Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C7 3.0TDi Q - 2011 - VMartin (Vastuseid: 65 | Vaatamisi: 29783)
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.18 11:27 Tsiteeri
Audi A6 C7 3.0TDi Q - 2011 - VMartin



Tere,

lisan ka siia enda aprillis 2018 soetatud esimese Audi marki masina.

Auto otsingutel olin juba detsembrist 2017, kuna kasutamiseks oli vahepealsel perioodil päris mitu erinevat autot, siis otseselt kiirustada polnud vaja, ent pidin saama endale check listi tehtud asjadega masina.

Autod mida ma otsisin:

F10 või C7 kerel olev isend
sedaan
katuseluuk
adaptiivne püsikiirusehoidja
M-pack / S-line
Audi puhul kindlasti nelik, BMW kindlasti mitte nelik
oma kiiksuga kindlasti "lai ekraan"
madal(am) läbisõit

Kõige muuga olin ma nõus vaatama konkreetset isendit terviklikus pildis.

Märtsi lõpus kui ma olin käinud juba vaatamas kahte C7 Audit, kolme F10´t, aprilli alguses leidsin endale paar BMW´d, mille viisin kontrolli, kindlasti mitte ka kõige soodsamad ent minu kriteeriumitele vastavad - ostueelsed kontrollid olid puhtad õudukad ja ei kaalunud isegi ostu (ainult juhul kui suuremad varjatud vead kõrvaldatud on), kuid siis saabus see hetk, kus sõber saatis A24 lingi: " Seda küll eile müügis ei olnud?"

Lõpetasin tööjuures kõik toimetused silmapilkselt, läpaka kaane lõin kokku ja vurasin Mobilesse oma tulevast vaatama. Salongis küsiti veel kuidas saab aidata? Mainisin siis et nägin ühte musta A6´te mida tahaks piiluda.. vastati "sellised on ainult tellimisel, kohapeal vaevalt on " ... niikaua kui ma jõudsin telefonis A24 lahti võtta, ja veenduda, et masin peaks siiski Tallinnas asuma - peitis masin ennast laos ukse taga salaja.

Eellugu kirjutatud, nüüd siis autost endast:

Mark ja mudel: Audi A6 Quattro S-Line (C7)
Mootor: 3.0TDI 180kW (V6 diisel)
Aasta: 2011
Kere: sedaan
Veoskeem: nelivedu
Käigukast: S-tronic 7-käiguline automaat
Värv: Havana black

Lisadest mis meenuvad: katuseluuk, LED tuled, 20" veljed, adaptiivne püsikas, must lagi, kahes toonis mäludega sportistmed, BOSE, puitdekoor - kindlasti on kühvliga lisasid mida ma ei oska peast juurde kirjutada, ent võivad olla Audil lisavarustus.. andke andeks endisele bemmimehele, sest EBK teemad ju algavad varustusenimekirjaga :)

Pildid auto leidmise hetkest:

https://www.upload.ee/image/8913733/1.jpg

https://www.upload.ee/image/8913735/2.jpg

Aprillis oli läbisõi 133xxx, nüüdseks olen jõudnud juba autot veidi endale iseloomulikumalt kaasa aidata, käinud Ungaris, Tšehhis ja jõudnud ka tagasi - kiirteel ning sellisel roadtripil on adaptiivne ikkagi asendamatu kaaslane - enne ei osanud puudust tunda, järgmist autot ilma selleta ei osta enam kindlalt.

Lõpetuseks paar värskemat pilti:

https://www.upload.ee/image/8913750/5.jpg

https://www.upload.ee/image/8913801/10.jpg

https://www.upload.ee/image/8913753/6.jpg

https://www.upload.ee/image/8913791/7.jpg

https://www.upload.ee/image/8913757/8.jpg

ning fotosüüdistus Budapestist

https://www.upload.ee/image/8913762/9.jpg

05.09 seisuga sain kätte ARK´st uued duplikaadid, vanad olid rännanud juba nii mitme autopeal (Saab 9-5 Aero 05´, Chrysler 300c AWD universaal 05´ ja BMW 530d E60 04´), ja nagu ka viimasel pildil näha siis esimene ikka kõvasti vatti saanud - tagasi läksid ilma numbrialusteta.

