Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: A5 Sportback 3.0TDI 176kw ei käivitu (Vastuseid: 68 | Vaatamisi: 17198)
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 22.07.20 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HerkoR
Okei, arusaadav.
Lihtsalt point oli selles, et mul pole ju sisuliselt hetkel midagi kaotada.
Mul on kasutatud töökorras pump olemas. Juhul, kui ma ostan uued pihustid, siis ma seda kasutatud pumpa nagunii ei plaaninud panna (kes teab kaua see kestab).

Lihstalt mu mõte ja küsimus oli selles, et kas on mingisugune võimalus, et mul hakkab auto selle kasutatud pumbaga tööle, kui ma pesen pumbast pihustiteni süsteemi läbi?
Kas teoreetiselt peaks noolega näidatud kohas ikkagi surve olema või kaob see mingil muul põhjusel ära?
Saan aru, et arvutiga on õige surveid mõõta, aga kas sealt vahelt peaks tegelikult ikkagi kütsust pritsima või on see olematu nirisemine õige?


Kütusepritsimise kohta ei oska midagi öelda. Tahan lihtsalt tähelepanu juhtida, sellele, et Sul on uus pump peale pandud süsteemile mis läbipesemata. See tähendab seda, et see uus pump on saanud ise ka juba rauapuru tunda ja võib ka nüüd laiali juba olla.


VAG Online kodeerimine, component protection, immo, SVM, diagnostika, elektritööd, lisaseadmete paigaldus, dpf-egr- dtc jne delete, chip. Kliima kontroll, täitmine, remont...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 22.07.20 15:23 Tsiteeri


Ja kui paned uued pihustid ja siis see vana pump hakkab kohe puru ajama, siis saad uued pihustid jälle osta.
Ehk siis 2.5k on sul kaotada lolluste tegemisega, kui mitte rohkemgi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HerkoR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.18
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 Sportback

postitati 22.07.20 15:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ja kui paned uued pihustid ja siis see vana pump hakkab kohe puru ajama, siis saad uued pihustid jälle osta.
Ehk siis 2.5k on sul kaotada lolluste tegemisega, kui mitte rohkemgi.

Palun loe nüüd uuesti. Selgelt on kirjas, et kui tulevad uued pihustid, siis tuleb ka uus pump.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 22.07.20 15:49 Tsiteeri


Ma ju seletasin Sulle täpselt kohapeal, mida teha, muid variante pole. Ja seda sama on siin kõik korranud, alates prj-st ja lõpetades Rainiga. Pumbast pihustiteni läbipesu ei aita sind, kõik tuleb läbi pesta ja vahetada eelpool toodud asjad. Niimoodi survet testida on nali, kuna kogus, mis suure surve all on, ei ole suur ja väiksemgi leke (lahtikeeratud toru) nullib selle. Nagu öeldi, see pole hitler.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HerkoR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.18
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 Sportback

postitati 22.07.20 15:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma ju seletasin Sulle täpselt kohapeal, mida teha, muid variante pole. Ja seda sama on siin kõik korranud, alates prj-st ja lõpetades Rainiga. Pumbast pihustiteni läbipesu ei aita sind, kõik tuleb läbi pesta ja vahetada eelpool toodud asjad. Niimoodi survet testida on nali, kuna kogus, mis suure surve all on, ei ole suur ja väiksemgi leke (lahtikeeratud toru) nullib selle. Nagu öeldi, see pole hitler.

Tänud, vastus küsimusele käes.
Ühesõnaga survet ei peagi olema, kui kusagil on leke.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 22.07.20 15:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
See viimase aasta jutt on täisjama.
Ka 8 aastat tagasi oli seda probleemi omajagu, sa ilmselt siis veel ei tegelenud autodega nii palju?

Osadel läksid need pumbad juba garantiiajal.
Probleem on konstruktiivset laadi.


