Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Audi A8 D2 4,2 228kw - 2001 - kuno666 (Vastuseid: 133 | Vaatamisi: 47522)
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 06.06.20 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Nüüdseks proovinud 5 eri kaablit ja mitte ühegiga ei saand immo pinni kätte. Nüüd jäi lootus viimasele vennale kes pidi nädala sees pärnu tulema ja siis proovima kas tema saab. Kui mitte siis läheb immo off. Samuti sai tellitud Anto käest vcds kaabel ja siis veel viimast korda vaatan kas saab nendele bägidele ligi või mitte. Tagumised lambdad sai ka ära ostetud ,et saaks spido nendest tuledest puhtaks. Absi pumba ka ära vahetama kuna aina rohkem seda viga viskab. Muus osas on muretult sõitnud ja stabiilselt saanud 410km 27e sõita. Vanal spidol on soojade ilmadega kella osa ka hakanud ära surema.


S8 ploki PINi ei saa kätte või selle mis praegu peal on? :D Endal see swap tehtud ja läks see päris muretult kui õigesti mäletan. Huvitav teema sul nende bägidega ka. Ma pole ühtegi tuld selle kolme aasta jooksul ette saanud, kui auto minu käes olnud on. Vist on vedanud :P Originaalkelladel hakkas ka see displei ära surema, see oli ka põhjus miks swap sai ette võetud üldse S8 ploki vastu.

Kuradi odavalt saad sõita küll :D Aga noh minul tuleb D2l läbisõitu nii vähe, et see gaasiseade ei tasuks ennast absoluutselt ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 06.06.20 23:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dUBZ
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Nüüdseks proovinud 5 eri kaablit ja mitte ühegiga ei saand immo pinni kätte. Nüüd jäi lootus viimasele vennale kes pidi nädala sees pärnu tulema ja siis proovima kas tema saab. Kui mitte siis läheb immo off. Samuti sai tellitud Anto käest vcds kaabel ja siis veel viimast korda vaatan kas saab nendele bägidele ligi või mitte. Tagumised lambdad sai ka ära ostetud ,et saaks spido nendest tuledest puhtaks. Absi pumba ka ära vahetama kuna aina rohkem seda viga viskab. Muus osas on muretult sõitnud ja stabiilselt saanud 410km 27e sõita. Vanal spidol on soojade ilmadega kella osa ka hakanud ära surema.


S8 ploki PINi ei saa kätte või selle mis praegu peal on? :D Endal see swap tehtud ja läks see päris muretult kui õigesti mäletan. Huvitav teema sul nende bägidega ka. Ma pole ühtegi tuld selle kolme aasta jooksul ette saanud, kui auto minu käes olnud on. Vist on vedanud :P Originaalkelladel hakkas ka see displei ära surema, see oli ka põhjus miks swap sai ette võetud üldse S8 ploki vastu.

Kuradi odavalt saad sõita küll :D Aga noh minul tuleb D2l läbisõitu nii vähe, et see gaasiseade ei tasuks ennast absoluutselt ära.


