Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C7 3.0 BiTurbo S-Line 2014 KJO (Vastuseid: 67 | Vaatamisi: 21263)
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 02.01.21 15:13 Tsiteeri


Ei ole lisade ostmine mõttetu. Seda räägivad tavaliselt need, kes on harjunud kangi ja nelja nupuga ning ei oska teatud asjadest puudust veel tunda.
Lisad annavad väärtuse ning hiljem ka oluliselt parem müüa. C7 on vahva, sõidumugavus ja dünaamika on super.
Kui ootad, et midagi katki läheks, kuid tegelikkuses kestab, siis oled saanud järjelikult hea eksemplari. Pidasin plaani ja otsisin ka endale väga pikalt C7, kuid kahjuks need, mis meie turul hetkel pakkumisel on, on liialt nõrga varustusega ja liiga kalli hinnaga või siis tehniliselt nõrgad. Käisin mitut vaatamas ja proovimas ja olid enamus tüüpvigasid olemas, k.a vahekarterist leke. Olen hetkel Audi mõtte maha matnud ja läksin teise margi peale, kuid jälgin turuseisu ja vaatan, mis nende autode hinnad teevad. Ise eelistaksin nüüd juba sellel mudelil facelift versiooni, kuna sellega saab kaasa ka Baltikumis toimiva liiklusmärkide lugemise funktsiooni ja uuema spidomeetri, kuhu navigatsiooni kuvada. Lisaks Apple Car Play jne.

Ma teemat telefonis sirvida ei tihanud, kas Sul on esiistmed ka masaazifunktsiooniga? Kas vahekarteri ja keti osakonnas on eelmised omanikud midagi juba teinud ka?
Auto ise on sile. See Daytona hall on omapärane värv ja kindlasti mitte halb valik - ei ole kriiskav, aga samas on selles midagi, mis annab sellele autole ilusa joone ja väljanägemise. Istmete eest muidugi hinne 5, sest need õmblused on tõesti ilusad ja näevad suurepärased välja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 02.01.21 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Ei ole lisade ostmine mõttetu. Seda räägivad tavaliselt need, kes on harjunud kangi ja nelja nupuga ning ei oska teatud asjadest puudust veel tunda.
Lisad annavad väärtuse ning hiljem ka oluliselt parem müüa. C7 on vahva, sõidumugavus ja dünaamika on super.
Kui ootad, et midagi katki läheks, kuid tegelikkuses kestab, siis oled saanud järjelikult hea eksemplari. Pidasin plaani ja otsisin ka endale väga pikalt C7, kuid kahjuks need, mis meie turul hetkel pakkumisel on, on liialt nõrga varustusega ja liiga kalli hinnaga või siis tehniliselt nõrgad. Käisin mitut vaatamas ja proovimas ja olid enamus tüüpvigasid olemas, k.a vahekarterist leke. Olen hetkel Audi mõtte maha matnud ja läksin teise margi peale, kuid jälgin turuseisu ja vaatan, mis nende autode hinnad teevad. Ise eelistaksin nüüd juba sellel mudelil facelift versiooni, kuna sellega saab kaasa ka Baltikumis toimiva liiklusmärkide lugemise funktsiooni ja uuema spidomeetri, kuhu navigatsiooni kuvada. Lisaks Apple Car Play jne.

Ma teemat telefonis sirvida ei tihanud, kas Sul on esiistmed ka masaazifunktsiooniga? Kas vahekarteri ja keti osakonnas on eelmised omanikud midagi juba teinud ka?
Auto ise on sile. See Daytona hall on omapärane värv ja kindlasti mitte halb valik - ei ole kriiskav, aga samas on selles midagi, mis annab sellele autole ilusa joone ja väljanägemise. Istmete eest muidugi hinne 5, sest need õmblused on tõesti ilusad ja näevad suurepärased välja.


Ma alguses tahtsin ka facelifti aga biturbo soovitud lisadega eelarvesse ei mahtunud, just carplay ja kaasaegsemate tulede pärast. Nendel istmetel masaazi ega jahutus funktsiooni pole, aga olen juba rahul, et selliste istmetega sain. Turbod ega kett vahetatud pole, sest tunnusmärke pole olnud ega läbisõit pole ka veel seal maal, vahekarter ei leki.

