Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  9
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 C7 Avant 4.0 TT 2014 - masuurik (Vastuseid: 207 | Vaatamisi: 73216)
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 24.11.20 20:23 Tsiteeri


Lilla kile oli peal küll. Teoreetiliselt vôiks Arkis natuke kaubelda, sest tehasedokumentides on ta must, tôsi tumelilla varjuga ikkagi.
44k oli jah, aga tegelikult läks sinna peale seda 44k müüki ikka hea mitu tuhat sisse, et asjad korda teha. Ise panin ka veel juurde ja nädal aega óhtuti pisiasjade parandust ja vahetust. Potentsiaal oli hea autol ja varustus ka. Arvan sai kokkuvóttes hea ost.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 24.11.20 20:55 Tsiteeri


See kile jutt ei päde, mul oli ka must "c7" Saksa passis kirjas Brown, see kanti üle eesti passi. Ja samamoodi oli värvi nimetus mingi imeline-brown (äkki schwartzbraun) , mis reaalses elus oli must iga nurga alt, välja arvatud päikse käes mingi erilise nurga alt kust tõesti paistis ka pruun tera. Tundub, et erilised-poolmustad oligi selle aja trend.

Enne oli juttu õlikulust ka, mul oli see 7-8L/10 000 km. Ja juba alates 135 000km kuigi õige läbiõit olles 2a vana auto.
Aga loodame, et saad 2-3L per 10K/km hakkama, siis on ka kõik hästi. Kuigi ka mul oli - lihtsalt kalla&talla. Kõrged pöörded söövad õli, muu mitte. Kui mul see auto oli, siis turbosid keegi remontida ei osanud, ainus lahendus oli 5k eur uued turbod + muud asjad ja töö=6k, paar kuud hiljem kui maha müüsin auto siis helistati et jou kuule nüüd saab turbosid remontida ka, maksab ca 1500 tänases vääringus mis pole üldse kulukas võrreldes muu hooldusega. Ainus, mida Reval minu õlikulu peale saksamaalt vastuseks sai tol ajal, oli et vahetage turbod ära, siis vaatame edasi mida võiks vahetada. Sul ju turbod juba üle käidud. Sellegipoolest soovitan õlipäevikut pidada 1L kaupa peale valades, saad ise mingit aimu mis toimub. Ma pidasin, numbrid olid 800-1600km per 1L (suvi vs talv). Samas üks klubliline valas oma roostes kapotialusega masinale, mis nägi välja nagu uppunud 4.0TT, vaid 1L per 4000-6000km peale. Seega visuaalse kapotialuse-välimuse järgi isegi ei saa seda aimata palju võiks mootor õli võtta, vaid esimese omaniku hooldusvälba ja sõidustiili(trajektoori (linn/maantee)) järgi ja hilisema hoolde ka (juba alates 100K miinimum ajalugu võiks teada). Sorry kui sa end ära tunned aga loodan et teised mitte sest ma ei räägi isikuliselt, kuigi tegu on faktidega, ole mõnus edasi ja ära pikka viha pea. :D Sellegipoolesest minu 2014a pill nägi kapoti alt mint välja, kuid õlikulu oli meeletu, samas talutav vanade standardite järgi. Sest nagu me kõik teame, siis Audi arvates 1L per 1000km@ V8 = OK.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 25.11.20 07:14 Tsiteeri


Keegi teenis kile mahavõtmisega 10k euri :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 25.11.20 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
See kile jutt ei päde, mul oli ka must "c7" Saksa passis kirjas Brown, see kanti üle eesti passi. Ja samamoodi oli värvi nimetus mingi imeline-brown (äkki schwartzbraun) , mis reaalses elus oli must iga nurga alt, välja arvatud päikse käes mingi erilise nurga alt kust tõesti paistis ka pruun tera. Tundub, et erilised-poolmustad oligi selle aja trend.

