Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A6 C7 pidurdamise sujuvus (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 6850)
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.18 15:20 Tsiteeri
A6 C7 pidurdamise sujuvus



Hei,

Mureks on A6 C7-ga sujuvalt seisma jäämine, st ühtlane aeglustus kuni seisad ning ei pea rooli taga "võpatama" äkilisest seismajäämisest. Mõne teise autoga sujuvalt pidurdamine pole probleem aga selle audiga nagu on. Tehtav aga kuidagi nõuab liiga palju jalaga mängimist minu arust. Kas see piduri pedaali jäikuse tase on ka kuidagi reguleeritav või midagi ?
Ja kui ka õnnestub sujuv peatus teha siis lõpus on sellist piduri häält kosta, nagu pidur oleks peal aga auto prooviks edasi liikuda kergelt. Ehk enamus ajast täiesti vaikset pidurdust teha ei õnnestu miskipärast.

Kõik kettad ja klotsid on viimase 6 kuu jooksul vahetatud. Probleem oli ka ennem seda. Kas asi võib olla seotud millegi muuga - nt käigukastiga, kui see täiuslikult ei tööta? Äkki jätab kuidagi selle "gaasi all ei hoia aga auto liigub edasi D-reziimis" staatuse peale kuigi ei peaks vms?

Jube huvitatud oleks, mis seda põhjustab, kuna ilgelt närvidele käib. Kui lasen kasti ära vahetada ja jama ikka alles on, siis on 100% auto müük ning päris kahju oleks kohe peale suure kulutuse tegemist auto müüki paisata. Aga praegu ühtegi ideed ka ei ole, milles asi võiks olla :(

Võib asi selles olla, et mul ei ole originaal-klotsid-kettad? Tagumisi kettad ei tea, ees fremax carbon+, ja kõik klotsid on TRW toodang, tagumisi kettad ei tea.

jube tänulik igasuguse info eest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Madman
huviline

Avatar


Registreerunud 15.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A3 1.9 81kw

postitati 20.10.18 16:03 Tsiteeri


Ise kasutan ka TRW klotse ja Zimmermann kettaid juba päris mitmel masinal ning ei esine probleeme ehk sellest ei tohiks olla põjustatud.

Kui tõsta velg maast üles - kas siis kõik rattad liiguvad sama jõuga? - pidurisupporti kolb võib olla kinni.

Kas juhtpukse määriti pidurivahetuse töös ning support liikus kergelt edasi-tagasi?

Kui hoo pealt pidrudada kas käitub samamoodi nii "D" kui ka "N" re˛iimis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.18 06:23 Tsiteeri


Hei, aitäh vastamast!
Tore kuulda, et asi klotsides ketastes pole, kuigi kolbidele ma ei mõelnudki..

Väga ägedad soovitused, ühe neist tegin ära, mis kõige lihtsam on - hoo pealt pidurdasin N reziimis. Teine asi kohe, mitte mingit häält. Kohe kui D sisse panin, et kohapealt edasi liikuda (pidurit veel all hoides), käis kohaltminnes see sama krõks läbi, mis pidurdusel. Tundub ikkagi, et kast nagu tahaks edasi liikuda kuigi ei peaks ja sp tekitab pidurile survet ja seda ebameeldivat krõksu. On see reaalne üldse, et nii juhtub?

Pidurite osas ma ei tea, kuidas määriti ja support liikus, kuigi paigaldusel ei maininud keegi, et probleeme oleks, vast oleks see välja tulnud. Vb ka mitte. Kuigi.. Kui probleem kaob ära N-reziimis, kas siis võiks muu välistada ja kasti süüks ajada ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.18 16:33 Tsiteeri


Käis auto kontrollis ning ega sealtki suurt osatud vastata peale selle, et äkki asi on puksides.. Olevat teised päris läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 24.10.18 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Käis auto kontrollis ning ega sealtki suurt osatud vastata peale selle, et äkki asi on puksides.. Olevat teised päris läbi.


Kuidas nad seda selgitasid, et kui käik N-peale panna, siis saavad puksid terveks?

