Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: bensiini näiduk (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 2771)
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

sad.gif postitati 23.07.03 18:01 Tsiteeri
bensiini näiduk



91.a. b4 bensiininäidik jukerdab. Ühel hetkel näitab, samas natuke aega hiljem osuti täiesti nullis. Ilmselt mõjub mingi põrutus, kuigi mitte alati. Puhastasin paagi kaane nii välimised kui sisemised kontaktid ja vaatasin armatuuri tagant, pistikud kõik kinni ja kasu ei midagi. Samas kui töötab, siis näitab õiget mõõtu, kui ei, siis ei näita midagi. Kas võib näitur ise läbi olla või on paagi sees midagi viga ? On kellelgi äkki midagi sellist ette tulnud ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 23.07.03 20:23 Tsiteeri


need asjad pole vist nüüd küll omavahel seotud, a mul teeb jahutusvedeliku temperatuuri näiduk sama tralli...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 25.07.03 08:02 Tsiteeri


armatuuris käi kõik jooted yle. mul oli ka jama ja siis hakkasin uurima-ca 10 pragulist yhendust leidsin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.03 08:34 Tsiteeri


Väike OT: Miks on bensiininäiduki juures see väike nupp, mida annab keerata??? Pole seda matsu lahti jaganud veel. Natuke vist seda seierit timmib, aga miks siis see hea on? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 25.07.03 08:39 Tsiteeri


margus: lase paak täitsa tühjaks, pane 12 liitrit sisse, timmi sellest nuppust seier punase piirkonna lõppu ja pane paak täis. sedasi vist oli : ühesõnaga saab määrata ära et mis koguse juurest jõuab seier punase juurde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.03 11:37 Tsiteeri


Tänud, tänud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 25.07.03 11:57 Tsiteeri


Paak tühjaks ja siis 10 sisse ja regullisin punase peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

smile.gif postitati 25.07.03 21:45 Tsiteeri


Nu eks ma siis armatuuris käi kõik jooted üle ja loodan et sellest on kasu Igal juhul suured tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 14.08.03 16:56 Tsiteeri


Nu ma vaatasin kõik jooted üle polnud neil häda midagi. Kuid ime ime nüüd peale lahtivõtmist hakkas hirmuga vist tööle. Kuid temperatuuri näidik ikka ei näita õigesti ta küll natsi tõuseb kuid 70 kraadi pole veel minu silmad näinud. Kas on siis ikka viga anduris (päris kutu ta ju pole)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 19.08.03 13:02 Tsiteeri


Oled sa kindel et näidik õhtal on? Tsekka pigem termostaat üle, andurite juhtmete puhastamine (nagu paagil tehti) jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.03 11:05 Tsiteeri


eh...mul kah samamoodi jukerdavad mõlemad :P
temp näidik mu arust aga mul tööle alles akkab kui üle 70'C tõuseb :P
niiet kui vesi alla 70 siis ei näita midagi...
aga penanäidik miski 15l vähem üpidevalt näitab, sis vahel on helgem hetk ja õieti näitab...aga nii nagu jumal juhatab...tahan näitan tahan ei näita :P
aga suht savi tegelt...penaarvutamine nagunii läbisõidu järgi käib :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 20.08.03 11:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
margus: lase paak täitsa tühjaks, pane 12 liitrit sisse, timmi sellest nuppust seier punase piirkonna lõppu ja pane paak täis. sedasi vist oli : ühesõnaga saab määrata ära et mis koguse juurest jõuab seier punase juurde.


ahaa :)


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 08.01.04 12:34 Tsiteeri
pensu kella olen torkinud ja tean!



Audi pentsu andur on sisemise pumba puhul nii öelda lahtine reostaat, osuti jookseb mööda sektoriteks jagatud ala. Kui aga pikalt sõita pooliku paagiga, tuleb viga külla, kuna kasutamata sektorid kattuvad oksiidiga ja ühendus kaob. Samas tuleb viga ise ja võib ka lahkuda ise, kui paak pidevalt täis tankida. Asi mida selle vea leidmiseks teha on see, et kui osuti lõpetab näitamise, tõmba anduri otsad lahti ja ühenda omavahel kokku, kui kell jookseb põhja, on Sinu viga ülal kirjeldatud. Kui võtad anduri välja ja seda puhastama hakkad, tee seda ülima ettevaatlikusega, muidu võid asja p....e keerata, või isegi maha põleda!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 08.01.04 15:48 Tsiteeri


