Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: klubi reeglistikust (eriti turg) (Vastuseid: 76 | Vaatamisi: 17275)
Kägu
huviline



Registreerunud 28.11.15
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.19 12:27


Lahendus teemaalgatajale on väga lihtne - pane suvalised kontaktandmed. Kes tehingut teha tahab, see võtab privaatteate kaudu ise ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 07.01.19 12:31


Tsitaat:
Algselt postitas: blefish
Olen täiesti ühel meelel teema algatajaga.

Kõik kes arvavad, et kui luukeresid kapis pole, siis pole midagi karta, palun lugeda seda: https://security.stackexchange.com/questions/118531/how-sensitive-are-mobile-telephone-numbers
Tegemist siiski internetiga.

Numbri nõudmine, üldine foorumi kujundus, fakt et see foorum kasutab veel HTTP näitab kui aegunud süsteem koos juhtkonnaga (ja paistab, et ka klubi liikmed) tegelikult on. Näiteks, avatari/pilte on ka nii võimalik lisada, et süsteem need automaatselt õigesse suurusesse viib. Ennekuulmatu, eksole :)

Minu jaoks on kummaline näha, et kui mõni postitus on väikse algustähega või ilma komata, siis moderaator seda omal käel muudab!?

PS: Ka teema pealkirjas on kirjaviga ;)


Kõige kõvema häälega kisavad siin hetkel need, kelle postitused või avatarid on reeglitega vastuolus olnud ja kustutamisele läinud.

Ettepanekute ja kitsaskohtade jaoks on täiesti eraldi teema olemas: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=53685&page=26


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 07.01.19 13:20


Tsitaat:
Algselt postitas: blefish
Olen täiesti ühel meelel teema algatajaga.

Kõik kes arvavad, et kui luukeresid kapis pole, siis pole midagi karta, palun lugeda seda: https://security.stackexchange.com/questions/118531/how-sensitive-are-mobile-telephone-numbers
Tegemist siiski internetiga.

Numbri nõudmine, üldine foorumi kujundus, fakt et see foorum kasutab veel HTTP näitab kui aegunud süsteem koos juhtkonnaga (ja paistab, et ka klubi liikmed) tegelikult on. Näiteks, avatari/pilte on ka nii võimalik lisada, et süsteem need automaatselt õigesse suurusesse viib. Ennekuulmatu, eksole :)

Minu jaoks on kummaline näha, et kui mõni postitus on väikse algustähega või ilma komata, siis moderaator seda omal käel muudab!?

PS: Ka teema pealkirjas on kirjaviga ;)


https peaks minu teada plaanis olema aga paraku pole see nii lihtne kuna foorumisse on arendatud üsna palju juurde, et ta just selline oleks nagu ta on.

Õigekirjakontrolli pakuvad kõik tänapäeva interneti lehitsejad, ülejäänud hala on küll mõnus ninnu nännu. Like nupu lisamine oleks ka hetkel vist vanakool, peab ikka reageerimisvalik saja tujuemootikoniga olema, eks?

Tänapäeva ühiskond liigub just pigem avatuse poole, välja arvatud valitud seltskond kes fooliummütsid peas ringi käivad.

Telefoni numbri põhjendus on lihtne, kuna meil siin DM võimalust ei ole ega tule (neid on vast juba piisavalt turul) siis vahetu suhtlus on äritehingute puhul tähtis. Nagu üleval pool kirjutati, selle aja jooksul kui privaatsõnumeid omavahel põrgatati helistas reaalne huviline ja ostis auto ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stonestick
huviline



Registreerunud 08.07.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S3 8P

postitati 07.01.19 13:37


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
https peaks minu teada plaanis olema aga paraku pole see nii lihtne kuna foorumisse on arendatud üsna palju juurde, et ta just selline oleks nagu ta on.