Ma arvan, et mõlemad peavad veits punastama, kui oma 8a. vanuseid poste lugeda,


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
valgeavve
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.19
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5

postitati 29.07.20 18:23 Tsiteeri


Mul oli sarnane probleem (A5 2,7 140 kw diisel). Samuti kõrgsurve pumbal sai eluaeg otsa. Õnneks mul auto sõitis, sain remonti veereda vaikselt. Ja väga suureks õnneks mul väga pädev remondi koht, kus autoga käin. Nad pesid autol kütusesüsteemi puhtaks. Paagi sisu ka. Pihustid said testitud- jäid terveks. Kokku läks maksma 400€+ kõrgsurve pump. Ostsin uue, kuna lammutusest ei leidnud minu autole sobivat juppi. Loodan, et saad auto ruttu korda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ahto42
huviline



Registreerunud 20.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.20 09:02 Tsiteeri


Ärge nüüd pahandage, aga kui niikuinii tuleb tuleb millalgi kallis remont, kas siis 2T õli lisamine ei lükka seda edasi natuke? Ühes teemas alguses kiideti seda, hiljem laideti. Segadud segadus :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 30.07.20 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahto42
Ärge nüüd pahandage, aga kui niikuinii tuleb tuleb millalgi kallis remont, kas siis 2T õli lisamine ei lükka seda edasi natuke? Ühes teemas alguses kiideti seda, hiljem laideti. Segadud segadus :(


Siit samast teemast:

Tsitaat:
Algselt postitas: prj
See ei juhtu mingisuguse biokütuse ja maitea mille veel tulemusena.

CP3 pumpadega ei olnud seda massilist probleemi.
CP4 pumpadega on aga teatud läbisõidust paljudega.

Sest CP3 pump oli kolmekordse varuga arvestatud, CP4 on selle kõrval tilluke ja varu on 40-50% tehase jõust. Kolvile mõjuvad jõud on palju suuremad.
Lisaks ilmselt materjaliga natukene puusse pandud.

Iga kord, kui on mingisuguse asjaga probleem, siis läheb jälle see lisandi ja kütuse hu****a lahti.
Ausalt öeldes olen enda kogemusest näinud kütusest tulenevaid probleeme ainult venemaal kõrgema väävlisisaldusega kütusega ning sealgi ei avaldu see pumba kulumises.
Ma julgeksin isegi väita nii palju, et sellel pumbal on peaaegu täiesti ükskõik mida pumbata.


Lõpetage see läbu ära.

Kõige parem on nii vana diisli ostmisel see pump lihtsalt uue vastu vahetada ennetavalt, kui 200000+ kellal on, ongi kõik.
Lisaks on n.ö. läbisõit väga halb indikaator. Palju olulisem oleks mootori pöörete koguarv või vähemalt mootoritunnid.
200 000 km sõitnud autol võib mootoritunde vähem olla, kui 100 000 km sõitnud autol.

Venemaa suurlinnades loetakse 100 000 km sõitnud autot utiiliks. Sest sellel on töötunde rohkem, kui meie juures 250 000 km sõitnud autol.
Olen kindel, et kehtib ka euroopa suurlinnade kohta. Ehk natukene vähemal määral, sest seal on teed paremas korras.


Ja ühest teisest teemast:
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
/---/kõrgsurvepump ei maksa 1200-1400, saab ka otse Boschist seda mõistlikuma hinnaga õnneks.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 30.07.20 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahto42
Ärge nüüd pahandage, aga kui niikuinii tuleb tuleb millalgi kallis remont, kas siis 2T õli lisamine ei lükka seda edasi natuke? Ühes teemas alguses kiideti seda, hiljem laideti. Segadud segadus :(

Teoreetiliselt peaks metallipuru tõesti pihustitest 2T õli abiga paremini läbi minema :)


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahto42
huviline



Registreerunud 20.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.20 11:51 Tsiteeri


Kas 2t õli kasutamine ei annaks vältida metallipuru tekkimist? Metallipuru=kulumine, kuiv kütus, või tuli see puru tankurist?
Aga vb ongi pumbad samast materjalist nagu hitleri kättemaksunukkvõllid.
Vene piiri ääres 2012a galaxy igal aastal pihustid, samas sama aasta signum ja xc60 probleemideta.

http://ahto42.planet.ee/boschlubricity.pdf


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 31.07.20 13:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahto42
Kas 2t õli kasutamine ei annaks vältida metallipuru tekkimist? Metallipuru=kulumine, kuiv kütus, või tuli see puru tankurist?
Aga vb ongi pumbad samast materjalist nagu hitleri kättemaksunukkvõllid.
Vene piiri ääres 2012a galaxy igal aastal pihustid, samas sama aasta signum ja xc60 probleemideta.

http://ahto42.planet.ee/boschlubricity.pdf


Kui tihti neid hitleri nukkasi vahetama pidi siis?