Aga mis müstiline krõks see seal siiski on? Korras piduritega auto krogiseb pisut ka neutraaliga seisma jäädes, see tähendab, et klots ja ketas haagivad hästi. (roostes ketas ei tee seda kunagi)
Kas ehk seda mõtled? Või teeb ikkagi kast mingeid tempe....

C7 on iseenesest veel värske asi, ma ei usu, et supportid nüüd midagi ei liigu või kinni on.
.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.10.18 10:59 Tsiteeri


Kunagi ammu, kui softi tegin sõitsin selle autoga, siis midagi erilist tähele ei pannud :D
Kuigi väidetavalt oli siis juba probleem olemas.

Ma arvan, et probleem on pigem S-tronicu omapäras.
Muidu kui D peal seista, siis ta kogu aeg rebib autot edasi natuke - kui kõvasti, seda saab kasti mehhatroonikaplokist muuta.

Ma arvan, et midagi veermikus ja/või veovõllid võivad vabalt olla, üks asi on kui pidurdada vabakäigult, teine on, kui seisma jäädes mingi asi väänata üritab rattaid...
Samas ilma seda ise testimata on väga raske midagi öelda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.18 16:10 Tsiteeri


Selle väänamisega on seoses midagi, jah. Kui N-iga seisma jääd (vaikselt), D-peale vahetad (hakkab väänama), siis kohalt minnes on kohe seda sama häält kuulda.

Sai istutud Q5-s, kus on korras stronic kast, pidavat sama DL501 olema, mis minul. Sellega oli, ma ütleks, 95% samasugune hääl nagu minul neutraliga seisma jäädes - kõrvaga kuulates, raadio vait, saad midagi aru, kuid normaalsuse tasemel. Samas tal oli nt terve esisild powerflex (polüuretaan vist?) pukside vastu vahetatud ja minul sillas ei ole just värsked materjalid.. Q5 omanik ütles, et temal olid ka imelikud hääled, kuigi eelmised puksid küll läbi ei olnud, õrnad praod vaid. Peale silla detailide vahetust kadusid tal need ära. Äkki mul ka. :D

Praeguse seisuga on plaan lasta esisilda toppida nii palju powerflex puksikesi kui pakutakse :D Tagasild olevat ok, praeguse info järgi aga küsisin üle. Kui esisilla remont korda ei tee asja siis äkki.. tagasild ette võtta? Ega uued puksid halba ei tee kui vanad on seal olnud kaua-kaua, äkki auto algusajast peale. Ja kui see ka korda ei tee.. Noh. Käigukasti taastamine on nagunii plaanis lasta teha. Ja kui see korda ei tee. Siis sõidan vastu puud ilmselt autoga. Äkki aitab.

Korraks krogisemine neutraaliga on täiesti olemas ja aktsepteeritav, kahjuks aga probleem on algusest peale olnud see mitte-neutraaliga olukord. Sama krogin, kuid väga kuuldav. Autodest eriti mitte midagi jagav sõber istus korraks rooli ja ütles, et teda ka häirib näiteks. Temal on 2008 skoda superb automaat, mis on täiesti vaikne sellise käitumise mõttes, võrdluseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.18 17:57 Tsiteeri


Lisainfona jõudis minuni huvitav privaatsõnum järgmise sisuga:

Tere,lugesin su auto teemat ja probleem piduritega.Mul endal kśll a5 s-tronic kastiga.Aga teeb sama hāālt nagu kirjeldad. Olen vahetand terve esisilla detailid, poolteljed mõlemal pool, kk remonditud uued sidurid, hooratas,soloneidid.Pidurid samuti uued brembod. Pigem kaldun arvama,et tegu kasti liigse peale surumisega nö.

Tundub, et ma pole ainuke sellise murega. Kirja saatjal on muide mootor ja kast samuti prj poolt moditud.

Prj mainis, et mehhatroonika plokist saab määrata, kui tugevasti auto ennast edasi rebib kui kohapeal seisad D-ga või kui hakkad sujuvalt pidurit vajutades seisma jääma.