Kindlasti unustasin midagi, kindlasti kirjutan ka siia juurde midagi kui midagi huvitavat peaks juhtuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 06.09.18 19:04 Tsiteeri


Kindlaks kriteeriumiks oli S-Line aga sellel ju välist S-Line paketti ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 06.09.18 20:02 Tsiteeri


Päris ilusa mudeli oled leidnud. Nende velgedega super :cool:.

Arvatavasti see C7 on järgmine keskklassi rahvaauto:D. Kui odavamaks lähevad siis tuleb endalgi uuemale Allroadile üle kolida. Praegu lihtsalt kole kallid:(

Teema autorile: kas katusel olevad jutid on sinu tehtud?
Arvatavasti oled mõelnud tuunimisele: lisa kW, madaldus, uretaan puksid?

Nael siis kummi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaxPower
huviline



Registreerunud 25.12.07
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.18 07:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Kindlaks kriteeriumiks oli S-Line aga sellel ju välist S-Line paketti ei ole.


Just mõtlesin sama asja, aga korralik masin siiski!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.18 07:52 Tsiteeri


Mobile salongis tehtud värvist pildid on küll megad . Eks teema algataja ilmselt sline all sisu mõtles.. :cool:
Pole ju keeruline tahte korral teda ka väliselt ringi teha, sel juhul juba facelifti poole :P


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.18 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaxPower
Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Kindlaks kriteeriumiks oli S-Line aga sellel ju välist S-Line paketti ei ole.


Just mõtlesin sama asja, aga korralik masin siiski!




Kuna lõpuks oli A24 täiesti päheõpitud, seis praktiliselt tundus juba lootusetu - siis tõesti - välist S line paketti pole, aga alates C7 puhul hea veljega mängib isegi välja. Enda auto puhul velg, LED esituled ja radarid ning alt pikk sirge lõug on siiski päris sportlik, et see otseselt mind ei häiri. Muidugi tahaks S line plus´i, aga pidin leppima miinimum programmiga mis mu eesmärgiks oli - vähemalt salong S line. Esialgne puit salongis oli ainuke asi mis võõrastama pani, praeguseks hetkeks isegi hakanud meeldima juba.


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli
Päris ilusa mudeli oled leidnud. Nende velgedega super :cool:.

Arvatavasti oled mõelnud tuunimisele: lisa kW, madaldus, uretaan puksid?


Tänud, tegelikult võrreldes esimese kahe pildiga on auto juba madalam, täpsemalt 25mm ja flantsi on 20mm pandud. Hetkel rohkem näppima ei hakanud kuna originaalmõõdus rehviga hea tulemuse mõttes on sai hea.

Enamvähem sama nurga alt enne ja pärast:
https://www.upload.ee/image/8916942/vordlus.jpg

Hetkel olen hakanud uueks hooajaks otsima uusi velgi, ideid jätkub, lubadusi andma ei hakka. On ka muid asju juba plaanis - eks kevadel näeb mis sai või ei saanud kokku ostetud talve jooksul.

Ajupesu kohta ei saa öelda, et oleks prioriteet, ent mingisugune eeltöö on tehtud - eks näis.

Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
Mobile salongis tehtud värvist pildid on küll megad . Eks teema algataja ilmselt sline all sisu mõtles.. :cool:


Selle kohta on varemgi saanud üllatavaid reaktsioone... pildil must, päikesepaistelise ilmaga pruunikas - äge värv igatahes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 07.09.18 11:17 Tsiteeri


Kas passis on värvuseks must? Mul on sama värvi auto aga passi läks pruun.Ilus auto!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taff911
huviline



Registreerunud 25.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.18 13:38 Tsiteeri


Kena auto ja head lisad, radari kohta sama arvamus, tulevikus ei osta ühtegi millel seda ei ole.
Endal samamoodi LED tuledega variant, kas sul on automaatne kaugtulede lülitus ka olemas?
See järjekordne väga mugav lisa mis on must have :)

Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 07.09.18 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taff911
Kena auto ja head lisad, radari kohta sama arvamus, tulevikus ei osta ühtegi millel seda ei ole.
Endal samamoodi LED tuledega variant, kas sul on automaatne kaugtulede lülitus ka olemas?
See järjekordne väga mugav lisa mis on must have :)

Edu!


