| Tsitaat: | Algselt postitas: Vibumees12
Kui pärast õlivahetust tuli välja ja läks sisse tagasi ainult 3L õli siis tekkis küsimus et kas asi on õige või peaks sisse minema ikka 6+ liitrit,
mõned allikad näitavad et isegi 8L. Kellegil kiiret ja konkreetset vastust ? |
Paluks mitte tegeleda asjadega mida ei oska, kodutöö tegemata ja kokkuhuoiu asemel tuleb korralik arve. Ennegi nähtud, kuidas kast on õlist tühjaks
lastud mootori asemel.
|
OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide õli, seadistused, DPF-i, õhkvedrustuse
mured, läbisõit jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + alati uusim tarkvara ja 20a. kogemust). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2026-27,
VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
|
|