Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: REGAMINE HIIUMAA TUURILE !!! (Vastuseid: 75 | Vaatamisi: 8793)
kellylly
huviline



Registreerunud 19.04.03
Asukoht: esialgu veel planeet maa
Kasutaja on eemal

Auto: eks kunagi saan ka selle

postitati 01.07.03 15:54 Tsiteeri


ma siis ka ennast kirja panin :)) eks näeb kas olen oodatud...aga hiiumaale tulen sel ajal kindlasti!!! :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 01.07.03 17:28 Tsiteeri


Mail teel ja kindel tulija koos kellegagi :P


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 01.07.03 17:45 Tsiteeri


Mina ka tulija, kui midagi väga tähtsat vahele ei tule. Kahjuks oma autoga tulla ei saa, nii et kui kellegil on veel autos vaba koht ja on nõus mind peale korjama ja kulusid vähendama andku teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.03 21:56 Tsiteeri


Kas nende peale ka mõeldud on, kes 18.nda õhtul tööpäeva lõpetavad ??? Ise näit ei jõua enne 18:00 liikuma hakata... Muidu oleks tulija.. Järsku on veel samasuguse murega klubilisi.. ehk koondume ja läheme koos...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

postitati 01.07.03 22:01 Tsiteeri


Ei ole kindel tulija, aga kui lähen siis alles õhtul või laupäeval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 01.07.03 22:05 Tsiteeri


mul lõpeb tööpäev alles 20.00 nii, et eks ma vaatan kas ma üldse jõuan sinna hiiumaale või mitte!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.03 13:51 Tsiteeri


niih...
autos etkel veel 2 vaba kohta(ei hakka 5kesi s]itma, niigi v'ike auto >P)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.03 16:48 Tsiteeri


sobib
et siis mind kirja pane...
aga 1 küsse veel, kas see bronn maks(20.- vist) läheb iga auto piletile otsa, või on miski grupibronn vms ????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 02.07.03 16:51 Tsiteeri


20 eeku läheb igale piletile otsa bronni tasu jah. aga enne 20 eeku kui 6-8h passimist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.03 16:53 Tsiteeri


sinna 10:30 100.- +20.-
tagasi 22:00 150.- +20.-
või olen millestki valesti aru saanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 02.07.03 17:01 Tsiteeri


Ui ui ui kui kallis :( Aga midagi pole teha. Mina ka nõus 22.00 praamiga tulema, nii et kui midagi vaja bronnida siis ma ka käsi :)


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 02.07.03 17:10 Tsiteeri


pileti hinnad ja kogu info http://www.laevakompanii.ee

reisija täispilet: 45.00
õpilane: 20.00
pensionär: 20.00
sõiduauto reedel enne 13:00: 95.00
sõiduauto reedel alates 13:00: 142.50
sõiduauto pühap alates 13:00: 142.50
broneering: 20.00

pange autod rahvast täis ja klappige, tuleb soodsam. 1i on jah kole kallis pidu ikka. laevakompanii on ullem kui eesti telefon.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 02.07.03 17:20 Tsiteeri


muideks kui lähete sadamasse ja märkate et bronni rea kõrval üldirida on suhteliselt tühi siis võite end sinna parkida, helistate sadamasse, tühistate broneeringu ja lähete ostate tavapileti 150 eeku ja säästate bronni raha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 03.07.03 11:50 Tsiteeri


Kes tahab ,saab minu koha tagasisõidul,kuna jään siis veel nädalaks Hiiumaale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ross
huviline



Registreerunud 09.11.02
Asukoht: Crawley (UK)
Kasutaja on eemal

Auto: Vauxhall Astra 1.7 CDTi

postitati 03.07.03 14:26 Tsiteeri


Mina ei saa tulla.
Fu**ing work. Kliimameestel ju hooaeg käes.
Pidutsege ja puhake siis hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 04.07.03 11:51 Tsiteeri


list update


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.03 14:16 Tsiteeri


niih....
sooviks teada kas on tahtjaid vabadele kohtadele
2tk ära anda/müüa :P
tahaks teada saada, sis tean ka oma liikumisi arvestada :)
ja nagu näha liigun mina 10:30 praamiga sinna...ja pühapäeval 22:00 praamiga tagasi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 05.07.03 02:53 Tsiteeri


tahaks ka tulla kui lastakse


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.03 10:17 Tsiteeri


seoses ootamatute majanduslike, tehniliste jm probleemidega jääb reis ära :(:(:(
ja sellega seoses otsin kiirelt uut mootorit

edit:mootor olemas :)
nüüd veel vaja peale panna :)
aga hiiumaa jääb ikkagi ära, sest raha mootori peale läheb :(
aga ma loodan et need 66kw märksa rõõmsamalt mu autot edasi veeretavad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 06.07.03 17:29 Tsiteeri


