Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ärandamiskatse!!! (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2761)
msso
huviline



Registreerunud 17.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 07.10.05 13:44 Tsiteeri
Ärandamiskatse!!!



No täna jõudis siis järg minuni.Auto jäi alles,aga lõhuti armatuuri kellasid ja sütelukku,peal oli tehase signa ja tehase immo,signa oli viisakalt maha võetud ja immo ots lahti tehtud,pätid proovisid oma immo plokki koos mingi muu võtmega,peale seda süütelukk käib jõle raskelt.Auto jäi alles tänu oma väiksele kavalusele.Asi toimus Vilde teel kella 01.00-7.00 vahemikus,auto on igast küljest nähtav ja valgustatud kohas,peab ikka jultumust olema nii avalikult tegutseda,kui taksojuhid pidevalt pargivad mu auto läheduses ja see juba viies kord mul,kõiki mu audisid on korra proovitud ärandada.Autogrupi spetsialist ütles,et audid pidid olema viimasel ajal kõige varastatum auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Visla
huviline



Registreerunud 17.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 10.10.05 12:35 Tsiteeri


MIs audiga tegu oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lepp77
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.6 V6

postitati 10.10.05 12:39 Tsiteeri


need omad kavalused ja enda paigaldatud lisavarustus tavaliselt päästabki. Originaalvarustusega saavad pätid hakkama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 10.10.05 13:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: msso
No täna jõudis siis järg minuni.Auto jäi alles,aga lõhuti armatuuri kellasid ja sütelukku,peal oli tehase signa ja tehase immo,signa oli viisakalt maha võetud ja immo ots lahti tehtud,pätid proovisid oma immo plokki koos mingi muu võtmega,peale seda süütelukk käib jõle raskelt.Auto jäi alles tänu oma väiksele kavalusele.Asi toimus Vilde teel kella 01.00-7.00 vahemikus,auto on igast küljest nähtav ja valgustatud kohas,peab ikka jultumust olema nii avalikult tegutseda,kui taksojuhid pidevalt pargivad mu auto läheduses ja see juba viies kord mul,kõiki mu audisid on korra proovitud ärandada.Autogrupi spetsialist ütles,et audid pidid olema viimasel ajal kõige varastatum auto.

Mul töökaaslasel oli aasta tagasi 96 aasta A6ga sama jama.
Autol oli kõik kellad, immod jms väljas, lukk puru, aga auto jäi oma "kavaluse" tõttu alles.
Loomulikult järgnes sellele auto korrastamine Revalis, kus vahetati kõik kindlustuse korras välja ja auto oli uuesti korras.
Auto varastati nädal hiljem maja eest valgustatud ja kaameraga parklast :(
PS. turvakaamera ei salvestanud juba viimased kuud nädalavahetustel vaid ainult nädala sees, seega oli sellest 0 kasu.
Lisaks sellele on nende kaamerate kvaliteet üldjuhul väga madal ja nende pildi järgi enamast kedagi kindlaks ei tee :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
msso
huviline



Registreerunud 17.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.10.05 13:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Visla
MIs audiga tegu oli?

S6


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.5% - SQL: 72.5%]