Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kas saab roolist vahetykki teha???-lukku- (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1576)
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 19.09.05 15:29
kas saab roolist vahetykki teha???-lukku-



mul tekkis selline idee et oleks vaja seda vahetykki uue ilusama rooli paigaldamiseks,aga pole kindel kas vana .nn. originaal rooli peale on võimalik ehitada ja kas see jääb ok või on sellisel juhul tegemis täieliku por*noga???kas on selliseid inimesi kes on sellise asjaga tegelenud???või on ehk kellelgi pakkuda sellist vahetykki mis mulle abiks oleks!????


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.09.05 23:11


Et ülevaatuselt läbi saada ja et asi ohutu oleks, peab nii roolil kui ka vahetükil olema valmistaja sertifikaat. Pole just kuigi mugav, kui rool ohuolukorras pihku jääb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 20.09.05 11:05


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Et ülevaatuselt läbi saada ja et asi ohutu oleks, peab nii roolil kui ka vahetükil olema valmistaja sertifikaat. Pole just kuigi mugav, kui rool ohuolukorras pihku jääb.


Ära kujuta ette omale asju:mad:

sama lolljutt et alpine võimu taga mängib alpine fuufer kõige paremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 20.09.05 11:09


Lihtsam oleks sündmusi ennetada, kui pärast tagajärgi kannatada.

Black'i öeldu on tõsi !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 20.09.05 11:09


Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu
mul tekkis selline idee et oleks vaja seda vahetykki uue ilusama rooli paigaldamiseks,aga pole kindel kas vana .nn. originaal rooli peale on võimalik ehitada ja kas see jääb ok või on sellisel juhul tegemis täieliku por*noga???kas on selliseid inimesi kes on sellise asjaga tegelenud???või on ehk kellelgi pakkuda sellist vahetykki mis mulle abiks oleks!????


mina tegin originaal roolist omale sportrooli vahetükki.

seletada ma seda ei viitsi sest see ole mingi teadus. vaja on 60mm välimise mõõduga toru seina paksus 2mm pikkus kuskil 10cm ketaslõikurit,keevitust,ajusi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Arts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Coupe GT

postitati 20.09.05 14:16


Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu
mul tekkis selline idee et oleks vaja seda vahetykki uue ilusama rooli paigaldamiseks,aga pole kindel kas vana .nn. originaal rooli peale on võimalik ehitada ja kas see jääb ok või on sellisel juhul tegemis täieliku por*noga???kas on selliseid inimesi kes on sellise asjaga tegelenud???või on ehk kellelgi pakkuda sellist vahetykki mis mulle abiks oleks!????


mina tegin originaal roolist omale sportrooli vahetükki.

kui sa veoka alla ennast sõidad siis on jumala pohui mis paberid su vahetükkil ja roolil on

seletada ma seda ei viitsi sest see ole mingi teadus. vaja on 60mm välimise mõõduga toru seina paksus 2mm pikkus kuskil 10cm ketaslõikurit,keevitust,ajusi


Teha saab kõiksugu asju aga ülevaatuselt sellega läbi ei saa. Samamoodi peab ka mitte tehase poolt paigaldataval roolil sertifikaat olema.


Vana auto on must auk!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.09.05 14:26


pahadeplaneet lõpeta see mõttetu lahmimine, ma võin ka peedist pesumasinale trummli teha aga nii need asjad ei käi ja roolile EI või ise teha vahetükki ja nii roolil kui tükil PEAB olema sertifikaat. see et sina käid ülevaatusel ainult dokumentidega või tuttava juures on sinu asi. meie siin lähtume seadusandlusest ja nõuetest!


minul on nii roolil kui vahetükil sertifikaat olemas ja 1 mure vähem jälle


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 20.09.05 17:50


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
pahadeplaneet lõpeta see mõttetu lahmimine, ma võin ka peedist pesumasinale trummli teha aga nii need asjad ei käi ja roolile EI või ise teha vahetükki ja nii roolil kui tükil PEAB olema sertifikaat. see et sina käid ülevaatusel ainult dokumentidega või tuttava juures on sinu asi. meie siin lähtume seadusandlusest ja nõuetest!


minul on nii roolil kui vahetükil sertifikaat olemas ja 1 mure vähem jälle


Lahmib edasi. palju asju ei tohi teha varsti ei tohi ise spoilat kah kodus teha, aga kui politsei mu kinni peab küsib rooli pabereid ja mul neid pole kas siis pean kohapeal rooli maha võtma ja ilma edasi sõitma analoogselt toonkilega et kakku kohapeal maha. täitsa julm oleks ilma roolita koju sõita.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kalev440
huviline



Registreerunud 09.12.04
Asukoht: Tallinn üldjuhul
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI-80 1,8 88a.

postitati 20.09.05 18:00


Kordusülevaatusele saatmine on ka juba leiutatud,samamoodi ei pea sa ju pragunenud esiklaasi teeääres vahetama


Nr.256
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.09.05 19:56


Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
vaja on...
...ajusi

:D:D:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.09.05 20:09


teema kisub valele rajale, ilmselt on teema algatajale siit ka piisavalt infi tilkunud.. alati saab kõike aga kas nii ka õige on...

case closed


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.0% - SQL: 70.0%]