Kaamera järgi tahavaatepeeglis ütleks et automaatne lülitus on (võimalik vcdsiga aktiveerida)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raul55
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 07.09.18 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Kas passis on värvuseks must? Mul on sama värvi auto aga passi läks pruun.Ilus auto!

mnt.ee leht näitab et must.
Kena auto!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wtf_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Kohila / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 C7

postitati 09.09.18 11:55 Tsiteeri


Äge masin, hea näeb välja! :)

Tsitaat:
Algselt postitas: VMartin
... F10´t, aprilli alguses leidsin endale paar BMW´d, mille viisin kontrolli, kindlasti mitte ka kõige soodsamad ent minu kriteeriumitele vastavad - ostueelsed kontrollid olid puhtad õudukad ja ei kaalunud isegi ostu (ainult juhul kui suuremad varjatud vead kõrvaldatud on), ...


Huvi pärast uuriks, et mis F10'tel nii hullu ostueelses kontrollis välja tuli?


------------------------

Lisade listi saad nt AudoDNA või Audi esindusest küsida (vb ka kuskil autos kolme-tähelised koodid kirjas - vanadel vähemalt oli). Ja nende koodide tähendusi ja standardvarustust saad nt siit võrrelda: Audi A6 lisavarustus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.18 12:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wtf_
Äge masin, hea näeb välja! :)

Tsitaat:
Algselt postitas: VMartin
... F10´t, aprilli alguses leidsin endale paar BMW´d, mille viisin kontrolli, kindlasti mitte ka kõige soodsamad ent minu kriteeriumitele vastavad - ostueelsed kontrollid olid puhtad õudukad ja ei kaalunud isegi ostu (ainult juhul kui suuremad varjatud vead kõrvaldatud on), ...


Huvi pärast uuriks, et mis F10'tel nii hullu ostueelses kontrollis välja tuli?


------------------------

Lisade listi saad nt AudoDNA või Audi esindusest küsida (vb ka kuskil autos kolme-tähelised koodid kirjas - vanadel vähemalt oli). Ja nende koodide tähendusi ja standardvarustust saad nt siit võrrelda: Audi A6 lisavarustus


Tänud, tegelikult on mul juba ülesse pildistatud kujul olemas nimekiri, jäin selle arvutisse trükkimisega eelmine kord enamvähem kuhugi poolepeale, mõtlesin et trükin ta arvutisse ära.

Aga kiirelt, nendest F10´test mis ma endale leidsin - kaks erinevat masinat, varustus sarnane - mis ühel masinal oli korras, see teisel oli katki - kahe ca 20 000€ auto peale oleks saanud ühe korras isendi. Mõlema remondikalkull tuli ca 4000-5000€ juurde - mis minu silmis oli liiga palju. Üks müüja proovis minuga saada ikkagi diilile, aga sinna me ei jõudnud - pakkusin välja et tehku korda välja tulnud asjad ja maksan hinna mida nad küsisid, sellele vastust ei tulnud :) Aga no ega mul plaanis seda petukaupa tegelt osta polnudki juba tol hetkel.

Tipp oli see, kui üks viidi kontrolli, siis kontrolli käigus selgus, et veateated on kustutatud ca 1 käivitus tagasi - proovisõidul too masin puterdas, jõudu polnud jne - see aeti selle peale, et "uuematel masinatel ongi ülekanne palju sujuvam ja see jõud jaotub ühtlaselt " :)

Mõlemad kontrolli viidud masinad on endiselt A24 alles.


Audi oli vist üleval 3 päeva, ilmus kolmapäeva hommiku poole Auto24, mina käisin proovisõidul neljapäeva hommikul ja võtmed sain kätte reede õhtul - kuulutus võeti seejärel maha. Sõitsin 2 kuud, tuli teavitus ülevaatuse läbisaamisest - läksin siis esimesse ettejuhtuvasse putkasse tegema, 45 minutit uuriti masinat ja tulin sealt puhta lehega minema. Sattusin vist tõsise vanakooli mehe peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kalju24
huviline



Registreerunud 27.08.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 3.0TFSI 2011

postitati 17.09.18 07:08 Tsiteeri


Järgmine BMW foorumi kasutaja Audi peale eksinud C7/F10/11 kere valides :)
Auto värv peaks olema "Havanna Black Metallic" ehk ARK peaks selle ikkagi kui must kirja panema.
Ilusate ilmadega auto puhtaks pesta korralikult ning lausa lust imetleda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.18 09:50 Tsiteeri


Avastasin, et salongist pole ühtegi pilti.. ega ma nüüd väga palju neid juurde panna ei saagi.

