Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Autor:
Pealkiri: No nii, palju siin siis diisli omanike on? (Vastuseid: 330 | Vaatamisi: 111149)
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 31.05.06 19:58 Tsiteeri


Viimased 5 aastat sõiduks siis Audi B4 Avant 1.9 TDI aastast '95, enne seda oli 4 aastat Audi 80 1.6 bensiin aastast 1985 ja veel enne seda mõned aastad Audi 100 1.6 bensiin aastast 1982.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
6alu
huviline



Registreerunud 10.11.05
Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 2,5TDI

postitati 01.06.06 08:25 Tsiteeri


Veel 1 "traktor" ehk siis 2,5 tdi avant 103kw. sõitnud umbes 6 kuud ja täiesti rahul. Quattro puudumine on ainus miinus...
Järgmine on kindlalt quattro ja diisel... Talvel oli keskmine kütusekulu 8,3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
igihaljas
huviline



Registreerunud 12.06.06
Asukoht: Lääne- Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1,9 TDI

postitati 14.06.06 10:07 Tsiteeri


Värske nurru omanik- 2001 a A6 Avant 1,9 TDI 85kw . Esimene diisel ja absoluutselt ei kurda, imestama pani, et nii hea minek on!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.06.06 10:20 Tsiteeri


Teise auto kõrvalt siis ka diisli rooli vahest keeramas, autos 96a A6 avant, edasi viib 1,9TDI.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
myrka
huviline

Avatar


Registreerunud 29.11.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 2,5 TDI

postitati 21.06.06 19:43 Tsiteeri


mina ka juba pea kuu dislaga põristanud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JJJ
huviline



Registreerunud 14.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9tdi 66kw

postitati 19.07.06 20:48 Tsiteeri


Isegi diisliga põristanud aastaid. Viis nädalat sõidetud A6 95a 1,9 tdi ja võib kindlalt öelda SUPER. Vigu ilmnenud veel ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaitz
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Jalamees hetkel.

postitati 29.07.06 09:20 Tsiteeri


Tere oman ise a8 2,5 diislit ning olen sõitnud sellega pea poolteist kuud ja olen täiesti rahul.Autol sai vahetatud peale ostu kõik õlid ja hammasrihm ning pärast ka intrcooleri ohu toru,kuna vana oli juba pragunenud.Kütusekulu on küll sellise suure isendi koht mõnusalt väike.Samuti ei saa ka kiirenduse kohta nuriseda kui ikka vajutad siis ka astub.Nii et igati väärt isend olen väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Murdock
huviline



Registreerunud 09.08.06
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3 1.6 TD

postitati 09.08.06 19:35 Tsiteeri


Audi 80 B3 1,6 Td aastast 90. Sõitnud 2 kuud, päris normaalne selle vanuse kohta, aga eks pisivigu tuleb ikka ette. Kusjuures mootor on üllatavalt hea ja minekualdis, nii et ei tahagi praegu uuemat masinat!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jugaramus
huviline



Registreerunud 12.07.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.08.06 09:31 Tsiteeri


Ilusatel ilmadel veab mu tagumikku edasi bensiin,aga kui vaja asjalike sõite ja sita ilmaga sõita...Tuleb ikka diisli otsa ronida...a4 1.9tdi 96kw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ott1
klubiliige



Registreerunud 31.05.06
Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDi 08a.quattro automaat

postitati 05.09.06 09:53 Tsiteeri


sai siis ka juunis soetatud uus sõiduk kuna vana (scorpio) läks pättide kätte. uueks sai siis a4 96a. 1,9tdi . lisadest siis püsikiirushoidja, el.aknad4x, kliima jne. siiani igati ausalt teeninud hea öko pill - paagitäiega 1300 km-i. reontinud siis siiani niipalju kui et vahetatud rihmad, õlid, filtrid ja paigaldatud signa koos immoga. nüüd veel esisild vaja korda teha ja siis peaks muretu sõit jätkuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
-sony-
huviline



Registreerunud 23.09.06
Asukoht: Pärnu Maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant 2.5TDI, 98.a.

postitati 24.09.06 09:36 Tsiteeri
Audi Avant A6 2.5 TDI, 98.a.



Diisel (Y) parim mis saada saab!!!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 03.10.06 13:17 Tsiteeri


Eelmine nädal soetasin ednale Audi A4 1998a 2.5TDI V6


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kuuza
huviline



Registreerunud 08.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant 2,5tdi,quattro/02a

postitati 03.10.06 14:46 Tsiteeri


Omal siis A4,avant 2,5 tdi,quattro,-02a Siga ökonoomne on külllll:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 03.10.06 15:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuuza
Omal siis A4,avant 2,5 tdi,quattro,-02a Siga ökonoomne on külllll:D


Räägi sul on see 132 kw? Palju orienteeruvalt sellel hammasrihma ja rullikue vahetus maksab?