Eelnevalt olen C6 omanud ja siis eelmine suvi sai 2 nädalat faceilift allroadiga sõidetud ja siis kui ära viisin ja enda autoga koju pidin soitma siis sain aru miks mul C7 vaja. Seekord kaubale ei saanud, sest tundus ülehinnatud sellel hetkel, aasta hiljem nägin ka kuidas samasuguse peaaegu 5tuh+ odavamalt saaks, teoorias biturbo heade lisadega hoiab kindlasti paremini hinda kui keskmiste lisadega sellel hetkel 100tuh läbisõiduga allroad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 03.01.21 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Ise eelistaksin nüüd juba sellel mudelil facelift versiooni, kuna sellega saab kaasa ka Baltikumis toimiva liiklusmärkide lugemise funktsiooni ja uuema spidomeetri, kuhu navigatsiooni kuvada. Lisaks Apple Car Play jne.


Facelift C7 neid asju veel ilma häkkimata ei paku (liiklusmärgi tuvastus Baltikumis). Minu teada pole ka digitaalne spido olnud valikus (jah Audi navi saab kellade vahele näidata, aga see suht mõttetu)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.21 10:27 Tsiteeri


Alternatiivina on võimalik osta mingi uuem android displei olemasoleva asemele, a la rsnav.com kodukalt, sinna ühendada eraldi ostetud esikaamera ning kasutada mõnd äppi, mis teeb liiklusmärkide tuvastamise kah ära.

Mõne parema süsteemiga (näitena oskan jällegi tuua vaid rsnavi oma) on toote tarkvara avatud lähtekoodiga ja soovi korral saab ise (või palkad kellegi selleks) koodi ümber teha ja lisada või muuta funktsionaalsust, sh aktiveerida audi originaal märgituvastuse ikoonike kellaplokis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 03.01.21 11:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tsitaat:
Ise eelistaksin nüüd juba sellel mudelil facelift versiooni, kuna sellega saab kaasa ka Baltikumis toimiva liiklusmärkide lugemise funktsiooni ja uuema spidomeetri, kuhu navigatsiooni kuvada. Lisaks Apple Car Play jne.


Facelift C7 neid asju veel ilma häkkimata ei paku (liiklusmärgi tuvastus Baltikumis). Minu teada pole ka digitaalne spido olnud valikus (jah Audi navi saab kellade vahele näidata, aga see suht mõttetu)


Ma seda navigatsiooni kuvamist sinna keskele mõtlesingi. Mitte sassi ajada digitaalse spidomeetriga.
Minul on veider kiiks, meeldivad n.ö tehase lahendused, kui on võimalik. Kuid see väljub juba teema piiridest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
merchant
huviline



Registreerunud 08.03.18
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 03.01.21 17:14 Tsiteeri


C7 FL märgituvastus toimib Baltikumis siis, kui GPS on tuksis ja ei tuvasta enam asukohta. Iseküsimus on, et milleks seda üldse vaja on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 03.01.21 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: merchant
C7 FL märgituvastus toimib Baltikumis siis, kui GPS on tuksis ja ei tuvasta enam asukohta. Iseküsimus on, et milleks seda üldse vaja on?


Panin enda Allroadil tööle ja tagasi ei tahaks panna enam. Töötab kaamerapõhiselt ja näitab nii hud-i kui ka spido plokki. Tegelt päris hea abiline, kui mõni märk silmade vahele jääb. Kõigil ei saa paraku seda. FL on ka võimalus, mõnelgi tehtud kui varustus lubab. Loomulikult ACC ja Navi töötavad edasi probleemideta. Loeb nii tavalisi kui ka uusi muutuvaid märke, samuti piirangu lõppu.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 05.01.21 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: merchant
C7 FL märgituvastus toimib Baltikumis siis, kui GPS on tuksis ja ei tuvasta enam asukohta. Iseküsimus on, et milleks seda üldse vaja on?


GPS antenn ühendatakse lahti, siis saab toimima, kuid see on vägagi poolik lahendus.
Milleks vaja, see on juba maitse küsimus. :P Korra proovid, siis mõtled, et ka järgmisel võiks olla. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 06.01.21 05:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Tsitaat:
Algselt postitas: merchant
C7 FL märgituvastus toimib Baltikumis siis, kui GPS on tuksis ja ei tuvasta enam asukohta. Iseküsimus on, et milleks seda üldse vaja on?


GPS antenn ühendatakse lahti, siis saab toimima, kuid see on vägagi poolik lahendus.
Milleks vaja, see on juba maitse küsimus. :P Korra proovid, siis mõtled, et ka järgmisel võiks olla. :P


Midagi ei ühendata lahti, midgi ei panda kuhugi vahele, midagi ei lõhuta jne. Kõik jääb toimima k.a. navi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 06.01.21 17:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Tsitaat:
Algselt postitas: merchant
C7 FL märgituvastus toimib Baltikumis siis, kui GPS on tuksis ja ei tuvasta enam asukohta. Iseküsimus on, et milleks seda üldse vaja on?