Aga kuna auto sai ostetud kevadel, mis on omakorda peaaegu polaarpäev, siis paar nädalat peale ostu üks öine tulek Tartust pakkus meeldiva üllatuse - autol on ambient lighting salongis.

https://www.upload.ee/image/8965021/audi_interjoor.jpg

Kunagi lähitulevikus prooviks salongist ka pildid teha, sügisega on paar ideed uuemaks pildiseeriaks, selle käigus siis need ka ära teha.

Teisest C7 teemast meenus, et samamoodi lasin endale programmeerida needle sweepi, start/stop süsteemi deaktiveerisin - mina ei suutnud ära harjuda sellega, et ta iga foor ennast välja suretab, nõme oli see, et kui telefon laeb samal ajal, siis katkestas ka telefonilaadimise - nüüd on koguaeg "ON" ja kui tahan, et hakkaks ennast välja suretama, vajutan uuesti nuppu - lihtsalt iga kord oli tüütu seda deaktiveerida.

Nüüd olen autoga sõitnud aprilli lõpust, kuni tänaseni ca 14 000km - ostupäeval, sai selgeks et järgmine auto ei tule mitte mingil juhul ilma adaptiivse püsikata - polnud kunagi olnud ja ei osanud puudust tunda. Nüüd ilmselt ei oska enam ilma hakkama saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taff911
huviline



Registreerunud 25.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.18 07:04 Tsiteeri


See needle sweep on küll päris efektne asi.

Kas "start/stop" aktiveerisid vaikimisi igal käivitusel disabled või mälu režiimina?

Ma algul enda masinal seadistasin mälu versiooni, et mäletaks mis seisus viimati oli mootorit välja lülitades, kuid mäletas seda vaid ühe ööpäeva ja siis oli alati jälle käivitades sees :D, ehk toimib vaid see, et igal käivitusel lükkab vaikimisi "disabled" variant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 21.09.18 07:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taff911
See needle sweep on küll päris efektne asi.

Kas "start/stop" aktiveerisid vaikimisi igal käivitusel disabled või mälu režiimina?

Ma algul enda masinal seadistasin mälu versiooni, et mäletaks mis seisus viimati oli mootorit välja lülitades, kuid mäletas seda vaid ühe ööpäeva ja siis oli alati jälle käivitades sees :D, ehk toimib vaid see, et igal käivitusel lükkab vaikimisi "disabled" variant.


Päris huvitav see mälu värk, tegin endal samuti samad modifikatsioonid ja mälu töötab kenasti start/stop puhul. Lisaks lisasin veel tagaluugi puldist sulgemise. Huvitav selle juures on see, et kui puldist tagaluugi sulged siis hakkab veel taga summer ka piiksuma, et luuk läheb kinni. Täisvalmidus justkui täitsa olemas, aga turvakaalutlustel ilmselt keelatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.18 07:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: taff911
See needle sweep on küll päris efektne asi.

Kas "start/stop" aktiveerisid vaikimisi igal käivitusel disabled või mälu režiimina?

Ma algul enda masinal seadistasin mälu versiooni, et mäletaks mis seisus viimati oli mootorit välja lülitades, kuid mäletas seda vaid ühe ööpäeva ja siis oli alati jälle käivitades sees :D, ehk toimib vaid see, et igal käivitusel lükkab vaikimisi "disabled" variant.


Päris huvitav see mälu värk, tegin endal samuti samad modifikatsioonid ja mälu töötab kenasti start/stop puhul. Lisaks lisasin veel tagaluugi puldist sulgemise. Huvitav selle juures on see, et kui puldist tagaluugi sulged siis hakkab veel taga summer ka piiksuma, et luuk läheb kinni. Täisvalmidus justkui täitsa olemas, aga turvakaalutlustel ilmselt keelatud.


