Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audide Kokkutulek 2020 11 juulil, Otepääl/Sangaste lossis (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 1264)
Marjan
huvilineRegistreerunud 18.06.20
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.20 19:53 Tsiteeri
Audide Kokkutulek 2020 11 juulil, Otepääl/Sangaste lossisÜritus toimub: 11. juulil 2020
Kogunemispunkt: Otepääl Tehvandi parklas kell 13.30
Ürituse osavõtutasu on 30€
Osalustasu kanda: Marjan Pavlovitš EE671010011858362225
Selgitusse panna: Kokkutulek
Küsimuste korral pöörduda: info@palgipoisid.ee või 56920128
Üritusele registreerimine on piiratud. Kui teatud arv osalejaid on registreerinud, läheb nimekiri lukku. Ole teistest kiirem! Registreerimine on kinnitatud, kui ülekanne osalustasuga on laekunud.

Registreerida saab siit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_xc6LWcgYo5w3WbDbjmqZjBdKKwCT0oe20y6M3LvvCBStaA/viewform?usp=sf_link


Info üritusest:
Koguneme 11. juulil 2020 kell 13.30 Otepääl Tehvandi parklas. Jagame registreerijatele käepaelad ja registreerimisnumbrid. Näitame ilusamaid masinaid kohale tulnud huvilistele. Toimub autode hindamine, näitus, fotograafid teevad pilte. Sätime autod paika ja võtame suuna Sangaste lossi. Hoiame pikivahet! Otepäält Sangaste lossi on ca 27km, sõit toimub Pühajärve kaudu. Orienteeruvalt jõuame lossi kell 15.15-15.30. Kohapeal on fotograafid ja droon alustab õhtu salvestamisega.
16.00-16.30 Alustab õhtune kava õhtujuhi eestvedamisel. Jagame sponsoritelt saadud esemeid ja tunnustame Eesti parimaid ja korralikumalt tehtud Audisid. Kohapeal on avatud baar.
Õhtul planeeritud pidu toimub Sangaste lossi ringtallis, lavale astub bänd ja plaate keerutab DJ . (registreerimistasu sees on 2 tasuta piletit, järgnevad piletid on hinnaga 10 eurot). Kogu kava kestab hommikuni või kuni viimased on tantsuplatsilt lahkunud. Üritusele on võimalik broneerida Sangaste Lossi endale majutus. Kes oskab, see saab nautida ajaloo ja kultuuri sügavust, looduse ilu, ja rahu suursuguses mõisas. Järve ääres ka telkla, mis on loomulikult täiesti tasuta. Telkla on peoalast ca 100 m kaugusel. Lossi ümbruses on ka mitmeid turismitalusid, kuhu on võimalus endale vähese raha eest mugavam ööbimine broneerida (http://www.sangasterukkikyla.eu/kus-oobida). Kohapeal on olemas pesemis- ja saunavõimalus (saun ette registreerimisel info@sangastemois.ee).
Ainult üheskoos suudame sellise ürituse ära teha!
Info reeglitest.
Registreerida saavad vaid Audi automargi esindajad, millel on tehasepoolt ja tehnilises passis sellekohane märge. Registreeritud auto peab omama tehnilist ülevaatust ja kindlustust. Autojuht vastutab osaleva auto tehnilise seisukorra eest. Tehniline seisukord peab tagama auto ohutu kasutamise ning välistama mistahes puuduste/vedelike lekked. Sõidukijuhil peab olema sõiduki juhtimist lubav juhiluba.
Ürituse korraldajal on õigus eemaldada ürituselt või keelduda üritusele lubamisest sõidukeid, mille tehniline seisukord annab alust arvata, et tegemist on potentsiaalselt ohtliku sõidukiga. Korraldajal on õigus ohtliku sõidustiiliga osalejad ürituselt kõrvaldada. Nimetatud põhjustel ürituselt eemaldamise korral ei kompenseerita saamata jäänud teenuseid.

Heakord:
Kõikide kehtivate seadusest tulenevate keskkonnareeglite järgimine on kohustuslik. Prügi ladustamine on lubatud vaid selleks konkreetselt ettenähtud kohtadesse. Prügi maha viskamine on kogu ürituse territooriumil rangelt keelatud. Kõikidel külastajatel on kohustus oma auto (ja telgiümbrus) hoida maas vedelevast prügist puhas! Lõkke tegemine on telklas keelatud. Igasugune äriline tegevus, nagu näiteks kaupade ja teenuste müük ning tootepresentatsioonid, on ürituse territooriumil lubatud vaid eelneval kirjalikul kokkuleppel. Selleks palun ühendust võtta korraldajaga. Ürituse alal on keelatud autost vali muusika, subwoofreid saate katsetada ja testida üritusele sõites. Oma söögi ja/või joogiga sisenemine peoalale on keelatud.

Vastutus:
Mistahes osalejatele (ka. iseendale) või kolmandatele osapooltele tekitatud kahjude eest vastutab üritusele registreerija/sõiduki juht/osaleja. Juhul kui kahju tekkimises osales mitu sõidukit ja osapooled omavahel kokkuleppele ei jõua, kuulub vaidlus lahendamisele Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras.
Üritusel osaleja vastutab oma tekitatud kahjustuste eest ning kohustub kahjustused hüvitama hiljemalt 10 päeva jooksul alates vastavasisulise nõude saamisest. Järgime 2+2 reeglit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 15.8% - SQL: 84.2%]