Kas seda saad ainult sina siis määrata kasti tarkvara modimisega? Sest ma oleks selle proovimisest küll väga huvitatud. Tundub, et kirja saatja ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aadumees
huviline



Registreerunud 23.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.18 07:39 Tsiteeri


Et sa ennast paremini tunneks, siis ka minu auto teeb vahetult enne seisma jäämist sellise kriuksu-niuksu ja ummikus olles vaikselt veerema lastes siis kuulates kuuleb ka niuksatust.
Kusjuures varem kui mul Zimmeka kettad ees olid, siis mind see väga ei häirinud. Aga nüüd siin suvel panin orig. Ate kettad alla ja sügise vihmadega suutis isegi naine tähele panna, et mis hääl see on. Ja nüüd kui sa siin kirjutad ka oma probleemist, siis ma koguaeg kuulatan enne seisma jäämist viimastel päevadel :)
Ma enda puhul ikkagi arvan, et kehva piduri kombo ehk klots ja ketas. Klots mul siis BOSCH (pmst Ferodo kõige odavam mudel)
Mul muidugi tiptron ja täiesti võib olla see, et kast tahab edasi vedada ja klotsi/ketta gripp on lihsalt nii hea. Sest alati kui mul see hääl on, siis on pigem siuke uina-muina pidurdus ja lõpuks enne seisma jäämist teeb selle kriuksu ära.
Ise ei usu, et sillas midagi niuksuks. Ainult ülemised õõtsad on kahtlased, kuna nende tootjat ma ei taha siin avalikustada (lihtsalt häbi on ;)). Ülejäänud esisilla liigendid minu ajal vahetatud (TRW ja LMO).
Enne poly pukside paigaldamist, soovitan ise sul pigem PRJ uuesti külastada, foorumi jutujärgi ajab ta vähemalt loogilist juttu, mis see auto ülesehitus on ja mis agregaatidest koosneb ning kuidas need töötavad.

Edit: minu auto siis D3 4,2tdi tiptronic


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 25.10.18 10:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Kas seda saad ainult sina siis määrata kasti tarkvara modimisega? Sest ma oleks selle proovimisest küll väga huvitatud. Tundub, et kirja saatja ka.


Kas Reval neid enam softiuuenduse teemadel jutule ei võta?
Möller sai 90% pekkis DSG-dest ikkagi kas sidurivahetusega või softiuuendusega korda. See mehhatroonikaplokk oli harva põhjuseks.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ruudi
huviline



Registreerunud 14.03.09
Asukoht: Jögevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 25.10.18 11:14 Tsiteeri


See väike krigin väiksel liikumisel foori taga on paljudel.Mul esinduses vahetatud klotsid,kettad,ikka teeb.sillad köik korras.Rohkem nörganärviliste teema minuarust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 25.10.18 12:09 Tsiteeri


See on automaatkasti eripära, ei muud. Väga paljudel on see piduri kriuksumine. Täiesti normaalne. Mõnel autol rohkem ,mõnel vähem. Sõltub piduriklotside materjali pehmusest ja mootori/kasti koostööst st kui jõuliselt edasiveab kui jalg piduril ja kast D asendis. Väikeste mootoritega masinatel kohtab harvem, suure, võimsa mootoriga masinatel sagedam nähe. Anna pähe, mõttetu tühjast ennast vaevata :)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.18 13:36 Tsiteeri


Ma saan väga hästi aru, et see on pseudoprobleem aga võrdlemisi kallis auto ja kui ainult kõrvaga kuulata ja mingi kõrval seisev 1990 honda on vaiksem väljast kuulates siis on ka väheke imelik..
Ehk, pinda käib ka ikka. Ühelgi teisel autol pole nii valjult seda kuulnud lihtsalt.

Ma arvan, et minu autol on see ikkagi üle keskmise häälega, kes ei usu siis võime kokku saada TAllinnas ja kuulate ise


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 25.10.18 16:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Ma saan väga hästi aru, et see on pseudoprobleem aga võrdlemisi kallis auto ja kui ainult kõrvaga kuulata ja mingi kõrval seisev 1990 honda on vaiksem väljast kuulates siis on ka väheke imelik..
Ehk, pinda käib ka ikka. Ühelgi teisel autol pole nii valjult seda kuulnud lihtsalt.

