Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Matrix LED täistuled A6 - 2016 (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1955)
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.21 05:46 Tsiteeri
Matrix LED täistuled A6 - 2016



Tere,

Mõtlesin kribada siia äkki kellegil on veel sellist muret olnud. Nimelt on kuhugi kadunud automaatne tulede lülitus Matrix LED tulede puhul. Kui ööse tuled peale lükkan siis täistulede märk koos A nupuga läheb põlema aga täistulesid peale ei pane... ja kui tulesid kasutada tahan siis ainult käsitsi lülitades.

Viimane on suht tüütu sest selle automaatse lülitusega juba täitsa ära harjunud. Oskab keegi öelda kas ma ise olen kuskil midagi ära "seadistanud" või mitte. Ja teine küsimus minu teadmiste kohaselt peab tulede lüliti olema ikka "Auto" peal mitte kuskil mujal. Right?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
merchant
huviline



Registreerunud 08.03.18
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 20.07.21 09:14 Tsiteeri


Asulakiirusel ja laternapostide all ei panegi tööle, maanteel pimedas paneb küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ruudi
huviline



Registreerunud 14.03.09
Asukoht: Jögevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 20.07.21 10:41 Tsiteeri


Nii ongi.Väikesel kiirusel ei pane ja valgustatud teel ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.21 12:51 Tsiteeri


Ei kogu lugu ikka Tln-Tartu mnt 90 sõites. Sellega olen kursis jah et asulas ja valgustatud teel ta ei peagi täistulesid sisse lülitama. :)

Arvuti taha pannes siis sain ka ühe veakoodi aga mitte tuledega seoses vaid radari soojendus mis klaasi peal on saba andnud... kas see võiks ka mõjutada tulesid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 20.07.21 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Ei kogu lugu ikka Tln-Tartu mnt 90 sõites. Sellega olen kursis jah et asulas ja valgustatud teel ta ei peagi täistulesid sisse lülitama. :)

Arvuti taha pannes siis sain ka ühe veakoodi aga mitte tuledega seoses vaid radari soojendus mis klaasi peal on saba andnud... kas see võiks ka mõjutada tulesid?


See võib süsteemi ära petta ja tuled maha/kinni keerata. Kindlasti tuleb esiklaas ära vahetada, et süsteem tööle saada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.21 14:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Ei kogu lugu ikka Tln-Tartu mnt 90 sõites. Sellega olen kursis jah et asulas ja valgustatud teel ta ei peagi täistulesid sisse lülitama. :)

Arvuti taha pannes siis sain ka ühe veakoodi aga mitte tuledega seoses vaid radari soojendus mis klaasi peal on saba andnud... kas see võiks ka mõjutada tulesid?


See võib süsteemi ära petta ja tuled maha/kinni keerata. Kindlasti tuleb esiklaas ära vahetada, et süsteem tööle saada


Tänud uurin siit edasi. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 21.07.21 09:56 Tsiteeri


Üks väike pisiasi veel - väljas peab olema ka suhteliselt kottpime, muidu samuti täistuledele ei lülita.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.21 10:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Üks väike pisiasi veel - väljas peab olema ka suhteliselt kottpime, muidu samuti täistuledele ei lülita.


Seda kindlasti jah ... aga kuna arvuti näitas ka veateadet (esiklaasi radari küttekeha läbi) siis ma pigem usun, et sinna ongi see mure maetud. Vahva lugu on muidugi see, et seda vahetatakse koos esiklaasiga välja. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
230Ott
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Espace 4; Scenic II

postitati 23.07.21 05:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Ei kogu lugu ikka Tln-Tartu mnt 90 sõites. Sellega olen kursis jah et asulas ja valgustatud teel ta ei peagi täistulesid sisse lülitama. :)

Arvuti taha pannes siis sain ka ühe veakoodi aga mitte tuledega seoses vaid radari soojendus mis klaasi peal on saba andnud... kas see võiks ka mõjutada tulesid?


Klaasi peal, ilmselt siis esiklaasist käib jutt, on ikka kaamera jaoks soojendus. Kui süsteem tunneb, et kaamera ei näe õigesti siis lülitatakse kaameraga seotud funktsioonid välja. Antud juhul siis kaugtulede juhtimine. Kui sellel autol on siis peaksid ka mingid reahoidmissüsteemid hetkel pausi pidama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.07.21 15:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 230Ott
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Ei kogu lugu ikka Tln-Tartu mnt 90 sõites. Sellega olen kursis jah et asulas ja valgustatud teel ta ei peagi täistulesid sisse lülitama. :)

Arvuti taha pannes siis sain ka ühe veakoodi aga mitte tuledega seoses vaid radari soojendus mis klaasi peal on saba andnud... kas see võiks ka mõjutada tulesid?


Klaasi peal, ilmselt siis esiklaasist käib jutt, on ikka kaamera jaoks soojendus. Kui süsteem tunneb, et kaamera ei näe õigesti siis lülitatakse kaameraga seotud funktsioonid välja. Antud juhul siis kaugtulede juhtimine. Kui sellel autol on siis peaksid ka mingid reahoidmissüsteemid hetkel pausi pidama.


Ei, Lane hold toimib ja ACC jne. Olen nende FL C7 led matrix tulede tundlikkust sättinud, väidetavalt läks paremaks. Jantz74 võib aru anda :P


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.2% - SQL: 54.8%]