Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Vargad Märjal (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 3355)
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


mad.gif postitati 04.08.05 17:33 Tsiteeri
Vargad Märjal



Lugu siis sellinet et kolisime tüdrukuga Tartust Märjale elama. Ei läinud kuigi palju mööda kui hommikul avastasime et tüdruku autol üks ilukilp kadunud. Kindel vargus kuna õhtul oli alles ja kilp oli kruviga velje küljes kinni. Varas võttis tagumise kilbi kuigi oleks võinud ka esimese võtta kuna need ei olnud kruviga kinni. Tuli meile siis külla tüdruku õde oma mehega ja neil a 100 avant. Kusjuures ülemine naaber hoiatas meid kohe varaste eest kes viivad juppe küljest ära. Teisel või kolmandal hommikul oli udutuli ees lännu. Kindel organiseeritud jõuk kes puistavad Märjal uustulnukaid. Politseisse on avaldused tehtud aga mis se politsei ikka teeb, nii pisikesed mured neid ei köida.


On kellegil kogemusi Märja varastega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 04.08.05 17:36 Tsiteeri


Pange seal mõni võõras nänni täis masin söödaks ja passima, nii vast kõige suurem lootus tüüpidega sinasõprust juua:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 04.08.05 17:53 Tsiteeri


Minu mäletamist mööda koosneb selline koht nagu Märja põhim. 4-5 paneelmajast ja mingist sigade seemenduskeskusest.

Lahendage selline pisiasi külavahel ise ära.Kõik teavad ju kõiki ;)


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 04.08.05 19:45 Tsiteeri


sellises väikses kohas ongi sinu nn needus see, et oled uus ja ei tea suurt midagi kohalikest "naljameestest". Väikestes kohatades tavaline, et kohalikud mehepojad joogihoos ei leia oma energiale muud väljundit.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ridariass
huviline



Registreerunud 02.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.08.05 05:33 Tsiteeri


Seal on analoogsete ja ka suuremate vargustega pidevalt probleeme olnud. Kohalik konstaabel asub Ilmatsalus, mis on piisavalt kaugel ja Tartu omade haldusalasse Märja ka ei käi. Ja pättustega võivad tegelda nii kohalikud kui ka linnast "reidile" tulnud ambaalid. Lisaks on seal väga tavaline kütuse varastamine autodest. Läheduses on muidu päris suured garaažikompleksid, mis enamus küll väga elavat kasutust ei leia. Kuula maad, äkki saad boksi mõne penskari käest rendile odavalt, sest need üldjuhul kohaliku rahva omad. BTW: Seemenduskeskus siiski lehmadega tegeleb/tegeles :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.06 13:27 Tsiteeri
Jälle varastati



Siis juhtus nii et täna öösel viisid kurjamid minu autost minema minu helitehnika. Elukaaslane avastas selle kui hakkas hommikul minu autoga tööle minema. Mina rahulikult magasin kui tüdruk tuli hommikul tuppa tagasi ja ütles et autos sees käidud. Ajasin siis ennast ülesse (hetkel haiguslehel) panin riidesse ja läksin siis alla kaema mis lahti. Auto (80 1992a) juures avastasin et makk läinud ja pagassi kaedes ootas mind ees tühjus ja varaste jäetud töörist (otsast kõveraks väänatud šašlõki varras) ja mingi metallist ornament mis oletatavsti peaks kuuluma mingisuguse jope nööride külge.Selgus et autosse on sisse murtud juhipoolsest uksest kuna selle lukku võib nüüd keerata ka kruvikeerajaga. Väliseid murdmise tunnuseid ei olnud. Politseisse helistades ei tahtnud nad eriti alguses tulla et niikui nii ei ole jälgi kuskilt võtta. Teistordsel kutsumisel nad siiski tulid tegid pilti ja toimets "jäljekütt" autos. Politsei võttis kaasa asitõendi A- šašlõki varras ja B- metallist ornament. Kui seadusesilm hakkas ära minema said nad Märjale uue väljakutse et olla veel ühes audis sees käidud. Signat autol ei ole ja tüdruk oli ilusti ka paneeli ette jätnud. Ja seda ka et on tahetud vist esi stanget ka minema vii kuna nurgad olid lahti tõmmatud. Nii et juttu ei saa olla mingist juhuslikust vargast ega purjus noorukite tempudest. Puhas organiseeritud värk.
Varastatud asjad Makk: Kenwood kdc w409y
Subwoofer: Kenwood kfc-w3009
Võim: Kenwood kac 848


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 09.01.06 13:56 Tsiteeri


Pole naljategemise koht aga vaevalt on tegemist maffiaga.
Nüüd tuleb Sul silmad kõrvad lahti hoida. Ise arvan, et oma helitehnika võid leida kohaliku poe ees, paugutavate noorte autost.

