Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: varastatakse bensiini (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2859)
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 10.11.05 15:16 Tsiteeri
varastatakse bensiini



Mingid tõprad tõmbavad mul pidevalt öösiti paagi kuivale. Täpselt nii palju jätavad sisse, et bensukani jõuaksin. Päris vähe ajab närvi selline asi kui hommikul auto kõrvalt paagikorgi leiad ja väikese loigukese.
Praegu on nagu kesklukuga paak kinni, ja võtmega kork ka peal. Aga see küll kedagi kinni ei hoia!
Viimasel ajal olen üldse nii palju sisse pannud korraga masinasse, et midagi võtta ei oleks. Hommikul jälle bensukast läbi ja päeva varu sisse (5-6l)

Mida teha? 220 tuleks sinna luugi alla panna?


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.05 15:21 Tsiteeri


Äkki paagis auk selle kohapeal?:Dkrt päris keeruline on sealt seda kütet välja imeda:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 10.11.05 15:32 Tsiteeri


Hommikul jälle bensukast läbi ja päeva varu sisse (5-6l)



Jätka samas vaimus ja sind jäetakse lõpuks rahule. Tean tuttava kogemustest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
auditdi
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI Avant7 > A6 C5 2.5TDI Q

postitati 10.11.05 20:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Jätka samas vaimus ja sind jäetakse lõpuks rahule. Tean tuttava kogemustest.

mul oli ka paar nädalat tagasi luuk lahti kistud hommikul, aga korki poldud puututud (igatahes vähemaks ei oldud ka võetud)...see on muidugi minu mõte, aga arvan et jätsid asja sinna paika kuna luugi taga ilutses silt "DIESEL"
üks võimalus on siis selline spets kleeps muretseda, aga jah ka eelnevate ettepanekud on head


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
david666
huviline



Registreerunud 30.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel audita

postitati 10.11.05 21:37 Tsiteeri


ka minul tõmmati paak tühjaks. olin just enne 40 liitrit sisse ostnud. tundub, et passitakse peale. lukuga kork oli, see oli hommikuks kadunud, loik auto kõrval. hea, et bensukasse jõudsin. Sõber nägi neid vargaid. oli uuem mersu coupe, kõrvalt hüppas vennike välja, võttis pagassist kanku ja kadus üle aia. nai aja pärast tagasi, uus aed ja üle. ja see õhtu kella 10-11 vahel. kas tõesti nii nahhaalselt varastatakse?:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 10.11.05 22:14 Tsiteeri


Sellise organiseeritud varguse puhul võiks kirjutada ka aadressi, nii täpselt kui ise julged


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
statix
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Tallinn-Elva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4;B2;Yaris

postitati 10.11.05 22:26 Tsiteeri


Varem seisis auto valvega parklas, mis tänaseks likvideeritud ja iga hommik mulle tundus, et seier näitab vähem kui õhtul. Tegin siis nii, et igakord kui parklast lahkusin keerasin paagikorgi teatud asendisse, ning hommikul vaatasin kas on samamoodi(vaevalt et varas oleks seda viitsinud teha, või teadnudki). Kuigi seier näitas ikka õhtust vähem, oli korgi asend iga hommik sama mis õhtul


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fasams
huviline



Registreerunud 17.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Turbo Avant

postitati 11.11.05 01:43 Tsiteeri


Proovi mingi koonussõel paagi kõrri lükata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 11.11.05 07:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fasams
Proovi mingi koonussõel paagi kõrri lükata.


Proovi jah mingi mehaaniline takistus tekistada neile - peaasi, et nii kindel oleks, et seda ära lõhkudes sulle endale jamasid hiljem ei teki (a'la ummistused jms). Enda diislil on paagi kõris selline ristipulk keskel juba tehasepoolt - nii et vooliku saab sealt vahelt sisse ajada küll vaid väga peenikese.
Ja siis tasub loota vaid, et kaagid suure vihaga võtmega sul näiteks mööda auto külge kujundeid ei joonista - kuid samas seda kartma jäädes võikski vargust kannatama jääda...


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 11.11.05 08:45 Tsiteeri


Diisli kleeps neid poisse vist enam ei kõiguta kes sealt juba võtnud on.
Aga mul nagu auku kindlasti paagis ei ole. Sest paar nädalat ei ole tilkagi läinud. Kui on siis koos korgiga.


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lepp77
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.6 V6

postitati 11.11.05 13:00 Tsiteeri


Kesklinna ja kristiine kandis ka varastatakse paakidest.
Enda 100-l proovisin ka voolikut sisse ajada--mina igatahes sealt besu kätte ei saanud, loodan et vargad siis ka ei saa.

Üks auto millega varastatakse seisab Tallinnas Vindi tänaval
see on hall sedaan sierra 089 MET(selle venna tehtud on ka enamik selle kandi autost vargused)

Teine auto on igati roostes beez 190 Mersu

Tean vendasid nägu pidi kaa, aga kui neid teo pealt ei taba, siis on suht võimatu tõestada.
Kui selles kandis elate ja veel küsimusi on siis palun väga u2u


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 11.11.05 13:07 Tsiteeri


Ka minul õismäel oli 1 hommik paagi luuk lahti. Avastasin selle poolel teel tööle, kork oli aga lukuga ja kinni ning bensu seier oli ka tavaliseses kohas. Ps järgmise päeva hommikul näitab külmalt seier vähem kui eelmisel õhtul parkides, olen ka seda täheldanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.9% - SQL: 69.1%]