Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C7 eberspächer aju (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2540)
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 22.01.21 09:23 Tsiteeri
C7 eberspächer aju



C7 bitdi eberspächeri temp anduri tihend on lekkinud ja jahutusvedelik on jooksnud aju karpi. Kuidas siinkohal edasi kõige õigem käituda oleks ? Mis kontakte pidi võiksin ma uue aju leida ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.21 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
C7 bitdi eberspächeri temp anduri tihend on lekkinud ja jahutus vedelik on jooksnud aju karpi. Kuidas siinkohal edasi kõige õigem käituda oleks ? Mis kontakte pidi võiksin ma uue aju leida ?

1. Kõnnid esinduse uksest sisse. Küsid varuosade osakonda. Esitad oma tellimuse. Maksad raha ära ja jääd oma juppi ootama.
2. Leiad interneti müügiportaalidest kasutatud aju ja loodad et on töökorras.
3. Leiad inimese kes suudab aju remontida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 22.01.21 23:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Soyer
Tsitaat:
Algselt postitas: woush
C7 bitdi eberspächeri temp anduri tihend on lekkinud ja jahutus vedelik on jooksnud aju karpi. Kuidas siinkohal edasi kõige õigem käituda oleks ? Mis kontakte pidi võiksin ma uue aju leida ?

1. Kõnnid esinduse uksest sisse. Küsid varuosade osakonda. Esitad oma tellimuse. Maksad raha ära ja jääd oma juppi ootama.
2. Leiad interneti müügiportaalidest kasutatud aju ja loodad et on töökorras.
3. Leiad inimese kes suudab aju remontida.

C7 ilmselt punkt 1. ainuõige


VAG Online kodeerimine, component protection, immo, SVM, diagnostika, elektritööd, lisaseadmete paigaldus, dpf-egr- dtc jne delete, chip. Kliima kontroll, täitmine, remont...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 23.01.21 03:28 Tsiteeri


Kellegi ebapädevaga täna seal rääkides, oskas tema mulle öelda, et ainuke võimalus on mul osta uus ahi hinnaga 1200 eurot. Esmaspäeval paluti tagasi helistada, ma ei suutnud uskuma jääda, et sellisele asjale pole eraldi varuosasi saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.01.21 05:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Kellegi ebapädevaga täna seal rääkides, oskas tema mulle öelda, et ainuke võimalus on mul osta uus ahi hinnaga 1200 eurot. Esmaspäeval paluti tagasi helistada, ma ei suutnud uskuma jääda, et sellisele asjale pole eraldi varuosasi saada.


Tundub, et ikka pead uskuma, kuna vähemalt minu kasutuses olev info annab sinna eraldi igasugu jubinaid ( kamber, pump, küünal jne.), isegi aju pistikuid, kuid aju ennast mitte eraldi koodina. Lisaks on seal peal CP, mis teeb kasutatud asja ostmise tülikaks.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.21 06:13 Tsiteeri


Tartus ei tea, aga Tallinnas osatakse seda juhtaju üldiselt remontida (viga üles otsida ja komponendid ümber tinutada) ka. Teiste markide pealt eberspächid ja webastod on Parkli HLis korda saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.01.21 06:41 Tsiteeri


info@eelsoojendid.eu
Tartus, kirjuta ja kurda.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.21 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Kellegi ebapädevaga täna seal rääkides, oskas tema mulle öelda, et ainuke võimalus on mul osta uus ahi hinnaga 1200 eurot. Esmaspäeval paluti tagasi helistada, ma ei suutnud uskuma jääda, et sellisele asjale pole eraldi varuosasi saada.


Tundub, et ikka pead uskuma, kuna vähemalt minu kasutuses olev info annab sinna eraldi igasugu jubinaid ( kamber, pump, küünal jne.), isegi aju pistikuid, kuid aju ennast mitte eraldi koodina. Lisaks on seal peal CP, mis teeb kasutatud asja ostmise tülikaks.

Annab ikka aju eraldi tellida. Tuleb õigest kohast otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 23.01.21 20:40 Tsiteeri


Teed ennast huvitavaks või mis selle postituse mõte on ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.21 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Teed ennast huvitavaks või mis selle postituse mõte on ?

Minu pihta käis su post?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 24.01.21 07:45 Tsiteeri


Kui sa tead kohta, kuskohast aju eraldi tellida saab, aga seda nõus siia kirja panema ei ole mingil põhjusel, siis oleks võinud ilma midagi kirjutamata siit teemast mööda minna ju ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.21 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Kui sa tead kohta, kuskohast aju eraldi tellida saab, aga seda nõus siia kirja panema ei ole mingil põhjusel, siis oleks võinud ilma midagi kirjutamata siit teemast mööda minna ju ?

Kuna ajud on erinevate koodidega ja vin koodi põhised siis kerin edasi ja ei tee enam ennast huvitavaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.01.21 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Kui sa tead kohta, kuskohast aju eraldi tellida saab, aga seda nõus siia kirja panema ei ole mingil põhjusel, siis oleks võinud ilma midagi kirjutamata siit teemast mööda minna ju ?

Ära pane tähele, see tal kombeks. Tahab alati hirmsasti näidata, kui tark ta on.

