Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi a6 c6 allroad õhkvedrustuse probleem! ABI TERETULNUD! (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 5566)
Lauri01
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.15
Asukoht: Lihula mnt 12-6
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 3.0tdi 180kw

postitati 24.03.20 07:02 Tsiteeri


Jah, käisin 6 korda remondis ennem kui viga üles leiti, väga head remondimehed peaks mainima. Kui kellelgi juhipoolset amorti koos toimiva padjaga on siis võib kirjutada!

Ja mis arvate ainult padja vahetusest sest amort ise korras, seal väideti et kui ainult padi vahetada ei pruugi pidama jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 24.03.20 07:55 Tsiteeri


C6-l, mis ma tegelesin, vist 2018 aastal sarnase teemaga.
Suure hurraaga tellisin airbossist esisilla õhkpadja (300 midagi raha), võtsin karbist välja, tükk aega sügasin kukalt....Läksin Laki tänaval palju kiidetud Audi remondikohta (google mapsi järgi vaatan, et enam ei tegutsegi?), seal küsiti mis jama see veel on ja nemad sellist asja vahetada ei oska (eem, okei siis....) ja katseeksitusmeetodil tegemisega riski ei võta. Sai siis padi airbossi tagasi antud, sest vaatasin et endal töökojas selleks korrektsed tööriistad samuti puuduvad....
Kui mälu ei peta, vaatasin et vanal õhkamordil tuleb hakata kesta valtsi/liitekohti puurima, et see üldse lahti saada (võibolla käib lihtsamalt, ei tea ei süvenenud eriti) ja millega pärast need kinni siis panna? Seega lõin ka ise käega ning sai õhkpadi airbossi tagastatud....

Enda õnneks sõitsin nädal hiljem löökaugust läbi...tulemuseks rehv+velg+amort. Kasko tegi korda, läksid esindusest A varuosad, sh A varuosa õhkamort. Ja oligi minu mure lahendatud.

Ja see mida airboss täna 600 euri eest pakub? Mis asi on Miessler Automotive GmbH & Co. KG ???

Korraliku Arnoti saaks (soodukaga või läbi oma jope) kätte vähem kui 860 euri eest, japanparts vähem kui 700 eest, bilsteini toode oli seal 930 euri juures. A osa hind on langenud 1400 euri juurde (esinduses 1400+km). Kui peaks valima, siis arvatavasti Japanparts. Võibolla on aeg oma töö teinud vahepeal ja ka ainult õhkpadi on normaalne ja osatakse seda ka kuskil vahetada - vat seda ma ei oska kommenteerida. Sh see, et teed asja odavalt ning et see ka pidama jääks.

Ma olen seda mitmeid kordi öelnud, et kõik on kõvad remontijad, viid auto kohale ja on õk õk õk.
Minu puhul siis see olnud, et C6 ei olegi plank, vaid korraliku varustusega ja elektroonikast punnis. Ja küll oli häda õhkvedruga, küll silla regulliga, küll ACC-ga....tõsiselt > milleks võtta autot sisse ja teha töid, mis vajavad hiljem auto kalibreerimist arvutiga ning töökojal kas puudub arvuti või puudub personal vastava väljaõppega...ja lõpptulemus on see, et lõpuks esindus peab järjekordselt teiste käki ümber tegema....Seetõttu omad vitsad ja maha visatud aeg ja raha on näidanud, et tuleb vältida igasuguseid universaalseid kohti ja minna ainult nende juurde, kes Audisid teavad läbi ja lõhki või siis tõesti esindusse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri01
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.15
Asukoht: Lihula mnt 12-6
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 3.0tdi 180kw

postitati 24.03.20 08:33 Tsiteeri


Update! Sain kasutatud amordi koos kõigi ashadega, nüüd auto tõuseb ja langetab, kuid küsimus järgmine, et kyi panen comforti peale siis see kolmas comfirdi lahter ei lähe punaseks, läheb ainult 2 lahtrit punaseks ehk siis automaticu lhter aga kui panen 4da taseme ehk allroadi siis läheb ilusti 4 lhtrit punaseks, miks comfordi lhter ei lähe siis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.1% - SQL: 58.9%]