Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi

Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  12
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C7 Sedaan Quattro 3.0TDi 150kw - 2011 - rs156 (Vastuseid: 276 | Vaatamisi: 48463)
mkangur
klubiliige

Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal

Auto: Misano C6Q Avant

postitati 15.06.18 10:33 Tsiteeri

Suur vahe tuleneb sellest kas kasutad uusi oem detaile või kasutatud oem detaile. Lisaks sõltuvalt mis hinnaga sul õnnestub need kätte saada. B7 slinetamine kasutatud detailidega läheb umbes 2k ringi, arvestades ka salongi. Kindlast B7 ja C7 detailide hinnataset on väga väär võrrelda, kuna tegemist on täiesti erineva ajastu autodega. Kas asi väärt on või mõistlik- vaevalt, ega ühegi auto edasi arendus ei ole rahakoti seisukohapealt mõistlik, ent ometi paljud seda just teevad. :P

Aitan vajadusel Tallinnas/Viljandis originaal vahenditega MMI 2G High tarkvarauuendustega 5570 versioonile.
"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond

Registreerunud 29.10.04
Kasutaja on eemal

Auto: A7 BiT, P1, B2 2dq, B2 cq

postitati 15.06.18 10:41 Tsiteeri

Eks ta maitse asi on. aga minu meelest sobib c7 kerel tagumine s-line stange ainult mõningatele värvikombinatsioonidele.

Mitte OEM lahendusi on terve internet täis, milleks piirduda s-line, pane RS6 oma kohe :)

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige

Registreerunud 04.12.08
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 15.06.18 14:07 Tsiteeri

Varasemalt olen tehasesoftiga saaanud 150kw-stest nii, et DPF sees 160kw ja 170kw vahele kõik.
Lõpptulemuse vahe on mingi 7-8kw ja spool veidi parem. 180kw-stest saab stockis 182-190kw.
Enne DPF-i eemaldamist eriti ei ole mõtet tõmmata, sest keegi ei taha maksta ekstra auto kinnitamise ja tõmbamise eest - ajakulu üsna korralik.

180kw mootorist saab 235-240kw. Seal on turbo tootlikum, see on peamine vahe.
Kõik autod ei ole ühesugused, osadega tuleb lihtsalt veidi rohkem või veidi vähem jõudu kui teistega.

Ja üldjoontes ei ole mõtet vaadata absoluutnumbreid. Vahe on ca. 37kw ja 165nm, see on oluline.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 3.0TDI

postitati 11.07.18 06:01 Tsiteeri

Nii.
Vahepeal on hulga vett merre voolanud.

Tuningu lõpptulemus oli see, et sõitsin Hiiumaale ning seal olles kadus täielikult jõud ja hakkas vilkuma eelsüüteküünlaga seostuv tuluke kollaselt (see spiraali ikoon). Tükk pabistamist ja diagnost hiljem tuli välja, et midagi katki ei ole - auto arvates on DPFiga midagi juhtunud. Oli tõesti, seda enam ju ei ole. Sai tagasi viidud ESRemapsi ning tuli välja, et nad olid unustanud aktiveerida õige tarkvara - tuningu versiooni oma :D Seda kuna lõpus tehti dünoteste tuning before & after ja before oma jäi viimaseks testiks, misiganes põhjusega. Peale garantiilist kordategemist oli kõik jälle lill, jee!

Nüüd mõni päev tagasi sõitsin 50kmh linna vahel ning rada vahetades läks parem (juhi positsiooni mõttes) esimene pidur hästi korraks blokeeringusse. Peale seda foori taga seistes pendeldas analoog-kiirusenäidik 0-30 kmh vahel ja tuli 4 erinevat veateadet järjest ette. Ei teinud rõõmsaks :D Tundub, et ABS-i andur - kui vigadeks on TPMS, ESP/ABS, Parking brake ja mingi asi veel + kiiruse näidik tõmbles.. Need kõik on seotud ABS-i anduriga ju. Tulevaks esmaspäevaks on aeg kirjas ESRemapsis õnneks, praegu aga sõidan edasi. Kõige parem tegu ei ole aga autot on vaja, mis sa ära teed.
Väike huvitav kogemus - peale seda kui armatuur juudi jõulupuuks muutus ei ole kiirusenäidik enam pendeldanud. Huvitav, kas auto tarkvara ise reguleerib - kui on x anduriga probleeme, siis selle näite me ei arvesta ning kiiruseinfo arvutamine ainult ülejäänud andurite põhjal? Või läks lihtsalt andur täitsa katki.