See, et midagi juurde arendatud on, ei mängi absoluutselt rolli ;) Ma täpselt muidugi ei tea, mis paketti kasutatakse, aga tõenäoliselt on tegemist 5min tööga: https://blog.zone.ee/2015/12/15/lets-encrypt-ja-tasuta-ssl-sertifikaat/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 07.01.19 13:58


Tsitaat:
Algselt postitas: blefish
Olen täiesti ühel meelel teema algatajaga.

Kõik kes arvavad, et kui luukeresid kapis pole, siis pole midagi karta, palun lugeda seda: https://security.stackexchange.com/questions/118531/how-sensitive-are-mobile-telephone-numbers
Tegemist siiski internetiga.

Numbri nõudmine, üldine foorumi kujundus, fakt et see foorum kasutab veel HTTP näitab kui aegunud süsteem koos juhtkonnaga (ja paistab, et ka klubi liikmed) tegelikult on. Näiteks, avatari/pilte on ka nii võimalik lisada, et süsteem need automaatselt õigesse suurusesse viib. Ennekuulmatu, eksole :)

Minu jaoks on kummaline näha, et kui mõni postitus on väikse algustähega või ilma komata, siis moderaator seda omal käel muudab!?

PS: Ka teema pealkirjas on kirjaviga ;)


Tead, see on siin tehnikaalane foorum ja mida lihtsam ning selgem on kujundus, seda parem. Kõrvatagused ära kuivatanud it nagad ei tule siin dikteerima, milline peaks mingi asi olema. Tehke omale "lumehelbeke audi tagaaknal" miljoni liblikaga värviline leht ja kogunege sinna. Siinne foorum on reaalselt inimeste nõustamiseks ja aruteludeks, mul jumala savi, kui keegi midagi müüa ei saa oma põikpäisuse tõttu.
See on ammu teada, et mida "kõvem jänes" siin paugub, seda vähem on ta profiil täidetud. Ma ei laseks siia üldse kedagi, kes tahab end varjata. Modedel oleks aeg sellele teemale lühike lõpp teha, audidega pole sel midagi pistmist.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.19 14:03


Eksid paraku, see on juba testfoorumis läbi käidud tee, https`i aktiveerimisel oli foorum koheselt pikali.
Aga me tegeleme sellega ja veel mitme kasutusmugavust tõstva lisaga ning loodame nendega varsti ühele poole saada.
Oleme kaalunud ka uuele platvormile üle minemist aga aja jooksul on loodud palju täiendusi (ka tavakasutajale nähtamatuid) mis läheksid siis kõik kaduma.
Tsitaat:
Algselt postitas: stonestick
See, et midagi juurde arendatud on, ei mängi absoluutselt rolli ;) Ma täpselt muidugi ei tea, mis paketti kasutatakse, aga tõenäoliselt on tegemist 5min tööga: https://blog.zone.ee/2015/12/15/lets-encrypt-ja-tasuta-ssl-sertifikaat/



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vunts
huviline



Registreerunud 05.12.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 FL 2009, MB E klass 2015

postitati 07.01.19 14:17


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Eksid paraku, see on juba testfoorumis läbi käidud tee, https`i aktiveerimisel oli foorum koheselt pikali.
Aga me tegeleme sellega ja veel mitme kasutusmugavust tõstva lisaga ning loodame nendega varsti ühele poole saada.
Oleme kaalunud ka uuele platvormile üle minemist aga aja jooksul on loodud palju täiendusi (ka tavakasutajale nähtamatuid) mis läheksid siis kõik kaduma.
Tsitaat:
Algselt postitas: stonestick
See, et midagi juurde arendatud on, ei mängi absoluutselt rolli ;) Ma täpselt muidugi ei tea, mis paketti kasutatakse, aga tõenäoliselt on tegemist 5min tööga: https://blog.zone.ee/2015/12/15/lets-encrypt-ja-tasuta-ssl-sertifikaat/


Minu arvates pole platvormil viga midagi ning jagan Janni arvamust, et kes soovib lillelist audifoorumit, võib ju ise teha.
Keep up the good work!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 07.01.19 15:00


A milleks SSL-i otseselt vaja on?

