Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - A6C5 2,5TDI 132kw quattro tiptronic tõmbab kiirendades korraks "hingest kinni"
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6C5 2,5TDI 132kw quattro tiptronic tõmbab kiirendades korraks "hingest kinni" (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1605)
yxhunt
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.13
Asukoht: lääne-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6C5 2,5TDI 132kw quattro

postitati 13.07.18 08:43 Tsiteeri
A6C5 2,5TDI 132kw quattro tiptronic tõmbab kiirendades korraks "hingest kinni"



Tere
Mure selline, et kui sõita maanteel näiteks 70km/h ja järsult kiirendada siis tekib korraks nagu tühi koht, või korraks isegi hoog aeglustub ja siis asub kiirendma. Et milles võiks probleem olla? Muidugi õige oleks kaabel sappa ja vaadata mis arvuti näitab, aga endal sellist võimalust pole...Ehk oskab keegi nõu anda mida tasub üle vaadata? Muidu käivitub hästi, minek hea ja käike vahetab ka ilusti. Just see nn. "tühja koha" värk häirib pisut.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 13.07.18 08:49 Tsiteeri


Milline see diisel S6 on?
Tsitaat:
S6C5 2,5TDI 132kw quattro tiptronic tõmbab kiirendades korraks "hingest kinni"


Aga tegelikult ise küsid, ise vastad. Ega enne ei saagi midagi kindlat öelda, kui ei ole arvutit järgi pannud. Kus kandis liigud, ehk saab mõni klubiline aidata või teab soovitada mõnda pädevat kohta? :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yxhunt
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.13
Asukoht: lääne-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6C5 2,5TDI 132kw quattro

postitati 13.07.18 09:10 Tsiteeri


Ok, sorry, parandasin vea pealkirjas :)
Rakvere külje all elan muidu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yxhunt
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.13
Asukoht: lääne-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6C5 2,5TDI 132kw quattro

postitati 15.07.18 10:58 Tsiteeri


Arvutit pole sappa saanud aga vea leidsin üles. Õhuklapi (see klapp mis õhku kollektorisse laseb) vaakumvoolik oli otsast mõrane. Jupp otsast maha, voolik tagasi ja mure kadunud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kremlin
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 3.2 FSI S-Line Avant Quattro

postitati 15.07.18 14:11 Tsiteeri


Teinekord veakoode vaja lugeda, saan Rakveres aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.0% - SQL: 53.0%]