Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: S6 (C4) turuväärtuse määramine (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 10644)
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 21.08.19 05:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Goodlife
Statistikast nii palju, et auto jõudis olla ühe päeva müügis, auto24-s sai päevaga üle 2000 vaatamise, ca 10 sõnumit, ca 15 telefonikõnet. Kasutaja V1llu1 on uus omanik, oli esimene, kes kohale tuli ja diil sai tehtud.



Maakeeli oleks selle juhtumi kohta õige öelda: andsid hea auto poole hinnaga ära.

...

P.S. Keegi siin ohkas, et 250t on hobika jaoks liiga suur läbisõit.
Kui palju siis on normaalne? 600t ja ilma raamatuta ehk keritud variant?

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 21.08.19 06:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurzSiin määras seekord müüja hinna......mitte ostja:D



Ei ole müüjat ilma ostjata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.19 18:30 Tsiteeri


Kes ilma jäi, siis lõunanaabrite manu ka 1 piltide järgi kenake 4.2 manuaal, tõsi, universaalne ja tiba kallim:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/audi/s6/fxhbo.html


www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 21.08.19 19:10 Tsiteeri


No ma ju pakkusin 4 ja 4.5 vahel hinda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 21.08.19 21:20 Tsiteeri


C4 puhul määrab hinda kere, värvi, laki korrasolu (rooste ja värvitöö kvaliteet - ülivähesed (0,x%) C4 pole üldse maalrit näinud ja on täiesti orginaal). Samuti ka S-spetsiifiliste juppide korrasolu (tiivad, stange, tagatuledepaneel, originaalveljed). Esitiivad kipuvad roostetama ja neid pole saada, vaid plastikust tiibu on). Tagatuledepaneelidel on mõrad ja augud. Ülejäänu on võrdlemisi soodsalt tehtav ja hinda määrab ju ka el.nahksisu, katuseluuk, muu lisavarustus. Ja siis jälle võib vaielda teemal kas nahksisu kleepub ja läheb suvel kuumaks; katuseluuk lekib või mitte seega üheselt igaüks ei hinda sama autot. :)

"Manuaal V8" maksab seda sama C4 juppidena müües ca 1500€ (mootor+hooratas+käigukast) - vs "automaat V8" mis maksab ca 500€. Seega V8 C4 manuaal võiks teoorias olla ca 1000€ kallim, kui levinud-automaat V8.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.08.19 22:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Kes natukenegi peaga mõtleb, siis saab aru, et 4.2 V8 Audi 100 väga palju väärt ei ole. See ei ole mingisugune E30 M3 või 911.


Aga kas sinuarust need inimesed peaga ei mõtle, kes mingi Opel Omega eest 60000 - 100000 eurot küsivad? Link
Ok, see S6 ei ole päris Lotuse hinnaklassis veel, aga ta on vähemalt teel sinnapoole...
KW ka väga palju maha ei jää.


Võrrelda Lotus Omegat 4.2 C4-ga peab ikka täiesti peast soe olema, muud ei ole mul küll midagi öelda.
Lotus Omega-t võib võrrelda RS2-ga.

Minu pakutud hind sellele C4-le oli selline, millega reaalselt kiirelt ära läheb. Alati võib ka oodata esimese lumeni ja lajatada sinna 1000 otsa, töötab ka hästi.
Aga seda mingisuguse 6k või 5k-ga, no maitea - võib ju "müüki" panna, aga 2.2T-ga konkureerida pole väga mõtet.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 22.08.19 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Võrrelda Lotus Omegat 4.2 C4-ga peab ikka täiesti peast soe olema, muud ei ole mul küll midagi öelda.


Ega sul peale halvustamise ja sõimu polegi midagi tarka öelda, sest ma ütlesin olulise juba ise ära. (et S6 ei ole päris Lotuse hinnaklassis)

Aga vähemalt niipalju on teemast sinu jaoks kasu, et said kah teada, et Lotus on vana Omegat tuuninud ja sellest lausa "päris" auto teinud.

Sest vaevalt sa seda varem teadsid. :P

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 22.08.19 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Aga vähemalt niipalju on teemast sinu jaoks kasu, et said kah teada, et Lotus on vana Omegat tuuninud ja sellest lausa "päris" auto teinud.

Sest vaevalt sa seda varem teadsid. :P

.