Sai tellitud selline asi läti Ebays - https://obdeleven.com/en/ Tundus väga mõnus, peaks lähipäevil kätte ka saama. Ei taha enam arvutiga ligi minna, jube ebamugav, ning sellega pidi kõik vajaliku tehtud ka saama. Eks ta näha ole kui jõuab, maksis 50€ (saatmine hinna sees).

Kui obd11 käes siis ehk saan ise ka ABSi anduri ära vahetada. OBD11-ga annaks ju kontrollida, kas päriselt on probleem selles, praeguseni on vaid oletused. Siit tekkis ka küsimus - kuidas A6 C7-l absi anduri vahetus käib? Ratas maha ja peaks juba ligi pääsema või mida? Ei leidnud netist väga infot selle kohta :(

Viimasel ajal olen hästi paljude teiste audide velgesid tähele pannud ja rsk enda omad enam ei meeldigi. Vahepeal olin kergelt uhke isegi, et ise valisin ja endale meeldib ja see ongi kõik, mis loeb. Praegu on selline tunne, et peale suve lähevad kohe müüki ja tellin uued asemel :D, ka pisut väiksema ET-ga. Küsimusekoht on, kas võtta 20-sed hoopis või mitte.

Jann
huviline

Registreerunud 07.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 11.07.18 06:14 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: rs156

Sai tellitud selline asi läti Ebays - https://obdeleven.com/en/ Tundus väga mõnus, peaks lähipäevil kätte ka saama. Ei taha enam arvutiga ligi minna, jube ebamugav, ning sellega pidi kõik vajaliku tehtud ka saama. Eks ta näha ole kui jõuab, maksis 50€ (saatmine hinna sees).

Viimasel ajal olen hästi paljude teiste audide velgesid tähele pannud ja rsk enda omad enam ei meeldigi. Vahepeal olin kergelt uhke isegi, et ise valisin ja endale meeldib ja see ongi kõik, mis loeb. Praegu on selline tunne, et peale suve lähevad kohe müüki ja tellin uued asemel :D, ka pisut väiksema ET-ga. Küsimusekoht on, kas võtta 20-sed hoopis või mitte.

Optimist :D

Ja enne kui uue anduri tellid vaata pistik-juhtmed üle. Tean mitut juhust, kus uus andur edasi ei viinud.

OOOO, VW, Seat, Skoda Diagnostika, ostuabi, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine ja palju muud. (uusim orig. Ross-Tech HEX-NET PRO V2 seade+uusim tarkvara VCDS 19.6.2). C6 2g navi ja C7 HN+ 8" Navi+MMI 2019 uuenduste kohta võib ka küsida. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 11.07.18 06:17 Tsiteeri

Peab olema optimist sellises saatanlikus maailmas, õnneks on meil Audid, mis meele heaks teevad :)

Jep, kohe tellima ei ruttagi, enne vaataks üle, mis vanaga toimub - äkki just ühenduse probleem ongit ja praegune ka töötab.. Ennem seda aga ootan diagnostikaseadme kohalejõudmist.
Siin see lähenemine, et "vahetan kõik 4 andurit ära - lähitulevikus sama probleemi ei teki" väga vist ei tööta ?

