Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Immo pulga ja signa puldi järgi tegemine (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 3641)
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.03 15:57 Tsiteeri
Immo pulga ja signa puldi järgi tegemine



Nimelt on mul ainult yx immo- ja signa pult. Täna krt olex juba peaaegu need ära kaotanud :( Kas nendest tehakse kuskil nn. dublikaate ka või ainus võimalus on kogu signa ja immo systeem välja vahetada????? Niipalju öeldi mulle, kui puldi patareisid vahetasin, et see on programeeritava kiviga!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 10.07.03 16:32 Tsiteeri


signapulte saab raudselt progeda,aga immo kohta ei julge öelda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.03 23:26 Tsiteeri


Aga kus seda puldi progemist tehakse??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.03 23:56 Tsiteeri


Vaata mis firma signa sul on, tee kindlaks kes seda maale toob/müüb ja ongi mure lahendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 11.07.03 00:45 Tsiteeri


Ma tegin ka endale uue puldi, sest vana oli metsas ja mina käisin sellises kohas nagu Artvali Oü, Laki 12.
http://www.autoalarm.ee/
Seal progeti mulle uus pult ja siiamaani pole probleemi olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 11.07.03 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Rallymees
Ma tegin ka endale uue puldi, sest vana oli metsas ja mina käisin sellises kohas nagu Artvali Oü, Laki 12.
http://www.autoalarm.ee/
Seal progeti mulle uus pult ja siiamaani pole probleemi olnud.


Mis maksis, nii ligikaudu? Minu jaoks aktuaalne teema, mul hetkel 2-l autol puldid p...s! :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 11.07.03 17:23 Tsiteeri


Olen ostnud Defale uue puldi, koos nn progemisega ja maksis asi vist 400.- kui ma õieti mäletan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 11.07.03 17:47 Tsiteeri


mul on vana alarm ja uus pult läks mulle 800.- maksma,koos progemisega aga kui sul vähegi uuem alarm on siis jah kusagil 400.- ümber see hind on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 12.07.03 11:45 Tsiteeri


Ma käisin selle signaga R&p grupis, seal öeldi et teevad ära. Sa küsi ennem ikka kõige kaugemalt ja siis alles inimese käest kelle oma see auto ennem oli :P


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.07.03 16:22 Tsiteeri


Krt ma nagu kysisin või hakkan lihtsalt sassi minema :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 15.07.03 16:51 Tsiteeri


Palju õnne, sul on veel mõned meetrid minna Paldiski mnt. hullarisse...


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 16.07.03 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Burn
Palju õnne, sul on veel mõned meetrid minna Paldiski mnt. hullarisse...



....räägitakse, et selle teema puhul pidi sinna ilma eksamiteta sisse saama...:D


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 07.08.03 23:02 Tsiteeri


Kas kuskil progetakse SpyBall-i signa pulte? Paari viimase paeva jooksul pole kuskilt JAH sòna kuulnud:
Alates infoliinidest, internetist ja erinevate signasid myyvate ja paigaldavate firmade kaest. Mitmel pool vaideti, et pole sellisest alarmitootjast kuulnudki!:mad:
Krdi pult ei tòòta parast auto aku eemaldamist. Hiljem selgus, et nii juhtubki, kui auto akust eemal >= 5 tundi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 08.08.03 10:17 Tsiteeri


Sõpsil oli sama jama et pult unustas signa ära peale aku maha kiskumist,polnud müll sama firma.Abi sai sellest kui istus auto kõrval üks kolm minutit ja hoidis valvessepaneku nuppu all.lõpuks leidis signa ilmselt mingi signaali üles ja asi toimib laitmatult nüüd juba aastakese.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.08.03 18:32 Tsiteeri


Minulgi oli täna selline probleem. Oli ka aku kaua maas olnud. Sain auto parandusest kätte ja sõitsin minema. Koju jõudes hakkan siis signa peale panema ja mitte muffigi. Jõudsin juba sinna helistada ja korralikult räusata, kuna nad olid mind juba ennem korralikult närvi ajanud (kuna olid mega sitta teinud). Jamasin ikke eriti pikalt enne kui lõpux tööle hakkas...


Teadmiseks kellel immoga peax probleeme olema. Uue immo sain ilusti, maksis mingi 275.- eeku (Cobra oli minul). Kui sul yx pulk alles siis saab teise juurde progeda aga kui mõlemad pulgad kadunud siis pole enam midagi teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 08.08.03 21:00 Tsiteeri


oli ka kunagi sama asi, et signa ei tundnud pulti ära - servisest öeldi, et 2 nuppu korraga all hoida oli vist 30 sek. ei mäleta mis firma signa oli, aga kahe nupuga pult oli igatahes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 22.08.03 19:07 Tsiteeri


Homme siis lòpuks Suurpaev - Tartus yks vennike lubas mu signa kaima tòmmata!!! Vòiksin memuaarid kirjutada sellest kui palju signadega tegelevaid ettevòtteid olen asjatult labi helistanud - kohal kainud! Loodan siis homsele:D!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 27.08.03 23:56 Tsiteeri


:mad::mad::mad:
WTF!!! Vahetult enne AC suvepaevadele tulemist kaisin labi firmast, kes mind aidata lubas. Asub Tartus tapset aadressi unustasin vaadata, muidu "reklaamiks!" Tyyp massas mònda aega puldi nuppude allhoidmise, patarei kontrollimise jms. Siis ytles, et vajab progemist ja ilma arvutita ei saa, aga kohapeal pole, s.t. vòtab mòne paeva aega. Ok. Nyyd siis helistas, et asi korras. Laksin siis jargi, aga selgus et pult ikka yhendust alarmiga ei vòta. Vend andis puldi tagasi ja ytles et ei oska rohkem aidata.
Kui ikka ise ei tee, siis abi ka kuskilt ei saa!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.5% - SQL: 44.5%]