Enne oli juttu õlikulust ka, mul oli see 7-8L/10 000 km. Ja juba alates 135 000km kuigi õige läbiõit olles 2a vana auto.
Aga loodame, et saad 2-3L per 10K/km hakkama, siis on ka kõik hästi. Kuigi ka mul oli - lihtsalt kalla&talla. Kõrged pöörded söövad õli, muu mitte. Kui mul see auto oli, siis turbosid keegi remontida ei osanud, ainus lahendus oli 5k eur uued turbod + muud asjad ja töö=6k, paar kuud hiljem kui maha müüsin auto siis helistati et jou kuule nüüd saab turbosid remontida ka, maksab ca 1500 tänases vääringus mis pole üldse kulukas võrreldes muu hooldusega. Ainus, mida Reval minu õlikulu peale saksamaalt vastuseks sai tol ajal, oli et vahetage turbod ära, siis vaatame edasi mida võiks vahetada. Sul ju turbod juba üle käidud. Sellegipoolest soovitan õlipäevikut pidada 1L kaupa peale valades, saad ise mingit aimu mis toimub. Ma pidasin, numbrid olid 800-1600km per 1L (suvi vs talv). Samas üks klubliline valas oma roostes kapotialusega masinale, mis nägi välja nagu uppunud 4.0TT, vaid 1L per 4000-6000km peale. Seega visuaalse kapotialuse-välimuse järgi isegi ei saa seda aimata palju võiks mootor õli võtta, vaid esimese omaniku hooldusvälba ja sõidustiili(trajektoori (linn/maantee)) järgi ja hilisema hoolde ka (juba alates 100K miinimum ajalugu võiks teada). Sorry kui sa end ära tunned aga loodan et teised mitte sest ma ei räägi isikuliselt, kuigi tegu on faktidega, ole mõnus edasi ja ära pikka viha pea. :D Sellegipoolesest minu 2014a pill nägi kapoti alt mint välja, kuid õlikulu oli meeletu, samas talutav vanade standardite järgi. Sest nagu me kõik teame, siis Audi arvates 1L per 1000km@ V8 = OK.:D

Tänud kogemuse eest, eks saab jälgida.


Seda kileteemat vast pole mõtet pikemalt arutada, teatud valguse käes tal see tera on lillakas ja eks seetõttu on passis ka selline värv. ``10k`` vahelt tegemise jutt on päeva lõpuks õige(summa küll mitte nii suur :D), aga peab arvestama, et keegi on poole aasta jooksul sellesse autosse minu eest suure summa raha pannud, et just pisiasjad ja mootoriga seonduvad pudinad korda teha.
Täna ostsin mina ta sisuliselt turuhinnaga, tehniliselt kordatehtuna ja varustuses/värvides, mida otsisin. Pisiasjadega muidugi sain omajagu tegeleda ja klotsid ka vahetada.

Juhul, kui kellegil tänavapildis küsimust tekitab, siis negatiivse poole pealt suutis eile õhtul üks Opeli proua päeva lõpuks minu prouale Paldiski maanteel tagant väikse hooga selga maanduda.
Pill on mõru, auto on meie käes alles värske aga life is life. Eks mõlemad osapooled olid õnnetud. Hommikul Revalis selgus kahjudeks stange, parempoolne summutiots(kerge mõlk), stangelisa, konks koos mehhanismiga, mõned pistikud, stangetagune antenn laines, plastikud stange taga, plastikutükkidest tekkinud kriips tagaluugi servas. Ilmselt lähevad ka uued stangekandurid. Varjatud vigu vast ei ole, aga välistada ei saa ennem täieliku demonteerimist.
Tõenäöoliselt konksutala võttis selle plastmassi surve endasse.
Niivõrd väike kõks oli, et luuk on terve, tiivad ja stange külgede vahed kõik paigas, summuti korras, pagasnik seest sirge, stangealused radarid töötavad, parkimisabi töötab ja konksukinnitus poolraamide sees ei ole veninud, muljutud ega voltis. Konks siiski välja ei keera, sest avamismehhanismi kassett on väändunud.
Lohutan ennast sellega, et stange oleksin kevadel oma raha eest lasknud värvida, oli seal teatud defektid olemas.
Paar nädalat saab nüüd nipuka tuuninguga sõita. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.11.20 09:18 Tsiteeri


Hakkab peale, olen mõelnud, et Tallinnas elades sõidaks Fiat500-ga või käiks jala. Iga kord, kui seda kohta külastan, valdab õnnetunne, kui lennujaam seljataha jääb ja nina Tartu poole on..


