Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A5 S-line rehvid talveks (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1654)
valgeavve
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.19
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5

postitati 30.10.19 10:26 Tsiteeri
Audi A5 S-line rehvid talveks



Tere! Mul on suur mure. Ostsin enda Audile uued talverehvid. Maanteeameti lehel oli kirjas, et sobivad 225/45/18 ja ka 245/40/18. Mul siis all originaalid S-line valuveljed. Suvel olid all siis laiemad. Soovituste järgi ostsin siis talveks kitsamad. Olin väga rõõmus, et leidsin hea hinnaga Bridgestone rehvid. Ostsin ära, lasksin ka alla panna. Rehvika härra ei öelnud mitte midagi, et ei sobi vm. Aga no kui ma nüüd ise visuaalselt vaatan, siis meed rehvid tunduvad kuidagi kitsad. Vaatasin ka mingit soovituste tabalit, et 8,5" velgedele võib panna minimaalselt 225.. Aga soovitus on ikka 235-245. Maksimaalne oleks 255. Igatahes ma nüüd väga mures. 700€ rehvidele pandud ja vaatan, et imelik näeb välja. Kas see lihtsalt tundub mulle nii, või peaksin muretsema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 30.10.19 10:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: valgeavve
Tere! Mul on suur mure. Ostsin enda Audile uued talverehvid. Maanteeameti lehel oli kirjas, et sobivad 225/45/18 ja ka 245/40/18. Mul siis all originaalid S-line valuveljed. Suvel olid all siis laiemad. Soovituste järgi ostsin siis talveks kitsamad. Olin väga rõõmus, et leidsin hea hinnaga Bridgestone rehvid. Ostsin ära, lasksin ka alla panna. Rehvika härra ei öelnud mitte midagi, et ei sobi vm. Aga no kui ma nüüd ise visuaalselt vaatan, siis meed rehvid tunduvad kuidagi kitsad. Vaatasin ka mingit soovituste tabalit, et 8,5" velgedele võib panna minimaalselt 225.. Aga soovitus on ikka 235-245. Maksimaalne oleks 255. Igatahes ma nüüd väga mures. 700€ rehvidele pandud ja vaatan, et imelik näeb välja. Kas see lihtsalt tundub mulle nii, või peaksin muretsema?


Nagu ka tabel ütles, siis 225 on sinna iseenesest sobilik. See, kas see seal peal ka kena välja näeb, on juba vaataja silmades. Minu silmis on (isegi kerge) strech üsna jube. Kui see ei meeldi ja kuna rehvide maha müümisel häviksid ilmselt korralikult, siis teise alternatiivina võib ju osta talveks teise jooksu 18" velgi juurde, kas siis 8" või 7.5" laiad ja lasta rehvid ringi tõsta. Nii säästaksid edaspidiselt ka rehvivahetuselt natuke ja veljed saab ju hiljem uuesti maha müüa, kui neid enam vaja pole. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
valgeavve
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.19
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5

postitati 30.10.19 11:41 Tsiteeri


Aitäh vastuse eest! Ehk siis see on pigem visuaalselt häiriv, aga otseselt ohtu mu autole ja mu elule ei osuta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 30.10.19 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: valgeavve
Aitäh vastuse eest! Ehk siis see on pigem visuaalselt häiriv, aga otseselt ohtu mu autole ja mu elule ei osuta?


Muud ohtu pole, kui see, et veljekaitserandist ei ole ilmselt mingit kasu, kui kuhugi äärekivi vastu sõita.

Sõidetakse ka nii:
https://static.carthrottle.com/workspace/uploads/posts/2016/05/211ac6bf36febbbddf6196ffd6cf8869.jpg
Lihtsalt siis juba oht, et rehv võib tühjaks minna mingil hetkel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
valgeavve
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.19
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5

postitati 30.10.19 12:51 Tsiteeri


Selge, nii hullu pilti ei ole nagu ülaloleval pildil. Katsun siis läbi ajada hetkel ja võtan plaani lisa velgede muretsemise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 30.10.19 12:56 Tsiteeri


Osta uued veljed 7.5 laiusega.

8.5sele alla 245 ikka ei paneks. Mul 8.5 sel veljel 245/45 ja 275/40 rehvid on täitsa ok.

Talverehvide komplektid mida müün on 235/60 6.5sel 225/65 7.5sel ja 235/55 7.5sel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.1% - SQL: 47.9%]