Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A7 B&O kõlarite küsimus (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3181)
deck55
huviline



Registreerunud 24.06.15
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.19 13:25 Tsiteeri
A7 B&O kõlarite küsimus



Tere

Autos Bang & Olufseni kõlarid aga bass on autos nõrk. Kas nendel süsteemidel ka eraldi versioone ntx advanced vs premium? Võrreldes teise auto sama süsteemiga on vahe oluliselt märgatav. Mida võiks uurida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.19 14:06 Tsiteeri


Olen sama küsimuse ees. Veidi uurinud ja siin pikalt juttu (13lk) - https://www.audizine.com/forum/showthread.php/718267-Amp-amp-Subwoofer-install-in-my-S7-Bose-Video/

Nagu aru saan, on sobiva subwooferi leidmise korral võimalik vahetada ainult subwoofer välja, aga mitmed on seal ka amplifieri välja vahetanud. Anna teada, kuidas lahendasid, kui muudad midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 29.03.19 20:22 Tsiteeri


Mulle öeldi salongist kunagi, et kui klassikalist kuulad, siis B&O kõlarid, kui aga bassi tahad, siis Bose. Ise pole B&O heli kuulnud, aga bose mürtsub hästi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 29.03.19 22:11 Tsiteeri


Minul on tehtud juba 3a tagasi ja siiani toimib ilusti. B&O vóimendile on sildasin alpine vóimendi signaaliväljundi juurde ja lisavóim paigutatud naviriiulisse, et näeks vóimalikult OEM välja. Woofer on pioneeri 10” freeair tagumises aknalauas. Muudel mudelitel vóib teha ka kastiga variandi. Mängib superhästi ja onboard gaincontroliga saab woofrit eraldi sättida ka koguaeg. Woofri kaablid 2,5mm2. Vóimendi loomulikult eraldi toite+ kaitsme, maandusega.
Fotod leib autoteemast kóigest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
deck55
huviline



Registreerunud 24.06.15
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.19 12:14 Tsiteeri


Esinduses sain sama vastuse et need klassikalise muusika süsteem. Ega ei soovigi nn ossi bassi vaid normaalset mahlakat heli. Teises a7 on väga hea sound ja samas bose a7 võrdluseks minuarust täis s*tt. Ma ei mõistagi nüüd, erakdi ehitust ette võtma ei hakkaks.

Täna testisin ära ja subwoofer ei toimi üldse :mad: Ebays 700€ kasutatud. Kas kellegil on müüa? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 30.03.19 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: deck55
Täna testisin ära ja subwoofer ei toimi üldse :mad: Ebays 700€ kasutatud. Kas kellegil on müüa? :D


Kas element kutu, või ei tule võimendist piuksugi? Üldiselt mõni nobenäpp saaks selle elemendi uuesti mähkimisega kah hakkama.

Esinduses maksab uus (4G9 035 621) ~500€, letihinnast peaks alla kah saama. Ärimehed seal iibeis.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
deck55
huviline



Registreerunud 24.06.15
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.19 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: deck55
Täna testisin ära ja subwoofer ei toimi üldse :mad: Ebays 700€ kasutatud. Kas kellegil on müüa? :D


Kas element kutu, või ei tule võimendist piuksugi? Üldiselt mõni nobenäpp saaks selle elemendi uuesti mähkimisega kah hakkama.

Esinduses maksab uus (4G9 035 621) ~500€, letihinnast peaks alla kah saama. Ärimehed seal iibeis.


Võtsin ise lahti ja vaatasin üle, elemendil oli traat läbi põlenud. Jootsin üle aga jääb lühikeseks tuleb kuskil uus traat panna lasta siis usun saab toimima. Õnneks vist läheb hästi, et ei pea ikka uut ostma :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 01.04.19 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: deck55
Esinduses sain sama vastuse et need klassikalise muusika süsteem. Ega ei soovigi nn ossi bassi vaid normaalset mahlakat heli. Teises a7 on väga hea sound ja samas bose a7 võrdluseks minuarust täis s*tt. Ma ei mõistagi nüüd, erakdi ehitust ette võtma ei hakkaks.

Täna testisin ära ja subwoofer ei toimi üldse :mad: Ebays 700€ kasutatud. Kas kellegil on müüa? :D


A7/S7/RS7 - C7 B&O heli on ikka väga hea bassiga minu arust. Esimese põlvkonna B&O helissüsteemid olid lahja bassiga (mäletan A8 D3 mudelil oli bass praktiliselt olematu võrreldes praegusega).

Ja minu teada A7/S7/RS7 - C7 mudlitel valida ei saanud nagu uutel mudelitel, kas Bang & Olufsen Premium Sound System või topelt kangem süsteem Bang & Olufsen Advanced Sound System.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
deck55
huviline



Registreerunud 24.06.15
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.19 12:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Tsitaat:
Algselt postitas: deck55
Esinduses sain sama vastuse et need klassikalise muusika süsteem. Ega ei soovigi nn ossi bassi vaid normaalset mahlakat heli. Teises a7 on väga hea sound ja samas bose a7 võrdluseks minuarust täis s*tt. Ma ei mõistagi nüüd, erakdi ehitust ette võtma ei hakkaks.

Täna testisin ära ja subwoofer ei toimi üldse :mad: Ebays 700€ kasutatud. Kas kellegil on müüa? :D


A7/S7/RS7 - C7 B&O heli on ikka väga hea bassiga minu arust. Esimese põlvkonna B&O helissüsteemid olid lahja bassiga (mäletan A8 D3 mudelil oli bass praktiliselt olematu võrreldes praegusega).

Ja minu teada A7/S7/RS7 - C7 mudlitel valida ei saanud nagu uutel mudelitel, kas Bang & Olufsen Premium Sound System või topelt kangem süsteem Bang & Olufsen Advanced Sound System.


Nõustun, et parajalt hea bassiga :) viisin täna kõlari remonti ja loodan, et saab toimima :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.19 13:57 Tsiteeri


Ma ei ole rahul bassiga just vaiksemalt/keskmiselt kuulates. Vana C6 isegi oli tugevama bassiga. Kui küvenalt kuulata siis on väga hea sound ja subeoofer täidab oma kohustusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.6% - SQL: 45.4%]