No okei, oletame, et oled kuskil public wifi võrgus ja keegi interceptib su sessiooni ID küpsise...
A mida sellega peale hakata? Siin foorumis ei ole mitte mingit viisi võimalik midagi teha sellega, peale mingisuguse lolluse postitamise.

Muidugi selle võiks ju teha, et "linnuke" kirjas oleks... aga reaalset mingit ohtu küll ei ole.
Varasemalt oli SSL seal, kus seda vaja oli. Viimasel ajal on mingisugune hullustus peale tulnud ning lausa kogu internetti tahetakse ära krüptida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
stonestick
huviline



Registreerunud 08.07.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S3 8P

postitati 07.01.19 15:13


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
A milleks SSL-i otseselt vaja on?

No okei, oletame, et oled kuskil public wifi võrgus ja keegi interceptib su sessiooni ID küpsise...
A mida sellega peale hakata? Siin foorumis ei ole mitte mingit viisi võimalik midagi teha sellega, peale mingisuguse lolluse postitamise.

Muidugi selle võiks ju teha, et "linnuke" kirjas oleks... aga reaalset mingit ohtu küll ei ole.
Varasemalt oli SSL seal, kus seda vaja oli. Viimasel ajal on mingisugune hullustus peale tulnud ning lausa kogu internetti tahetakse ära krüptida.


Sessiooni küpsisega võib-olla väga ei teegi, küll aga on rohkem kasu sinu paroolist. E-mail on niikuinii avalik, pane need kaks asja kokku ja suure tõenäosusega saad sisse logida ka ohvri Facebooki, Gmaili jne. Keskmisel kasutajal on vabalt igal pool sama parool. Seega pehmeltöeldes üsna rumal väide, prj.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 07.01.19 23:08


Tsitaat:
Algselt postitas: blefish
Numbri nõudmine, üldine foorumi kujundus, fakt et see foorum kasutab veel HTTP näitab kui aegunud süsteem koos juhtkonnaga (ja paistab, et ka klubi liikmed) tegelikult on. Näiteks, avatari/pilte on ka nii võimalik lisada, et süsteem need automaatselt õigesse suurusesse viib. Ennekuulmatu, eksole :)


Saan aru, et sulle uued asjad meeldivad :)
Kas 19 aastat vana D2-e liiklusvahendina kasutamine on kaasaaegne või aegunud süsteem? Mõistetav, et võimalused ja vajadused on erinevad. Auto, kui selline sai ideena visandile aastal 1490 ja naljakal kombel on kuni tänaseni autol ümmargused rattad, mis toetuvad maapinnale. Sama on ka foorumiga, mis on täiesti töötav ja kasutatav süsteem. See on normaalne, et tänasele põlvkonnale käsitsi avatari õigesse mõõtu viimine on üle mõistuse, nagu lehma lüpsmine ja telefoni kasutamine sidevahendina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
blefish
huviline



Registreerunud 21.04.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A5 3.0TDI Coupe 2009

postitati 08.01.19 09:27


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Saan aru, et sulle uued asjad meeldivad :)
Kas 19 aastat vana D2-e liiklusvahendina kasutamine on kaasaaegne või aegunud süsteem? Mõistetav, et võimalused ja vajadused on erinevad. Auto, kui selline sai ideena visandile aastal 1490 ja naljakal kombel on kuni tänaseni autol ümmargused rattad, mis toetuvad maapinnale. Sama on ka foorumiga, mis on täiesti töötav ja kasutatav süsteem. See on normaalne, et tänasele põlvkonnale käsitsi avatari õigesse mõõtu viimine on üle mõistuse, nagu lehma lüpsmine ja telefoni kasutamine sidevahendina.


