Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Istmesoenduse mure (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1893)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.05 08:46 Tsiteeri
Istmesoenduse mure



Tervitus!

Mure nimelt selles, et Sil juhiistme istmesoendus ei tööta. Lammutasin ise istme laiali, leidsin ühe katkise koha ja jootsin selle üle aga ikka ei tööta. Rohkem mina vigaseid kohti ei leidnud. Kaitsmeid kontrollisin ka korduvalt.

Oskab keegi midagi veel soovitada või ehk teab keegi mõnda kohta, kuhu istme siia saaks, et mõni asjapulk selle korda teeks. Eeldades, et inimene on nende asjadega varem kokku puutunud muidugi.

Ette tänades!
Marko


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 26.12.05 09:52 Tsiteeri


Seal midagi hirmkeerulist ei tohiks olla ju, et sa ise hakkama ei saaks. Mõõda üle kas vool tuleb istmesse. Kui ei siis mõõda lüliti tagant kas sinna tuleb ja välja läheb. Kui aga istmesse vool jõuab siis võib "küttekeha" katki olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.05 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audifan
Seal midagi hirmkeerulist ei tohiks olla ju, et sa ise hakkama ei saaks. Mõõda üle kas vool tuleb istmesse. Kui ei siis mõõda lüliti tagant kas sinna tuleb ja välja läheb. Kui aga istmesse vool jõuab siis võib "küttekeha" katki olla.
Asi ongi selles, et see kõik on juba tehtud aga viga pole ikka leidnud. Ega ma siis niisama seda topicut teinud poleks!:) Pistikusse tuleb toide peale aga kaabel, mis soojaks peaks tänu voolupingele minema, seal puudub pinge. Mul ei jää muud üle, kui pean hakkama 20cm haaval kaablit kontrollima testriga. Tänan vastuse eest!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 26.12.05 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: audifan
Seal midagi hirmkeerulist ei tohiks olla ju, et sa ise hakkama ei saaks. Mõõda üle kas vool tuleb istmesse. Kui ei siis mõõda lüliti tagant kas sinna tuleb ja välja läheb. Kui aga istmesse vool jõuab siis võib "küttekeha" katki olla.
Asi ongi selles, et see kõik on juba tehtud aga viga pole ikka leidnud. Ega ma siis niisama seda topicut teinud poleks!:) Pistikusse tuleb toide peale aga kaabel, mis soojaks peaks tänu voolupingele minema, seal puudub pinge. Mul ei jää muud üle, kui pean hakkama 20cm haaval kaablit kontrollima testriga. Tänan vastuse eest!


Istmepadja ja seljatoe matt on järjestikku ühendatud ning kui üks neist katki on ei lähe kumbki soojaks.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.05 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: samru
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: audifan
Seal midagi hirmkeerulist ei tohiks olla ju, et sa ise hakkama ei saaks. Mõõda üle kas vool tuleb istmesse. Kui ei siis mõõda lüliti tagant kas sinna tuleb ja välja läheb. Kui aga istmesse vool jõuab siis võib "küttekeha" katki olla.
Asi ongi selles, et see kõik on juba tehtud aga viga pole ikka leidnud. Ega ma siis niisama seda topicut teinud poleks!:) Pistikusse tuleb toide peale aga kaabel, mis soojaks peaks tänu voolupingele minema, seal puudub pinge. Mul ei jää muud üle, kui pean hakkama 20cm haaval kaablit kontrollima testriga. Tänan vastuse eest!


Istmepadja ja seljatoe matt on järjestikku ühendatud ning kui üks neist katki on ei lähe kumbki soojaks.
Ma tean seda. Katkike lüli on siiski ülesse leidmata. Jätkan otsinguid!
Tänan!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.12.05 13:43 Tsiteeri


Mul ka juhipoolne vahel töötab, vahel mitte. Kas polstri maha võtmine on töömahukas? Küsin lihtsalt seepärast, et oskaks aega planeerida, kuna auto on igapäevaselt käigus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.05 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mul ka juhipoolne vahel töötab, vahel mitte. Kas polstri maha võtmine on töömahukas? Küsin lihtsalt seepärast, et oskaks aega planeerida, kuna auto on igapäevaselt käigus.
Oo jaa, seal on lammutamist ikka üksjagu! Kui vea kohe ülesse leiad, siis võib jopata ca 3-4 tunniga.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madis_k
huviline

Avatar


Registreerunud 07.05.05
Asukoht: ääsmäe/tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 94 a. coupe 2,6, 94 a. b4 avant 2,0

postitati 27.12.05 09:57 Tsiteeri


Pisut küll OT aga oskab keegi öelda palju uued matid maksaksid ühele istmele?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.05 10:33 Tsiteeri


revali hinnakirjas on s6 sportnahkistmetele nii istmepõhi kui seljatugi 1809EEK kumbki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.05 10:51 Tsiteeri


Tegelane äss möllas selliste asjadega eelmisel talvel. Usun, et tal on ka midagi tarka öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kondar
huviline



Registreerunud 20.02.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.06 16:37 Tsiteeri


Mul ka probleem istmesoojendusega, ei lähe enam nii soojaks kui varem. Aasta tagasi oli kohe tunda kohe kuumaks läks aga nüüd töötaks nagu poole võimsusega. Sel talvel hakkas tundma andma et ei soojenda piisavalt effektiivselt.

Egas ole kellelgi ideid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.06 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kondar
Mul ka probleem istmesoojendusega, ei lähe enam nii soojaks kui varem. Aasta tagasi oli kohe tunda kohe kuumaks läks aga nüüd töötaks nagu poole võimsusega. Sel talvel hakkas tundma andma et ei soojenda piisavalt effektiivselt.

Egas ole kellelgi ideid?
Võta iste laiali. Hakka mööda seondustraati testriga minema ja vaata kuhu enam pinget peale ei jookse.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
YMRE
huviline



Registreerunud 27.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.06 10:23 Tsiteeri


Tere. Lammutasin enda S4 ka istme laiali, el. nahkiste, jube jebla, leidsin mingi katkise koha, paikasin ära, aga ei midagi. Need niidid on ju selle poroloni sees peidus, kuidas seda testriga mõõta. Teab keegi. tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 17.03.06 10:42 Tsiteeri


Üldiselt seda soojenduskaablit eriti lappida ei õnnestu. Varsti kärssab nagunii lappimiskoha kõrvalt läbi. Jändasin ka ise möödunud talvel selle teemaga ja tulemuseks oli see, et varsti peale lappimist lakkas jälle töötamast.;) Aga suund on jh õige, tulebki jupphaaval asja kontrollida.

PS! pealkiri on iseenesest lahe:D tundus nagu mingi istme hundimajandusega peaks tegemist olema või hundinahast istmetest jutt vms. Aga võta näpust... :D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.7% - SQL: 68.3%]