VAG Online kodeerimine, component protection, immo, SVM, diagnostika, elektritööd, lisaseadmete paigaldus, dpf-egr- dtc jne delete, chip. Kliima kontroll, täitmine, remont...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 10.08.20 18:15 Tsiteeri


CASA mootor 176kW, suri välja ja omaniku soovil vahetati kõrgrõhupump, tehti muu vajalik. Käima peale seda ei hakanud, vasakul pool silindrites kompressioon madal. Kaamerapildi järgi kahtlustati vigaseid kolbe, sooviti plokikaas maha võtta. Töö käigus selgus, et nukkvõllid on paigast, arvatavasti flantsid ja hammasrattad paigast keeranud nukkvõllide peal. Nookurid on terved.
Mis võib põhjustada seda, pump kiilus kinni mingil hetkel?
Või kui ei hoitud rakisega kinni rihmarattaid poltide lahti keeramisel kui pumpa vahetati?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 10.08.20 20:28 Tsiteeri


Hüdrolukk ehk? Pihusti lekkis nii tugevalt v jahutusvedelik silindrisse ja ongi kepsud kõverad.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mattisson
huviline



Registreerunud 08.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '06 Audi A6

postitati 26.11.20 17:42 Tsiteeri


Saan aru, et keegi ei tea kindlalt, mis kõrgsurvepumba probleeme tekitab, aga mis tanklates te siis tankida soovitate (kõiki muid ennetus-abinõusid kasutan nagunii)?
Ühed väidavad, et kõik müüvad sama kütust, teine kiidab Nestet, kolmas Alexelat?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 26.11.20 19:00 Tsiteeri


Kõik sama kütust arvatavasti ei müü, sest tarnitakse ju erinevatest riikidest ja tehastest. Ja kui mingi x tankla tarnib mingi osa Soomest ja mingi osa Poolast, siis tõenäolisel nii saab ka tanklast, vaheldumisi mõlemat. Tuleks lugeda majandusuudiseid , et kust keegi parajasti toob, mitte seda rumalat "sama augu" juttu ajada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mattisson
huviline



Registreerunud 08.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '06 Audi A6

postitati 26.11.20 20:18 Tsiteeri


Juhin tähelepanu, et seda sama kütuse juttu ei räägi mina, vaid pool internetist (mida ma ei võta kaugelti et puhta kullana). Ja mida mulle peaks tähendama, et kas kütus tuleb Poolast või Soomest (va vastava riigiga seotud "kuulujutud")?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.11.20 05:55 Tsiteeri


Sul ju 165 või 171 kw mootor. Selle pump sööb tankimispüstoli ka ära võrreldes 140-176 kw fl mootoriga. Tangi korralikust kohast ja ära mõtle üle. Ei tea miks audil oli vaja see pump ära solkida c6 fl mudelitel, paljud asjad tehti paremad aga üks asi on ikka kehvemaks läinud. Mul on oma arvamus, kus tankida ja mida lisada, kuid ei näe põhjust rohkem reklaami teha mingitele ettevõtetele.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mattisson
huviline



Registreerunud 08.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '06 Audi A6

postitati 27.11.20 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Sul ju 165 või 171 kw mootor. Selle pump sööb tankimispüstoli ka ära ....


