Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  14
Autor:
Pealkiri: No nii, palju siin siis diisli omanike on? (Vastuseid: 330 | Vaatamisi: 111412)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.05.09 15:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: renxxfrencenz
ma vahetasin ära nukad ja pumba, ja müüsin romu maha, ei ole uus mees nii õnnelik midagi, turbo läks:D::D:D:D::D:D:D

oli muidugi sitasti hoitud vist


Vot selliste tohlakate pärast tulevadki need hirmujutud, et Audid lagunevad. Kurat hoolda ja hoia oma autot, siis ei ole muret ka sul temaga! :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
qqq
huviline

Avatar


Registreerunud 12.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 04.06.09 11:29 Tsiteeri


Audi B4 1.9TDI '93 normaalne masin, minu käes 6a. täitsa rahul, 5-6l/100km.
Hetkel seisab sest pumba kaas otsustas lepingu lõpetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
crazydoc
huviline



Registreerunud 06.02.08
Asukoht: Võrumaa Varstu vald krabi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDI Q

postitati 25.06.09 22:08 Tsiteeri


Ma oman Audi 100 2.4D olen rahul. Küttet palju ei võta keskmine umbes 7l/100km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
s3pu
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.09
Asukoht: Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3

postitati 28.06.09 12:56 Tsiteeri


Endal ka A4 Avant 1.9 TD istme all, suht küttesäästlik, ~6-7l/100km:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MKivi
huviline



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tartu/Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro 2.8 V6 142KW

postitati 25.08.09 11:47 Tsiteeri


Diisel on see köikse parem. Nurrub:D
Teboil ja ST1 on need bensiinijaamad, kust tangime. See mis ette jääb:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 28.08.09 06:39 Tsiteeri


Endal juba aasta otsa diisel A4 ehk AFN 1,9 TDI 81 kw. Põhimõtteliselt olen rahul, meeldivalt väike kütusekulu ca 5 l/100 km, palju maanteesõite. Ette heidaks, et linnas on diisel robustne, mul 5-k manuaal ning 1- ja 2- käik on ikka kuradima lühike, kuid maanteel seevastu käike alla vahetama ei pea.
Naljakas on see, et aastaga on vibratsioon tühikäigul jäänud vähemaks nagu bensukal juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
YuLaw
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.07
Asukoht: Manchester, England
Kasutaja on eemal

Auto: Puudub...

postitati 28.08.09 10:03 Tsiteeri


Ise kaks kuud 2.5TDI V6 omanik, C5 avant siis :)
Tahab hooldust saada küll aga meeldib rohkem kui bensukas.
Kompu järgi 6,7l/100km.(ma küll sõitnud ca 12k ainult. UK-s käiguga andis küll kliima otsad aga muidu pidas hästi vastu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tauno911
huviline



Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.09 19:49 Tsiteeri


Minul on Audi B2 Coupe GT 1.6D. Küttet võtab kuskil 5l/100km.


TK.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 04.11.09 19:57 Tsiteeri


Sai ka siis esimeseks autoks ostetud diisel.Nimelt siis audi a6 2,5 tdi automaat 132kw quattro 2001 a jube õnnetu värk.Oleks seda teadnud poleks ostnudki selle mootoriga aga audi oli küll ikkagi plaanis !
Diislit kallan statoili masinatest üldiselt sisse !On tulnud ette ka olerex või mis ta ka pole kuna kütusenäidik ei töödanud !
Ja mootoriga selle tüübipuhul küll ei ole rahul laguneb see mootor jubedalt ja see diislipörin on ikka kole küll kui aus olla.Järgmiseks autoks tuleb kindlasti bensukas ja manuaal!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
YuLaw
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.07
Asukoht: Manchester, England
Kasutaja on eemal

Auto: Puudub...

postitati 29.12.09 14:44 Tsiteeri


Küsimus, kas V6 2,5TDI 110KW (98a) on mootoril 1 rihm või 2?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 29.12.09 18:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: YuLaw
Küsimus, kas V6 2,5TDI 110KW (98a) on mootoril 1 rihm või 2?