Mina teadsin sellest juba enne minu B5 RS4-ja ostu.
Ning ka C4 S6-te olen omanud.

Seega erinevalt sinust ei pauguta ma huupi, vaid oman mõne autoga kogemust ka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 22.08.19 15:41 Tsiteeri


Lõpuks jõuame ikka tõeni, et auto on omanikule nii palju väärt nagu omanik küsib. :D
Arvatavasti nii mõnigi ei hooli sellest faktist, et ta Lotust või essi omab ja müüb lihtsalt ilma liigselt kaalumata auto edasi ja kõik on õnnelikud. Nokk kinni-saba lahti, võibki arutlema jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 22.08.19 18:07 Tsiteeri


Just..... Omanik määrab hinna:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 22.08.19 19:44 Tsiteeri


Igasuguseid asju võib "määrata", aga oleks juba aeg aru saada, et ostu-müügitehing on kahepoolne ja kui ikka reaalselt müüa ka tahetakse (mitte lihtsalt hinda määrata), siis tihti hind sõltub ostjatest. Antud juhul kui müüdi turuhinnast odavamalt, siis ei olnud põhjust ostjatel hinda korrigeerima hakata.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 22.08.19 20:37 Tsiteeri


Tervised!

Eks kui kristalselt aus olla, siis iga audindusest huvituv isik omab ligilähedalt arusaama sellest, mis tänasel päeval maksavad erinevad Audid. Näiteks Ur S4/S6, Urquattro, 200 20VTQ, S2, RS2, V8, C2 200 5T jne - ühesõnaga kõik masinad, mis olid tehtud enne seda, kui automootorid plastmassi sisaldama hakkasid. Nüüd on täiesti maitseasi, mida antud inimene kallimaks-hingelähedasemaks peab - päris lukkudega/ilma veojõukontrollita/ilma ESPta/ilma roosteta/manuaalkastiga jne Audi valikul on ilmselge, et mitte ükski neist legendaarsetest R5 või esimese otsa V8 masinatest enam odavamaks ei lähe(pigem juba pikemat aega vaid kallimaks) ja ostusoove me võime ka oma foorumist ridamisi leida. Neid autosi on õnneks Eestisse taritud omajagu(kiireaudi on üks peasüüdlasi :P) ja siin on võimalik täiesti rääkida siseturust. Paljudes muudes riikides, mis meie lähedal on, võib päris kaua otsida tänavapildist S/RS Audisi, ilma neid leidmata. Kuna neid lihtsalt pole nii palju. Üldiselt on hind kindlasti Eestis natuke madalam kui mujal - noh nii 1 - 1,5k €, aga see on ka kõik. Siinkohal eriti ei päde jutt, et ooo, 2011a S6 on niipalju kiirem kui see vana kaloss, või et tänapäeva TDI kolmeliitrine paneb foori alt pooltele vanaessidele pika puuga. Mind jätab see külmaks. Emotsioon ja kirg on see, mis mind ikka ja jälle tabavad, kui järjekordne tänapäeva X5diisel on peeglisse lastud ja kindlasti poiss roolis imestamas, et mis just juhtus ja mis imelik asi see just niimoodi inetult temaga tegi. Ma räägin, sest ma olen seda korduvalt kogenud, ja kindlasti ei väsi ka edaspidi. Mulle lihtsalt meeldib C-kerega ess ja tean mõnd sellist imelikku veel. Üks asi on osta auto ja käia esinduses dünaamilist käigukastiõlivahetust tegemas, teine asi on ise oma näpp õliseks teha ja õli vahetada. See kõik kuulub asja juurde. Mulle meeldib ise teatud asjadega hakkama saada ja öelda, et näe, see käib nii ja seal on see.

Üldiselt - kogu see moos on maitseasi. Ja turuväärtuse saame kui jälgime kuulutusi ja mõtleme allesjäänud autode hulga peale.

haige inimene,
veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maikel18
huviline

Avatar


Registreerunud 07.11.07
Asukoht: Viljandi - Tallinn - Soome
Kasutaja on eemal

Auto: S 4 2.2 TQ 20V

postitati 23.08.19 03:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Tervised!