S8 omast pole proovindki aga juba originaalist ei saa kätte. Ilmselt ma pakun on asi selles, et mul juba ME 7.1.1 ajuga ja 2001a oma. Igatahes immo teema krüptitud vms. C5 sain ilusti mõlemit nii ls kui immo pinni näha. Eks moto tuli oli kohe alguses põlemas ja seda nägin alles siis kui auto juurde jõudsime. Kuna see oli lambdadest mis enamus eemaldavad aga ei proge välja siis saigi nüüd need ka ära tellitud kuna algselt oli ka mõte välja progeda. Airbagi viga tuli nagu lihtsast asjast ka, et oli vaja ilma tagaistmeta sõita ja sellest hakkas põlema ja muidu saand igal autol vea kustutada siis selle mitte ja aju vahetus ka ei aidanud. Absi see andur nagu lugesin on suht põhi d2 ja c5 teema ,et hakkab kinni jääma ja viga viskama. Õnneks ta ei viska hüümärki piiksuma. Ega mina ei arvestand kummagi auto puhul kas see mul ära tasub või mitte. Nii võiks arvestada kas ma vahetan rooliotsad ära või samas ma ei viitsi üle 1000km sellega enam sõita, et las uus omanik vahetab sest mul ei tasu ära :D Nüüd olen mingi 2a sõitnud gaasi autodega ja hea on minna tankima ja panna naeruväärsed summad paaki sõita korralik kogus km ja sealjuures ei kaota sõidumõnus samuti midagi. :D Aga eks see ole maitse asi ja vägapalju on neid inimesi kes ütlevad ,et gaasiga pask sõita ja ma sõidan ikka puhta 98 :D Teineasi on ka kindlasti see, et ikkagi igapäeva auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 07.06.20 08:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666


S8 omast pole proovindki aga juba originaalist ei saa kätte. Ilmselt ma pakun on asi selles, et mul juba ME 7.1.1 ajuga ja 2001a oma. Igatahes immo teema krüptitud vms. C5 sain ilusti mõlemit nii ls kui immo pinni näha. Eks moto tuli oli kohe alguses põlemas ja seda nägin alles siis kui auto juurde jõudsime. Kuna see oli lambdadest mis enamus eemaldavad aga ei proge välja siis saigi nüüd need ka ära tellitud kuna algselt oli ka mõte välja progeda. Airbagi viga tuli nagu lihtsast asjast ka, et oli vaja ilma tagaistmeta sõita ja sellest hakkas põlema ja muidu saand igal autol vea kustutada siis selle mitte ja aju vahetus ka ei aidanud. Absi see andur nagu lugesin on suht põhi d2 ja c5 teema ,et hakkab kinni jääma ja viga viskama. Õnneks ta ei viska hüümärki piiksuma. Ega mina ei arvestand kummagi auto puhul kas see mul ära tasub või mitte. Nii võiks arvestada kas ma vahetan rooliotsad ära või samas ma ei viitsi üle 1000km sellega enam sõita, et las uus omanik vahetab sest mul ei tasu ära :D Nüüd olen mingi 2a sõitnud gaasi autodega ja hea on minna tankima ja panna naeruväärsed summad paaki sõita korralik kogus km ja sealjuures ei kaota sõidumõnus samuti midagi. :D Aga eks see ole maitse asi ja vägapalju on neid inimesi kes ütlevad ,et gaasiga pask sõita ja ma sõidan ikka puhta 98 :D Teineasi on ka kindlasti see, et ikkagi igapäeva auto.



Aa okei. Minul originaali PIN mäletan tuli väga lihtsalt kätte, S8 omaga oli rohkem pusimist. Võimalik, et peale seda 05/2000 muudeti siis äkki seda ajuvärki ka juba kui neid muid pisiuuendusi ja asju tehti D2l. Ma veel neid ABSi andurite erroreid pole üldse saanud aga ma juba kujutan ette kui kinni need olla võivad kui pole pika aja jooksul vahetatud, B6 Passatiga sai korralikult n****da et kätte saada seda :D Loodan, et saad oma tulukestest ikka ilusti lahti :)

Rooliotstest rääkida, siis tehnika hoolduse pealt pole mina D2l kokku hoidnud ja ega minul selle auto müügimõtteid lähima 5-10 aasta plaanis ka pole, et las see jääda :D

Mis selle gaasi teemasse puutub, siis minul on D2 ikkagi täiesti n.ö pühapäeva auto. Eelmine aasta tuli alla 3K km läbisõitu. See aasta pole veel garaa˛ist välja saanudki :D Et minu vaatevinklist pole mõtet seda gaasiseadet peale toppima hakata, kui ta nkn seisab :) Oleks ta mul dailyna kasutuses siis igaljuhul gaasiseade tasuks ennast ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 07.06.20 09:05 Tsiteeri