1 rihm on nukvõllidele ja teine küttepumbale. + siis ees geneka ja kondi rihmad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jarta77
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.10
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.4 D

postitati 05.02.10 10:20 Tsiteeri


Esimene korralik auto oligi Audi 100. Ostsin ta 98 a ja sõitsin 2005 aastani ilma et ühtegi suuremat viga oleks olnud. Seisab mul siiamaani kodus 1983 a Audi 100 1. 8 bensukas, neli silindrit, karbuss, neljane käigukast. Oli üllatavalt hea minekuga võrreldes praeguse diisel audiga. Pidin vahepeal hakkama taastama, ikkagi uunikum. Vahepeal sai sõita bemmide, hondade jm. Diisel audi soetasin 2009 a juunis, esimene asi mis teha sai oli rihmade-pumpade-õlide jne edasi vahetus, tuli välja et veepump oli vist kaks tuuri lasknud, jõudsin veel imekombel õigel ajal teenindusse. Kokku läks esimene remondiarve 6500, mis tundus nagu esmapilgul hirmus suur kuid tegelikult pole hullu võrreldes mis tulevik kõik hiljem tõi. Mõne kuu pärast läks roolivõimupump õhtale, seejärel hakkas vaakumvõimendi pump tihendi vahelt õli läbi laskma. Ainukesed elektrilised seadmed mis selle 2.4 94 mudelil on peal on el. aknad ja ABS. El. aknad ja katuseluuk elavad oma elu, avanevad siis kui neile sobib ja sulguvad samamoodi, mitte aga siis kui suvel hakkab vihma sadama ja mina tahaks luuki sulgeda. Nüüd külmaga ei ole probleeme esinenud. 2 kuud tagasi ütlesid üle esimesed rattalaaagrid, raha oli juba vähe, lasin ühel nurgatagusel õlinäpul laagrid ära vahetada, peale seda lõpetas ABS oma tegevuse ja seda siis kui tuli maha lumi igal pool on jää. See pole veel kõik tuledelüliti on otsas, arvatavasti ka süüteluku plaat või mis iganes, krõbiseb. Ise olen lund rookides ära lõhkunud tagumise parempoolse pagasiruumi tagurdustule klaasi, uus tuli pidi mingi 1000 ringi. Naine lammas keeras kojameeste mootori tuksi ( töötab aga teeb häält), jättes kojameeste mootori sisse kuigi kojamehed olid klaasi külge kinni külmunud. Mul endal on kodus muidu kaks sigarit, lootsin sealt pealt ka mingeid juppe saada aga võta näpust siiani pole ükski tükk klappinud. Aga üldiselt olen rahul oma autoga ja sõita on temaga ju mõnus, kütet ka ei läinud, nüüd muidugi lekib ka seda siit - sealt. Närvirakke on läinud ja vaesemaks olen jäänud aga mis teha kui ikka mingi automark meeldib. Kui kellelgi on kodus üleliigseid osi vedelemas võiksite märku anda (tulesid, lüliteid jne) kindlasti saame kaubale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ridaviis
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.10
Asukoht: Harjumaa, Kernu Vald, Laitse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c5 ja 100 c3 tq

postitati 24.02.10 16:04 Tsiteeri


Et ka mina siis uhke diisli omanik. Üldjoontes kurta ei saa.
Autoks on Audi 100 c4 94.a. 2,5tdi. Veidi ka muresid olnud nagu ikka: Väntvõlli rihmaratta kiil tõmbas üle ja klapid tõmbas pähe. Kui juba asja kallal oldud sai tegin ka teisi asju kindluse mõttes ära. Abiks olid kindlasti ka korralik garaas tõstukite ja vajalike tööriistadega, nii et sai ka veermik üle käidud ja nüüd lausa lust sõita kui tean, et asi korras.
Mõnus, suur, mugav ja ökonoomne auto ju.Keskmiseks küttekuluks on kuskil 6-7 l/100km


Nii et kandke oma auto eest hoolt ja siis kannab ka auto teie eest hoolt!!:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
savage
huviline



Registreerunud 23.01.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 quattro typ85,Allroad 2.5 TDI 2001a

postitati 03.04.10 21:04 Tsiteeri


Ma siis värske diisli omanik, ostsin 3-4 nädalat tagasi endale sellise isendi Audi A6 2.5TDI quattro C4. Hetkel olen autoga väga rahul, hea suur, ökonoomne, quattro, avant kerega, võiks öelda et ideaalne pereauto. Tehtuid töid on siis hetkel nii palju et sai ära remonditud tagumised pidurid, suportid olid kinni ning parempoolse piduri kolvi tolmukaitse(kumm) oli katki. Tagumiste reg. varraste välimised puksid sai ka ära vahetatud.
Keskmine kütusekulu on 6.3-6.6l ja maanteel sain keskmiseks 5.04l, kompuutrit peal ei ole, seega kõik tulemused on saadud arvutamise teel.


www.arupo.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.10 07:36 Tsiteeri


a6 v6 2.5 tdi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 25.07.10 20:32 Tsiteeri