Ma kõigile kahjuks vastata ei jõua, kuid enne kui meeskond oma sõna sekka jõudis öelda, jooksid kõik juba turris kraedega kallale. Ma ei väidagi, et selline välimuslik kujundus halb on, see on lihtsalt selline olnud vist algusest peale ning ajaga väsib kõik. Tõsi, liitusin selle foorumiga alles eelmine aasta. Seetõttu ärritabki mind näiteks selline tõsiasi, et avatari pean käsitsi lõikama. Kes sellega harjunud, võib ju nii jätkata. Samuti võib ju dial-upi peal edasi elada :).

Minu mõtte sisu oligi välja tuua seda fakti, et praegune mentaliteet näitab, et selle kasutajad kohe kuidagi ei ole valmis muutusteks. Kas number PEAB olema kohustuslik? Või ehk on võimalus jätta see postitaja enda otsustada? Tahab kiiresti müüa, on aega võõrastele numbritele igal ajal vastata, aga palun. Teistel aga jääb vabadus tegeleda selliste asjadega siis, kui vaba aeg tekib.

Meenus fakt, et 10a tagasi oli vist isegi võimalik numbri abil ja vastupidi inimest leida. Enam selliseid võimalusi pole, ei tea miks :)

Just! Võimalused ja vajadused on erinevad. Kui mulle helistab võõras number, on see suure tõenäosusega mõni ravimifirma, kes vitamiine reklaamib.

Lõpetuseks: Suhteliselt lihtne oleks siit leheküljelt koguda kokku kõik telefoninumbrid ja need siis kuskile spämminimekirja lisada. Mõni firma võib tellida sellist teenust, et pakkuda teile näiteks autovaruosasid. Eks igaüks teab, kas neil on selleks aega või mitte. Minul ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.01.19 10:41


Kas sa eladki eelarvamustega või on sul samasugune tähelepanuvajadus?
Fakt on see ja fakt on too...
10 aastat tagasi oli ka see sama Audiklubi, vigisejaid oli palju vähem, inimesed kasutasid seda kohta sihtotsatrbeliselt ja olid kõige looduga päri. See, et sina aasta tagasi liitusid, ei tähenda, et see foorum peab sinu järgi kohanema modernnseks ja küsima sinult luba uuenemiseks nagu teeb facebook.
Te inimesed muutute ajas ikka tõsiselt rumalateks, et tulla lärtsuma selle üle, mida te pole ise loonud ja kätt külge pannud aga nõuate küll kõike, mida vaid peanupp ette manab.
Mul on näiteks puhkus ja ma usun, et oleks aeg Excelisse telefoninumbreid koguma hakata, sest mul on nii igav ja mul pole muud tarka teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 08.01.19 11:20


Tsitaat:
Algselt postitas: blefish
Kui mulle helistab võõras number, on see suure tõenäosusega mõni ravimifirma, kes vitamiine reklaamib.



Nagu päriselt on see sinu suurim mure.

Enda number olnud kasutusel üle 15 aasta, mõned üksikud numbrid on mustas nimekirjas, kogu lugu.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 08.01.19 11:31


Lahe teema. :D Ilmselgelt on meil Eestis elu liiga heaks ja igavaks läinud, kui sellised pseudomured tekivad nagu siin lugeda võib. Selle asemel, et üks kapriisne lumehelves olla, tasuks ehk minna õue ja nautida hoopis seal olevaid helbeid oma Audiga. Ja kui käidud, siis postitage kas vanakooli foorumisse või mõnda tilulilu täis moodsa sotsiaalmeedia lehele. Kõigile on oma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 08.01.19 11:44


Millegipärast on kõik virisejad huvilised, mitte klubiliikmed. Ise pole panustanud klubi/foorumi arengusse ei oma aega ega ka mitte raha (liikmemaksu näol), aga virisema-vinguma ja muutusi nõudma ollakse küll kõvad mehed...