Sul peaks olema ja see ME 7.1 ajuga ja siis 2 katiga. Mul sattund d2 ja c5 mõlemad selle uuema ajuga ja 4 lambda ja katiga. S6 õnneks on 2ga :D. Audikuuris hoiatati ka ette, et selle krüptitud vms. Aa krt nüüd meenus, et lauapeal sai ka s8 omast proovitud ikkagi mingite asjadega lugeda aga siis oligi, et luges ära aga krüptiud vms. S8 plokk on ka see uuema s8 oma.
Absil nagu see andur mis jebima hakkab on pumbas endas sees. Mul ta hakkas pihta vaid mõne korra vilkumisega kui suuremast lohust läbi sõita. Nüüd mingi kuu ajaga on järjest rohkem vilgutama hakanud. Pruulilt saan õnneks uue pumba ja peaks sellest jamast lahti saama. Eks see rooliotsa teema oli mõeldud naljana, et lihtsalt alati on hakatud kohe iga asjaga arvestama kas see tasub ära. Ma ise nii neid asju ei arvesta. Sinuoma on väga harva sõitmas näha ja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 07.06.20 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Sul peaks olema ja see ME 7.1 ajuga ja siis 2 katiga. Mul sattund d2 ja c5 mõlemad selle uuema ajuga ja 4 lambda ja katiga. S6 õnneks on 2ga :D. Audikuuris hoiatati ka ette, et selle krüptitud vms. Aa krt nüüd meenus, et lauapeal sai ka s8 omast proovitud ikkagi mingite asjadega lugeda aga siis oligi, et luges ära aga krüptiud vms. S8 plokk on ka see uuema s8 oma.
Absil nagu see andur mis jebima hakkab on pumbas endas sees. Mul ta hakkas pihta vaid mõne korra vilkumisega kui suuremast lohust läbi sõita. Nüüd mingi kuu ajaga on järjest rohkem vilgutama hakanud. Pruulilt saan õnneks uue pumba ja peaks sellest jamast lahti saama. Eks see rooliotsa teema oli mõeldud naljana, et lihtsalt alati on hakatud kohe iga asjaga arvestama kas see tasub ära. Ma ise nii neid asju ei arvesta. Sinuoma on väga harva sõitmas näha ja :D


Aju versiooni jään võlgu praegu aga peaks olema jah 7.1. Minul on jah 2 katti ja 2 lambdat enne katte, et sellessuhtes peavalu vähem. Aga okei läheb siin Messengeriks kätte ära juba :D Loodan, et saad ikka omal need PINid kätte ja tulukesed kustu :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 10.06.20 11:12 Tsiteeri


Väike update siis vigade poolest. Sai ostetud vcds kaabel, et saaks ise vigu vaadata mitte ei peaks koguaeg Freeseri juurde minema. Kuna kaablitesse mul usk kadund siis ei hakanud uuesti mingi kallimaga jamama ja võtsin Antolt selle 12.12 versiooni. Kaabel käes ja autokülge. Kohe tuli tagasilöök, et kõik asjad peale k2 on korras. K2 short to ground. Okei algul mõtlesin, et kaabliga ebaõnn ja googeldades tuli ka sada eri vastust. Koju jõudes proovisin kohe enda ja teise s6 peal ja seal toimis. Okei kaabli viga ei saa olla ja kindluse mõttes sai Taneli a8 ja ta naise c5 peal ka proovitud ja toimib ilusti. Imelik on see, et varem saime Taneli kaabliga ligi ja kindluse mõttes proovime täna uuesti. Eile sai katsetatud ja kui süüde sees kõvemini uks kinni lüüa siis lööb absi tuled põlema. Sama asi uuesti ja kust või siis teinekord kustub ise. Seega tundub hetkel et kogu see diagnosti, airbagi ja abs teema on seotud ühe ühendusega. Kuna andis absi g209 (vb eksin nr) viga ja sellekohta googlis vägapalju eri versioone siis hetkel loodan, et viga peitubki selles. Igatahes pruulilt peaks jõudma korras abs kobakas ja siis näha ole kas midagi paraneb sellega või mitte.