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 13.07.18 18:28 Tsiteeri

OBD11 käes!

https://www.upload.ee/image/8676678/37152217_1924580250942242_1289622586992361472_n.jpg
Kohustuslik pilt õltsiga :)

Kiire review siis - ise oli 50€. Sain kätte, väga pisike ja mõnus, lükkasin sisse, äpp moblasse ning käima. Koheselt lubas skännida kõik veateateid, guugle translate abil tõlgendades neid mingitesse keeltesse, kui peaks soov olema ning vist oli ka võimalus koheselt guugeldada, mis täpsemalt tähendavad läbi mingi nupukese. Lisaks siis ilmselge vigade kustutamise funktsioon.

Proovisin long codingusse minna, kuid avastasin, et selle jaoks on PRO versiooni vaja, mis maksab 35€. Seda asja tellides minu arust lugesin välja, et PROd on vaja selleks ,et mingeid juba olemas-olevaid stsenaariume one-click executida. Näiteks "needle sweep activation" ühe klikiga selle asemel, et ise bitte aktiveerida. Natuke nördinud olin aga savi, ostsin ära. Siis avastasin, et ikka need one click temaatikad tahavad mingeid "creditseid", mida pead iga päev reklaami vaadates 1 võrra juurde saama ja iga päev niisama 5. Või ostad neid, 100tk 10 eur vms. Enamus asjad maksavad seal 10-100 ning neid kokku on ~10, nt needle sweep, chirp on unlock jms. Üks muutus on siis nt 10 credits. Peale sea kui sa ostsid seadme 50€ + PRO konto 35€. IDiootsus.. see ajas küll närvi. Nüüdseks maha rahunenud aga vaikselt on küll tunne, et võtan äpi source koodi lahti ning kirjutan ise ümber, et saaks stsenaariumid tasuta. Iga asja eest tahavad kopikat, põhimõtteliselt värd käitumine juba minu arust, sest see stsenaarium on ju sama, mis ise teha saad long codingus, lihtsalt automatiseeritud. Lisaks oli seal koht nimega Manuals ja teine koht nimega Charts, kuhu ilma PRO kontota ei saanud. Ostsin pro ära siis olid nad lihtsalt tühjad, et noh.. mida p*rset?

Küll aga! Suhteliselt mugav on telefonis teha, parem oleks tabletis (hoiad mingit androidi tabletit koguaeg autos ja hea uurida, sehkendada andmetega). Mugavam igal juhul kui mobiilis, kui sul mingi kindel eesmärk on, umbes, et "huvitav, mis viga nüüd siis on". Ehk Obd11 sobib ka baasversioonis ilma PRO paketita inimesele, kes tahab lugeda + kustutada, selline tavakasutaja. Mina ise olen enda versiooniga selles suhtes rahul, et läpakat ma ei viitsi vedada autosse.
Mingid kirjeldused asjad on olemas kah erinevate seadete bittide ja baitide kohta, kuid need kõik 100% täpsed ei ole ning selle kohta hoiatab samuti.

Üldjoontes tavakasutajale väga sobiv toode, arvan. Kõvem mees tahab ilmselt arvutiga toimetada..

Tellisin vigade lugemiseks ning minu ABSi front right wheel error tuli kohe üles :) Jee! Kahtlustasin seda, õigus ta oligi. Sama asjaga seoses 4 viga - ei saa ühendust 2x, 1x elektriline viga vms, 1x short circuit to b+. Küll aga otsustasin, et ei hakka sellega ise torkima praegu ning lasen ikkagi ESRemapsil ära teha. Nad seal mingi 10% kõvemad mehed, et siis ei pea muretsema, et ise nahka teen :D

Tegin mõne lihtsama kodeeringu ka ära - needle sweep. Proovisin mitut veel - horn on lockunlock lap timer, battery meter, start stop memorization, kuid nendega kohe asjaks ei läinud, tuleb mingi aeg uuesti proovida.

Toote review: 6/10. Mugav kasutada, nöörivad klienti väheke liiga palju minu arvates. Mõni UI bugi on ka (scrollid alla, üles enam ei luba mõnes kohas). Kes tahab võin kunagi näidata / saate oma auto peal proovida.