Olge parem õnnelikud, et see siin ei ole nagu Facebook, kus registreerimiseks pead andma oma eesnime + perekonnanime ja meili aadressi + telefoni numbri (millele mõlemale saadetakse kontroll kood, seega ei saa suvalist meili/numbrit kirjutada). Ja kui neil tekib kahtlusi, et see pole sinu päris nimi, siis nõutakse veel dokumendi koopiat. Kui ei saada, pannakse su konto rõõmsalt kinni. Lisaks kogutakse infot, kus sa käid, mida otsid ja vaatad ja siis müüakse see info kalli raha eest maha, et saaks sulle pakkuda "sind huvitavat" reklaami. Siin näiteks ei kogu ega müü keegi sinu andmeid. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
blefish
huviline



Registreerunud 21.04.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A5 3.0TDI Coupe 2009

postitati 08.01.19 11:51


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Kas 19 aastat vana D2-e liiklusvahendina kasutamine on kaasaaegne või aegunud süsteem? Mõistetav, et võimalused ja vajadused on erinevad. Auto, kui selline sai ideena visandile aastal 1490 ja naljakal kombel on kuni tänaseni autol ümmargused rattad, mis toetuvad maapinnale. Sama on ka foorumiga, mis on täiesti töötav ja kasutatav süsteem.

Väga huvitav tähelepanek, ja olen sinuga täiesti päri! Aitäh, et minuga sama arvamust jagad ja näed, et ka foorum võib uueneda aja jooksul ;). Või seleta natukene rohkem lahti, mida sa täpsemalt öelda tahad.

Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Enda number olnud kasutusel üle 15 aasta, mõned üksikud numbrid on mustas nimekirjas, kogu lugu.

Minu numbril tiksub see aasta samuti 15 aastat täis ja ma ei soovi seda vahetama hakata. Samuti ei ole minul mustas nimekirjas ühtegi numbrit.

Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Kas sa eladki eelarvamustega või on sul samasugune tähelepanuvajadus?
Fakt on see ja fakt on too...
10 aastat tagasi oli ka see sama Audiklubi, vigisejaid oli palju vähem, inimesed kasutasid seda kohta sihtotsatrbeliselt ja olid kõige looduga päri. See, et sina aasta tagasi liitusid, ei tähenda, et see foorum peab sinu järgi kohanema modernnseks ja küsima sinult luba uuenemiseks nagu teeb facebook.
Te inimesed muutute ajas ikka tõsiselt rumalateks, et tulla lärtsuma selle üle, mida te pole ise loonud ja kätt külge pannud aga nõuate küll kõike, mida vaid peanupp ette manab.
Mul on näiteks puhkus ja ma usun, et oleks aeg Excelisse telefoninumbreid koguma hakata, sest mul on nii igav ja mul pole muud tarka teha.

10a tagasi oli ehk see foorum ajaga kaasas veel.

Miks toimub kõrvutamine Facebookiga? Facebook on sotsiaalvõrgustik, siin on tegemist foorumiga. Kes ütles, et siia on vaja LIKE nuppu?

No näed, sina hakkad käsitsi excelisse neid lükkama, aga internetis on botid, mis selle töö teevad sekunditega. Või mida sa silmas pead? Ka minul on muud tarka teha kui sellistele postitustele vastata, tänan väga!

Jube kibestumus on siin foorumis, sappi pritsib igalt poolt kui julged kritiseerida. Kusjuures mitte ainult selle teema raames. Eriti meeldib mulle see, et ei tooda argumente, vaid loobitakse kohe isiku pihta.

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi100C2
Lahe teema. :D Ilmselgelt on meil Eestis elu liiga heaks ja igavaks läinud, kui sellised pseudomured tekivad nagu siin lugeda võib. Selle asemel, et üks kapriisne lumehelves olla, tasuks ehk minna õue ja nautida hoopis seal olevaid helbeid oma Audiga. Ja kui käidud, siis postitage kas vanakooli foorumisse või mõnda tilulilu täis moodsa sotsiaalmeedia lehele. Kõigile on oma...