https://www.upload.ee/image/11855249/IMG_20200608_172032_075.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Brr
huviline



Registreerunud 14.02.08
Asukoht: Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: A6c5

postitati 10.06.20 12:15 Tsiteeri


Mul oli ühel c5-l ka abs-ga jama. Siis oli süüdlaseks armatuuri all termokaitse, mis oli vist kunagi niiskust saanud ja ära oksüdeerunud. Sarnane asi 443937105a .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 10.06.20 20:39 Tsiteeri


No hetkeseisuga vcds 17 midagi sai ilusti ajuga ühenduse aga airbag sama veaga, et sisse ei saa. Absil aga see sama g209 andur veaga ja piisab ukse kinni löömisest kui juba viga sees. Eks kui absi pump vahetatud siis ole näha mis muutub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 15.06.20 20:34 Tsiteeri


Nii väike update abs kphapealt. Nv sai siis vahetatud kogu abs pump koos ajuga. Selle käigus üks suppord otsustas, et nippel tuleb koos keermega. Õnneks Jürgen pakkus kohe kiire remondi sellele ja sain auto kokku. Siiski see sama viga sees. Nüüdseks on selge, et kuskil on mingi juhtme kala. Nimelt eriti hästi toimib see vea ette saamine kui kundepoolseid uksi lüüa kinni. Seega ilmselt sealtpoolt on kas mingi mass või siis pea plussiga mingi häda. Peal on remonditud genekas ja vcds järgi laadimine 13,5-8 ja kui kliima või midagi sisse panna siis tõmbab korraks 12 peale. Järgmiseks ilmselt vaatama peavoolu kaabli üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martin_t
klubiliige



Registreerunud 25.12.13
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.20 07:02 Tsiteeri


Tsitaat:
isegi mul peale geneka vahetust laadis 14,3/4-ga , et sul kindlasti midagi viga seal. Nii et edu nokitsemisega :cool:


Isegi mul pärast geneka vahetust laadis 14,3/4-ga, et sul kindlasti midagi viga seal. Nii, et edu nokitsemisega :cool:


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 12.07.20 19:03 Tsiteeri


Vahepeal siis pole suurt midagi teinud. Tänasest puhkus siis sai kohe ette võetud puitliistude vahetus. Kuna kaua neid tahtnud siis nüüd lõpuks Mario oli nõus need ära müüma. Tegemist siis s8 fl pärit tumeda puiduga. Üllatavalt lihtne oli neid vahetada. Samuti sain lävepaku plekid ka. Kuna lävepakud olid seismisest rabedad siis neid ei saand tervestükis ära. Eks peab mõtlema kuidas need vahetatud saab. Tehnilise poolepealt nüüd üritan tallinas kellad ära teha ja kkk tihendid samuti ära tegema. Sai ka Mario s8 manuga kõrvuti aetud.
https://www.upload.ee/image/12000823/IMG_20200712_215042.jpg
https://www.upload.ee/image/12000833/IMG_20200712_215035.jpg
https://www.upload.ee/image/12000838/IMG_20200712_215020.jpg
https://www.upload.ee/image/12000843/IMG_20200711_221618.jpg
https://www.upload.ee/image/12000860/IMG_20200627_201133.jpg
https://www.upload.ee/image/12000869/IMG_20200627_202048.jpg
https://www.upload.ee/image/12000878/IMG_20200627_202002.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 18.07.20 16:19 Tsiteeri