Zoig
klubiliige

Registreerunud 03.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 13.07.18 19:21 Tsiteeri

Tsitaat:
Siis avastasin, et ikka need one click temaatikad tahavad mingeid "creditseid", mida pead iga päev reklaami vaadates 1 võrra juurde saama ja iga päev niisama 5. Või ostad neid, 100tk 10 eur vms. Enamus asjad maksavad seal 10-100 ning neid kokku on ~10, nt needle sweep, chirp on unlock jms. Üks muutus on siis nt 10 credits. Peale sea kui sa ostsid seadme 50€ + PRO konto 35€. IDiootsus.. see ajas küll närvi.
See on küll see koht kus ma nõuaks raha tagasi ja garanteeritult selle firma tooteid ostaks tulevikus vaid tõesti viimases hädas. Seade ja Pro versioon on veel kuidagi arusaadavad, aga mingite microtransactionitega nöökimine ka pärast seda - ema tõesti, anna padruneid.

Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 13.07.18 19:42 Tsiteeri

Siitkohalt retro Janni vastusele "Optimist" :D

Eero
meeskond

Registreerunud 29.10.04
Kasutaja on eemal

postitati 13.07.18 20:42 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
See on küll see koht kus ma nõuaks raha tagasi ja garanteeritult selle firma tooteid ostaks tulevikus vaid tõesti viimases hädas. Seade ja Pro versioon on veel kuidagi arusaadavad, aga mingite microtransactionitega nöökimine ka pärast seda - ema tõesti, anna padruneid.

Kõik see pull on muide ilusti nende kodulehel kirjas, eks tuleb ilmselt veidi eeltööd enne BUY nupu vajutamist teha :) https://obdeleven.com/en/content/7-app-and-features

rs156'le sõbralik soovitus, sisutu raha loopimine auto pihta ei tee seda autot kuidagi paremaks :)

Amadeus
klubiliige

Registreerunud 08.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 13.07.18 20:43 Tsiteeri

Tsitaat:
OBD11 käes!

Minuarust suhteliselt pointless jublakas. Kui asja vastu kõrgendatud huvi, siis on mõistlik võtta korralik hiina rosstech ja kõik asjad on normaalselt tehtavad. Pole seal ju midagi kogu aeg näppida. Sätid oma niidlesviibid, muu blingi paika ja sõidad.

Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 13.07.18 21:48 Tsiteeri

Kuidas see sisutu on ? Ma sain ju funktsionaalsuse, oleks küll odavamalt saanud, aga vajalik on kõik olemas. Eks diagnostikaseade ei peakski autot paremaks tegema, küll aga annab see juurde auto lähemalt tundmisele - saan ligi infole, millele siiani ei saanud. Ainuke asi, mis siin reaalselt sisutu on, on sinu kommentaar, kui samas stiilis plaanid jätkata siis palun tee seda teistes teemades, mitte siin, tänan :)

Ma olen varem Rosstechi VCDSiga toimetanud, tahtsingi miskit uut proovida. Eks mõlemid ühtemoodi ebamugavad :D Mobiil on alati kaasas, läpakas aga mitte, seevõrd on OBD11 eelises. Kuigi saab ka windowsi OSiga tableti peal jooksutada VCDSi. Omaette küsimus, et kas on vaja igal suvalisel hetkel midagi välja lugeda, küll aga on see võimalus, selles mõttes on mõnus ka OBD11. Selle ja VCDSi vahel valides võtaksin ikkagi OBD11.