Eks kui kristalselt aus olla, siis iga audindusest huvituv isik omab ligilähedalt arusaama sellest, mis tänasel päeval maksavad erinevad Audid. Näiteks Ur S4/S6, Urquattro, 200 20VTQ, S2, RS2, V8, C2 200 5T jne - ühesõnaga kõik masinad, mis olid tehtud enne seda, kui automootorid plastmassi sisaldama hakkasid. Nüüd on täiesti maitseasi, mida antud inimene kallimaks-hingelähedasemaks peab - päris lukkudega/ilma veojõukontrollita/ilma ESPta/ilma roosteta/manuaalkastiga jne Audi valikul on ilmselge, et mitte ükski neist legendaarsetest R5 või esimese otsa V8 masinatest enam odavamaks ei lähe(pigem juba pikemat aega vaid kallimaks) ja ostusoove me võime ka oma foorumist ridamisi leida. Neid autosi on õnneks Eestisse taritud omajagu(kiireaudi on üks peasüüdlasi :P) ja siin on võimalik täiesti rääkida siseturust. Paljudes muudes riikides, mis meie lähedal on, võib päris kaua otsida tänavapildist S/RS Audisi, ilma neid leidmata. Kuna neid lihtsalt pole nii palju. Üldiselt on hind kindlasti Eestis natuke madalam kui mujal - noh nii 1 - 1,5k €, aga see on ka kõik. Siinkohal eriti ei päde jutt, et ooo, 2011a S6 on niipalju kiirem kui see vana kaloss, või et tänapäeva TDI kolmeliitrine paneb foori alt pooltele vanaessidele pika puuga. Mind jätab see külmaks. Emotsioon ja kirg on see, mis mind ikka ja jälle tabavad, kui järjekordne tänapäeva X5diisel on peeglisse lastud ja kindlasti poiss roolis imestamas, et mis just juhtus ja mis imelik asi see just niimoodi inetult temaga tegi. Ma räägin, sest ma olen seda korduvalt kogenud, ja kindlasti ei väsi ka edaspidi. Mulle lihtsalt meeldib C-kerega ess ja tean mõnd sellist imelikku veel. Üks asi on osta auto ja käia esinduses dünaamilist käigukastiõlivahetust tegemas, teine asi on ise oma näpp õliseks teha ja õli vahetada. See kõik kuulub asja juurde. Mulle meeldib ise teatud asjadega hakkama saada ja öelda, et näe, see käib nii ja seal on see.

Üldiselt - kogu see moos on maitseasi. Ja turuväärtuse saame kui jälgime kuulutusi ja mõtleme allesjäänud autode hulga peale.

haige inimene,
veekaheksa





Like
Mul sama vaatenurk.


Põhiline on see, et piit jõuaks kõlarist rullnokani.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 23.08.19 05:48 Tsiteeri


Pluss veel üks Like:cool:
Millegi pärast muutuvad jah just need masuudi pressidest buumerid väga tigetaks kui mingi tava pann neil sabas püsib vöi siis näevad 28 aasta vanuseid tagatulesid
:D
Kindlasti määrab nende hobiautode hinda ka see kui palju keegi sinna alla raha on matnud.
Teemaks olnud isend müüdi 800euri odavamalt ,kui mu panni kapoti alune:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 23.08.19 13:26 Tsiteeri