Ma arvan, et minu autol on see ikkagi üle keskmise häälega, kes ei usu siis võime kokku saada TAllinnas ja kuulate ise


Kinnitan et C7 pidurdab ikka väga vaikselt. Kui ACC hoo maha võtab, ainult siis on tagumikuga kroginat tunda viimasel sentimeetril.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.18 20:14 Tsiteeri


Noh, siis kindlus juures vähemasti. Seiklus vaikuse nimel jätkub!
Küll aga paneb mõtlema, et kas sattusin siis nii õnnetu isendi otsa - kastis on üht teist, mis vajab tegemist, pidurid krõksuvad, silla detailid väidetavalt krõksuvad.

St otseselt midagi katki ei ole, aga selleks, et saada kõik vaikseks ja "õigeks" läheb kuni 5k eur.

Huvitav, kas kuskil Eestis ka otseselt testitakse mingi masina abil, mis häält teeb ja kuidas vaikseks saada vms? Esimese asjana tuleb pähe ülevaatuspunktides kasutatav masin, mis "väristab" või misiganes ta teeb, liigutab rattaid kui auto kohapeal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aadumees
huviline



Registreerunud 23.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.18 05:26 Tsiteeri


Sa oled suht aktiivne siin foorumis, aga räägid sellist ahastuses olevat juttu. Stronic võibki nõuda mingil hetkel sellest 5K'st enamuse millest räägid, peaksid ju olema kursis... Veermiku ja piduriosade vahetus ei tohiks küll nüüd asi olla, mis verest välja viiks.
Võta auto24 lahti ja mine katseta mõne C7 pidurdamist ja saad pildi selgemaks. Muidugi ideaalne oleks, kui leiaksid siit kellegi, kelle c7ga saaksid väikese sõidu teha, sest siis vb oskaks omanik öelda ka, mis toodangu klotsid ja kettad on. Ise panustaksin ikkagi klotse, vb mõne teise tootja mudel nii kõvasti häält ei tee. Hetkel muidugi ei loe välja, mis klotsid sul endal kasutuses on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 26.10.18 07:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Ma saan väga hästi aru, et see on pseudoprobleem aga võrdlemisi kallis auto ja kui ainult kõrvaga kuulata ja mingi kõrval seisev 1990 honda on vaiksem väljast kuulates siis on ka väheke imelik..
Ehk, pinda käib ka ikka. Ühelgi teisel autol pole nii valjult seda kuulnud lihtsalt.

Ma arvan, et minu autol on see ikkagi üle keskmise häälega, kes ei usu siis võime kokku saada TAllinnas ja kuulate ise


Pane kõik RH klotsid ja parem saab kindlasti. Hea pehme klost, ei häälitse niipalju, isiklik kogemus. Sõida esialgu vaikselt paarsada km ja siis tee mõned tugevad intensiivsed pidurdused. Nii töötab klots sisse ja saab hea.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 26.10.18 11:19 Tsiteeri


Softiuuendusega pole seal midagi teha, üheski softis pole neid asju muudetud tehasest, mis seda konkreetset asja mõjutab.
Pmst. enamusel autodel on täpselt samad parameetrid DL501-ga.

Ma võin edasi vedamist vähemaks võtta kaarte muutes. Sealt saad määrata, milline moment mõjub seisvale autole ja vabakäigul veeredes vastavalt pidurirõhule ja käigukasti õli temperatuurile.
Tehasest on olenevalt mudelist 10-15Nm tavaliselt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.18 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:

Sa oled suht aktiivne siin foorumis, aga räägid sellist ahastuses olevat juttu. Stronic võibki nõuda mingil hetkel sellest 5K'st enamuse millest räägid, peaksid ju olema kursis... Veermiku ja piduriosade vahetus ei tohiks küll nüüd asi olla, mis verest välja viiks.