Äää nyyd jama tonny, mis ma nyyd siis ainus lõuna-eestist mineja??? Niipalju ikka kokku pappi klapid papi :P


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 07.07.03 11:20 Tsiteeri


UPDATE 7. JUULI 14:00

MINNES:

10:30 praamile on kohad:
MEEMEES
Skeldo
Rax
eints
sallu
quattro
marx
ull_miis
ice
janek
kusty90
arks
koit46
koobas

TAGASI

22:00 praamile on kohad:
Skeldo
Rax
eints
sallu
quattro
marx
ull_miis
ice
janek
kusty90
koit46

23:00 praamile on kohad:
koobas
arks
meemees
tonny
warangel


sinnasõiduks on praam täis!! ainuke lootus elavas järjekorras peale saada, kohal peaks olema vähemalt 2+ tundi enne väljumist! kui mõni vahepeal loobub siis tema koht praamil vabaeneb ja selle saab järgmine soovija. seega soovid võite mulle saata juba. ps 8:30 praamile on tegelikult kohti kui kellegil huvi. aga selle võite ise bronnida ja sebida. www.laevakompanii.ee samas mutt seal ütles et elavast peaks ka vast peale saama kui veab sest hommikuti niipalju sõitjaid veel ei ole.

tagasitulekuks on 23:00 praamil veel vabu kohti! 22:00 praam on ka juba täis aga loota võib elavale (mitte eriti) ning loobujatele. kui keegi 22:00 praamil loobub, saab selle koha see kes 23:00 praamil on esimene ja uus soovija saab sinna. siis on ausam, kes ees see mees

10:30 praamil võib vabaneda kuni 2 kohta ja 22:00 kuni 1 koht kui midagi erakorralist ei juhtu vahepeal vms


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 08.07.03 11:34 Tsiteeri


a80 soovitas panna siia väikse nimekirja asjadest mis tuleks kaasa võtta... ma siis üritan..


nagu te teate või ei tea siis ööbimine on lageda taeva all. avandi meestel on pidu, teised kadakate vahele (sõna otses mõttes). seega mugavuse mõttes oleks soovitatav kaasa võtta magamiskotid ja ka telk ei teeks paha. aga tegelt kui aus olla siis muud vist polegi vaja. hea tuju ja optimism ka :) hiiumaal on pood ka olemas, lausa mitu. süüa ja juua saab sealt ka osta.

kui veel küsimusi on siis vastan meeleldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 08.07.03 12:53 Tsiteeri


Nyyd ka vaike ettepanek minu poolt:
http://speedrock.vlmotorsport.ee/Est/Eesti.htm
seal toimub mingi voistlus, akki laheme ka sinna?


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 09.07.03 07:39 Tsiteeri


Speedrokile lähme kindlasti,see juba ammu kavas.,.kuid rass,marsuut tuleks ka kirja panna ,või sellest räägime lähemalt hiiumaale jõudes,.,ma MÕTSIN et kui palju bena oleks vaja sisse võtta,hiiumaa bena ei tahaks võtta ja veel sellise kirve hinnaga.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR
huviline



Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 TDI Quattro

postitati 09.07.03 08:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
a80 soovitas panna siia väikse nimekirja asjadest mis tuleks kaasa võtta... ma siis üritan..


nagu te teate või ei tea siis ööbimine on lageda taeva all. avandi meestel on pidu, teised kadakate vahele (sõna otses mõttes). seega mugavuse mõttes oleks soovitatav kaasa võtta magamiskotid ja ka telk ei teeks paha. aga tegelt kui aus olla siis muud vist polegi vaja. hea tuju ja optimism ka :) hiiumaal on pood ka olemas, lausa mitu. süüa ja juua saab sealt ka osta.

kui veel küsimusi on siis vastan meeleldi.
Tahtsin küsida sellist asja, et sain täna s.o 09.07.03 sinu kirja kätte kus sa soovitad regamisest teatada hiljemalt 07.07.03, siis tekib väike kahtlus (IT maailmas), et ma ei hakka kunagi õigel ajal vajalikke teatisi saama?
P.S vaata minu kahetsusavaldust "Auditreff Hiiumal":(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.1% - SQL: 41.9%]