Ise oman selle aasta Märtsist A6 C4 2.5 R5 tdi -d. Avant kere, 103 kw, 6 käigune manuaal, kompu, pysikas, kliima ja isegi katuseluuk on olemas. Katuseluuk ei toimi hästi, annab üle, kliima sai kevadel täidetud, aga 2 nädala möödudes lõpetas miski seal töölepingu (pole hetkel rahalisi võimalusi uurimiseks, kuna vaba raha kulub teise audi peale), tagaluugi juhtmed katki, (ei tööta tagurdus tuled, tagaakna kojamees, tagaakna soojendus), ja siis oli pikemat aega jama coolerist sisselaskesse mineva lõdvikuga, kuni lõpuks panin metall toru silikoon lõdvikutega. Hetkel maadlen turborõhuga, kuna rõhukell üle 0.55 bari ei näita (peaks tulema 2800rpm kuni 1 bar). Aga muidu olen väga rahul, maanteesõit on 4.6 l/100km ja keskmine 5.7 L/100 km. Kusjuures ei sõida nagu penskar:D, kui vaja siis vajutan korralikult. Miskit peale mainitud asjade muret ei tee ja salongi pole ka diisli värinat/lõginat kuulda. Rool on ülikerge:cool:. Soovitan.


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jansa1971
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 19.08.10 14:32 Tsiteeri


Paar nädalat siis omanud kõrvalolevat Audi A4 Avant 2,0 TDI-d, aastast 2006/aug.; sport nahksisu ja vedrustus, navid/tv-d,bi-xenon-kurvituled, luugid, küljekardinad, parktronicud jne. lisad peal,

Kuna eelnevad autod on diisel MB ja BMW-d olnud siis esimene Audi meil... esialgu väga rahul... VÄGA hea naisteauto, aga hetkel pole ka häbi ise sõita... ja suur koer mahub ka pagaasnikusse ära :)
Kütusekulu linnas u. 6,5 ... 7 vahemikus, maanteel olen cruise controlliga alla 5 L saanud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
-marek-
huviline



Registreerunud 02.01.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.10 18:50 Tsiteeri


Preemi tankla kõige parem, diisli värvus on selgelt läbipaistev.
Ja diisli lõhn ka ei ole nii tugev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
daropper
huviline



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tartumaa Rõngu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90

postitati 19.11.10 23:22 Tsiteeri


No eilsest olen ka siiis diisel audi omanik.
Eks see selgub nyyd paar nädala jooksul kui hea ta ikka on.
Audi 100 88 aasta:D
2.0 Diisel 51kW.


Pyta aka PutaMadre aka Loco
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reints
huviline



Registreerunud 06.11.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 27.11.10 14:56 Tsiteeri


Sai ostetud A4 2,5 ja 110kw


Sõida aga ära mölise !!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KK-
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 103kW '96

postitati 09.01.11 19:49 Tsiteeri


Olen samuti diisel Audi A6 omanik 2,5 ja mainiks ka ära, et kuues käik on igati teretulnud Ise autoga väga rahul, halbu sõnu siiamaani pole küll;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maazu
huviline

Avatar


Registreerunud 12.01.08
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi

postitati 15.01.11 21:28 Tsiteeri


Autoks siis a6 2,5tdi quattro c4! Talvine keskmine kütusekulu on 7,4l/100km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Crp
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Järvamaa Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 2.5TDI Quattro + Audi 90 Type85 + Hunnik teisi kolusi

postitati 18.01.11 18:18 Tsiteeri


Nüüdsest ka mina lõpuks diisli omanik . Esimene diisel audi , tundub igati positiivne .
Autoks siis Audi 100 2.5 tdi ja edasi liigutab 85 kw , oma avant keret .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
stiiv1
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.08
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5TDI 132KW AT AVANT ja A6 2,5TDI 110KW MT sedaan

postitati 25.01.11 13:04 Tsiteeri


Diislite omanik juba üle paari aasta ja ei nurise eriti. Vanemal 110Kwsel läks aasta tagasi kütuse pump 24 kilo ja see kõik.
Sõidavad mõlemad ja edukalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
static-x
huviline



Registreerunud 05.09.08
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: bmw coupe

postitati 08.02.11 16:42 Tsiteeri


Oman ka siis pea 2aastad diisel audisi,1-oli b4 1,9tdi 66kw automaad ja nüüd on a6 2,5tdi 85kw automaad,Suht rahul,kütted võttab 6,5l (+ on see,et ei osta tanklast :D)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  14
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.0% - SQL: 63.0%]