Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Imelik rohuprobleem/ylerohk. PD140 2.0tdi (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 570)
Svets
huvilineRegistreerunud 30.11.19
Kasutaja on eemal


postitati 22.06.21 17:33 Tsiteeri
Imelik rohuprobleem/ylerohk. PD140 2.0tdiTere. Kirjutan yhe audi suhtes kuna ei leia väga asju enam mida katsetada.

Et tegu b7 2.0tdi, hea pill millele palju raha alla pandud, kaane täis remont toukur oy. Mootor oli kuni plokini paljas mingihetk. Ja yldse palju laotud sinna.

Igatahes nyyd on koik ilus ja hea aga siiamaani on olnud auto nagu puki taga kinni ( umbes nagu dpf umbes) Aga dpf poletused töötavad. Ja dpf näidud nagu korras. Karterituulutusest ei lenda ka solki sisselaskesse kuna see atmosfääri suunatud. Tutikas KKK pandi mis lekkis, niiet Karterituulutuse membraan ka korras. Egr on pimedaks tehtud, kuigi see on kyljes.
Nuka kraade on muudetud, hetkel kraad, kaks varajasem aga ega see ei muutnud palju.
Vaakumid uued ja originaalid kus olema peavad.

Igatahes ylerohk on korralik. Loi päris mitu korda peale turbot ic toru lohki. Lopuks sai ostetud polved, klambrid ja silikoonist nurgad, siis sai see pidama.

Sai vahetatud vahepeal ka ohulugeja aga ka see ei muutnud miskit. (kellegi kasutatud, teeks enne map.i peale chipi kui ostaks uue) Aga sellises olekus mitte.

Nyyd päev kaks tagasi on hakanud pool sooja mootoriga liikuma just nii nagu peaks. Aga nii kui kuumaks läheb hakkab joud kaduma. Eriti just madalatel käikudel. Kolmandaga on väga hästi aru saada kui ei liigu lased gaasi lahti ja annad uuesti minna siis läheb. Aga nii kui see ylerohk yless jookseb siis enam sealt edasi ei lähe. Neljanda ja viiendaga kaob eriti ära.

On monel targemal kodanikul midagi välja pakkuda kus viga edasi otsida ? Kui plokikaan oli remondis ma votsin turbo lahti ja see oli seest no ypris puhas, aga sai käidud yle ja ainuke asi mis oli kui kylm ja kuum koda kokku keerata hakkas see geomeetriat kinni pressima. Sai kuumkoja pind ornalt yle käidud ja kadus ka see ära. Peale seda vnt liikus väga, väga kergelt (vähemalt lauapeal)

Yhesonaga voib olla, et vnt pressib ennast kuumalt kinni. Aga siiski miks see probleem on olnud algusest peale koguaeg ja nyyd hakanud vaikselt kaduma. Lisaks koigele kui mootor hakkab dpfi puhastama siis pole yhtegi muret. Turbo rohk jookseb ylesse ideaalselt ja vilistab igas olekus.

On ettepanekuid ? Kus otsast viga edasi otsida ? Kas turbo poole pealt voi pihustid ei anna lihtsalt kytust niipalju kui vaja.

Olen lugenud, et see on vääga levinud probleem pd mootoritel ja rahvas on vahetanud koiki asju kuid siiski see probleem tuleb ja läheb.

Voin teha vcds logid dpf rohu, boost pressure, maf ja muu kohta kui see aitab. Mainiks veel, et kui auto sain siis ilmselt oli see limp modes soitnud juba ysna pikka aega. Aga nyyd on miski 30 tuhat vast juba korras olekus soidetud ja vaikselt hakkab nagu toimima. Kuid siiski pole päris see. Ainuke asi mida vahetanud pole on n75. takistust mootes oli näit ok.

Aga jah kui dpf poletama panna siis liigub nagu uus auto. Kas ma voin panna dpfi poletama juba varem ? Näiteks 10% täitumis läheb sund regen. peale ja teeb mis teeb ? Täitsa huvitab oleks teada saada juba :P G31 andur ja n75 voin ju vahetada aga logid on täiesti normaalsed, pole booste spike vaid yhtlaselt jookseb rohk korgeks. Ja on ypris lähedane desired boost graafikuga. Kollektori, kytuse ja tosooli temp. andurid toimivad. Pihusti näidud kaks tykki -0.3mg löögi kohta ja teised kaks kompenseerib lisa +0,5. Yks on vahest korgem ( Kuni 0.8mg str aga peaks olema ok) Kaane remondis pandi pihusti seibid ka uued. Nukkvoll ja hydrokad ka tutikad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 22.06.21 19:27 Tsiteeri


Kui võtad turbolt vaakumi ära ja ikka tekib ülerõhk, siis on see turbo raua/aktuaatori varda pikkuse probleem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Svets
huvilineRegistreerunud 30.11.19
Kasutaja on eemal


postitati 22.06.21 20:18 Tsiteeri


Kergem viis siis teha juba duty cycle log. Palju peab n75 vaeva nägema, et desired saavutada. Eks hommikul tööle viskan vcds jooksma saab vähe asjalikuma pilgu teemase. Kunagi sai pandud solenoidi test veel peale, käis yless alla väga kergelt.
Aga sai kunagi ka keeratud hooba pikemaks pool tiiru. Tegi ainult uimasemaks asja. Keerasin tagasi. Fakt on kindel, et turbo on vahetatud. Sest see pole kyll uus turbo aga igatepidi korralik. Olen moelnud, et boost map pole antud turbole ehk. Aga samas moni pani passatile m57 garreti peale, eitea miks. Aga vastas igatahes kodanik, et ka sellel suutis ecu rohu adapteerida. Jutt voi mitte, aga siiski peaks nii olema. Voin ka homme turbo täpse mudeli siia lisada.
Kui turbo vahetatud ja ei vasta maps graafikule on ka tulemus selline, vahest töötab, vahest mitte. Jällegi vaid oletan seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 20.5% - SQL: 79.5%]