Mul pandi ta funktsioneerima tagurpidi, kui ma tahan, et ta hakkaks väljasurema fooritaga siis pean vajutama nuppu.

Luugi peaks ka aktiveerima, et sulgeks puldi nupust - samas ega ta otseselt nii tähtis pole, niisama lehvitada selle luugiga köögi aknast pole ju mõtet, et kui lahti teed siis ise või keegi teine oskab luugi peal nuppu vajutada küll.

Googeldasin, ega ma väga rohkem nagu ei oskagi aktiveerida asju, mis on aktiveerimata - PFL C7 puhul see nimekiri oli kahjuks päris lühike.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kmaur
huviline



Registreerunud 01.06.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 12' | 3.0, 232kw

postitati 21.09.18 08:17 Tsiteeri


Üks asi, mida võid aktiveerida on scandinavian DRLs e. tagatuled on päevasõidutuledega aktiveeritud.
Sai endalgi tehtud start/stop tagurpidi ja needle sweep AGA ühel hetkel kadus DS alt ära efficiency valik, ei tea kas see seotud start/stop näppimisega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaupsik
huviline



Registreerunud 10.03.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7´07 , Kodiaq´22 , Cherokee´03

postitati 21.09.18 12:08 Tsiteeri


Tervist.
Harige palun lolli, mis see needle sweep on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 21.09.18 12:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaupsik
Tervist.
Harige palun lolli, mis see needle sweep on?


Kellad käivad korra põhja kui auto käima paned - https://www.youtube.com/watch?v=ESpKoNomPqk
Siit peaks vist asju VCDS teemase ümber tõstma veidi aja pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaupsik
huviline



Registreerunud 10.03.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7´07 , Kodiaq´22 , Cherokee´03

postitati 21.09.18 15:12 Tsiteeri


Aa! Siuke värk. Selge. Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.18 07:48 Tsiteeri


Värskendan natukene teemat.

Pikalt mõtlesin mida ma nende talverehvidega ette võtan, variante oli kaks.

a) ostan uue jooksu 18-19" velgi, nendele rehvid peale

b) ostan praegustele 20" velgedele talvekad peale.

Otsustasin, et kevadel tuleb midagi muud autole alla kruvida, siis läksin seda teedpidi, et läksid lamellid samadele velgedele alla. Mõttetu hoida kahte komplekti garaazis ja kolmandaga siis sõita. Flantsid võtsin ka talveks ära, siis on kevadeks ootusärevust ka.

Rehvid sain HLautoosad.ee´st

Pilti ka - sai eile kiirelt paar klõpsu tehtud

https://www.upload.ee/image/9069796/audi_sugis.jpg

https://www.upload.ee/image/9069799/audi_korvalt.jpg

https://www.upload.ee/image/9069800/audi_eest.jpg

Ning wtf´ga jookseme ka päris palju kokku

https://www.upload.ee/image/9069802/300_ja_wtf.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wtf_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Kohila / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 C7

postitati 15.10.18 19:12 Tsiteeri


Hehe, vaatasin juba enne, et su eelnevad pildid tuttavas kandis tehtud :D

Talverehvide osas mõtlesin täpselt samade variantide vahel ja sai ka lõpuks 20" rehvid ära ostetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.18 10:04 Tsiteeri


Nädalavahetusel sai minuarust päris õnnestunud pildid autost, planeerimata pildistamised on alati parema tootlikusega kui nö. pressitud pildid, et nüüd lähme ja teeme.

https://www.upload.ee/image/9233746/46049967311_93870815bf_k.jpg

https://www.upload.ee/image/9233747/46049967661_8b0253a0ae_k.jpg

https://www.upload.ee/image/9233749/46049968551_572e54139d_k.jpg

https://www.upload.ee/image/9233750/46049968361_c466322f8b_k.jpg

Endiselt, esimest korda on sellel aastal lumi püsivamalt maas, aga mina ei suuda juba kevadet ära oodata. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wtf_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Kohila / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 C7

postitati 30.01.19 12:33 Tsiteeri


Hakkas silma, et et masin on esiosas uuendust saanud. Sobib küll :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.9% - SQL: 23.1%]