Puhkus käes ja sai ette võetud väike remont. Nimelt need kkk tihendid on juba 2 või 3 korda saanud remonti. Alguses ilma silikooniya ja teistkorda silikooniga. Eest nurgast kuskilt ketipinguti juurest ikka lekkis ja nii rõvedalt, et kohapeal hakkas salongi ajama haisu. Nüüd läksid uued tihendid, vag originaal silikoon ja pinnad piinlikult puhtaks. Ehk nüüd jäävad pidama. Samuti kaaned olid koledaks läinud siis ilusa ilma puhul tõmbsin need värviga üle. Kuna kuumakindlat värvi oli valida sinist, punast või kollast siis võtsin punase kuna seda oli 2 purki saada. Järgmiseks tahaks lambdad külge saada ja s8 spido. Samuti avastasin, wt see juhtme karp mis logari taga onsuht mäda ja ussis. Selle lasen ka kellegil pädevamal korda teha. Äkki saab siis nendest vigadest ka lahti.
https://www.upload.ee/image/12025549/IMG_20200716_202353.jpg
https://www.upload.ee/image/12025550/IMG_20200716_201519.jpg
https://www.upload.ee/image/12025554/IMG_20200716_201425.jpg
https://www.upload.ee/image/12025559/IMG_20200716_161619.jpg
https://www.upload.ee/image/12025569/IMG_20200718_174702_1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 18.07.20 17:03 Tsiteeri


Minu viis kopikat, et punased kaaned on küll jubedad. Õnneks on need värvitavad (vajadusel, kui omanikul üle viskab). Ise teinuks hõbedaseks.
Kapotialused paagid võiksid ka tutikate vastu välja vahetada.

Natuke togin ka. Kes õige margiga autoga sõidab? Taamal paistab. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 19.07.20 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Minu viis kopikat, et punased kaaned on küll jubedad. Õnneks on need värvitavad (vajadusel, kui omanikul üle viskab). Ise teinuks hõbedaseks.
Kapotialused paagid võiksid ka tutikate vastu välja vahetada.

Natuke togin ka. Kes õige margiga autoga sõidab? Taamal paistab. :P


Enda arvates on punane suht ilus värv kontrastiks, mõtlesin ka mis värvi enda omadel kk kaasi värvida, tänud :cool:


@Siim sul need bemmid natuke ajusi logistanud - bemmi lame hõbedane ei sobi ju Audile :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 19.07.20 11:06 Tsiteeri


;):D :D Aitäh komplimendi eest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 19.07.20 16:21 Tsiteeri


Kusjuures endale meeldib isegi nende punaste kaantega. Ideaalis võiks sisselaske ka saada tumehalliks nagu mõnedel s6-tel. Eks tegelt see kapotialuse värvimine on selline so and so teema kuna nagunii sinna alla tihti asja pole ja a8 pole :D.

Bemm on naisterahva hobikas s6 kõrval. Leedus oli liigahea pakkumine et mitte seda ära tuua. M-tech1, r6, ülenahatatud orig sport istmed ja täielik ülevärv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.07.20 13:13 Tsiteeri


Täna siis jõudis saksast s8 stange võre ka. Vahepeal juba oli tunne, et ei saagi seda. Sai ka väike ring tehtud ja hetkel tundus, et kkk tihendid ka on pidama jäänud. Järgmiseks õlivahetuse ära tegema ja ilmselt jätkan 10w60 valvoline vr1 õliga. Nüüd uurima kes selle elektri jama korda teeks kuna üv hakkab vaikselt peale tulema.
https://www.upload.ee/image/12038089/IMG_20200721_142324.jpg
https://www.upload.ee/image/12038091/IMG_20200721_154640.jpg
https://www.upload.ee/image/12038098/IMG_20200721_151013.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 25.08.20 00:40 Tsiteeri