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.20 09:19 Tsiteeri


See õliteema on tõesti nii ja naa. Minu V8TT (S6 C7) võtab ca 1,5-2,0 liitrit 10 000 peale. Kui on läbitud pool välbast annab auto kenasti teada, et vala juurde. Ja pole suurt vahet kas on talv või suvi. Minul siis hooldused ca 10 000 tagant olnud. Pole see suurenenud ega vähenenud (115 000 - 163 000 vahemikus).

See muidugi teeb meele mõruks, et paar päeva käes ja keegi küpsetab sisse. Hea, et suuremaid vigastusi ei olnud. See oleks juba üsna kehva mekiga remont vastasel juhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 26.11.20 02:29 Tsiteeri


Mnjaa.. Mürisev diisel sai omale vist väärilise noorema ja suurema venna.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 19.12.20 20:21 Tsiteeri


Ebameeldiv on see kindlustuse asjade ajamine. Tähtajad venivad, kokkulepped ei taha ka lõpuni pidada ja kahjustuste ulatus on pigem ka lõpuni ebaselge. Kannatajana ise helistada ja pooli pressida on õudne. Ja kui seda ei tee, siis vist jäädki ootama.
Esinduses vaadati auto üle ning tehti esmane kalkulatsioon. Suuremaid kerevigastusi kokkuvõttes polnud ja tegu ilmselt võrdlemisi õnneliku kõksuga. Kuna siiski sellisel kujul sõita oli inetu, võtsin kodus kõik lõpuni lahti ja saatsin esindusele detail haaval purunenud ja tervete osade nimekirja. Selle põhjal ka uued asjad külge läksid.
Esialgseks kalkulatsiooniks ligi 5000 eurot(sh osad, värvimine ja komplekteerimine).

Selle eest:
Uued kroom koodiga summutiotsad(minu soovil)
Summutiotste sisemised kandurid koos kruvidega
Tagastange nahk uus värvituna
Tagumine spoiler värvituna
Tagumine diffuusor must läikiv
Difuusori kate must läikiv teisaldatavale konksule
Pukseerimiskonksu kate värvituna
Tagaluugi elektrilise avamise sensorantenn stange allservas
Tagaluugi elektrilise avamise aju stange allservas
Parempoolne radari kandur koos stange fikseerimiskanduriga
Stange keskosa toetav plastmassist kandur
Kärukonksu tala täiskomplektselt koos konksumehhanismi ja avamissüsteemiga
Uus Revali numbrialus, mille vahetasin siis taaskord tavalise vastu.

Stangel olevad kriimud said välja, kuid ilmselt läheb luuk siiski värvi uue aasta alguses. Numbrialuse pihta on süüdlase auto detaile lennanud ja need on läbi numbrialuse muljumisjäljed tekitanud numbrialuse taha. Näha pole ja värv on terve, kuid tegu on põhimõttelise küsimusega. Sellepärast oli ka alus katki. Lolli peaga numbrialust maha ei võtnud ja nii ta alles sisuliselt töökojast välja sõites viimast detaili paigaldades selgus. Kerge ohe...
Luugi kulud lisanduvad 5000 eurosele kindlustuskulule. 2.50 maksin omalt poolt uue numbri eest juba ära.