Amadeus
klubiliige

Registreerunud 08.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 14.07.18 19:40 Tsiteeri

Tsitaat:
Ainuke asi, mis siin reaalselt sisutu on, on sinu kommentaar, kui samas stiilis plaanid jätkata siis palun tee seda teistes teemades, mitte siin, tänan :)

Kui inimeste arvamused on erinevad, siis ei tähenda see koheselt, et teine arvamus on sisutühi ja kõlbmatu.
Teiseks, oled teinud siia teema hunnikule rahvale lugemiseks. Seega oled arvestanud sellega, et siin teemas kajastuvad kiitused, laitused, teistsugused arvamused, hinnangud, kriitika jne. See on normaalne.
Kolmandaks, kui see vidin täidab su ootused, teeb sinu jaoks kõik vajaliku, siis on ju kõik hästi ja need hinnangud ei tohiks ju väga mokka kõveraks ajada :)

Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
antsvolli
klubiliige

Registreerunud 06.01.17
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4.2, Treg 5.0 ABT

postitati 14.07.18 21:20 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: rs156 Omaette küsimus, et kas on vaja igal suvalisel hetkel midagi välja lugeda, küll aga on see võimalus, selles mõttes on mõnus ka OBD11. Selle ja VCDSi vahel valides võtaksin ikkagi OBD11.

Seda teemat on hea lugead ja juba mitmest aspektist.

Päris kõike vist ise ei ostaks olgugi, et saaks. :)

Kui masinal tarkvara ja tehnika korras siis poleks seda kohest kontrollimise vajadust ju vaja? Aga eks ma natuke vanem ja konservatiivsem.

Loodetavast tuleb kala välja, anna siis teada mis oli!?

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 16.07.18 17:21 Tsiteeri

Eks aegajalt võib ikka üle küll visata see foorumi-stiilis vaidlused, poole parem on seda näost näkku teha, sest kes see trükkida viitsib :D Teistpidi ilma ka ei taha, meie audi foorum ju siiskit, seega peab leppima kõikide erinevate arvamustega. Ja eks me kõik ole aeg-ajat m-id.

Väike follow-up minu pidurite krõksumisele ning ka ABSi anduri murele.
Pikem jutt siin - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=180459
Lühem jutt - korras! Aitäh ESRemaps :) Aitas teistest klotsidest, tüübiks sai TRW. Juba esimene pidurdus (refleksist, mitte, et "proovin, kuidas on") ja jäin kuulatama, et ee.. krt, vaikne kuidagi. Varem oli mingit häält ikka kuulda. Pidurdasin veel ja veel :D Jube mõnus rsk. Nii nagu peabki, noh. Aga kui olen mitu kuud krõksuga sõitnud siis on ikka teine tera kuulda seda "normaalset", ehk peaaegu helitut. Klotsid kallid ka polnud, huvitav, mis saast seal enne siis all oli..

Igatahes. ABSi mõlemad esimesed andurid vahetatud samuti. Peale testsõitu aga öeldi, et hakkas uuesti sama vea-poisikene peale.. Tehti errorite kustutus ning uuesti sõit ja enam ei olnud. Öeldi kaasa, et võib olla asi selles paremas esimeses laagris, kui uuesti viga tekib siis vahetatakse see ka ära. Uurisin, et äkki vahetaks siis juba kohe ära, et mis siin oodata, kuid ei oldud minu arvamusega päri :D

Huvitav, et OBD11 näitas vaid paremal esimesel ABSi anduril viga, kuid töökojast öeldi mulle, et kumbki esimene ei töötanud. Äkki oligi nii, äkki mitte, vahet ei ole - suur lisakulu ei olnud ning üks mure vähem. Öeldi, et olemasolevad andurid olid ikka väga rabedad ja nendega toimetades läksid need katki. Ehk olid siis originaalid, ehk nüüdseks 7 aastat vanad :P?

Nii siis - tagumised klotsid, mõlemad esimesed abs andurid ning 3h tööd - kokku 221 eurot. Ise olen täitsa rahul, selle puhul lähen võtan auto kõrval pitsi viina ja viskan mootori peale ka natuke tähistamiseks. Soovitatavalt kuhugi elektroonika peale. Väike nõme nali jutu lõpuks, esmaspäev siiskit

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 18.07.18 17:39 Tsiteeri

Miniuuendusena sain tööle mälufunktsiooni start stopil!
Kahjuks tavapärane lahendus "STG09 (Central electronics) -> Adaption -> Channel 34 -> Add 32 to existing value (effectively setting bit 5 to 1)" ei töötanud, vaikimisi oli väärtus minul 20. Lisades 32 ja saades 52 ei töötanud mälufunktsioon. Küll aga väärtusega 48 töötas.