Minu viimane kogemus eelsoojendiga (Webastoga) on nii 5-6 aastat tagasi ning Webastole polnud kuskilt eraldi aju saada.
S.t. oli saada küll, aga mitte VW/Audi softiga seal sees, ehk siis autoga ei oleks hakanud asi suhtlema normaalselt. Webastolt sai osta ainult universaalset aju ning kirjutamisvõimalus puudus.
Tookord leidsin eBay-st hea hinnaga tutika asja (ca. 2x odavam kui esinduses) ja ei hakanud oma pead rohkem vaevama. Sest nagunii vajas vana ahi ka ilmselt hooldust, eemaldus oli paras keberniit, kui esimese korraga korda ei saa jne.

Ehk on asi C7 peal nii palju edasi läinud, et asi ei ole enam nii ja saab ainult aju osta ning õige soft sisse flashida (või siis kataloogist pakub eraldi).
Samas ilma VIN-ta ei ole eriti mõtet vaadata kataloogi. Samas, vaata ka alternatiivseid allikaid õige tootekoodiga. Kui leiad ~750 EUR eest tutika ahju, siis ma küll ei viitsiks remondi ja aju vahetusega möllata. Lihtsam uus tükk asemele ja jälle vähemalt 8a mureta, sest vana ahju sisu nagunii ei kesta ka tea kui pikalt enam.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 24.01.21 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
C7 bitdi eberspächeri temp anduri tihend on lekkinud ja jahutusvedelik on jooksnud aju karpi. Kuidas siinkohal edasi kõige õigem käituda oleks ? Mis kontakte pidi võiksin ma uue aju leida ?


Originaal juhtploki rem kmpl on esindustest tellitav ja maksab 500 kuni 690 eur, sõltub VINist. Vajab ka esinduses SVM kodeerimist


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 24.01.21 23:27 Tsiteeri


Wow .. päris ajuvabad on need hinnad. Ilmselt enamus siit teadlikud, aga panen ühe näite hindadest siia veel. Kõrvalistuja poolne acc radar, pistikupesa kergelt korrudeerunud ja üks pin ära tulnud, uue radari hind esinduses 1800eur ! Loomulikult radari pistikut eraldi ei müüda, autopoolset on saada. Väike võimalus on see pistikupesa veel korda saada. Ju annan teada, kuidas mul nende mõlema probleemiga asi laheneb, kui kedagi huvitama peaks.

Ei viitsi pilti väiksemaks teha, panen lingi

[url=http://https://www.upload.ee/image/12802629/IMG_20210122_162853_1_.jpg][/url]

Nii palju see auto tagasi ei anna, et sellised varuosade hinnad üle kaaluks ..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.01.21 04:39 Tsiteeri


Vaata, et radari nurka ei muuda grammigi, muidu on jälle wow, kui pead esindust külastama kalibreerimiseks ja seda ei tehtagi 30€ eest. Alati võib plangu a6 või passati osta, siis pole ka mugavusvarustusega muret, mis kõigil sakslastel ongi kallis. Tsiteerides klassikuid, "head asjad peavadki kallid olema, hoiab vaesed eemale".
Lihtsalt liiga tihti näen inimesi, kes on omale vale auto ostnud, läbilastud ja kallid remondid tulemas. Aga neli rõngast peab ju olema.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 25.01.21 04:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Wow .. päris ajuvabad on need hinnad. Ilmselt enamus siit teadlikud, aga panen ühe näite hindadest siia veel. Kõrvalistuja poolne acc radar, pistikupesa kergelt korrudeerunud ja üks pin ära tulnud, uue radari hind esinduses 1800eur ! Loomulikult radari pistikut eraldi ei müüda, autopoolset on saada. Väike võimalus on see pistikupesa veel korda saada. Ju annan teada, kuidas mul nende mõlema probleemiga asi laheneb, kui kedagi huvitama peaks.

Ei viitsi pilti väiksemaks teha, panen lingi

[url=http://https://www.upload.ee/image/12802629/IMG_20210122_162853_1_.jpg][/url]

Nii palju see auto tagasi ei anna, et sellised varuosade hinnad üle kaaluks ..
Oli täpselt sama jama radariga, õnneks siiski õnnestus leida siit foorumist üks katkine radar. Kindlasti vaheta ära ka autopoolsed pistikud, ilmselgelt vanad sul vett ei pea.

Mu teema alt saad vaadata, kuidas lahendasin ajutiselt selle puruks klemmi teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 21.02.21 15:12 Tsiteeri


Ostetud sai lõpuks esindusest uus eberspächeri ahi, parempoolse radari pistik sai korda, vasakpoolse radari ostsin kasutatult peast uue, juhiukse lukk sai uus ostetud ning loomulikult kalibreerimine koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Ja auto jälle korras. Päris pika aja seisis auto erinevates töökodades, selle seismise käigus on üks Bang&Olufseni twiitritest saba pannud, armatuurist proovib mõned korrad välja tulla ja siis loobub. Googeldades selgus, et mingi tüüpviga jälle. See ka korda ja siis peaks timm olema. Siis võib keegi endale selle täislisadega c7 bitdi ära osta.

Audis lõpuni pettunud ei ole, uueks autoks mõtlen ehk D4 kerega S8, sarnaste kuludega saab ehk mõnevõrra rohkem emotsiooni autolt tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 21.02.21 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Siis võib keegi endale selle täislisadega c7 bitdi ära osta.



Mina isiklikult küll sellist lauset ei reklaamiks, sest seda pole lihtsalt olemas;)


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.7% - SQL: 29.3%]