GPS antenn ühendatakse lahti, siis saab toimima, kuid see on vägagi poolik lahendus.
Milleks vaja, see on juba maitse küsimus. :P Korra proovid, siis mõtled, et ka järgmisel võiks olla. :P


Midagi ei ühendata lahti, midgi ei panda kuhugi vahele, midagi ei lõhuta jne. Kõik jääb toimima k.a. navi.


Edit: ma pidasin silmas PRE-FL versiooni, kuid see väljub juba teema piirest. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 07.01.21 06:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Tsitaat:
Algselt postitas: merchant
C7 FL märgituvastus toimib Baltikumis siis, kui GPS on tuksis ja ei tuvasta enam asukohta. Iseküsimus on, et milleks seda üldse vaja on?


GPS antenn ühendatakse lahti, siis saab toimima, kuid see on vägagi poolik lahendus.
Milleks vaja, see on juba maitse küsimus. :P Korra proovid, siis mõtled, et ka järgmisel võiks olla. :P


Midagi ei ühendata lahti, midgi ei panda kuhugi vahele, midagi ei lõhuta jne. Kõik jääb toimima k.a. navi.


Edit: ma pidasin silmas PRE-FL versiooni, kuid see väljub juba teema piirest. ;)


Mõlema kohta kehtib, nagu juba korduvalt öeldud, kuid toimingud on erinevad ja kõigil ei saa. Nüüd vist peaks arusaadav olema.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KettPooleks
huviline



Registreerunud 04.03.21
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.21 00:12 Tsiteeri


Olen kuulnud et nendel mootoritel kett läheb pooleks, kuuest autost viiel läinud umbes 190 000 km peal, ma kardan et ka sinu oma ootab sama saatus,


Märkus moderaatorilt: link eemaldatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 04.03.21 06:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KettPooleks
Olen kuulnud et nendel mootoritel kett läheb pooleks, kuuest autost viiel läinud umbes 190 000 km peal, ma kardan et ka sinu oma ootab sama saatus,


BS, sellisel juhul peks kõik kohad neid pooleks ketiga pille täis olema, vahet pole, palju kilovatte. Mitut reaalselt tead? Iga harva kõrina peale joosta ketti ja pudinaid vahetama on BS vol. 2. Tean hunnikut autosid, mis ka peale kogu jutu vahetust vahest harva kõrravad korraks, see on lihtsalt süsteemi eripära. Kuula vähem naiste saunajuttu.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 04.03.21 08:09 Tsiteeri


Kasutaja KettPooleks on ilmselgelt Sr.orgiast pärit onaja. Kiire bänn abiks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 04.03.21 11:03 Tsiteeri


Jah, pole kindel, et see distantsõpe alati mõistusele hästi mõjub. Eksamitulemused ja kõrgkooli astumise tase on küll oluliselt kehvemaks läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 04.03.21 16:19 Tsiteeri


Tüüp tegi konto selleks et lihtsalt selline nõme kommentaar jätta.

Mina olen alati jõudnud järeldusele, et kui need ketid oleks massiivne probleem, siis oleks kõik nurgatagused ja nurgaesised neid autosid täis nagu jann mainis.

Endal on kogemus 180kw masinaga, kui vahetasin ketipinguti. Nüüd BiTDI-il vahepeal kôrinat on külma káivitusega aga enne vahetama ei lähe kui tühikäigul ketiklõbin âra ei kao. Vaatame kaua siis kestab. Lihtsalt otsustasin, et ei pea ôigeks iga krõbina peale tuhandeid maksvat remonti ette võtta, mis ei garanteeri, et 10 000km pärast kett uuesti käivitusel siristama ei hakka. Change my mind.

Edit: Läbi käidud 2.7TDI C6, 3.0TDI C6FL, 3.0TDI C7 ja nüüd järjekord C7 FL BiTDI käes.
Olen olnud kontaktis kahe esimese auto järgmise omanikuga. Esimene neist sõitis mu enda peres 400tkm kellale. Teisel auto samuti üle kolmesaja kellal. Pole ühelgi kett purunenud ega vahetatud.

Ja minu arvamus põhinebki sellel, et puuduvad järjekorrad purunenud kettidega kolmestest diislitest. Samuti foorumis ei ole ketiklõbinast kaugemale jõutud - ma pole seni märganud teemas, kus kett katki oleks. Ja kui lähebki siis ostan uue mootori. MOTT.

