Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Külm mootor vilistab... (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 7505)
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 01.08.03 16:55 Tsiteeri


ja mix lühise puhul juhe läbi kärssab? sellepärast, et takistus on ülisuur, et takistusest üle saada, voolutugevus tõuseb, juhe kuumeneb ja prõxti kärsabki juhe läbi, kõik elektronid ei mahu ju 1 he pisikese juhtme sisse ära:)

enivei, kuna ilm on selline, nagu ta on, ma loodan, et homme jahedama peaga vaadates ma neid asju teistpidi ei näe, ei tohix vist ikka näha:D

piic


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pihus
huviline



Registreerunud 14.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.0E

sad.gif postitati 29.09.03 14:18 Tsiteeri


Nonii. mul on selle vilina kohta minu arust väga huvitav küsimus. Nimelt kylmalt hakkab vilistama. Vahetasin geneka rihma ära ja pingutasin korralikult ära ka peale paarisadat kilomeetrit. Aga ikka viliseb. Ja mis kõige huvitavam- eriti jõhkralt vilistab siis kui sidur alla vajutada. Kui siduri ylesse lasen vilin kaob. Peale mõne kildi sõitmist kaob vilin täielikult. MIS PULL ON :( Oskab keegi miskit oma kogemustest kosta ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 29.09.03 14:29 Tsiteeri


Pull on ilmselt selles et sul surve laager teeb hoopis külmast peast häält. Laager on kuivaks jäänud ja kui vajutad siduri alla siis tuleb talle surve peale ja hakkabki vilisema või krigisema. Mina ei usu et sul geneka rihm viliseb.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 29.09.03 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja pihus
Nonii. mul on selle vilina kohta minu arust väga huvitav küsimus. Nimelt kylmalt hakkab vilistama. Vahetasin geneka rihma ära ja pingutasin korralikult ära ka peale paarisadat kilomeetrit. Aga ikka viliseb. Ja mis kõige huvitavam- eriti jõhkralt vilistab siis kui sidur alla vajutada. Kui siduri ylesse lasen vilin kaob. Peale mõne kildi sõitmist kaob vilin täielikult. MIS PULL ON :( Oskab keegi miskit oma kogemustest kosta ???



Käbe kast maha ja survelaager vahetusse,ma pakun et asi on seal juba pea kinni jooksnud,kui kiirelt ära ei tee siis varsti ootab ees ka korvi vahetus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pihus
huviline



Registreerunud 14.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.0E

postitati 30.09.03 09:08 Tsiteeri


Sellge pilt. Asjapulgad käisid ka kuulamas ja ytlesid, et mis see muu saab olla. Asi lääb vahetusse. Tänan teid kiire vastuse eest :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.3% - SQL: 62.7%]