OK, sellest ma ei hakkagi rääkima mitu korda on räägitud siin autoalarmi vajalikkusest.

Aga mis ma siin ikka tagant targutan.

edit: Muidu kuskilt foorumist lugesin (oli vist isegi AC f), et keegi leidis oma maki HV foorumist. Kammi teisigi foorumeid ja ka näiteks osta.ee


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 09.01.06 14:28 Tsiteeri


uurida võiks veel igaks juhuks aleksandri passaasis olevast poest ja nädalavahetusel raadi autoturul pagasnikutest helitehnika müüjate kaubavalikust ja äkki ka veel auto24 autovaruosade kuulutuste alt. Selle viimasega meenub varganägu (loe debiilik) kes seal 12K maksvaid varastatud velgi müüs :)

aga jah alarm vist küll viimane aeg panna, enne kui auto ka läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 09.01.06 20:36 Tsiteeri


Soyer-- mul on seal paar tuttavad nägu.või uurida nats,vaatab mis välja tuleb.
aga võin kohe öelda et on rautselt kohalikud.vanus 17 kuni 25 pakun.
kuradi värdja kari:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.06 20:47 Tsiteeri


Igasugune info teretulnud. Lähen kolan kahtlastes müügikohtades ringi. Loodame asjale "õnnelikku" lõppu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
westor
huviline



Registreerunud 23.08.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 2,5 tdi

postitati 16.01.06 19:43 Tsiteeri


Kusjuures selline asi et mul töökaaslane elab haagel ja tema audil olid purukeeratud kõik lukku katvad plekid aga sisse polevat pätid saand.Tal kusjuures ka polevat signat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vanja
huviline



Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel liikurita

postitati 16.01.06 23:11 Tsiteeri


Kahju, et siis on veel selliseid mehi, kes julgevad oma autot ilma signata hoida. Ise töötan politseis ja olen teeninud leiba ka autojälituses. Esimese asjana läksid peale autoostu peale kahepoolne signa piipariga ja minikasko.

Ole meheks, ära tekita nolkides kiusatust :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 17.01.06 08:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vanja
Kahju, et siis on veel selliseid mehi, kes julgevad oma autot ilma signata hoida. Ise töötan politseis ja olen teeninud leiba ka autojälituses. Esimese asjana läksid peale autoostu peale kahepoolne signa piipariga ja minikasko.

Ole meheks, ära tekita nolkides kiusatust :)


Aga mul on tõsiselt kahju, et rahvamassides ongi praeguseks levinud arusaam, et miilits on vaid selleks, et m.nni laiaks istuda või tavainimeste kallal nokkida. Kiusatust tekitab asjaolu, et rüüstata, varastada jne saab praktiliselt karistamatult. Karistatakse aga vaid kiiruseületamise ja joobes peaga sõidu eest.
saan aru, et viga on süsteemis ja isiklikult militsionääride vastu midagi pole, kuid praegu toimuvat normaalseks pidada on ka liig mis liig.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 23.01.06 22:03 Tsiteeri


Sellele peaks ilusa lahenduse ise tegema, siin meil tegelasi küll, koguks inimesed kokku, käiks ja tümpsutaks nädalakese seal mingi vana 80´ga ringi, keeraks kohaliku poe ees ukse võtmest lukku jne.. Üks õhtu jätaks auto kusagile nukataha seisma ja ise passima. Passijaid peaks siis ikka piisavalt olema, et autole ring peale teha. Kui mingi aktsioon toimuma hakkab, võtab ja pitsitab.
Omakohus pole küll parim kohus aga sellises kohas sellest vast piisab.


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelis10
huviline



Registreerunud 07.02.06
Asukoht: Tartu/Värska
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 ja M401

postitati 07.02.06 21:46 Tsiteeri


jah aga ainus mida need kadjakad kardavad, ongi omakohus, sest et seadust nad raiped vabsee ei pelga, kui vaja abi varitsemisel või söödaga, siis ma olen kaa omaga igati käsi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.5% - SQL: 66.5%]