tsiteeri


kas trigger on cossu mootorilt või millegi muu? ja kuidas kütuselati lahendad? kas sobib mõni originaal või teed ise?
kui suured on pihustid ja mis rõhuga sa neid pressima hakkad?

edit: piltide pealt tundub et tegemist on originaal kütuselatiga, mille oma siis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 12.12.08 10:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Coupe
kas trigger on cossu mootorilt või millegi muu? ja kuidas kütuselati lahendad? kas sobib mõni originaal või teed ise?
kui suured on pihustid ja mis rõhuga sa neid pressima hakkad?
asi on jagajaga siis ei kasuta triggerit :D
kütuselati materjali on poes müügil augud ja keermed ise sisse ja valmis. pihustid nigu mainitud said siis 3b mootori pihustid ja need peaks olema 315cc kütuse rõhk hetkel 4.5 bar


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Coupe
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: allroad c5 ja a6c5 fl

postitati 12.12.08 10:54 Tsiteeri


okei tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.08 20:02 Tsiteeri


küsimus xtc kuskohast selle megas. leidsid ja mis hinnaga , palju pihustid maksid, ??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 15.12.08 08:36 Tsiteeri


aju ja pihustid ostsin foorumist aju u 4k ja pihustid 500.-


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 04.01.09 22:28 Tsiteeri


No kuidas läheb 10vt omanikud?? hakkab keegi aretama ka midag? oleks rohkem mõttekaaslasi vaja ;)


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.09 19:46 Tsiteeri


jepp juba sebin tavaari ,uurisin eestist ajude kohta .on neid iga suguseid ja igas hinnas kuid nyt olen soomes ja uurin siit pidi olema üks lammutus kuhu on veetud palju rallipille vaatab kas sealt leiab pidi olema igat staffi kuid eks paistab peab veel lairiba lamda ka sebima ja siis saab näha mis tuleb.;) eile ;)tulin soome ja vaatasin et ei ole enam midagi tuunida tuleb tümpsu vahetama hakata sumpsist õli väljas aga polnudki asi nii hull see kuradi kolmiku klapp oli väsinud .aga xtc kui küsimusi aretusel tuleb nõu annad we ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 06.01.09 12:18 Tsiteeri


eks ikka annan ;) ise käisin coupega jääpeal hullamas juba :)
aga peab veel kõvasti seadistama aga kuna on ju majandus langus siis ei jaksa hetkel spetsialisti palgata, mis on võibolla isegi hea sest viimasel ajal olen suht palju kirjandust lugema hakanud ja harinud ennast sellega :)


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.09 18:32 Tsiteeri


kle xtc tekis küsimus kui sa detoka sealt nahui viskasid ja vana süüte jätsid mis valemiga siis süüdet regullib või on sul mingi muu andur seal sest turbokas ju keerab ise süüdet ,,,,, loodan et ei küsinud liiga lollilt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 06.01.09 19:21 Tsiteeri


vanast süütest on jagaja ja süütepool ja seda juhib megasquirt.
kui tahad cop'ide peale teha siis oleks mul müüa 60-2 trigger wheel koos esimese moditud rihma rattaga ja vahe tükiga :)


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.09 20:19 Tsiteeri


ja mis hind oleks??? vaatan mis staffi õnnestub mul soomest leida ,millegi pärast soomlased ei poolda megasquirti , aga kas sa cooleri jätsid 200 originaali ja turbo on k26 ve ,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 06.01.09 20:43 Tsiteeri


850.- eest annaks ära. ma arvan et MS on väga sobiv ja soodne lahendus selleks ümber ehituseks. Loe kirjandust ka http://foorum.turboclub.ee/ seal on MS'il oma teema...


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.09 21:25 Tsiteeri


kas lappisid ise selle aju kokku????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 06.01.09 21:53 Tsiteeri


ise lappisin kokku jah aga pärast lasin spetsialistil üle vaadata ja vajalikud korrektuurid teha...


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 02.02.09 20:38 Tsiteeri


No kas surutis on 10vt omanikud kõik ära söönud?? :D
keegi ei viitsi enam liigutada siin teemas ma vaatan :(


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.09 19:30 Tsiteeri


ei ole surnud tööd tuleb teha et asja tuunima saaks hakata. ja sai just soetatud teiseks autoks a4 quattro 3.0 ja sinna läks hetkel kõik võim ära kuid juba kosun ja siis teen tuunimise teoks ja uurin igalt poolt mis oleks parem üks teadja kellega asja arutasin rääkis et isegi vabalt hingavast 2,2 on võetud 600 hobust aga teen miskit ära siis vaatab aga ennem oleks vaja wedrud ja amordid jäigema vastu vahetada eks paistab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.09 19:33 Tsiteeri


kle xtc kas audi 90 wpüstakud istuvad b4 alla


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 04.02.09 23:10 Tsiteeri


Endal kah see 10vt peab seda megasquirdi asja uurima, audil ju endal kah olemas trigerwheel. Kas mitte neil 10vt pole hooratta peal juba olemas ja iseigi andurid ju sellel autol? Minu 200 10vtl kül oli. Jagajal 1 auk kust loeb siis 1 silindrit.
Seda pihusti asja hea teada, et pea sisse saab teised pihusti otsad keerata. Kas ostsid mõnest poest uued ? või kellegi käest kasutadaud vahe tükid 3b omad siis ? ms on mul olemas aga ms on suht aeglane, see tuleb ära seadistada muidu lased lihtsalt moootori kotti mina ühe olen lasknud. Realtime arvutusi ms ei suuda teha ainult etteantud graafiku piires suudab askeldada. Natuke korrigeerida. ja lisaks vasted spark ja tühja lastud küte pihustitest. vist saab kül ka neid juhtima panna.

