Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - A6 undamine.
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6 undamine. (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1411)
Ruudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Asukoht: Jögevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 28.03.21 06:35 Tsiteeri
A6 undamine.



Naise autol A6 2,8 bens. autom.2012 a.nelivedu, kummaline undamine.Talvel sai arvatud, et talverehvid, aga panin suvekad alla ja asi sama.Hakkab kohe väikesel kiirusel ja suuremal kiirusel köigub,nagu oleks rattalaager, samas keerates ühele vöi teisele poole undamine ei muutu.Peab vist panema Aasta Autosse aja, ei tea kas saavad pihta?Läbisöit 136000 ja Eesti auto, läbisöit on öige.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.21 08:29 Tsiteeri


https://www.youtube.com/watch?v=wtPFdOhNTSc

Mine töökotta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 28.03.21 08:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ruudi
Naise autol A6 2,8 bens. autom.2012 a.nelivedu, kummaline undamine.Talvel sai arvatud, et talverehvid, aga panin suvekad alla ja asi sama.Hakkab kohe väikesel kiirusel ja suuremal kiirusel köigub,nagu oleks rattalaager, samas keerates ühele vöi teisele poole undamine ei muutu.Peab vist panema Aasta Autosse aja, ei tea kas saavad pihta?Läbisöit 136000 ja Eesti auto, läbisöit on öige.


Olles ise väga palju neid "undamisi" erinevatel autodel taga ajanud, võib öelda, et tegu on suht keerulise ülesandega. Siin aitab suur kogemus ja tüüpvigade teadmine ning veidi ka õnne. Eksida võivad kõik, k.a. esindus muidugi.

Soovitaks lasta asjal veits süveneda, siis remondid vähemalt õiget asja. Rattaaagri mured väljenduvad ka väga erinevalt ja kindlat reeglit pole.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide õli, seadistused, DPF-i, õhkvedrustuse mured, läbisõit jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + alati uusim tarkvara ja 20a. kogemust). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2026-27, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.4% - SQL: 57.6%]