:D :D
'Mul jap CP3 pump. Siiani tankinud vaid Circle K's ja kasutanud Karla kütuselisandit talviti, aga nüüd vast proovin Alexela ka ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rimees
huviline



Registreerunud 19.08.19
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 06.12.20 01:56 Tsiteeri


Tere,loen seda teemat ja mure omalgi hinges! Nimelt mul CASA mootor ja 235000 km ees juba! Sai just kõik filtrid vahetatud ja küttefiltri kopsiku põhjas veel metallipuru polnud! Kasutan iga tankimisega Karla lisandit! Küsimus siis selline et soovitatakse sellise läbisõidu juures juba profülaktika mõttes pump välja vahetada,nagu siit teemadest läbi kumab?
Mis hinnaga saaks selle pumba Bosch-ist kätte ja mis selle vahetus maksma läheks? Silma jäänud et herr PRJ teeb seda tööd peaaegu igapäev? Kus ta seda siis teeb-mis töökojas (kas ESRacing)? Teadja mehe juurde kindlam viia töösse! Või oskate soovitada head töökoda? Tänan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reizor
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Õnnetud S6 2.2T, S6 4.2

postitati 06.12.20 09:43 Tsiteeri


Varuosade müügiga tegelevatel lehtedel on hinnad sinna 800 kanti.
Vajadusel saab antud uue pumba minu käest soetada hinnaga 750.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rimees
huviline



Registreerunud 19.08.19
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 06.12.20 12:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reizor
Varuosade müügiga tegelevatel lehtedel on hinnad sinna 800 kanti.
Vajadusel saab antud uue pumba minu käest soetada hinnaga 750.-
Tänan info eest! Et siis koos vahetusega kuskil 1000! Karm! Võtan lähituleviku prioriteediks,kuna tundub et alternatiiv on auto varuosadeks müüa!
Herr Reizor,panen Teie pakkumise tallele! Tänud!
Kurja,ajasite oma teemaga mul ööune ära-eriti hindadega!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.12.20 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rimees
Tsitaat:
Algselt postitas: reizor
Varuosade müügiga tegelevatel lehtedel on hinnad sinna 800 kanti.
Vajadusel saab antud uue pumba minu käest soetada hinnaga 750.-
Tänan info eest! Et siis koos vahetusega kuskil 1000! Karm! Võtan lähituleviku prioriteediks,kuna tundub et alternatiiv on auto varuosadeks müüa!
Herr Reizor,panen Teie pakkumise tallele! Tänud!
Kurja,ajasite oma teemaga mul ööune ära-eriti hindadega!


1000 eurone hind ei tohiks C6 FL omanikul küll ööund ära viia, see peaks nagunii varuks olema pluss veel samapalju tegelt. Kui soovid sellist ennetavat remonti teha, miks mitte. Samas sõidavad mõned pumbad vabalt 500K ja rohkemgi. Ja ega pihustid ka igavesed pole ju. Ise ei teeks, kaaludes erinevaid asjaolusid, vaid tangiks korralikust kohast ja lisand ka vahest juurde. Kui juhtub, maksad rohkem, kuid saad ka rohkem ju.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rimees
huviline



Registreerunud 19.08.19
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 09.12.20 12:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: rimees
Tsitaat:
Algselt postitas: reizor
Varuosade müügiga tegelevatel lehtedel on hinnad sinna 800 kanti.
Vajadusel saab antud uue pumba minu käest soetada hinnaga 750.-
Tänan info eest! Et siis koos vahetusega kuskil 1000! Karm! Võtan lähituleviku prioriteediks,kuna tundub et alternatiiv on auto varuosadeks müüa!
Herr Reizor,panen Teie pakkumise tallele! Tänud!
Kurja,ajasite oma teemaga mul ööune ära-eriti hindadega!


1000 eurone hind ei tohiks C6 FL omanikul küll ööund ära viia, see peaks nagunii varuks olema pluss veel samapalju tegelt. Kui soovid sellist ennetavat remonti teha, miks mitte. Samas sõidavad mõned pumbad vabalt 500K ja rohkemgi. Ja ega pihustid ka igavesed pole ju. Ise ei teeks, kaaludes erinevaid asjaolusid, vaid tangiks korralikust kohast ja lisand ka vahest juurde. Kui juhtub, maksad rohkem, kuid saad ka rohkem ju.

Tänud,mis on see õige koht kust tankida siis? Ja 1000 võiks küll sokisääres olla kogu aeg kuid praktikas see alati ei toimi! Kahjuks..;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.20 14:40 Tsiteeri


Ära vala suvalisest kanistrist sinist. Tanklad kõik vähemal või rohkemal määral peavad igasugustele euronõuetele vastama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.7% - SQL: 42.3%]