Enda essi müügist oli ka näha, et neid tüüpilisi eestlasi ikka leidus kes kirjutasid a24, et tervist pakun 3000e ja tulen kohe järgi. Sellistele kirjadele enamasti oli mul juba vastus valmis kirjutatud aga ei viitsind ikkagi kellegile vastata sest teada on , et sellest kujuneb jututuba. Auto panin müüki ühekorra septembirs kui neid eestis polnud aga oli leedus üks sedaan 6500. Kuskil kuuaeg oli müügis ja huvi oli null. Jaanuaris vms tuli mõte, et müüks ikkagi maha kuna sõitsin s4-ga piinlikult vähe ja ei olnud seda emotsiooni mis v8 manuga või siis 20v cabrioga ja kahel 20v aanil ei näind ka mõtet. Kuulutust veel polnud tehtudki kui tuli lambist pühapäev sõnum, et tere teil s4 ja kas alles . Mõtlesin, et keegi trollib ja kirjutasin alles ikka. Peale seda tuli 2 päeva sõnumineerimist kuna huviline oli venelane. Kutt tahtis pühapäev õhtul juba järgi tulla aga ütlesin, et ei sobi ja pigem võiks päeval tulla . Muidugi peale paari sõnumit tuli see klassika, et mis viimane hind. Ütlesin, et hinns alla ei tule väga ja kohapeal vaatame seda. Saigi lepitud kokku vaatama tulek aga kuna ennem seda tuli müüki natuke odavamalt teine s4 siis ostis selle ära. Mõtlesin, et see väike raha pole hullu ja panin a24 ülesse 5500e lihtsalt huvipärast. Peale seda tekkis veel mõned essid müüki mis ka mingihetk kadusid . Üheltmaalt kirjutas sakslane ja tahtis ka osta aga probleem oli eestist saksma saamisel kuna tal oli kiire ja ise ei viitsind ka sinna sõita kuigi oli nõus sõidu kinni maksma kohe . Isegi ei mäleta kaua auto müügis oli aga iga mingi ajatagant ikka tuli vahetus pakkumisi aga ükski polnud selline mis ise tahaks ja osad isegi läksid õhku täis kui sai ära öeldud, et nende poolt pakutav auto ei sobi. Lõpuks viisin auto kodust garaazi ära ja siis mõtlesin, et panen korra veel fb ka üle audikuuri ja kohe samapäev kirjutas üks noor vend, et tahaks ära osta. Mõtlesin, et tüüpiline kirjasõber ja kirjutasin kõik asjad ära mis tehtud ja mis teha vaja ja saatsin igast asjast pildi ja video. Algselt pidi nv temaautole ostja tulema aga juba kolmapäev kutt kirjutas, et hakkab tartust tulema. Ise olin töö ja vend läks autot näitama, aeti garaazist auto välja ja kohe visati 5k kätte ilma mingi prooviringita ega millegita. Vend pakkus , et teeme tiiru aga ei olnud soovi ja ütles, et tal ülevaade olemas. Siiani oleme sidet hoidnud ja kutt väga rahul.

Vaadates kuipaljud on hakanud esse otsima siis on neile turgu ja kellel isu suur see on ka nõus välja käima summasi mis nende eest küsitakse. Eks paljudel on ka vanadest ac dragidest meeles need legendaarsed 20v essid ja nüüd suur isu osta . Samamoodi ostsin ka ise 2000e eest mootori ja 1000e eest veel juppe, et saaks kõik toimima. Siinkohal nii mõngigi mõtleks, et päris loll selle rahaeest oleks juba c6 audi saanud. Kui varem olid need essid meie naabrite juures odavamad siis nüüdseks juba on mitu essi eestist hoopis lätti ja leetu rännand ja nende hinnad juba kõrgemad kui meil siin.

Öelda, et ostja määrab hinna ei pea paika kuna siiski müüja määrab mis hinnaga on ta nõus autost loobuma ja ostjast sõltub ainult aeg , et millal tuleb see inimene kes teab mis mingi asi maksab. Siinkohal ei tasu hakata saagi käima tõmbaba ala stiilis , et kui müüd 20 kiloga essi siis jäädki müüma.

Oleks vaba raha ja aega rohkem oleks isegi selle teema pealkirjas oleva auto ära ostnud ja sinna 20v mootori peale pannud kuna sedaan s6 2,2 on väga hinnas ja tean , et nii mõnigi sooviks just s6 sedaani väljapool eestit.

Pärnus on ka üks 40v s6 sedaan c4 üle kui keegi peaks otsima omale :)

Siinkohal nõustun ka veekaheksa kommentaariga, et vana essiga on teistmoodi emotsioon ja see selle autojuures maksabki. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 23.08.19 14:18 Tsiteeri


2.2T ongi kallim, oli 10a tagasi ja on ka nüüd.
Hind tuleb määrata vastavalt sellele kui kiire on autost lahti saamisega.
Eks seisukorrast ja läbisõidust sõltub ka mingil määral, aga endiselt on "tahan, et kohe ära ostetakse" hind keskmisele sellisele autole 2500-3500. Kõik, mis üle selle on pigem ootamise teema.

Selles mõttes on õigesti öeldud, et need autod odavamaks kindlasti enam ei lähe. Teiselt poolt on seismine auto surm. Kui ikka kuskil hoida pole ja vedeleb niiskuse käes lageda taeva all, siis midagi head tast ajaga ei saa.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 71.0% - SQL: 29.0%]