Selle peale, et kolmas bitt maha võtta ma ise ei tulnudki vaid proovisin OBD11 funktsionaalsuse osa, mis 10 creditsi eest (tasuta olid kogunenud) lubab seda muuta. Mõtlesin, et käsitsi ei tööta juhendi järgi, mis siis see teisiti teeb.. Ja tundub, et kolmas bitt sellele scriptile igal juhul ei meeldinud, misiganes põhjusel.

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 24.07.18 06:33 Tsiteeri

Järjekordne miniuuendus - Hõbenooles diagnostikal käidud ning öeldi kohe, et õli on isegi kuuldavalt vana. Nonäed siis. Testimiseks pidavat saama nii teha, et keerata rool täiesti välja (paremale v vasakule) ning kohalt minnes on põrinat kuulda. Ma ise olen seda ka kuulnud (ka oma eelmisel C5 audil), kuid mõtlesin, et see, nagu C5-lgi, oli roolivõimuga seoses hoopis. See plõrin/poputamine vms hääl on igal juhul c7 puhul kastist tulenev.

Seega, võimalikult kiirelt õlivahetusse!

1-2, 2-3 käikude viited läksid märgatavalt paremaks, diagnostik nullis adaptsioonid ning tegi kasti kalibreerimise. Ütles, et vahel kast õpibki lolliks ennast, eriti chippimisega. Mainisin, et sama viga oli täpselt samuti ka enne chippi. Samas siin võib tegur olla, et konks väljas olnud koguaeg ning äkki õppis sellega ka.. Ei teagi.

Soovitati ka kasti tarkvara uuendust, kuid minu arust seda koos tuninguga juba tehti. Saan üle küsida igaks juhuks :)

prj
klubiliige

Registreerunud 04.12.08
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 24.07.18 07:18 Tsiteeri

Hõbenoolel on alati chipi viga, eriti kui pole chipitud VKM-s ;)
Käsi peseb kätt. Tarkvara võiks juba kastil kõige uuem olla, nii ehk naa tuleb auto õlivahetusse, siis saab igaks juhuks kontrollida.
Aga ilmselt läheb sul käiguvahetus ajaga täpselt samasuguseks tagasi. Praegu ilmselt sujuvam, kuna nullitud adaptsioonidega libiseb rohkem.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 24.07.18 07:50 Tsiteeri

Seda, et chipi süü on, ma ei uskunud ka, kuna ennem chippi oli ju sama jama. Küsisin küll, mis saab siis kui õlivahetus tehtud ja käiguvahetus jälle jamab, isegi, et mingi aja pärast. Ütles, et solenoidid võivad vajada vahetust, siduriga see viga seoses ei olevat. Maksumus solenoidide vahetusele olevat 1500 ringis kui peaks kohe hinda pakkuma, täpsem hind kujunevat töö käigus. Sellisel juhul laseks juba recrost kogu kasti 2800ga ära teha.

Ma ei tea palju see kõik vett peab, kuid kui ajaga samasuguseks läheb siis tuleb igal juhul lasta see Recro töö ära teha ning hing rahul, paremaid ideid ei ole ning ilmselt ka ei tule, kaua ma ikka vaevan end :D