5K maksta asja eest, mis reaalselt katki on - arusaadav. Aga praegune probleem on pigem ee.. pedantsuse küsimus? kui et midagi päriselt katki oleks. Vähemalt mulle tundub. Selles mõttes on teine lugu, minu arust. Samas siis ei tasuks hädaldada ka, eks. Aga abi võib ikka küsida. Ahastus on hea kirjeldus muidu :D

Tänud klotside soovituse eest! Kui probleem on jätkuv peale silla detailide vahetust (niikuinii tuleb teha) ning prj-poolset kaartide näppimist (üritan löögile saada miski aeg), siis tasub mõelda. Kõik klotsid praegu on TRW toodang ning sellega läks asi paremaks küll, ma ei tea, mis seal eelnevalt oli. Samas sai samal ajal vahetatud ka esimesed kettad (fremax carbon+) koos esimeste klotsidega, ehk ei teagi, kes see "parandaja" on kui kaks osa vahetatud.

Küll aga on praegu väga hea meel teades, et prj abiga saab seda paremaks reguleerida. Vahepeal oli mõte, et kui silla remont, klotside ketaste vahetus ja kasti remont ka ei aita, siis ongi valikud otsas. Tuleb välja, et võibolla nii kaugele minema ei peagi, vähemalt mitte kohe. jee!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 26.10.18 13:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Aga praegune probleem on pigem ee.. pedantsuse küsimus? kui et midagi päriselt katki oleks. Vähemalt mulle tundub.


1. Mine Revalisse. Mine sekretari laua juurde ja vaata, kas on ilus tüdruk. Kui on, võta kommi. Kui pole, siis võta peotäis.
Siis mine tööde vastuvõtu leti juurde. Istu maha ja räägi oma esimese posti jutt ära.
Meister mõtleb, oh, nagunii mingi ullike, et peas sul vilistab ja pakub, et lähme teeme proovisõidu.
(Nad sõidavad aastas tuhandete sellistega, seda iga päev; usu, nad teavad, kuidas ta pidurdama peab)

Siis on 2 võimalust:
- kas pole häda midagi (sul venib nägu pikaks) või
- arvab meister, et krt, õige see asi ei ole, paneme aja diagnostiks kirja. (ja temal vajub nägu pikaks, sest ta pani mööda ja kohe ei oskagi oletada, mis häda)

Jutt sellega lõppenud.
Tõenäoliselt leitakse viga mingi raha eest üles. Lisaks, kui nad ise kokku jooksevad, on neil kogu maailma TÄPSELT samasuguste autode vigade ja lahenduste kohta vaid näpulevajutuse kaugusel. (Audi AG vms on kontori nimi; nad (reval) maksavad saksasse iga kuu mingit suht roppu maksu, et ka nendeni siia Talina see inf jõuaks)
Saad hinnapakkumise selle vea kõrvaldamiseks (et viga ei leita, see variant puudub) ja otsustad edasi, kas lasta neil korda teha või Petsil Lasnamäel, vahetki pole, kohustust seal remontida samuti pole.
.........

2. Vaheta foorumi soovituste peale ära KÕIK puksid, sillaosad, kettad, klotsid, supportid + KÄIGUKAST.
Tulemus vblla sama, aga vblla mitte.

Allakirjutanu: see tola, kes lips ees ja silt rinnas istus paar aastat oma elust ka Möller Auto tööde vastuvõtus. Sai nii ullikestega maadeldud, kes tänapäeval enam kodus rattaidki vahetada ei oska (jätavad poldid pingutamata ja kolks sees) ja sai ka huvitavaid tõsiseid probleeme koos tehasetoega (kui ise ei osanud) lahendatud.
See, kas auto oli keritud või kohapeal seppade poolt tuunitud, enamasti ei kottinud kedagi.
Enamasti. (Goodwillid jne asjad)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.18 13:33 Tsiteeri


Ka mõte jah, ilmselt kõige mõistlikum.
Aeg kirjas, 07.11. Telefonitsi nad sellega nõus ei olnud, et kohapeal meister ütleb kiirelt ära kõrva järgi, kas on probleem või ei. Võibolla kohapeale minnes oleks keegi nõus olnud :D

Päris kaua see mure piinanud ka, kui lõpuks lahenduse saaks siis peaks audiklubile kasti õllet saatma või midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 26.10.18 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156

Aeg kirjas, 07.11. Telefonitsi nad sellega nõus ei olnud, et kohapeal meister ütleb kiirelt ära kõrva järgi, kas on probleem või ei. Võibolla kohapeale minnes oleks keegi nõus olnud :D