Edu sulle ja minu soovitus on mitte paanitseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 05.03.21 16:08 Tsiteeri


Paanikat kindlasti pole sellest kui suvaline uus kasutaja tuleb puusalt panema siin mingeid väljamóeldud asju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 06.03.21 13:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KettPooleks
Olen kuulnud et nendel mootoritel kett läheb pooleks, kuuest autost viiel läinud umbes 190 000 km peal, ma kardan et ka sinu oma ootab sama saatus,

Keti purunemisest pole midagi hullu, mul on juba kuus korda purunenud ja seitse korda käiguvahetusel maha tulnud. Jalgrattapoest saab uue ketiluku. Otsad uuesti kokku ja sõit jätkub :D
Tõsiseks minnes, siis mina pole kuulnud, pole näinud ja tootja seda mõttelendu ei kinnita. Peenikesed ketikesed pigem pemmide pärusmaa, kus tõesti need poolduvad.
Seda juutuubi vähevaadatud ständuppi siin pikemalt kommenteerima ei hakka. Paistab, et ajukirurgia kliinikul on patsientide põud ja lootus saada siit mõni rumalam patsient "legendaarset" ja "astronoomilist" tervet mõistust remontima.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 11.03.21 12:13 Tsiteeri


Täna hommikul oli selline huvitav üllatus, kust on kõige parem leida audi varuosa koode?
Kas see on mingi populaarne tükk mida varastada? Ise see sealt ära ei tulnud.

https://i.imgur.com/QDfNmxP.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 11.03.21 12:34 Tsiteeri


Need pudenevad ise küljest ära. Kinnitused on imepisikesed ja murduvad ära. Esindusest peaks saadaval olema õige värvikoodiga juba. Ebays on ka palju neid, kvaliteeti ei tea sealt.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 11.03.21 12:48 Tsiteeri


https://audi.7zap.com/en/rdw/audi+a6+s6+avant+quattro/a6q/2014-717/8/837-837000/

Ma ei saa praegu täpselt aru kas see peaks olema detail nr 7 vói 10? Mul vótme pesa pole ja küljed on kroom.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Typhome
klubiliige



Registreerunud 12.12.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant quattro 2.0TDI 125kW '10

postitati 11.03.21 13:21 Tsiteeri


nr 8 pigem, kui küljed on kroomiga

https://i.imgur.com/d8uUJ9C.png


Veakoodide lugemine/kustutamine, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine • Tartumaal/Tartus • Originaal Ross-Tech HEX-V2
Liitu Facebooki grupiga: Audi B8 fännklubiM: A4 B8 varuosadLae üles pilte siit kaudu ja postita foorumisse
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 16.04.21 08:33 Tsiteeri


Paar nädalat tagasi sai nädalavahetuseks heade mõtete linna mindud, et suverehvid alla panna. Rehvid siis ilusti vahetatud ja tagasiteel hakkas eelsüüte ja check engine tuli põlema, kuna tegemist on laupäevase päevaga ja oli vaja ka tagasi minna Tallinna siis oli selge, et see auto jääb sinna. Jätsin auto Tartusse ja esmaspäev hakati lahendust otsima Oskar Autos. Selgus, et otsad on andnud 059145482(A) Turbo geomeetria juhtmootor — uus jupp Tallinnast tellitud ja läks külge, täpselt nädal hiljem sain oma auto kätte. Täpselt nädala sai sõidetud teise uuema VAGi 1,4 punniga, oma auto kätte sain siis sain aru miks A6 hea auto on.

Päris kallis rehvivahetus tuli, selline jupp andis saba siis 180tuh km läbisõidul. Rehvid läksid samad mis eelmine aasta all olid, Pirelli PZERO 255/35/20.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 08.11.21 21:06 Tsiteeri


Pole vahepeal pikalt midagi kirjutanud, sest ega midagi huvitavat polnud juhtunud, kalla ja talla. Kuna ca poolteist aastat juba sóidetud siis hakkas silma kriipima ja pidi muutma hakkama enne kui igavusest autot vahetama hakkan. Muudatusena tulid siis uued veljed, uus vóre, liistud mustaks ja ette toon. Smartservice aitas vahatamise ja nahahooldusega, elcha.eu tegi peale tööd paar kiiret pilti. 187tuh sai veel üks hooldus ka tehtud.

Difuuseriga hetkel lahtine, sest pole veel täpselt “seda” leidnud. Tóenäoliselt tuleb midagi läikivmusta ja nelja toruga.

-
https://i.imgur.com/k8TxKCI.jpg
https://i.imgur.com/HMdJ7sU.jpg
https://i.imgur.com/bnRYjDK.jpg
https://i.imgur.com/KmlQm9u.jpg
https://i.imgur.com/yWEEpI5.jpg
https://i.imgur.com/IYwwtEh.jpg
https://i.imgur.com/SR0dCIl.jpg
https://i.imgur.com/ih01kQa.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 09.11.21 08:15 Tsiteeri


Nüüd läks küll lappama... Kuid tore, et auto kestab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 78.0% - SQL: 22.0%]