Kellele on probleemiks see, et seismajäämisel teeb pidur krõksu, kellele on probleemiks see, et vanakooli foorum käseb sul telefoni numbri avalikult välja panna, lekitades selle internetti laiali. Kellele on probleemiks see, et tema kullakallit foorumit ähvardab uus põlvkond.

Soovitan siiski teemasse jääda. Nagu eelpool mainisin, siis tõin teised punktid välja just seetõttu, et iseloomustada foorumi üldist taset. Muidu võib moderaator usinalt need postitused kõik kustutada.


Siinkohal lõpetan ka mina ning vastan ainult argumenteeritud vestlusele. Tänan lugemast!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.01.19 12:01


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Kas sa eladki eelarvamustega või on sul samasugune tähelepanuvajadus?
Fakt on see ja fakt on too...
10 aastat tagasi oli ka see sama Audiklubi, vigisejaid oli palju vähem, inimesed kasutasid seda kohta sihtotsatrbeliselt ja olid kõige looduga päri. See, et sina aasta tagasi liitusid, ei tähenda, et see foorum peab sinu järgi kohanema modernnseks ja küsima sinult luba uuenemiseks nagu teeb facebook.
Te inimesed muutute ajas ikka tõsiselt rumalateks, et tulla lärtsuma selle üle, mida te pole ise loonud ja kätt külge pannud aga nõuate küll kõike, mida vaid peanupp ette manab.
Mul on näiteks puhkus ja ma usun, et oleks aeg Excelisse telefoninumbreid koguma hakata, sest mul on nii igav ja mul pole muud tarka teha.

10a tagasi oli ehk see foorum ajaga kaasas veel.

Miks toimub kõrvutamine Facebookiga? Facebook on sotsiaalvõrgustik, siin on tegemist foorumiga. Kes ütles, et siia on vaja LIKE nuppu?

No näed, sina hakkad käsitsi excelisse neid lükkama, aga internetis on botid, mis selle töö teevad sekunditega. Või mida sa silmas pead? Ka minul on muud tarka teha kui sellistele postitustele vastata, tänan väga!

Jube kibestumus on siin foorumis, sappi pritsib igalt poolt kui julged kritiseerida. Kusjuures mitte ainult selle teema raames. Eriti meeldib mulle see, et ei tooda argumente, vaid loobitakse kohe isiku pihta.

Siinkohal lõpetan ka mina ning vastan ainult argumenteeritud vestlusele. Tänan lugemast!


Sinu öeldud laused ei põhine samuti mitte ühelgi argumendil kuna sul on vajadus lihtsalt vinguda.
Facebookis just seetõttu, et sinu põlvkond on selle ori.
Kas tõesti on botid, lõid mind lausega? Huvitav, kes küll võiks nende bottidega tegeleda?
Sul pole küll midagi muud teha kuna sa vastasid just sellele postitusele ja kuna sa ei talu kritiikat, siis annad kiirelt alla.
Mul ka jube tõlpimus sinusugusest, kes kirub foorumit maapõhja kuid pole siin korda saatnud mitte miskit asjalikku. Oleks sul midagi ka esile tuua peale laimamise. Sellised vennad ei olegi selle foorumi jaoks ja süüakse kiirelt välja, mistahes moel.
Nett on avar, otsi koht, kus saad pensionäri kombel kõike kiruda, maapõhja vanduda, ise sealjuures mitte midagi tarka tegemata.
Kui sulle on suur vaev pilti kärpida, andmeid kasutaja profiili lisada, siis pole sul reaalselt huvi ega tahtmist selle foorumiga tegelemiseks. Lugeda saab foorumit niisama ka, ilma et sa peaksid enda närve, aega siia kulutama meiesugustega vaidlemiseks, veel vähem kasutaja looma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 08.01.19 12:18


Kes ei taha oma tõelist telefoninumbrit avaldada, siis natuke pappi välja köhides saab ka probleemi lahendada: https://www.privaatnumber.ee/vcard/prices.do
See muidugi ei lahenda seda probleemi, kui võõraste inimestega rääkida ei julge.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
GrandpasGarage
huviline