Vahepeal oli puhkus ja siis sai rohlem s6ga sõidetud ja tegeletud. Lõpuks sai siis võetud käsile spido vahetus ja leidsin inimese kes suutis selle immo ära õpetada ja ls ka sama ette panna mis originaalidel. Nüüd siis jäänud teha airbag ja lambdad. Airbag ilmselt kõige keerulisem kuna tahaks leida vea. Hetkel loodan, et mäda aku plus juhe mis jätkatud sillatala peal põhjustab kogu seda anaomaaliat. Kui mõni tee lohk või kõvema pauguga kunde uks kinni tõmmata siis viskab abs ja veoka ka põlema mõnikord korraks ja teinekord jääb pikemaks ajaks. Airbagile ligi ei saa ja proovitud teist aju aga viga sama. Ühendused olen juba korra üle vaadanud. Ilmselt viin kellegi kätte kes jagab seda juhtme jama rohkem. Samuti on vaja katid alla panna kuna üv jälle tulemas. Tagumised lambdad ka juba mitu kuud bagassis sõitnud ja tahaks ka need korraga alla panna. Tagumiste lambdade kohta ka eri arvamusi, korra mõtlesin need välja progeda aga siis jälle soovitati need ikka külge tagasi panna. Ideaalis võtaks uued dp koos ülemiste kattidega. Kõige rohkem ajab närvi see, et tagumiste lamvdade juhtmed ka läbi lõigatud ja vaja uued pistikud otsa panna. Kõik need sellised tööd mis nõuavad tõstukit aga raske löögile saada kuna on kindlad inimesed kelle juures võib lasta oma autosi teha. Ühesõnaga tegemist on. Vahelduseks ka mõni pilt. Peale Galvesteri tööd on ikka jube hea kui piisab surve pesust, et auto jälle värske välja näeks.

https://www.upload.ee/image/12193241/IMG_20200824_155512.jpg
https://www.upload.ee/image/12193242/IMG_20200824_202903.jpg
https://www.upload.ee/image/12193243/IMG_20200824_202908.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.09.20 12:34 Tsiteeri


Kuna üv aeg käes siis sai tellitud sellejaoks uued katid. Samuti ootavad külgepanekut tagumised lambdad. Kuna pistikud on alt ära lõigatud suht kohe põhja aukude juurest siis vaja uuesti pistikud sinna panna. Samuti teeb ka selle plus juhtme eest ära ja ehk saab armatuuri tuledest puhtaks. #
https://www.upload.ee/image/12299214/IMG_20200912_141354.jpg
https://www.upload.ee/image/12299215/IMG_20200920_132158.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 25.09.20 12:34 Tsiteeri


Nüüdseks autol katid all ja samuti ka tagumised lambdad. Moto tuli selleha seoses kustus. Täna sai räägitud ka airbagägi teemal ja pakuti, et äkki vool ei jõua ajuni. Sai võetud pistik laiali ja ainult 65klemmile tuli vool peale. Seega ikka kuskil see vool kadunud ajust. Sai vaadatud kõik kaitmsed üle mis autol on ja nendes ka viga pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.09.20 13:15 Tsiteeri


Mille jaoks neid tagumisi lambdasid sinna toppida oli vaja?
Need ainult kati efektiivsuse kontrolliks, ajust saab välja kirjutada. Need ei muuda mootoritöö juures absoluutselt mitte midagi.
Järelturu katiga läheb sul mootorituli varsti täpselt samamoodi põlema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 25.09.20 13:52 Tsiteeri


Lambdad sai kunagi alguses peale auto ostu ära tellitud ja neid müüa nagunii võimatu siis mõtlesin, et paneb külge ära. Rahaliselt nagu suuremat kulu sellega ei tulnud ja hetkel ka lõpuks mootori tuli kustus. Seda välja progemist sai uuritud ka aga pärnus aint üks koht kes minuteada seda teeb ja tookord oli hind 70-120e oleneb palju aega läheb. Huvipärast sai googeldatud ka nende kohta ja vaatasin, et paljud panevad lambdale mingi pikenduse vahele kui katid vahelt ära võetakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 01.11.20 11:54 Tsiteeri