Kättesaades samal õhtul suri ka üks tagurdusandur ära. Kord töötas ja peale seda enam mitte. Süsteem tagant avariis ja tekkis juba okse refleks.
Kuna huvi oli stange taha ise veelkord näha, võtsin kodus lahti. Arvutiga andureid lugedes ja omavahel kontrolliks vahetades sai selgeks, et viga on anduris ja justnimelt selles, mis põhipaugu sai(keskmine-vasak). Leidsin ka, et valatud kohas on servas mõra. Ilmselt ikka pihta sai ja uuele stangele paigaldades hakkas jebima lõplikult. Võtsin maha ka kogu parkimisandurite kaablipuu. Ilmselt vanadusest, kuid leidsin sealt paar defekti ja tõsisema vigastuse(küll mitte avariist tekitatud). Ohkasin veelkord ja lõikasin pool kaablipuud välja ning tegin uue. Õnneks on mul oem VAG teipi ja oem juhtmekomplekte, seega sai justkui korda jälle.
Kõik sai tagasi kokku ja toimib kenasti nüüd.
Küsimus kindlasti, miks tagasi ei viinud salongi? On jõulud, kõigil on kiire ja ma lihtsalt ei jaksa viia, tuua ja oodata. Piiksuvat ja mittetoimivat RS6 prouale tagasi anda on ka risk. Veel suurem risk on öelda, et autot jälle pole ja käi jala.
Ka A5 on talveunes. Hullemal juhul võiks tekkida küsimus, kas jälle ostsime talle projektiauto.
https://i.imgur.com/cSIFpMb.jpg
https://i.imgur.com/NHfjiXn.jpg

Peab nentima, et päeva lõpuks on aju küll kindlustustripperist migreeni saanud, kuid silmad puhkavad. Visuaalselt sai kõik korda ja varasemalt õudsalt häirinud defekti pole enam :P
https://i.imgur.com/8ivWDOM.jpg


Kas kuluosa või mitte 4.0TT puhul, kuid on ilmselt sellel autol ka juba varasemalt kõrgsurvepumbad lõpukorral olnud. Sümptomid kõik olid olemas.
1) Peale sõitu 30min-2h jooksul raske taaskäivitus. Gaasi kergelt andes läks alati, muidu võis lausa tühja ketrata. Pumbad tilguvad ja ei hoidnud enam rõhku, tekitades liiga rikka kütusekoguse käivitamisel. Minul või naisel juhtus seda 4 korda tegelikult kokku, aga piisas, et kell tiriseks peaks.
2) 1 ja 2 rea segud rikkad käivitusel, ühe korra sain juba lausa mootoritule põlema.
3) kerge kütusehais õlikorgi all ja väikses koguses võib seda läbi pumbatõukuri ka nukkadele tilkuda. Õli vahetama ei hakanud, kuna see on vahetatud alla 1000km tagasi. Nii hullult ka seda kütet ei leki õlisse.

Tõukurid olid ilusad, seega panin uued pumbad mõlemad hetkel. Vahetus 15 minutit üks pool, peamine miinus on pumpade hind, aga õnneks on häid sõpru.
https://i.imgur.com/ECsHfP2.jpg

Järgmiseks kuluosaks osutus särav mõte salongi eksklusiivsemaks teha. Soov oli autole teha sarnaselt A5 uued rihmad. Värvuselt kindlasti tagasihoidlikud, mitte erksad. Otsustasin valida ilusad veinipunased. Kahjuks piltide peal on nad alati erivärvi, kuid ennem paigaldust tehtud fotod on kõige tõetruumad. Võtsin salongi armatuuri otsast kuni tagaluugini laiali ja viisin rihmad siis taaskord väljamaale, kust nendega õhtul juba tagasi olin. Rihmad on sarnaselt eelmistele sertifitseeritud ja turvavarustusele ja rihmadele spetsialiseerunud kohas tehtud.
Juba autot ostes märkasin, et lävepakud on keskmisest kriimulisemad. Tänud Toomasele, uued lävepakud ja piilarikatted läksid külge koos rihmadega.

https://i.imgur.com/u2XsNXZ.jpg
https://i.imgur.com/kKwZOPA.jpg
https://i.imgur.com/EssV0vx.jpg
https://i.imgur.com/iHl8Jzf.jpg
https://i.imgur.com/Bp3nSu8.jpg
https://i.imgur.com/veNA9p3.jpg

