Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B4 kummist porimatid(kinnitusaukudega),kus Tartus müügil? (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 1897)
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 12.12.05 12:21 Tsiteeri
B4 kummist porimatid(kinnitusaukudega),kus Tartus müügil?



Ehk keegi oskab soovitada, kus kohast Tartus võiks endale leida kummist porimatid, millel n.ö. kinnitusaugud. Audil põranda polstri küljes, esiistmete esiääre all "nupud", mille külge orginaal porimatid kinnituvad. Porimatte millel nende "nuppude" jaoks augud, vaja olekski!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 12.12.05 13:08 Tsiteeri


Tegelikult, kui asi ei ole Sul just põhimõttes, siis soovitaksin Autoringis saadaval olevaid kõrgete äärtega tugevast kummist matte. Nendega kindlustad selle, et sulava lume saadus jääb siiski mati peale, mitte ei imbu heliisolatsiooni :)


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 12.12.05 13:12 Tsiteeri


Selles mõttes kõrge äärega kindlasti paremad,et hoiavad vee korralikult enda peal aga need kõrge äärega matid, mida mina näinud olen tunduvad liiga jäigad. Kardan,et korraliku külmaga kui porimati peal lume/vee/jää segu siis sellisel juhul need porimatid ikka väga libedad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 12.12.05 13:15 Tsiteeri


Sellepärast tuleb neid ka vahel välja võtta ja ära pesta :P


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 12.12.05 13:22 Tsiteeri


Porimattide puhastamine ja pesu igati loomulik tegevus. Lihtsalt arvan,et juba soojana suht paindumatu ja libe plastmass muutub veelgi vähem painduvaks ja palju libedamaks kui temperatuur omajagu alla nulli langeb, seda ka siis kui porimatid ise täiesti puhtad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 12.12.05 13:29 Tsiteeri


Sellega lepin.. Samas, autos ei lähe mul peaaegu kunagi temp miinustesse, niiet minule need sobivad. Nagunii, kui vaja autost välja ronida, siis ainult natukeseks. Tartu ju nii väike, et poodi minekuks ei ole vaja autot kasutada. Pealegi pesitseb ta nagunii garaa˛is ja ma ei viitsi iga väiksema käigu peale sinna ronida. Endal ei ole veel libedusega probleeme olnud. Asi vb ka selles, et mina ei pea pedaale eriti palju sõtkuma, automaadiga see väike mugavus :P


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 12.12.05 13:38 Tsiteeri


Mul kahjuks auto nii "õnnelikus" seisus ei ole nagu sinul... minu autos kahjuks talvel enamus ajast siiski miinused (sõidu ajal loomulikult soe aga kui auto seisab siis miinuskraadid kiired salongi ronima) :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 12.12.05 13:52 Tsiteeri


Eks see ole probleemiks paljudele ja ega see autolegi hea ei ole.


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Frank
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.05
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.0E

postitati 12.12.05 22:01 Tsiteeri


Mina kasutan juba teises autos neid kausikujulisi matte. Kuigi ka minu auto seisab talvel õues, ei ole ma küll märganud täiendavat kõvenemist või libenemist. Samas ei valgu saabastelt sulanud lumi kunagi põrandavaipa ning tekkinud sodi on hulga lihtsam autost välja tõsta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 13.12.05 15:24 Tsiteeri


Lahendus on pampersid ajalehtede näol jalamattide alla :D
Seni kõikidel autodel seda kasutanud, veidi tülikas võibolla, aga kõige effektiivsem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Snooker
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B8 facelift

postitati 28.12.05 23:09 Tsiteeri


Kummist kõrge äärega on ka olemas, neid kahe käega välja kiskuda jalaalt on ohutum kui neid ``kangeid`` koos veega ilma soristamata kätte saada. PS ise kasutan kangeid ja klopin jalgu- pesen rohkem suviti, talvel külmaga vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 28.12.05 23:37 Tsiteeri


Kas on vaja kõrget äärt? Mul madala äärega ja pole mingit probleemi. Ei teki seda lund/vett sinna mattidele tegelt eriti! Aavest peaks saama. Vähemalt Rapla Aavest A6-le saab. Need augud on kah olemas, mida taga ajad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 29.12.05 22:24 Tsiteeri


Mine vaata Automaailma. Seal müügil auto põhja järgi valmistatud kummimatid. Saadaval oli 100-le, A6, A4...Kas b4 seda ei mäleta. Hind ca 400.- eeki 4tk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 01.01.06 16:52 Tsiteeri


Need AUTORINGI matid on paras jura , nii kui natuke külma onnagu kaunad kõverad ja sõidavad mööda jalge alust edasi-tagasi , mul on auto turult ostetud kummist kausid ja on täpselt c4 põhja järgi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
d3f
huviline

Avatar


Registreerunud 02.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 - 1.8 @ 92KW - Müüdud

postitati 07.01.06 14:08 Tsiteeri


Tartus Salome ~400 eek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 08.01.06 20:39 Tsiteeri


Enne aastavahetust helistasin Tartu Salome kauplusesse. Sealt öeldi,et kaup tuleb kohe jaanuari alguses ja siis tulevad ka audi 80-le sobivad porimatid. Läksingi siis 5. jaanuaril Salome kauplusse ja siis selgus,et neil kaupluses neid porimatte ei ole ja neid ei ole ka Tallinna laos. Lubati,et ehk paari nädala jooksul tuleb. Seega oli see suht mõttetu poeskäik! :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
zorro!
huviline

Avatar


Registreerunud 23.11.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4, 2004a.

postitati 11.01.06 08:17 Tsiteeri


B4-jale 350.- komplekt... sobivad väga hästi B4-jale... augud ka olemas... ostsin dets. alguses:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.0% - SQL: 63.0%]