Vahepeal juba hakkab sellest autost isu täis saama. Nimelt need vilkuvad abs tuled on nüüd sinnamaani jõudnud, et läks punane hüümärk ka põlema. Kuna vigadeks oli abs pumba küljest g201 vms pressure andur ja brake light switch siis sai need vahetatud ära. Pump koos kõigega juba suvel ja nüüd mingiaeg lüliti. Peale vea kustutamist oli tuld vähem näha aga kui uks kinni tõmmata siis lõi ikka alt kollase tule ja armatuurist spido tule põlema vahelduva eduga. Sai uuritud ja googeldatud ja paljudel oli sama probleem armatuuri all olevast abs/esp ajust. Kuna sama koodiga aju pole leidnud siis sai proovitud vanemat versiooni mis aga pani punase hüümärgi nüüd põlema ja vana aju ka ennast ära nullind. Sai proovitud ka uuesti kodeerida aga millegipärast ta seda ära ei tee. Vanale ajule on keegi normaalselt kaane ka mõlki löönud. Kui leidub pärnu ligidalt pädevat venda kes sellega oskab tegeleda siis olen huvitatud.
Samuti sai vahetatud ka õli ära ja järgmisena gaasi hoolduse ära tegema. Talvekad ka varsti alla ära keerama.
Sai süsteem oleks ka vaja välja kodeerida kuna nende viga on iga paari päeva tagant sees aga eelmise omaniku poolt on need eemaldatud.


https://www.upload.ee/image/12461497/IMG_20201022_144812.jpg
https://www.upload.ee/image/12461506/IMG_20201016_155450.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 10.11.20 13:15 Tsiteeri


See hetk kui vaatad, et vaba raha on palju käes ja mõtled saab midagi suurt teha siis otsustab a8 selle omale võtta. Nimelt sai nüüd ostetud sama koodiga abs aju. Päris raske oli leida seda aga lõpuks pakuti. Panin külge ja sama jama. Kodeerida proovin siis seisva mootoriga teeb selle ära aga nii kui auto käima nullib kõik ära ja hüümärk vilgub ees. Mis seal nüüd siis pekkis võib olla abs agregaat kapoti alt või mingi muu kala? Mingi error on ka sellega, et kui auto töötab siis ei taha lasta veakoode lugeda mootorist ja viskab no communication errori. Eile otsustasid ka 2 süütepooli misfierit anda. Kuna käevitus on pikemaks läind ja teinekord nagu veits puterdas siis oli ammu kahtlus aga millegipärast sellel autol enne poolide tööd ei näe kui viga sees. Sai tellitud kõik 8 uut tfsi pooli koos nende plastikutega. Siis vähemalt korraga kõik vahetatud. Õlivahetus poolid ja gaasi hooldus siis hea arvestada.
Eks vaikselt hakkab tunduma, et tuleb see auto edasi anda kuna need jamad hakkavad juba kolli ette viskama.

https://www.upload.ee/image/12499838/IMG_20201110_142735.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 11.11.20 13:01 Tsiteeri


Täna sain poolid kätte. 2 tk oli jäetud saatmata aga sain ajutiselt cabriopealt võtta. Nüüd käevitus tundub korras olema ja moto töötab ilusti ühtlaselt.
On kellegil olnud sama jama, et töötava mootoriga aju ei lase kaabliga ligi? Kuna enda vcds 12 ei lase üldse ligi ja venna 17 saab kui moto seisab siis hakkab tekkima kahtlus, et selle auto ajuga mingi probleem. Varem nagu mäletan, et sai iga aeg sisse motole.
https://www.upload.ee/image/12025569/IMG_20200718_174702_1.jpg

https://www.upload.ee/image/12504248/IMG_20201111_144242.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.0% - SQL: 20.0%]