Ja selleks, et neid Audisid kodus korrektselt nokitseda, on vaja ka vastavaid tööriistu. Vanast kaablist suutsin lolli juhuse tõttu üle sõita ja toimis intermittent stiilis.
https://i.imgur.com/jGbverX.jpg

Tegelikult ei lagune see RS6. Lihtsalt autol on piisavalt läbisõitu ja teatud asju tuleb vahetada jooksvalt. Avarii oli õudne juhus ja muud asjad on rohkem omal soovil. Kütust läheb reipalt, kuid auto meeldib mulle iga päevaga rohkem.
Ka on temaga väga lihtne tööd teha, kui Vagi tunned. Ei midaig erilist, va keskmisest keerulisem mootoriruum.
Uue malli tagatuled võiks kuskilt kah mõistliku rahaga lagedale tulla. Kasutatud nonSweep komplekt kipub 500 euro ringi jääma.

Peale uut aastat tahaks ilmselt ikkagi tegeleda ka numbritega. Soov oleks ca 500kw näha(miltekiga). Dmitri?
Kuidas kütusekulu suhtes kogemus praktika on ning kas kasti kirjutamine on ka mõtekas juba kohe

https://i.imgur.com/IsSy8tX.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AllanA
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.14
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.20 21:00 Tsiteeri


Soov tundub ju täitsa reaalne, ja sellele seadele ollakse valmis teatud juhul ka garantii andma :) - https://en.bsr.se/tuning-kits/t/3596/audi-rs6-40tfsi-560hp-2012-2018-crdb-cwub

Põhjalikult võtad ette, pöörad tähelepanu detailidele ja muudatused maitsekad. Muhe lugemine mõlemas teemas!

Jaksu,
A


A8 4.2 FSI MY09 B&O
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.12.20 12:39 Tsiteeri


Ma selle aasta jaanuarist saati eriti palju autosid ei häälesta... tegelen enamjaolt muude, tasuvamate asjadega :)
Kast tuleb kindlasti teha, sest seal on nm piiraja, vastasel juhul hakkad mingi hetk siduripakke vahetama ning käitub ka rõvedalt.

IMO ilma vesipritseta on kõik üle 480kw liiast. Dünos võib ju korra tõmmata numbreid, aga reaalsus, kui pikalt vajutada (ntx 1 mile), pole üldse nii roosiline, sest kuumeneb üle. Kõige parem 1/4 mile kiirus tuli stock autol 1.4 bari boostiga, samas dünos max võimsus 1.7-1.75 bari boostiga.
Catback ei anna ka mitte midagi sellel autol, ainult kattide eemaldus, peale mida ta enam ülevaatust ei läbi.
Samas vesipritsega tuleb 540kw täiesti stock autol ja nii, et ka miili peale see ära ei kao.

Mis kindlustusse puutub, siis alla 10k kahjud menetleb sinu enda liikluskindlustus. Minul on IF ja kui mul buss külje maha sõitis, siis oli täiesti null probleemi. Transporditi kohe esindusse ja 1 päevaga saadeti garantiikiri.
Seega, kui sul on mingisugused probleemid selliste väiksemate kahjudega, siis ma soovitan tungivalt mõelda kindlustusandja vahetusele! Enam ei ole nii, et võtad ainult hinna põhjal kõige odavama liikluskindlustuse, sest see mõjutab nüüd ka seda, kui sulle sisse sõidetakse. Muidugi üle 10k kahju puhul läheb vastaspoole kindlustusse see asi otse, seal pole vahet.

Btw, ma soovitan sul tungivalt klubikaart ära teha, näed omajagu rohkem teemasid/kasulikku infot.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 21.12.20 13:11 Tsiteeri


Kas otsustasid aineid brasiiliast importida? :D
Nali naljaks.
Kindlustus on minul ka IF, vastaspoolel oli Swed, kes tegelikult väga ruttu garantiikirja andis ning remondikoha valikul kordagi ei dikteerinud. Üldiselt ega olekski kindlustuse poolt asjad kiirelt käinud, aga esinduse hinnakalkulatsioon oli eneseisolatsioonis...Vahepeal otsiti ka kahjukäsitlejat juurde, ehk asi selles.