MUl oli ka selle paagianduriga jama, nimelt vahetasin bensupumba. Ja kuna na;idiku ja;rgi s6idan siis oli 1 hetk paag tyhi ja ma kuskil tee peal, tykk aega kep...sin ajusid et mis viga. Probleem oli ikkagi selles et see ujuk ja;i kuskile kinni, kokkupanemisel testisin korraks kui syyde see et na'itaks korralikult ja oligi kogu viga. Ehk enne seda hakkasin kogu kupatust juba aftermarketilt otsima.
Varasem kogemus igasuguste andurite jm kamaga ka selline et pigem on kas shitta ta'is (tyhika'igu mootor), kabla kuskilt katki (el.aknad) v6i oksydeerinud ja v6i siis valesti kupatus kokku pandud.
S6idan 88 a massaga ja sellega yle 90 tuhhi s6idetud ning enamus asju on eelkirjeldatud viisidel parandatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 13.01.04 15:18 Tsiteeri
midagi veel!



Meenus, et bensu kella saad testida ennast nii, et võtad anduri juhtmed paagi pealt lahti ja pistad kokku, kell peaks tõusma täis paagi näidule, kui nii on siis on kell OK ja andur vajab näppimist!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 13.01.04 17:26 Tsiteeri


mul diisel ja TÄPSELT sama jama...oskab keegi ka kokkuvõtlikku arukat vastust pakkuda...see lase paak tyhjalks ja 10 liitrit sisse ei ole eriti vetpidav idee...


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.04 21:06 Tsiteeri


a mis on siis viga kui penanäidik ja spido miskil lambihetkel lihtsalt 0-i kukuvad?
spidol vahelduva eduga aitab koputamine, penanäidik toimib ise nii nagu heaks arvab...
spidoga see pull et täiesti külmalt toimib korralikult, ja siis kui auto korralikult soe on(salong siis)...aga miski vahepealne hetk jukerdab :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 14.01.04 08:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ryblik
mul diisel ja TÄPSELT sama jama...oskab keegi ka kokkuvõtlikku arukat vastust pakkuda...see lase paak tyhjalks ja 10 liitrit sisse ei ole eriti vetpidav idee...


kas ei ole sina saanud aru eelnevatest postitustest või ei saa mina aru sinu küsimusest? midagi on vähe valesti...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.01.04 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
a mis on siis viga kui penanäidik ja spido miskil lambihetkel lihtsalt 0-i kukuvad?
spidol vahelduva eduga aitab koputamine, penanäidik toimib ise nii nagu heaks arvab...
spidoga see pull et täiesti külmalt toimib korralikult, ja siis kui auto korralikult soe on(salong siis)...aga miski vahepealne hetk jukerdab :(

Mingi ühendus kusagil jama aga kuskohapeal täpselt, seda on üsna raske tuvastada. Tuleks tabada see hetk kus asi ei tööta ja asuda kõikvõimalikke ühendusi liigutama. Minul kadusid perioodiliselt ära kõik armatuuris olevad näitajad. Ja viga oli kaitsmeplokis. Üks kaitse ei andnud lihtsalt ühendust. Kui ainult spido ja bensiininäiduk jamab siis on viga kusagil mujal. Võibolla näiteks kellaploki taga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 14.01.04 12:26 Tsiteeri


Mul ka siuke jama oli et spido hakas jukerdama kui soojaks läks.Mõningad kohad el. skeemil jootsin üle ja töötas mõni aeg.Nüüd kui tuled ette paned lähevad ka rohelised suunad põlema ja kui täis tuledega suunda paned siis vilgub elektron kell ka, puhta lolliks läind see valgustuse süsteem.Aga pole muud kui kõik pilbasteks ja jootekolb kätte. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marc
klubiliige



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on foorumis

Auto: Mõnda aega audita

postitati 14.01.04 13:46 Tsiteeri


Sigari bensunäidiku ahelasse on ka üks el. vidin(trans vms.) joodetud
( asub näidikutebloki taga, vasakul pool kile peal ), mis mõjutab bensunäidiku tööd, kui see läbi, pidi ka segast panema. Vähemalt on selline info venekeelses Audi100 raamatus ( ei saa praegu kahjuks täpsemalt vaadata).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.0% - SQL: 44.0%]