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kuura
huviline

Avatar


Registreerunud 09.09.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.06 19:26 Tsiteeri


omal A6 2,5 tdi 95a. olen aasta ära sõitnud ja ei kurda aus pill.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kuuza
huviline



Registreerunud 08.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant 2,5tdi,quattro/02a

postitati 03.10.06 19:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: leits
Tsitaat:
Algselt postitas: kuuza
Omal siis A4,avant 2,5 tdi,quattro,-02a Siga ökonoomne on külllll:D


Räägi sul on see 132 kw? Palju orienteeruvalt sellel hammasrihma ja rullikue vahetus maksab?
Seda ta on 132 kw,aga mis puutub hammasrihma ja rullikute vahetusse siis.......pole veel vahetanud ma alles uus omanik.Järgmine tehno alles aasta pärast :D;) a väike huvi oleks omalgi kui palju??????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 03.10.06 20:30 Tsiteeri


Tundub et neid 2.5TDI'sid on küllaga (V6). Ma sain ostes üllatuseks ühelt remondimehelt et igavene jama on, eks ta kallim ole ülal pidada kui 1.9 TDI kuid minek on selle eest iivil :mad:


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 04.10.06 08:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: leits
Tundub et neid 2.5TDI'sid on küllaga (V6). Ma sain ostes üllatuseks ühelt remondimehelt et igavene jama on, eks ta kallim ole ülal pidada kui 1.9 TDI kuid minek on selle eest iivil :mad:

Et üllatusi ei tuleks on targem foorumit enne ostu lugeda, mitte tagantjärgi kahetseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 04.10.06 11:06 Tsiteeri


Ma ei kahetsegi :) See iivil oli mõeldud heas mõttes iivil :) Ma teadsin, et teda on tunduvalt kallim ülalpidada. Kõrgusrvepump on hull asi ja turbo, muu nagu polegi imo. Eks see hammasrihma ja rullikude ja veepumba vahetus ole nats kallim, kuid ega neidki igapäev ie vahetata.


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 04.10.06 11:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: leits
Ma ei kahetsegi :) See iivil oli mõeldud heas mõttes iivil :) Ma teadsin, et teda on tunduvalt kallim ülalpidada. Kõrgusrvepump on hull asi ja turbo, muu nagu polegi imo. Eks see hammasrihma ja rullikude ja veepumba vahetus ole nats kallim, kuid ega neidki igapäev ie vahetata.

Jah kõrgsurve pump ja muud pisividinad mind ei hirmutaks.
Hirm nukkvõllide ja väntvõlli purunemise ees on see, mis selle eksemplari soetamise plaanid nullis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 29.10.06 15:03 Tsiteeri


Black Rabbit
See väntvõlli purunemine on selline jutt, et mingil V6'l läks puruks, siis läheb kõigil :) Nii see ei ole. Mul on kolmel tuttaval 110kw V6, korralik hooldus ja pole midagi. Ühel on miski 270k sõitnud ning nukkide vahetust veel vaja pole.

Paar päeva tagasi käisin ühe remondimehe juures, vahetas mul amordid ära, siis tüübil oli just üks passat 1.9Tdi seal, millel oli väntvõll puruks.


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 08.11.06 15:10 Tsiteeri


minagi siin mõnda aega diisliga ringi podistand. autoks siis A4 1,9TDI ja olen vägagi rahul

Edit: nüüd siis 2.5TDIQ


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kotkas06
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A4 avant1,9 TDi

postitati 16.11.06 18:05 Tsiteeri


ka diisli omanik ja kurta ei saa ise kasutan kodu juures tanklat krooning ja kurta veel ei sa muidu ka statoili fänn diisel ruulib ennegi dislasid olnud ja kurta ei saa


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kotkas06
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A4 avant1,9 TDi

postitati 18.11.06 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Peab tunnistama, et olen üks värsketest disla omanikest. Isendiks siis A6 2,5TD ja 6-käiguline manuaaaal :cool:
Probleeme suuri enam eriti ei ole :D, kuna pärast nädalast sõidurõõmu läks vahetusse kõrgsurvepump + veel vidinaid nii umbes 30 kilo eegu väärtuses.
Aga noh, talvel ei tohiks see-eest probleeme tekkida:)
avant on tõesti ilus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
timka79
huviline



Registreerunud 04.10.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: mb c180 96.a

postitati 19.11.06 20:11 Tsiteeri


ma ei tea palju neid on aga mina olen küll!:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.9% - SQL: 64.1%]