Registreerunud 07.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.19 14:22


Teemaalgatajale, osta kõnekaardikomplekt siis äri ajamiseks nagu ärimehed ikka teevad. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
NSU
suletud konto



Registreerunud 10.08.09
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.19 14:25
to simoq



Kuule simoq. Kustuta nüüd mind juba ära

On sul päevad, et kiunud kõige emotsionaalsemalt ja sisutumalt, või arvad, et "moderaatoriks" olemine teeb sinust mingi mendi? Isegi kui sa oleks päris ment, ei saaks sa midagi minu vastu parata. Eeldasin, et moderaator teab mida see sõna tähendab ja saab aru ka, et sellise staatuse jaoks on vaja grammike rohkem mõistust.
Või oled ka sina see, kes siin grammatika vigu on aegajalt parandanud, nagu kuulsin? See on ilmselt üks autismi vorm, mis eeldab, et võid olla ka geenius. Kui seda oled, pead otsustama kuidas oma peanuppu kasutad.

Paraku tundud reaalselt kõige lollim laamendaja siin, kelle mõistus on ammu koomale tõmbunud ja moderaatoriks olemine annab mingi enesekindluse?
Well, autoroolis lendad sa samamoodi emotsioonide ajel kraavi, kui näed, et ei saa minu lähedussegi :D

Vaata ja erutu:
https://www.youtube.com/watch?v=06BFsQ_28Co


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.19 14:42


Tsitaat:
Algselt postitas: NSU
Kuule simoq. Kustuta nüüd mind juba ära

On sul päevad, et kiunud kõige emotsionaalsemalt ja sisutumalt, või arvad, et "moderaatoriks" olemine teeb sinust mingi mendi? Isegi kui sa oleks päris ment, ei saaks sa midagi minu vastu parata. Eeldasin, et moderaator teab mida see sõna tähendab ja saab aru ka, et sellise staatuse jaoks on vaja grammike rohkem mõistust.
Või oled ka sina see, kes siin grammatika vigu on aegajalt parandanud, nagu kuulsin? See on ilmselt üks autismi vorm, mis eeldab, et võid olla ka geenius. Kui seda oled, pead otsustama kuidas oma peanuppu kasutad.

Paraku tundud reaalselt kõige lollim laamendaja siin, kelle mõistus on ammu koomale tõmbunud ja moderaatoriks olemine annab mingi enesekindluse?
Well, autoroolis lendad sa samamoodi emotsioonide ajel kraavi, kui näed, et ei saa minu lähedussegi :D

Vaata ja erutu:
https://www.youtube.com/watch?v=06BFsQ_28Co


Tundub, et viimasel ajal tekib aina rohkem fooliummütsikeste mehi ühiskonda, kes mingil põhjusel arsti juurde ei jõua või välja kirjutatud rohud võtmata jätavad. Loodan siiralt, et saad abi enne kui hilja on.

Ilmselgelt see teema kusagile ei vii ning tuleks lukku panna/kustutada.


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NSU
suletud konto



Registreerunud 10.08.09
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.19 15:42


Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
Tsitaat:
Algselt postitas: NSU
Kuule simoq. Kustuta nüüd mind juba ära

On sul päevad, et kiunud kõige emotsionaalsemalt ja sisutumalt, või arvad, et "moderaatoriks" olemine teeb sinust mingi mendi? Isegi kui sa oleks päris ment, ei saaks sa midagi minu vastu parata. Eeldasin, et moderaator teab mida see sõna tähendab ja saab aru ka, et sellise staatuse jaoks on vaja grammike rohkem mõistust.
Või oled ka sina see, kes siin grammatika vigu on aegajalt parandanud, nagu kuulsin? See on ilmselt üks autismi vorm, mis eeldab, et võid olla ka geenius. Kui seda oled, pead otsustama kuidas oma peanuppu kasutad.