Helistajate ja kurtjate suhtes neil ongi omad protseduurireeglid, millede täitmist Audi ise väga rangelt kontrollib.
Ja kõrva järgi diagnoosimisel võivad olla ebameeldivad (nii firma kui kunde jaoks) tagajärjed.
(noh, ok, kas piduriketta ja kaitsepleki vahel on kivike vahel, selle vast tuvastab ka kõrva järgi ära. Selle ehk ka, kui keegi on garantiiautol paisupaagi klaasipesuvedelikku täis valanud ja kurdab et klaasipesu ei tööta; on ka selliseid)

Aga kui inimene helistab, siis püütakse kundet jooksutada võimalikult vähe; pigem siis juba kohe 2h aeg diagnostiks kirja. Kui selgub, et ongi "kivike vahel", siis võtavad sult väikese raha ja ülejäänud vaba ajaga tegelevad tagahoovist seisvate laipadega, mida sellisel töökojal alati on.

Pane siis diagnosti tulemus siia kah kirja ja õlle võid ikka selle tegijale viia....:D
Kui arve kinni maksad, siis see pole ka altkäemaks mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 26.10.18 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Aga mis müstiline krõks see seal siiski on? Korras piduritega auto krogiseb pisut ka neutraaliga seisma jäädes, see tähendab, et klots ja ketas haagivad hästi. (roostes ketas ei tee seda kunagi).


+1


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl


Pane siis diagnosti tulemus siia kah kirja ja õlle võid ikka selle tegijale viia....:D
Kui arve kinni maksad, siis see pole ka altkäemaks mitte.



Eee ma kaldun arvama, et kui kõik kettad ja klotsid orginaali vastu vahetada, äkki läheb paremaks!?:D







Ok, nüüd tõsisemalt. Need kes kunagi maasturiga maastikul on sõitnud saavad aru, et see täitsa tavaline heli st. pidurid töötavad ja pidamine on hea.

Tavaliselt kasutatakse seda kui ei ole sillal lukusteid, madalat käiku mis on piisavalt madal ja on aut. kast ehk siis hoitakse osalist gaasi ja piduri samaaegselt, et hoida kindlat liikumiskiirust.


Mul Allroadil peale kasti kap. rem. teeb väikest heli - sama tähtsusega mure, et nagu auto sai märjaks kui vihma sadas.

Ja kui see masin on nii plekkkarp, et öösel ei saa magada siis võiks tõesti heliisolatsioonile mõelda.

Loodetavasti leiad lahenduse. :)

Anna siis teada mis mure lahendas, et tulevastel huvilistel oleks mõtet aega investeerida foorumis kolades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T_
huviline



Registreerunud 23.10.07
Asukoht: Ida-Võlumaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 4-mo

postitati 27.10.18 13:24 Tsiteeri


Olen seda häält kuulnud erinevatel aut. kastiga masinatel : Audi, VW , Chrysler, BMW.Krigin, kriuks, kräuks- kuidas keegi seda nimetab,mis kostub enne täieliku peatumist või kohalt liikumist.Üks Q7 omanik väitis,et temal kadus see hääl soodsamate ketaste/klotsidega aga see oli kohe tuntavalt pidurite efektiivsuse arvelt.Pole küll audi aga minu robotkasti puhul kostub vahel sama heli aga eriti ei häiri ,sest vähemalt saab korralikult seisma kui vaja.(tehase klotsid/kettad)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.18 19:41 Tsiteeri


Vähesel määral krõgin on normaalne ja nõustun, aga see tase, mis minu autol kostub ei ole minu arust normaalne. Seega jutt, et nõrganärviliste teema jms ei pea antud hetkel paika.
Võibolla on arvamuse asi, võibolla mitte - ennem kui teie selle spetsiifilise hääle taset ise ei kuule, siis ei saa kahjuks siin väga hästi kaasa keegi rääkida. Küll aga kes on huvitatud, saame kokku Tallinnas, kuuled ise ja siis ütled, et kas asi minus või mitte :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 83.6% - SQL: 16.4%]