Kui auto käima saad enam vähem, kas viitsikisid anda oma ms programmi?


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 05.02.09 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
kle xtc kas audi 90 wpüstakud istuvad b4 alla
peaks olema sama jah. õõts ja sharniir peaks teine olema...


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 05.02.09 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Samzik
Endal kah see 10vt peab seda megasquirdi asja uurima, audil ju endal kah olemas trigerwheel. Kas mitte neil 10vt pole hooratta peal juba olemas ja iseigi andurid ju sellel autol? Minu 200 10vtl kül oli. Jagajal 1 auk kust loeb siis 1 silindrit.
Seda pihusti asja hea teada, et pea sisse saab teised pihusti otsad keerata. Kas ostsid mõnest poest uued ? või kellegi käest kasutadaud vahe tükid 3b omad siis ? ms on mul olemas aga ms on suht aeglane, see tuleb ära seadistada muidu lased lihtsalt moootori kotti mina ühe olen lasknud. Realtime arvutusi ms ei suuda teha ainult etteantud graafiku piires suudab askeldada. Natuke korrigeerida. ja lisaks vasted spark ja tühja lastud küte pihustitest. vist saab kül ka neid juhtima panna.

Kui auto käima saad enam vähem, kas viitsikisid anda oma ms programmi?

et originaal andureid kasutada tuleb teha lisa plokk mis arvutab orig anduritest saadud info ümber ja väljastab siis kas 60-2 või mis iganes ketta impulsid ajule. seda on sul vaja ainult siis kui tahad teha COPide peale. ise kasutan 5 aknaga jagajat ja ms juhib otse süütepooli ja kõik toimib. mul on olemas 60-2 ketas ka mis tehtud 10vt mootorile vahe tükiga rihmaseibi taha kui huvi siis võin müüa!!


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 05.02.09 12:31 Tsiteeri


mina olen ikka aru saanud, et msile võib teha selgeks mis iganes signaali. jagaja pealt asendi lugemine on ikka üsna ebatäpne eks kui rohkem powerit tahad siis näed. Kui sealt detonatsioon sisse jookseb siis on kiiresti üsna valus.

Pole veel uurinud kas ms suudab iga pihustit eraldi juhtida.

Tsitaat:
Algselt postitas: xTc
Tsitaat:
Algselt postitas: Samzik
Endal kah see 10vt peab seda megasquirdi asja uurima, audil ju endal kah olemas trigerwheel. Kas mitte neil 10vt pole hooratta peal juba olemas ja iseigi andurid ju sellel autol? Minu 200 10vtl kül oli. Jagajal 1 auk kust loeb siis 1 silindrit.
Seda pihusti asja hea teada, et pea sisse saab teised pihusti otsad keerata. Kas ostsid mõnest poest uued ? või kellegi käest kasutadaud vahe tükid 3b omad siis ? ms on mul olemas aga ms on suht aeglane, see tuleb ära seadistada muidu lased lihtsalt moootori kotti mina ühe olen lasknud. Realtime arvutusi ms ei suuda teha ainult etteantud graafiku piires suudab askeldada. Natuke korrigeerida. ja lisaks vasted spark ja tühja lastud küte pihustitest. vist saab kül ka neid juhtima panna.

Kui auto käima saad enam vähem, kas viitsikisid anda oma ms programmi?

et originaal andureid kasutada tuleb teha lisa plokk mis arvutab orig anduritest saadud info ümber ja väljastab siis kas 60-2 või mis iganes ketta impulsid ajule. seda on sul vaja ainult siis kui tahad teha COPide peale. ise kasutan 5 aknaga jagajat ja ms juhib otse süütepooli ja kõik toimib. mul on olemas 60-2 ketas ka mis tehtud 10vt mootorile vahe tükiga rihmaseibi taha kui huvi siis võin müüa!!



Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 05.02.09 13:40 Tsiteeri


kuidas on jagaja pealt asendi lugemine ebatäpne?? 3b mootorist saab jagajaga kätte ünsa palju võimsust 300kw ei tohiks probleem olla. miks ei peaks seda saama 10v ja jagajaga?? jagajal tuleb ainult igasugused lõtkud kaotada. ms tunneb vaid teatud hamba skeeme. palju on sinu jaoks rohkem powerit (mitu kw)?? ms ei suuda igat pihustit eraldi juhtida. 4 silindiga saab panna 2 ja 2 skeemiga ja 5 silindriga mootoril tuleb panna kõik pihustid korraga pihustama.


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 06.02.09 11:42 Tsiteeri


Tekkis väike küsimus seoses enda 10vt-ga. Kuna hakkas natukene igav siis lammutasin natukene kapotialust, võtsin siis kõik lõdvikud ära, kuna kuskilt saab vist lisaõhku ja mootor ei tööta puhtalt. Avastasin siis et turbosse minevad lõdvikud on kõik õlised ja turbiin ise ka. Mida see tähendab siis, kas turbo laseb ise õli läbi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 06.02.09 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bestcar
Tekkis väike küsimus seoses enda 10vt-ga. Kuna hakkas natukene igav siis lammutasin natukene kapotialust, võtsin siis kõik lõdvikud ära, kuna kuskilt saab vist lisaõhku ja mootor ei tööta puhtalt. Avastasin siis et turbosse minevad lõdvikud on kõik õlised ja turbiin ise ka. Mida see tähendab siis, kas turbo laseb ise õli läbi?
kui enne turbot on õline siis ehk karteri tuulutusest viskab sisse.


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 20.1% - SQL: 79.9%]