aadumees
huviline

Registreerunud 23.08.13
Kasutaja on eemal

postitati 25.07.18 06:37 Tsiteeri

Taastatud kast Recrost ongi parim idee... 1500 on päris kirves solenoidide eest ja keegi sulle garantiid ka ei anna. Järgmiseks pakutakse tervet valve body vahetust ja enne seda saad teada, et asi ei või piirduda sellega, kuna kastis endas võib midagi mehaaniliselt kulunud olla. Endal kahjuks stronic kastidega kogemust pole, aga tiptronic kastidega nii mõnedki kogemused ja minu soovitus on Recrost taastatud kast garantiiga või tellid iseseisvalt orig. tootja solenoidid või valvebody...
Üks hea näide ka siia. Ca pool aastat tagasi, sõber, kes tegeleb autode ost/müügiga. Volvo xc70 (3rd gen) soojast peast down kicki tehes(6>5)maantee kiirusel tegi ebameeldiva nõksu/jõnksu.. Kuna sõber ei tahtnud seda nii müüa , siis asus asja kallale. Magic õlivahetus ei aidanud, peale seda vahetati valve body uue vastu - endiselt sama probleem. Hiljem võeti juba kast maha ja taastati sisu, kuna näha oli nö. kulumisjälgi. Vana valve body ja taastatud kast - probleem kolis madalamate käikude peale üle. Lõpptulemusena töötas eeskujulikult uus valve body ja taastatud kasti sisu... Kahjuks tagantjärgi raske öelda, kas tuttav töömees ajas sõbrale häma, et vana valve body + taastatud kasti sisu põhjustas uue probleemi ilmumise, kuna muidu oleks uus valve body talle riiulisse jäänud, raske öelda. Fakt on see, et sellele pmst 10 aastat vanale Volvo taastamise peale kulus juba natuke üle 2k raha... Ja võib öelda, et see oli ka hea hind kuna kulude kokkuhoidmiseks kasutati kasti maha võtmiseks ja peale panekuks odavamaid mehi...

Kas see hind on puusalt pandud või oled sa juba uurinud Recro käest kasti?

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 25.07.18 07:25 Tsiteeri

2750 oli ESracingu poolt pakutav diil, kes on Recro koostööpartner Eestis - all inclusive nagu egiptuse reis hotelli ja toiduga. Ehk viin auto sinna, selle raha eest saan auto tagasi, kast vahetatud taastatud kasti vastu ning sealsed õlid ja kõik muu ka, ja garantii ka veel. Kõlab päris hästi rsk. Kui ma just valesti aru ei saanud millestki.
Ehk pole puusalt, vaid reaalne summa, mis öeldi mulle.

KsenoonE
huviline

Registreerunud 05.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.07.18 08:34 Tsiteeri

Müü need mustad veljed maha palun :D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond

Registreerunud 29.10.04
Kasutaja on eemal

postitati 25.07.18 10:47 Tsiteeri

Mul on siinkohal ainult 1 küsimus, miks sa biturbot ei ostnud? :)

antsvolli
klubiliige

Registreerunud 06.01.17
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4.2, Treg 5.0 ABT

postitati 25.07.18 11:28 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Mul on siinkohal ainult 1 küsimus, miks sa biturbot ei ostnud? :)

Ma sain nagu aru, et kõik A6(2011+) 3.0tdi on kahe turboga!? Vähemalt kui turbosi vahetada 180k peal siis on soodsam:D

rs156
huviline

Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal

postitati 25.07.18 11:29 Tsiteeri

Tead ega algul 150kw tundus ka rohkem kui piisav, sest ma pole neid võimsusi väga taga ajanud kunagi. Oleksin olnud 110kw tdi-ga ka rahul, kui selline üldse olemas on. Nüüd aga on teistmoodi ja tõesti on tunne, et võtaks biT :D Samas, kahju praegust ära müüa ja uut ka osta, minu audi siiski :(

Samas kui ma lasen sellele praegusele panna 180kw turbo ning ESRacingus ära seadistada peaks ka äkki 230kW lähistele saama.. ?

Muidu diislitel on ikkagi üks turbo minu teada, C7-tel, mis ei ole spetsiifiliselt BiT, ehk kõik alla 3.0 230kW.

Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  12
Tee uus teema

Mine lehekülje lõppu

XMB Audi Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2009
Täiendanud indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2016
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 0.8% - SQL: 99.2%]