Vast leiad võimaluse seda autot teha?!
Ma ise oman ettekujutust, aga huviliste jaoks ehk ka põnev lugeda, mis täna vesipritse paigaldamine endast 4.0TT peal kujutab ja mis suurusjärgus selline töö on koos osadega. Ehk lühidalt kirjutad. Kuhu paigutatakse paak, millised pihustid jne.
Samas mul justkui puudub vajadus selle viimase lõpu järgi ja softist jaguks.
Kast+ tarkvara pingis häälestades ilmselt 500-600 eurot.

Klubilise staatuse osas olen jah vaatamata korduvatele soovitustele passiivne olnud, huvilise kuldkaart ehk justkui on peale 8a.
Ise eelistan autosid huviliste all hoida, nii on nad kõigile loetavad. Muu info muidugi oleks kasulik. Miks mitte ette võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.12.20 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Kas otsustasid aineid brasiiliast importida? :D

https://docs.vehical.net/logger/help
Üks asi, mida praegu arendan, neid on veel.
Tsitaat:
Vast leiad võimaluse seda autot teha?!

Ei tea :)
Tsitaat:
Ma ise oman ettekujutust, aga huviliste jaoks ehk ka põnev lugeda, mis täna vesipritse paigaldamine endast 4.0TT peal kujutab ja mis suurusjärgus selline töö on koos osadega. Ehk lühidalt kirjutad. Kuhu paigutatakse paak, millised pihustid jne.

2500 EUR on kõik kokku koos häälestusega. Klaasipesu paaki kasutatakse. Ülejäänud jätaks enda teada.
Tsitaat:
Kast+ tarkvara pingis häälestades ilmselt 500-600 eurot.

Ma neid alla 800 väga teinud ei ole. Ausalt öeldes sellise jutu pärast ma selle asja nurka viskasingi. Eraklientidega pole see aasta väga tegelenud.
Lihtsam mõnele suuremale firmale asju müüa, seal hoopis teised summad ning jääb üldjuhul närvirakke ka rohkem ellu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 22.12.20 07:17 Tsiteeri


Võimas. Eriti tumepunased vööd, mis sobivad ideaalselt. Thumbs up for that!


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 22.12.20 12:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Tsitaat:
Kast+ tarkvara pingis häälestades ilmselt 500-600 eurot.

Ma neid alla 800 väga teinud ei ole. Ausalt öeldes sellise jutu pärast ma selle asja nurka viskasingi. Eraklientidega pole see aasta väga tegelenud.
Lihtsam mõnele suuremale firmale asju müüa, seal hoopis teised summad ning jääb üldjuhul närvirakke ka rohkem ellu.


Minu kirjeldatud hind on pingem spekulatiivne, ilmselt olen sellega kinni 3-4 aasta taguses ajas seljuhul. Ma pole mõni aasta midagi tsippinud. Puudub ka teadmine, mis VKM teenus võrdlusena maksab. Kas sealt saab siiani suurema parandusteguriga graafikuid? Samas võib erakliendi valupunkt ka umbes selles 500-600 ringis asuda. Tänases majandusolukorras võib huvilistel see valupunkt olla ka palju madalam, mis sunnib luksuskulutustest üldse loobuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.20 16:15 Tsiteeri


Kus neid turvavöid tehakse ja mis hinnaskaalas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marekM
huviline

Avatar


Registreerunud 27.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 1986 B2 2.2 100kw/ Audi 5000s avant 1985/Audi S3 Quattro 2003/ Audi 90 2.0 R5 1985

postitati 22.12.20 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Tsitaat:
Kast+ tarkvara pingis häälestades ilmselt 500-600 eurot.

Ma neid alla 800 väga teinud ei ole. Ausalt öeldes sellise jutu pärast ma selle asja nurka viskasingi. Eraklientidega pole see aasta väga tegelenud.
Lihtsam mõnele suuremale firmale asju müüa, seal hoopis teised summad ning jääb üldjuhul närvirakke ka rohkem ellu.