Paraku tundud reaalselt kõige lollim laamendaja siin, kelle mõistus on ammu koomale tõmbunud ja moderaatoriks olemine annab mingi enesekindluse?
Well, autoroolis lendad sa samamoodi emotsioonide ajel kraavi, kui näed, et ei saa minu lähedussegi :D

Vaata ja erutu:
https://www.youtube.com/watch?v=06BFsQ_28Co


Tundub, et viimasel ajal tekib aina rohkem fooliummütsikeste mehi ühiskonda, kes mingil põhjusel arsti juurde ei jõua või välja kirjutatud rohud võtmata jätavad. Loodan siiralt, et saad abi enne kui hilja on.

Ilmselgelt see teema kusagile ei vii ning tuleks lukku panna/kustutada.


Fooliummütsi teooriaga peab ettevaatlik olema. Südametunnistus on konstantne, aga seadused arenevad kogu aeg, nad ei saagi valmis. Sina oled ilmselt see hea karjaloom, kes häälestab enda moraali ümber vastavalt sellele, mida valitsus parasjagu käsib. Sünteesid endale vabaduse, kaugenedes tegelikust vabadusest. Sellist nõrkust näitasid ülese ka paljud eestlased, kui komparteisse pugesid nõuka ajal.
Tänapäevase okupatsiooni (seekord läänest tulevad seadused) ajal hakkab vabadus privaatsusest ja tuvastamatusest, sest kui sind ei ole võimalik tuvastada, võid ka seaduse vastaselt toimetada, kui viimane südametunnistusest liiga kaugele läheb.

Minu jaoks on ka sõit (mitte lihtsalt auto) üks vabaduse suurendamise vorme. Alustasin titena sellest, et otsisin Lasnamäelt vene kante, kellele hinge ei mahtunud, et nende imeline valge mersu ei liigugi tegelikult edasi ja püstol ka nii kaugelt enam pihta ei saa. Püstolit küll ei vinnastatud, aga see viha, millega nad kraavi poole lendasid, andis mõista, et ka see oleks olnud ehk üks lahendus. Samasugust pimedat viha kannab praegu siinne moderaator.

Praegu enam probleeme ei otsi, aga kui tekib, siis on ALATI sama tulem sellel olnud. Sellest ka minu enesekindlus challengida keda iganes siit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 08.01.19 16:13


Algul oli ehk isegi veel naljakas see teema aga päriselt, kellel on ligipääs, pange see pask kinni ja kustutage see õnnetu nimetu tegelane siit.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 08.01.19 16:27


Selline on meie helge tulevik, musti ja valgeid autosi ei tohi enam müüa, peab olema vikerkaarevärviline.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 08.01.19 19:47


Tsitaat:
Algselt postitas: NSU
Kuule simoq. Kustuta nüüd mind juba ära

On sul päevad, et kiunud kõige emotsionaalsemalt ja sisutumalt, või arvad, et "moderaatoriks" olemine teeb sinust mingi mendi? Isegi kui sa oleks päris ment, ei saaks sa midagi minu vastu parata. Eeldasin, et moderaator teab mida see sõna tähendab ja saab aru ka, et sellise staatuse jaoks on vaja grammike rohkem mõistust.
Või oled ka sina see, kes siin grammatika vigu on aegajalt parandanud, nagu kuulsin? See on ilmselt üks autismi vorm, mis eeldab, et võid olla ka geenius. Kui seda oled, pead otsustama kuidas oma peanuppu kasutad.

Paraku tundud reaalselt kõige lollim laamendaja siin, kelle mõistus on ammu koomale tõmbunud ja moderaatoriks olemine annab mingi enesekindluse?
Well, autoroolis lendad sa samamoodi emotsioonide ajel kraavi, kui näed, et ei saa minu lähedussegi :D

Vaata ja erutu:
https://www.youtube.com/watch?v=06BFsQ_28Co
4x4 foorumis on. ."idiot corner".
Ehk oleks abiks siingi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 78.8% - SQL: 21.2%]