Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audi 80 2l 85kw 1994a sedaani temperatuuri näidik ei tööta. (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1789)
roy
huviline



Registreerunud 02.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.19 18:04 Tsiteeri
audi 80 2l 85kw 1994a sedaani temperatuuri näidik ei tööta.



Sai mitu aastat sõidetud muredeta, nüüd nagu kotermann kallal. Praegu ei näita temperatuuri näidik. Kas andur jampsib, ei tea. On tal radika küljes see andur? See sinine andur vist ei puutu asjasse, käivitub hommikul hästi. Kell vast pole üles ütelnud, ta ei liigu üldse. Ega kellade juurde muidu ei pääse kui armatuur maha võtta. Jahutab hästi, ventikad lähevad tööle ainult kohapääl käies. Sai hulka kaitsmeid kontrollitud kuna laeka tuli kukkus pesast välja ja tegi lühise nüüd korras ja armatuuri tuled põlevad. Andur, kaitse või kell? Kui anduri üles leiaks kas võib juhtme otsad kokku panna ja kella kontrollida? Vabandan, sai pikk kirjutis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 19.07.19 04:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roy
See sinine andur vist ei puutu asjasse, käivitub hommikul hästi. Kell vast pole üles ütelnud, ta ei liigu üldse. Ega kellade juurde muidu ei pääse kui armatuur maha võtta.


Kui sa tead, kus "sinine" andur asub, kuidas sa siis ei tea, kus kella hall andur asub, need peaks ju kõrvuti asuma?

Vähemalt SIIT vaadates tundub küll nii. (osad 12 ja 13)

Hallil anduril, mis tal nö. kõhus on, saad aimu SIIT
Seda ladu24-ja ma olen sulle juba 2 korda linkinud, sa ei viitsi ju ise vaadata, miks?

Kellade juurde "pääsed" nii ligi, et need 2 juhet, mis seal anduris termotakisti peale peaks jooksma, need ongi kella juhtmed; need paned otsapidi omavahel kokku, siis, kui süüde sees, kell veab ennast aeglaselt maksimumi.
Ja järelikult on kell korras.

Kui selle isetehtud lühise peale kell ei liigu, on kas juhe puruks või kell ise katki, aga tõenäosus, et kellaga midagi juhtub, on 1%.
Juhe, mis saab kapoti all vett ja vilet on 99% enne katki.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roy
huviline



Registreerunud 02.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 19.07.19 09:34 Tsiteeri


Ne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
roy
huviline



Registreerunud 02.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 19.07.19 12:32 Tsiteeri


Neid andureid ma tean küll, nad asetsevad kõrvuti ja on hästi näha. Värvi järgi võttes on jah üks sinine ja teine hall. (Hallandur asub jagajas.) Ma püüan sinise anduri juhtmed kokku panna. Eks näeb, teise anduriga ma ekperimenteerida ei julge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 19.07.19 13:10 Tsiteeri


Sinist ära näpi, see on aju oma.

Hall (inglise keeles grey) on kella oma, pildil nr. 12.
Keskmine + üks äärmine ots kokku panna paneb mingi punase tule põlema, keskmine + teine laseb kella põhja.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roy
huviline



Registreerunud 02.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.19 11:07 Tsiteeri


Eila üks parktuli eest ei põlenud, läksin täna pirni vahetana aga tuled põlesid, vist ei saa massi hästi eks edaspidi näeb.
Vaatasin ka seda halli värvi andurit, esimesel katsel ei juhtunud midagi ja ükski tuli ka põlema ei läinud kui auto mootor töötas. Teise auku ühendades ja süüte sisse lülitamisel hakkas kella tseier aeglaselt liikuma. Nii siis viga teada.

Suur tänu vastajale, sellest oli suur abi. Aitähh!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 20.07.19 13:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roy
süüte sisse lülitamisel hakkas kella seier aeglaselt liikuma.


See on üks asi, mis Audi kellade puhul ILGELT närvidele käib, et nad nii aeglaselt liiguvad.

No paned mingil suvalisel japsil või usakal (tolle aja autol) süüte sisse ja kellad - plaks- leiavad oma õige asendi, aga Audil pead ootama nagu maiteamida.

Aga midagi vist pole siin teha. Nii on nad tehtud.
Jaguaril ja Land Roveril on sama teema. Ajukas, rsk.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roy
huviline



Registreerunud 02.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.19 19:52 Tsiteeri


Mul oli ta anmust ajast rivist väljas, ei tea kuna ta jantima hakkas, näitas väikest temperatuuri, ma mõtlesin, et on radiaatori oma. Nüüd kerkis osuti üle üheksakümne kui olin linnas natuke sõitnud. Ilmselt see teine kontakt paneb tule põlema kui üle normi kuumaks läheb. Poes joonisel nägin, et ta on nagu lüliti aga minul ei läinud lühistades midagi põlema, ega polegi minu asi kui siiani vaja pole läinud. Andur maksis ühes poes üle 16€ teises suures poes üle 14 €. Olen kõik osad ostnud säält suurest poest. Niisiis veelkord tänud hoiatamise eest, sinise anduri jätsin puutumata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.2% - SQL: 53.8%]