Minu kirjeldatud hind on pingem spekulatiivne, ilmselt olen sellega kinni 3-4 aasta taguses ajas seljuhul. Ma pole mõni aasta midagi tsippinud. Puudub ka teadmine, mis VKM teenus võrdlusena maksab. Kas sealt saab siiani suurema parandusteguriga graafikuid? Samas võib erakliendi valupunkt ka umbes selles 500-600 ringis asuda. Tänases majandusolukorras võib huvilistel see valupunkt olla ka palju madalam, mis sunnib luksuskulutustest üldse loobuma.


Nendele on loodud odavad alternatiiv tjuning selverid, kus oskavad nii paika timmida, et rohelised saavad ka tahma minestuse. ;):D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
soonikx
huviline

Avatar


Registreerunud 28.02.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.20 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Tsitaat:
Kast+ tarkvara pingis häälestades ilmselt 500-600 eurot.

Ma neid alla 800 väga teinud ei ole. Ausalt öeldes sellise jutu pärast ma selle asja nurka viskasingi. Eraklientidega pole see aasta väga tegelenud.
Lihtsam mõnele suuremale firmale asju müüa, seal hoopis teised summad ning jääb üldjuhul närvirakke ka rohkem ellu.


Minu kirjeldatud hind on pingem spekulatiivne, ilmselt olen sellega kinni 3-4 aasta taguses ajas seljuhul. Ma pole mõni aasta midagi tsippinud. Puudub ka teadmine, mis VKM teenus võrdlusena maksab. Kas sealt saab siiani suurema parandusteguriga graafikuid? Samas võib erakliendi valupunkt ka umbes selles 500-600 ringis asuda. Tänases majandusolukorras võib huvilistel see valupunkt olla ka palju madalam, mis sunnib luksuskulutustest üldse loobuma.


VKM vs prj, soovitan prj.
Olen mõlemas käinud. prj juures aga väga mitmeid kordi.
Teemas oleva mootoriga olen ka mõlemas käinud ning rahule jäänud viimase juures. Ning mul jäi lõpuni välja kripeldama, et ma kohe WMI-d ei paigaldanud.


Q8 ; RS7 C8. Endised autod: 2014 S4 stage 2 328kw;2015 S7 Stage 1 402kw;2015 Audi RS7 Stage 1 480kw / 954Nm | 2013 Audi S6 C7 Stage 3 517kw / 1020Nm | 2018 Audi S3 8.5V 280kw
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.20 23:18 Tsiteeri


Piisavalt erksa tooniga punased vööd muidu musta värvi salongis, riivab ikka silma küll.

Mis VKMi puutub, siis nad suutsid 2017 RS3 softi "tuunida" nii, et mootor tehti ära, kastile ei suutnud softi peale lasta ja klient pidi pooleldi limp-mode's sõitma saksamaale, kus asi õigesti ära tehti.
Pigem siinkohal maksa mõni-sada küsitavast rohkem ja käi ikka prj juures ära.

Odava asja eest saad lihtsalt kaks korda maksta :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 26.12.20 23:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: soonikx
VKM vs prj, soovitan prj.
Olen mõlemas käinud. prj juures aga väga mitmeid kordi.
Teemas oleva mootoriga olen ka mõlemas käinud ning rahule jäänud viimase juures. Ning mul jäi lõpuni välja kripeldama, et ma kohe WMI-d ei paigaldanud.

Tänud vórdluse eest. Ma VKM pole plaaninud minna, oli rohkem aruteluks, et mis neil teenus maksta vóiks. Kvaliteedi ja reaalsete tulemuste kohta ka kuidagi väga tihti on nurinat kuulda viimastel aastatel. Ma arvan, täna VKM küsib suurusjärk sama hinda vói rohkem.
Plaan ikka ESs omad asjad tehtud saada, ehk jaanuaris.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 31.12.20 07:32 Tsiteeri


Tere

Õnnitlused vägeva auto puhul!

Mul oli sarnane auto, mis oli ostes juba VKM-i poolt tuunitud.
Ilmselt osa foorumlasi teab, mis autost jutt käib.
Täpsemalt siis väljalase (Milltek otsast lõpuni) ja soft.
Tulemus oli igati ok (539kw/1020nm).
Mootoril olid hääled head, säilis sisse-välja funktsioon.
Hommikuti olid ilmselt naabrid pahased aga see lärm, mis sealt tagant välja möirgas ei kestnud kaua :-)
Õlivahetusest õlivahetuseni mootor õli juurde ei küsinud.
Läbisõit oli alla 70 000km.

Soovitan kaaluda VKM-i teenust.

NB! Kui autot kasutatakse pereautona (lapsed autos), siis ei soovita sellisel kujul nagu minul oli autot tuunida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 31.12.20 08:31 Tsiteeri


Olen sinu vana punase autoga isegi päris tuttav Mario ajast:D
Kuidas see valge sisu lõpus välja nägi ja kas auto läks Soome ära peale müüki?
Downpipidega miltek oleks vist tõesti veidi liiga vali, vaatamata sellele oli punase hääl elamus. Eks see praegune on ka lärmakas ja naabid ilmselt liiga õnnelikud pole. Maantee ja linnasõidu müra on nibinnabin piiri peal, et baleriinina gaasitades saab lastega hakkama.
Võiks täitsa siia mingi helijupi üllitada.

Teenuse osas on hetkel jaanuari algusesse ES siiski kokku lepitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raikzz
huviline



Registreerunud 21.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: F80 M3 Competition

postitati 31.12.20 16:38 Tsiteeri


https://www.facebook.com/301967589988361/videos/637219983129785


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.20 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raikzz
https://www.facebook.com/301967589988361/videos/637219983129785


Selle häält kuskilt normaalse asjaga lindistatuna saab ka kuulda? Telefoniga filmitud video põhjal ütleks küll, et ilusa häälega auto ära rikutud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 31.12.20 18:56 Tsiteeri


Ei ole sel lühikesel videol suurt midagi aru saada. Mul on selliseid vana telefoniga tehtud videosid omal ka, aga ei ole samal põhjusel postitanud. Heli on ebaadekvaatne ja moonutatud
Päriselt saad asjast aru kõrval seistes ja sóites. Siis saad otsustada, kas Miltek on Ok vói on parem Quicksilver, Caparisto, Akrapovic, Armytrix, FI Exhaust, móni eelmistest veel eksklusiivsem lahendus vói custom ja palju üldse budjet on. Miltek on üpris raspy ja see tekitab seadmesse lihtsalt raginat. Kui teha, siis ka video tegemise ja seadmetega veidi vaeva näha.
Youtube muidugi on Miltekit ja Rs6 pungil, ega millegagi üllatada ses osas pole.
Või nagu eelkõneleja kirjutas, naabrid üllatuvad iseenesest:D

Võibolla veel kokkuvõteteks liialt toores info, kuid kompuutri järgi viimase 12000 km keskmine kulu on 16.0L ja väheneb stabiilselt. Kompuutri M2 on pikalt nullimata. Minu käes on 2000km sõitnud selle pooleteise kuuga. 1,5L/100km on maha tiksunud peamiselt naise rahuliku sõidustiili toel. Mingitele paragrafi numbritele ei tugine, paagitäisi ma ei loe ja arvet otseselt ei pea.
2000km peale on õlinivoo ca 10palli skaalal 8 peale kukkunud. Ju see siis illustreerib omakorda minu sóidustiili..Seega eks midagi ikka võtab nagu eespool juttu oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 01.01.21 12:27 Tsiteeri


Ma ei tea palju RS ja S selles osas erinevad, aga mul fl S-il näitab 70kkm peale keskmist kulu 9.9 (48km/h). Võimalik, et talvega kruvib pisut üles. Õli olen 10kkm peale umbes liitri juurde pidanud valama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 59.7% - SQL: 40.3%]